Most Popular
England Championship
>>>
15:00
FT
Stoke City
Swansea City
2
0
England League One
>>>
15:00
FT
Bristol Rovers
Fleetwood Town
0
0
15:00
FT
Rochdale
Gillingham
2
2
15:00
FT
Peterborough United
Rotherham United
2
1
15:00
FT
Ipswich Town
Lincoln City
1
0
15:00
FT
Burton Albion
Accrington Stanley
1
1
England League Two
>>>
15:00
FT
Stevenage
Plymouth Argyle
1
2
15:00
FT
Crawley Town
Grimsby Town
3
2
15:00
FT
Scunthorpe United
Crewe Alexandra
2
2
15:00
FT
Carlisle United
Walsall
2
1
15:00
FT
Salford City
Oldham Athletic
1
1
15:00
FT
Morecambe
Cambridge United
1
1
15:00
FT
Mansfield Town
Bradford City
3
0
15:00
FT
Macclesfield Town
Forest Green Rovers
2
1
15:00
FT
Leyton Orient
Newport County
2
1
15:00
FT
Swindon Town
Port Vale
3
0
15:00
FT
Exeter City
Colchester United
0
0
Spain La Liga
>>>
12:00
FT
Espanyol
Athletic Club
1
1
15:00
FT
Valencia
Barcelona
2
0
17:30
FT
Deportivo Alavés
Villarreal
1
2
20:00
20'
Sevilla
Granada
1
0
Italy Serie A
>>>
14:00
FT
SPAL
Bologna
1
3
17:00
FT
Fiorentina
Genoa
0
0
19:45
30'
Torino
Atalanta
0
2
Germany Bundesliga
>>>
14:30
FT
Union Berlin
Augsburg
2
0
14:30
FT
Borussia M'gladbach
Mainz 05
3
1
14:30
FT
Freiburg
Paderborn
0
2
14:30
FT
Eintracht Frankfurt
RB Leipzig
2
0
14:30
FT
Wolfsburg
Hertha BSC
1
2
17:30
FT
Bayern München
Schalke 04
5
0
France Ligue 1
>>>
16:30
FT
Olympique Marseille
Angers SCO
0
0
19:00
63'
Brest
Amiens SC
1
1
19:00
62'
Saint-Étienne
Nîmes
2
1
19:00
65'
Reims
Metz
0
1
19:00
65'
Montpellier
Dijon
2
0
19:00
60'
Monaco
Strasbourg
0
1
Argentina Superliga
>>>
00:45
FT
Unión Santa Fe
Argentinos Juniors
1
0
00:45
FT
Rosario Central
Huracán
2
1
20:35
Arsenal de Sarandi
Newell's Old Boys
Read Tip
& Preview
22:40
Central Cordoba SdE
Colón
Read Tip
& Preview
22:40
San Lorenzo
Estudiantes
Read Tip
& Preview
Netherlands Eredivisie
>>>
17:30
FT
SC Heerenveen
AZ Alkmaar
1
2
18:45
78'
RKC Waalwijk
VVV-Venlo
1
1
18:45
76'
Heracles
Feyenoord
1
3
19:45
35'
Sparta Rotterdam
Fortuna Sittard
0
1
Scotland Premiership
>>>
15:00
FT
Celtic
Ross County
3
0
15:00
FT
St. Johnstone
Kilmarnock
2
1
15:00
FT
Motherwell
Hibernian
0
0
15:00
FT
Hamilton Academical
Livingston
2
4
Turkey Super Lig
>>>
11:00
FT
Kayserispor
Ankaragücü
1
1
14:00
FT
Kasımpaşa
Alanyaspor
1
2
17:00
FT
Fenerbahçe
İstanbul Başakşehir
2
0
Greece Super League
>>>
17:30
FT
Larissa
Panathinaikos
0
2
Belgium Pro League
>>>
17:00
0'
Sporting Charleroi
Mechelen
1
0
19:00
60'
Waasland-Beveren
AS Eupen
0
1
19:00
61'
Royal Excel Mouscron
Sint-Truiden
0
2
19:30
HT
Gent
Genk
1
1
France Ligue 2
>>>
14:00
FT
Lens
Clermont
1
1
Italy Serie B
>>>
14:00
FT
Pordenone
Pescara
0
2
14:00
FT
Pisa
Juve Stabia
1
1
14:00
FT
Virtus Entella
Cremonese
1
1
14:00
FT
Cittadella
Benevento
1
2
17:00
FT
Salernitana
Cosenza
2
1
Switzerland Super League
>>>
18:00
FT
Zürich
Luzern
2
3
18:00
FT
Neuchâtel Xamax
Servette
1
2
Australia A-League
>>>
06:00
FT
Central Coast Mariners
Brisbane Roar
0
1
08:30
FT
Melbourne City
Perth Glory
0
0
England FA Cup
>>>
12:45
FT
Brentford
Leicester City
0
1
15:00
FT
Coventry City
Birmingham City
0
0
15:00
FT
Newcastle United
Oxford United
0
0
15:00
FT
Portsmouth
Barnsley
4
2
15:00
FT
Burnley
Norwich City
1
2
15:00
FT
Reading
Cardiff City
1
1
15:00
FT
West Ham United
West Bromwich Albion
0
1
15:00
FT
Millwall
Sheffield United
0
2
15:00
FT
Southampton
Tottenham Hotspur
1
1
17:30
FT
Hull City
Chelsea
1
2
A to Z Countries
Albania Superliga
>>>
13:00
FT
Skënderbeu Korçë
Flamurtari
1
0
16:00
FT
Vllaznia Shkodër
Laçi
0
0
Albania 1st Division
>>>
12:00
FT
Burreli
Erzeni Shijak
2
1
12:00
FT
Veleçiku Koplik
Besëlidhja Lezhë
0
1
12:00
FT
Shënkolli
Pogradeci
0
0
12:00
FT
Tërbuni Pukë
Kastrioti Krujë
0
1
12:00
FT
Turbina Cërrik
Besa Kavajë
1
2
12:00
FT
Iliria Fushë-Krujë
Apolonia Fier
0
1
12:00
FT
Elbasani
Oriku
2
0
12:00
FT
Lushnja
Devolli
1
0
Algeria Ligue 2
>>>
14:00
FT
Annaba
DRB Tadjenanet
1
0
14:00
FT
USM El Harrach
Olympique Médéa
1
1
14:00
FT
Amal Bou Saâda
Arzew
2
1
14:00
FT
JSM Skikda
RC Arbaâ
2
0
14:00
FT
ASM Oran
MC El Eulma
1
0
14:00
FT
MC Saïda
RC Relizane
2
0
15:00
FT
Tlemcen
JSM Béjaïa
4
0
16:00
FT
MO Béjaïa
AS Khroub
0
0
Algeria Youth League
>>>
10:00
FT
ASO Chlef U21
USM Alger U21
3
2
11:00
FT
Paradou AC U21
CS Constantine U21
2
0
12:00
FT
S Kabylie U21
MC Oran U21
0
0
Angola Girabola
>>>
14:00
Sagrada Esperança
Onze Bravos
?
?
14:00
Ferroviário do Huambo
Interclube
?
?
14:00
Santa Rita
Cubango
?
?
14:00
1º de Maio
Recreativo da Caála
?
?
14:00
Wiliete
Recreativo do Libolo
?
?
14:00
Sporting de Cabinda
Académica do Lobito
?
?
Argentina Primera C
>>>
20:00
16'
San Martín Burzaco
Victoriano Arenas
0
0
20:00
22'
Luján
Ituzaingó
0
0
20:00
Deportivo Merlo
Deportivo Español
?
?
20:00
16'
Deportivo Laferrere
Cañuelas
1
0
20:00
18'
Central Córdoba
Sportivo Italiano
0
0
Argentina Primera B Metropolitana
>>>
20:00
21'
Villa San Carlos
Los Andes
0
0
20:00
19'
Comunicaciones
JJ Urquiza
0
0
20:00
18'
San Miguel
Colegiales
0
0
20:00
18'
UAI Urquiza
Sacachispas
0
0
20:00
18'
Acassuso
Flandria
0
0
20:05
13'
Argentino Quilmes
San Telmo
1
0
Argentina Torneo Federal A
>>>
23:30
Sportivo Belgrano
Sportivo Las Parejas
Read
Preview
Asia AFC Champions League
>>>
14:20
Padideh Khorasan
Al Riffa
?
?
14:20
FT
Esteghlal
Al Faysali
3
0
Asia Afc Championship U23
>>>
12:30
FT
Australia U23
Uzbekistan U23
1
0
Australia National Youth League
>>>
07:00
FT
WS Wanderers U21
Newcastle Jets U21
6
4
07:00
FT
Sydney FC U21
Canberra United U21
7
0
Australia W-League
>>>
08:30
FT
Adelaide United W
Western Sydney Wanderers W
3
2
Belgium First Division B
>>>
16:00
FT
Excelsior Virton
Beerschot-Wilrijk
1
0
19:30
HT
Westerlo
SV Roeselare
0
0
Belgium Provincial-Antwerpen
>>>
18:30
Eendracht Zoersel
's Gravenwezel-Schilde
?
?
18:30
De Kempen
Wezel
?
?
19:00
Racing Mechelen
VC Herentals
?
?
19:00
K. Kontich
Oppuurs
?
?
19:00
Sint-Dymphna
Lille
?
?
Belgium Provincial-Brabant
>>>
19:00
Huldenberg
Melsbroek
?
?
Belgium Provincial-Hainaut
>>>
18:00
Antoing
Péruwelz
?
?
Belgium Provincial-Namur
>>>
19:00
De Neffe
ES de la Molignée
?
?
Belgium Provincial-West-Vlaanderen
>>>
17:00
Eendracht Wervik
Wevelgem City
?
?
18:00
Blankenberge
RC Lauwe
?
?
Belgium First Amateur Division
>>>
18:30
Thes Sport
Olympic Charleroi
?
?
18:30
Dessel Sport
Sint-Eloois-Winkel
?
?
19:00
Heist
Patro Eisden
?
?
19:00
RWDM
Liège
?
?
19:00
Deinze
Lierse Kempenzonen
?
?
19:00
RFC Seraing
Dender
?
?
19:00
Tubize
Rupel Boom
?
?
Belgium 1st National Women
>>>
11:15
Genk II W
Mechelen
?
?
13:00
Eva's Tienen
OH Leuven II
?
?
14:00
FT
White Star Woluwé W
Eendracht Aalst W
2
0
14:00
FT
Zulte-Waregem W
Massenhoven W
2
1
14:30
Gent II W
Kontich W
?
?
15:00
Famkes Merkem
Voorwaarts Zwevezele
?
?
15:30
Standard Liège II W
Moldavo W
?
?
Benin Championnat National
>>>
15:00
JSP
ASVO
?
?
15:00
Esae
Tonnerre
?
?
15:00
Dynamo Unacob
UPI-ONM
?
?
15:00
Buffles
Panthères
?
?
Bolivia Liga De Futbol Prof
>>>
19:00
63'
Always Ready
Aurora
1
0
21:15
Municipal Vinto
Royal Pari
Read Tip
& Preview
23:30
San José
Bolívar
Read Tip
& Preview
Brazil Alagoano
>>>
20:00
12'
Jacyobá
ASA
0
0
22:00
Coruripe
CSE
Read
Preview
Brazil Amazonense
>>>
19:30
HT
São Raimundo AM
Peñarol
1
0
22:00
Manaus
Fast Clube
Read
Preview
Brazil Baiano 1
>>>
19:00
59'
Jacobina
Juazeirense
1
1
Brazil Brasiliense
>>>
18:30
87'
Real FC
Formosa
4
0
18:30
91'
Brasiliense
Sobradinho
2
0
19:00
60'
Gama
Taguatinga
3
0
Brazil Copa do Nordeste
>>>
19:00
57'
Santa Cruz
Bahia
0
0
19:00
61'
Vitória
Fortaleza
0
0
21:00
América RN
Botafogo PB
Read Tip
& Preview
21:00
CSA
Sport Recife
Read Tip
& Preview
23:00
Confiança
ABC
Read Tip
& Preview
Brazil Capixaba
>>>
18:00
FT
Vitória ES
São Mateus
2
0
19:00
Real Noroeste
Serra
?
?
Brazil Carioca 1
>>>
18:00
FT
América RJ
Americano
4
0
18:00
FT
Nova Iguaçu
Friburguense
1
2
19:00
59'
Cabofriense
Madureira
0
0
21:00
Flamengo
Volta Redonda
Read Tip
& Preview
22:00
Boavista
Vasco da Gama
Read Tip
& Preview
Brazil Catarinense 1
>>>
20:00
16'
Concórdia
Chapecoense
0
0
Brazil Cearense 1
>>>
19:00
63'
Pacajus
Horizonte
1
0
19:00
63'
Uniclinic
Caucaia
1
1
Brazil Goiano 1
>>>
19:00
58'
Vila Nova
Jaraguá EC
0
1
Brazil Maranhense
>>>
19:30
44'
Maranhão
Imperatriz
1
0
20:30
Pinheiro
Cordino
Read Tip
& Preview
Brazil Matogrossense
>>>
18:00
Poconé
União Rondonópolis
?
?
20:00
Mixto
Cuiabá
?
?
Brazil Mineiro 1
>>>
22:00
Caldense
Uberlândia
Read Tip
& Preview
22:30
Tombense
Cruzeiro
Read Tip
& Preview
23:00
Villa Nova
América Mineiro
Read Tip
& Preview
Brazil Paraense
>>>
18:30
Independente PA
Itupiranga
?
?
20:00
Águia de Marabá
Castanhal
?
?
Brazil Paranaense 1
>>>
20:00
21'
Athletico PR
Londrina
0
0
Brazil Paulista A1
>>>
18:00
FT
Água Santa
Novorizontino
0
2
20:00
21'
Oeste
Ituano
1
0
Brazil Paulista A2
>>>
18:00
FT
Taubaté
Votuporanguense
2
1
18:00
FT
São Caetano
Monte Azul
1
1
19:00
60'
RB Brasil
São Bernardo
1
0
22:00
XV de Piracicaba
Osasco Audax
Read
Preview
Brazil Paulista A3
>>>
18:00
FT
Primavera SP
Capivariano
1
0
18:00
FT
Grêmio Osasco
Barretos
0
0
18:00
FT
EC São Bernardo
Noroeste
0
2
19:00
59'
Rio Preto
Comercial
1
0
19:00
61'
Paulista
Nacional SP
1
0
22:30
Marília
CA Linense
Read
Preview
23:00
Olímpia
Velo Clube
Read
Preview
Brazil Pernambucano 1
>>>
23:00
Salgueiro
Central
Read Tip
& Preview
Brazil Piauiense
>>>
23:00
Picos
4 de Julho
Read Tip
& Preview
Brazil Sergipano
>>>
18:30
91'
Boca Júnior
Itabaiana
2
1
Brazil Tocantinense
>>>
22:15
Atlético Cerrado
Nova Conquista
Read
Preview
Brazil Sao Paolo Youth Cup
>>>
13:00
FT_PEN
Internacional U20
Gremio U20
1
1
Burkina Faso Premier League
>>>
15:30
RC Bobo-Dioulasso
Royal
?
?
15:30
Douanes
Majestic
?
?
15:30
ASEC Koudougou
RCK
?
?
Chile Primera Division
>>>
00:00
FT
O'Higgins
Unión La Calera
1
2
15:00
FT
Antofagasta
Coquimbo Unido
2
1
23:30
Audax Italiano
Cobresal
Read Tip
& Preview
Colombia Primera A
>>>
01:05
FT
Once Caldas
Santa Fe
0
0
19:00
59'
Envigado
Boyacá Chicó
1
0
21:05
Atlético Bucaramanga
Deportivo Cali
Read Tip
& Preview
23:10
Junior
La Equidad
Read Tip
& Preview
Congo Super Ligue
>>>
14:30
Saint Eloi Lupopo
Maniema Union
?
?
Congo Ligue 1
>>>
13:00
Racing Club Brazzavile
Patronage Sainte-Anne
?
?
15:00
Inter Club
Nico-Nicoye
?
?
Cuba Primera Division
>>>
00:00
19'
Ciego de Ávila
Villa Clara
0
0
00:00
12'
Pinar del Río
La Habana
0
1
00:00
20'
Cuba U20
Granma
0
0
00:00
4'
Artemisa
Las Tunas
0
0
00:00
20'
Matanzas
Santiago de Cuba
0
0
Cyprus 1. Division
>>>
13:00
FT
Paphos
Olympiakos
1
1
15:00
FT
AEK Larnaca
AEL
3
1
17:00
FT
Doxa
APOEL
0
3
Cyprus 2. Division
>>>
12:30
FT
Omonia Aradippou
Omonia Psevda
3
1
12:30
FT
Karmiotissa
Digenis Ypsonas
3
1
12:30
FT
AE Zakakiou
Ermis
1
3
12:30
Ayia Napa
Aris
?
?
Cyprus 3. Division
>>>
12:30
ENAD
Iraklis Yerolakkou
?
?
12:30
MEAP Nisou
EN THOI Lakatamia
?
?
12:30
Elpida Astromeritis
Ormideia
?
?
12:30
Elia Lythrodonta
Amathous
?
?
12:30
O Kormakitis
Digenis Voroklinis
?
?
12:30
Kouris Erimi
APONA Anagias
?
?
12:30
PAEEK
Ahironas
?
?
Czech Republic Tipsport Liga
>>>
10:00
Zbrojovka Brno
Baník Ostrava
?
?
10:00
FT
Zbrojovka Brno
Baník Ostrava
3
2
12:30
Mladá Boleslav
DAC
?
?
12:30
Mladá Boleslav
DAC
?
?
Côte d'Ivoire Ligue 1
>>>
15:30
Tanda
Issia Wazi
?
?
15:30
Bouake
SOL
?
?
15:30
Sporting Gagnoa
Bassam
?
?
18:00
Abengourou
Africa Sports
?
?
England Vanarama National League
>>>
15:00
FT
Sutton United
Solihull Moors
0
0
15:00
FT
Bromley
Barnet
1
2
15:00
FT
Maidenhead United
Eastleigh
2
0
15:00
FT
Boreham Wood
Barrow
1
1
15:00
FT
Hartlepool United
Stockport County
2
0
15:00
FT
Harrogate Town
Wrexham
0
2
15:00
FT
Dover Athletic
Aldershot Town
2
0
15:00
FT
Dagenham & Redbridge
Notts County
2
0
15:00
FT
Woking
Yeovil Town
1
0
15:00
FT
Chorley
Halifax Town
0
1
15:00
FT
Torquay United
Ebbsfleet United
0
0
15:00
FT
Chesterfield
Fylde
1
1
England Vanarama National League North
>>>
15:00
FT
Farsley Celtic
AFC Telford United
1
1
15:00
FT
Chester
Darlington
3
0
15:00
FT
Boston United
Kidderminster Harriers
2
0
15:00
FT
Brackley Town
Guiseley
0
0
15:00
FT
Blyth Spartans
King's Lynn Town
0
3
15:00
FT
Altrincham
Bradford Park Avenue
2
0
15:00
FT
York City
Kettering Town
1
0
15:00
FT
Spennymoor Town
Leamington
2
0
15:00
FT
Hereford
Curzon Ashton
1
1
15:00
FT
Gloucester City
Southport
0
1
England Premier League Cup
>>>
13:00
FT
Blackburn Rovers U23
Crystal Palace U23
2
0
England Premier League U18
>>>
12:00
FT
Arsenal U18
Aston Villa U18
1
2
12:00
FT
Blackburn U18
Middlesbrough U18
2
3
12:00
FT
Fulham U18
Leicester U18
3
2
12:30
FT
Liverpool U18
Sunderland U18
4
0
England Non League Premier: Isthmian
>>>
15:00
FT
Worthing
Cheshunt
2
0
15:00
FT
Bowers & Pitsea
AFC Hornchurch
0
1
15:00
FT
Wingate & Finchley
Brightlingsea Regent
0
0
15:00
FT
Potters Bar Town
Bognor Regis Town
0
1
15:00
FT
Margate
Haringey Borough
4
2
15:00
FT
Leatherhead
Merstham
0
0
15:00
FT
Lewes
East Thurrock United
0
3
15:00
FT
Kingstonian
Carshalton Athletic
3
1
15:00
FT
Horsham
Bishop's Stortford
3
3
15:00
FT
Folkestone Invicta
Corinthian-Casuals
3
1
15:00
FT
Enfield Town
Cray Wanderers
2
3
England Non League Div One: Isthmian North
>>>
15:00
Tilbury
Bury Town
?
?
15:00
Heybridge Swifts
Basildon United
?
?
15:00
Great Wakering Rovers
Histon
?
?
15:00
Felixstowe & Walton United
Hullbridge Sports
?
?
15:00
Canvey Island
Soham Town Rangers
?
?
15:00
Dereham Town
Coggeshall Town
?
?
15:00
Cambridge City
Grays Athletic
?
?
15:00
Aveley
Witham Town
?
?
15:00
AFC Sudbury
Brentwood Town
?
?
England Non League Div One: Southern Central
>>>
15:00
Coleshill Town
Aylesbury United
?
?
15:00
Biggleswade
Kidlington
?
?
15:00
Berkhamsted
Wantage Town
?
?
15:00
Thame
Welwyn Garden City
?
?
15:00
Bedworth United
AFC Dunstable
?
?
15:00
St Neots Town
Didcot Town
?
?
15:00
Bedford Town
North Leigh
?
?
15:00
AFC Kempston Rovers
Yaxley FC
?
?
15:00
Daventry Town
Barton Rovers
?
?
15:00
Corby Town
Halesowen Town
?
?
England Non League Div One: Northern North
>>>
15:00
Pickering Town CFC
Pontefract Collieries
?
?
15:00
Marske United
Prescot Cables
?
?
15:00
Marine
Brighouse Town
?
?
15:00
Kendal Town
Tadcaster Albion
?
?
15:00
Widnes
Mossley
?
?
15:00
Dunston
Clitheroe
?
?
15:00
Trafford
Colne
?
?
15:00
City of Liverpool
Droylsden
?
?
15:00
Runcorn Linnets
Ossett United
?
?
15:00
Ramsbottom United
Workington
?
?
England Non League Div One: Isthmian South
>>>
14:00
VCD Athletic
Guernsey
?
?
15:00
FC Romania
Bracknell Town
?
?
15:00
Whitehawk
Faversham Town
?
?
15:00
Cray Valley (PM)
Ashford United
?
?
15:00
Chalfont St Peter
Hanwell Town
?
?
15:00
Burgess Hill Town
Phoenix Sports
?
?
15:00
Chertsey Town
Hertford Town
?
?
15:00
Bedfont Sports
Marlow
?
?
15:00
Three Bridges
Whitstable Town
?
?
15:00
Westfield
Barking
?
?
15:00
Sittingbourne
Whyteleafe
?
?
15:00
Waltham Abbey
Northwood
?
?
15:00
Sevenoaks Town
Hastings United
?
?
15:00
Uxbridge
Chipstead
?
?
15:00
Herne Bay
Chichester City
?
?
15:00
Staines Town
Tooting & Mitcham United
?
?
15:00
South Park
Ware
?
?
15:00
Haywards Heath Town
Hythe Town
?
?
15:00
Harlow Town
Ashford Town (Middlesex)
?
?
15:00
East Grinstead Town
Ramsgate
?
?
England Non League Div One: Northern South
>>>
15:00
Glossop North End
Cleethorpes Town
?
?
15:00
Chasetown
Stocksbridge Park Steels
?
?
15:00
Belper Town
Spalding United
?
?
15:00
Wisbech Town
Ilkeston Town
?
?
15:00
Stamford
Kidsgrove Athletic
?
?
15:00
Sheffield
Carlton Town
?
?
15:00
Newcastle Town
Lincoln United
?
?
15:00
Loughborough Dynamo
Frickley Athletic
?
?
15:00
Market Drayton Town
Sutton Coldfield Town
?
?
15:00
Leek Town
Worksop Town
?
?
England Non League Div One: Southern S & W
>>>
15:00
Cinderford Town
Basingstoke Town
?
?
15:00
Winchester City
Evesham United
?
?
15:00
Bideford
Thatcham Town
?
?
15:00
Willand Rovers
Frome Town
?
?
15:00
AFC Totton
Bristol Manor Farm
?
?
15:00
Slimbridge
Barnstaple Town
?
?
15:00
Moneyfields
Paulton Rovers
?
?
15:00
Melksham Town
Highworth Town
?
?
15:00
Larkhall Athletic
Mangotsfield United
?
?
15:00
Cirencester Town
Sholing
?
?
England Non League Premier: Northern
>>>
15:00
FT
Hyde United
Grantham Town
3
0
15:00
FT
Buxton
United of Manchester
2
2
15:00
FT
Basford United
Morpeth Town
1
0
15:00
FT
Atherton Collieries
Gainsborough Trinity
1
3
15:00
FT
Warrington Town
Whitby Town
2
1
15:00
FT
Ashton United
Lancaster City
1
0
15:00
FT
Stafford Rangers
Scarborough Athletic
1
0
15:00
FT
Stalybridge Celtic
Nantwich Town
0
2
15:00
FT
South Shields
Witton Albion
1
2
15:00
FT
Bamber Bridge
Radcliffe Borough
2
1
England Non League Premier: Southern
>>>
15:00
FT
Hitchin Town
Alvechurch
3
1
15:00
FT
Yate Town
Poole Town
1
1
15:00
FT
Farnborough
Beaconsfield Town
2
0
15:00
FT
Hednesford Town
Stourbridge
1
2
15:00
FT
Wimborne Town
Hendon
0
2
15:00
FT
Dorchester Town
Salisbury
0
5
15:00
FT
Bromsgrove Sporting
Coalville Town
0
3
15:00
FT
Weston-super-Mare
Hayes & Yeading United
1
5
15:00
FT
Chesham United
Taunton Town
1
1
15:00
FT
Barwell
Lowestoft Town
0
3
15:00
FT
Tiverton Town
Walton Casuals
2
2
15:00
FT
St Ives Town
Biggleswade Town
0
3
15:00
FT
Kings Langley
Stratford Town
1
0
15:00
FT
Swindon Supermarine
Truro City
1
3
15:00
FT
Royston Town
Banbury United
1
0
15:00
FT
Redditch United
Needham Market
0
3
15:00
FT
Metropolitan Police FC
Blackfield & Langley
2
0
15:00
FT
Peterborough Sports
Tamworth
4
2
15:00
FT
Harrow Borough
Hartley Wintney
1
4
15:00
FT
Leiston
Rushall Olympic
2
2
15:00
FT
Nuneaton Town
AFC Rushden & Diamonds
0
1
15:00
FT
Gosport Borough
Merthyr Town
2
2
England Vanarama National League South
>>>
15:00
FT
Dartford
Dulwich Hamlet
1
0
15:00
FT
Weymouth
Dorking Wanderers
2
1
15:00
FT
Chippenham Town
Havant & Waterlooville
0
0
15:00
FT
Wealdstone
Bath City
7
0
15:00
FT
Braintree Town
Slough Town
0
1
15:00
FT
Maidstone United
Oxford City
1
0
15:00
FT
Billericay Town
Tonbridge Angels
3
3
15:00
FT
Hungerford Town
Chelmsford City
1
0
15:00
FT
Hemel Hempstead Town
Welling United
0
2
15:00
FT
Hampton & Richmond
St Albans City
2
1
15:00
FT
Eastbourne Borough
Concord Rangers
2
2
England FA Cup Women
>>>
12:45
FT
Manchester United W
Manchester City W
2
3
England Youth Alliance
>>>
10:30
Rochdale U18
Salford City U18
?
?
10:30
Preston North End U18
Fleetwood Town U18
?
?
10:30
Peterborough U18
Stevenage U18
?
?
11:00
Notts County U18
Grimsby Town U18
?
?
11:00
Shrewsbury Town U18
Oldham Athletic U18
?
?
11:00
Huddersfield Town U18
Doncaster Rovers U18
?
?
11:00
Port Vale U18
Accrington Stanley U18
?
?
11:00
Bradford City U18
Mansfield Town U18
?
?
11:00
Lincoln City U18
Scunthorpe United U18
?
?
11:00
Exeter City U18
Plymouth Argyle U18
?
?
11:00
Chesterfield U18
Burton Albion U18
?
?
11:30
Newport County U18
Portsmouth U18
?
?
12:00
Walsall U18
Blackpool U18
?
?
Ethiopia Premier League
>>>
12:00
FT
Shire Endaselassie
Jimma Kenema
1
1
12:00
FT
Sebeta Kenema
Awassa Kenema
2
1
Finland Cup
>>>
11:30
FT
HJK
TPS
3
0
12:00
FT
RoPS
SJK
1
1
12:00
Lahti
Ilves
?
?
12:00
FT
EIF
Gnistan
0
4
12:30
FT
Haka
KuPS
1
1
13:00
FT
KPV
Oulu
1
1
13:00
FT
MP
MYPA
5
1
13:15
FT
Inter Turku
Mariehamn
3
0
13:15
FT
Jaro
Kajaani
1
2
16:00
FT
VPS
SJK Akatemia
0
1
France CFA Group A
>>>
15:00
Lens II
Schiltigheim
?
?
15:00
Lille II
Bastia
?
?
16:00
FT
Reims II
St Maur Lusitanos
1
0
17:00
FT
Croix Football IC
Épinal
2
1
17:00
Olympique St Quentin
Bobigny
?
?
17:00
FT
Drancy JA
Sedan
0
0
17:00
FT
Mulhouse
Sainte Geneviève
1
1
France CFA Group B
>>>
17:00
Guingamp II
Lorient II
?
?
17:00
FT
Rouen
Vannes
1
1
17:00
FT
Vitré
Stade Briochin
1
2
17:00
FT
Poissy
Entente SSG
2
2
17:00
C' Chartres
Oissel CMS
?
?
17:00
Angers SCO II
Granville
?
?
17:00
Saint-Malo
Mantes 78
?
?
France CFA Group C
>>>
15:00
Montpellier II
Bourges Foot
?
?
16:00
FT
Andrézieux
Chamalières
0
1
17:00
Sète
Romorantin
?
?
17:00
Blois
Saint-Étienne II
?
?
17:00
Angoulême
Bergerac
?
?
17:00
FT
Les Herbiers
St-Pryvé St-Hilaire
1
0
17:00
FT
Trélissac
Colomiers US
2
2
France CFA Group D
>>>
15:00
Olympique Lyonnais II
Marseille Endoume Catalans
?
?
17:00
Marignane Gignac
Annecy
?
?
17:00
Hyères
Nîmes II
?
?
17:00
Olympique Marseille II
Monaco II
?
?
17:00
Louhans-Cuiseaux
Jura Sud Foot
?
?
17:00
FT
Saint-Priest
Yzeure
2
2
17:00
Martigues
Fréjus St-Raphaël
?
?
17:00
Grasse
Chasselay MDA
?
?
France National 3: Group A
>>>
17:00
Aviron Bayonnais
Mérignac-Arlac
?
?
17:00
Chauvigny
Pau II
?
?
17:00
Niort II
Chatellerault
?
?
18:00
Bressuire
Lège-Cap-Ferret
?
?
18:00
Anglet Genets
Bassin d'Arcachon Sud
?
?
18:00
Cognac
Stade Montois
?
?
18:30
Bordeaux II
Poitiers
?
?
France National 3: Group B
>>>
17:00
Laval II
Fontenay Vendée Foot
?
?
17:00
Chateaubriant Voltigeurs
Le Mans II
?
?
17:00
Challans
Changé
?
?
17:00
Sablé
Les Herbiers II
?
?
17:00
La Chataigneraie
La Fleche RC
?
?
17:00
La Roche
Pouzauges Réaumur
?
?
17:30
Saumur
USSA Vertou
?
?
France National 3: Group C
>>>
16:00
Tourangeau
Montlouis
?
?
18:00
Drouais
Vierzon
?
?
18:00
Etoile Bleue St Cyr
Avoine OCC
?
?
18:30
Bourges 18
Orleans II
?
?
France National 3: Group D
>>>
13:30
FB Île Rousse
Lucciana
?
?
13:30
Villefranche SJB
Furiani-Agliani
?
?
13:30
Côte Bleue
Ajaccio II
?
?
14:00
Gemenos
Mandelieu LN
?
?
15:00
Istres
Consolat Marseille
?
?
17:00
Cannes
Nice II
?
?
France National 3: Group E
>>>
13:30
Sochaux II
Gueugnon
?
?
14:00
Morteau Montlebon
Besancon FC
?
?
17:00
Racing Besançon
Pontarlier
?
?
17:00
Dijon II
Valdahon Vercel
?
?
17:00
Jura Dolois
Sens
?
?
17:00
Montceau
Auxerre II
?
?
17:00
Selongey
Roche Novillars
?
?
France National 3: Group F
>>>
14:00
Strasbourg II
Sarre Union
?
?
16:00
Biesheim
Saint-Louis Neuweg
?
?
17:00
Troyes II
Metz II
?
?
17:00
Amneville
Sarreguemines
?
?
17:00
Vauban Strasbourg
Illkirch Graffenstaden
?
?
17:00
Thaon
Raon l'Etape
?
?
France National 3: Group H
>>>
17:00
Agde
Muret
?
?
17:30
Balma
Béziers II
?
?
18:00
Auch
Blagnac
?
?
France Division 1 Women
>>>
14:30
FT
Montpellier W
Fleury 91 W
3
0
14:30
Bordeaux W
Dijon W
?
?
14:30
FT
Paris SG W
Metz W
5
1
14:30
1'
Paris W
Soyaux W
0
0
14:30
Guingamp W
Olympique Marseille
?
?
France National 3: Group I
>>>
17:00
Amiens AC
Olympique Marcquois
?
?
17:00
Arras
Maubeuge
?
?
17:00
Beauvais
Le Touquet
?
?
17:00
Grande-Synthe
Valenciennes II
?
?
17:00
Feignies-Aulnoye
Vimy
?
?
France National 3: Group J
>>>
13:30
Le Havre II
Saint-Lo Manche
?
?
16:00
Pacy Menilles
Caen II
?
?
17:00
Alencon
Avranches II
?
?
17:00
Dieppe
Grand-Quevilly
?
?
17:00
Vire
Quevilly II
?
?
17:00
AG Caennaise
Évreux 27
?
?
17:00
Gonfreville
Cherbourg
?
?
France National 3: Group K
>>>
15:00
Rennes II
Ergué-Gaberic
?
?
16:30
Brest II
Trégunc
?
?
17:00
Lannion
Dinan Léhon
?
?
17:00
Pontivy GSI
Stade Pontivy
?
?
17:00
Saint-Colomban Locmine
TA Rennes
?
?
17:00
Drapeau Fougères
Guichen
?
?
17:30
Plouzane
Stade Plabennec
?
?
France National 3: Group L
>>>
15:00
Aubervilliers
Les Ulis
?
?
17:00
Blanc Mesnil
PSG II
?
?
17:00
Saint-Leu
Racing Colombes 92
?
?
17:00
Créteil II
Versailles
?
?
17:00
Torcy
Noisy-le-Grand
?
?
18:00
Boulogne Billancourt AC
Ivry US
?
?
France National 3: Group M
>>>
13:30
Hauts Lyonnais
Le Puy Foot II
?
?
17:00
Montlucon
Limonest
?
?
17:00
Chambery
Aurillac Arpajon
?
?
17:00
Thiers
Clermont II
?
?
17:00
Bourgoin-Jallieu
Vaulx
?
?
17:00
Lyon Duchere II
Saint-Flour
?
?
Gambia GFA League
>>>
16:30
Tallinding United
Real de Banjul
?
?
16:30
Fortune
Armed Forces
?
?
16:30
Waa Banjul Football
Marimoo
?
?
Germany 3. Liga
>>>
13:00
FT
Würzburger Kickers
Unterhaching
1
2
13:00
FT
MSV Duisburg
Ingolstadt
1
1
13:00
FT
Carl Zeiss Jena
Preußen Münster
1
2
13:00
FT
Magdeburg
Zwickau
1
2
13:00
FT
Meppen
Waldhof Mannheim
0
1
13:00
FT
Chemnitzer FC
Viktoria Köln
2
2
Germany Regionalliga: West
>>>
13:00
FT
Rödinghausen
Bergisch Gladbach
2
1
13:00
FT
Homberg
Sportfreunde Lotte
0
3
13:00
FT
Borussia Dortmund II
Wuppertaler SV
3
1
13:00
FT
TuS Haltern
Alemannia Aachen
2
1
13:00
FT
Lippstadt 08
Schalke 04 II
2
0
13:00
FT
Rot-Weiß Oberhausen
Borussia M'gladbach II
3
0
Ghana Premier League
>>>
15:00
FT
Medeama
Ashanti Gold
1
0
15:00
FT
King Faisal
Elmina Sharks
1
1
15:00
FT
Eleven Wonders
Karela
2
0
15:00
FT
Great Olympics
Inter Allies
1
0
15:00
FT
Berekum Chelsea
Aduana Stars
1
1
Gibraltar Premier Division
>>>
15:00
FT
Lions FC
Lynx
2
3
17:15
FT
Europa FC
St Josephs FC
3
1
Greece Football League
>>>
13:00
FT
Veria
Kavala
0
2
Greece Gamma Ethniki Group 1
>>>
13:00
Doxa Kato Kamila
Keravnos Pernis
?
?
Greece Gamma Ethniki Group 6
>>>
13:00
Thyella Diastavroseos
Ipato
?
?
Greece Super League K19
>>>
09:00
FT
Panaitolikos U19
Aris U19
1
3
09:00
FT
Panionios U19
Atromitos U19
2
1
09:30
FT
AEK Athens U19
Olympiakos Piraeus U19
0
2
10:00
FT
Lamia U19
Asteras Tripolis U19
1
3
12:00
FT
PAOK U19
Volos NFC U19
2
0
Guadeloupe Division d'Honneur
>>>
19:30
Arsenal Guadeloupe
Vieux-Habitants
?
?
19:30
Racing Club
Jeunesse Evolution
?
?
Guatemala Liga Nacional
>>>
21:00
Municipal
Comunicaciones
Read Tip
& Preview
Honduras Liga Nacional
>>>
21:00
Motagua
Marathón
Read Tip
& Preview
Hungary NB 1
>>>
13:55
FT
Ferencváros
Paksi SE
4
0
16:00
FT
MOL Vidi
Honvéd
0
0
16:00
FT
Kaposvári Rákóczi
Puskás
1
1
16:00
FT
Zalaegerszegi TE
Diósgyőr
1
3
16:00
FT
Mezőkövesd-Zsóry
Várda SE
1
0
18:00
FT
Debrecen
Újpest
4
0
Iceland Fotbolti.Net Cup Cup A
>>>
10:45
FT
FH
Breidablik
1
4
11:30
FT
ÍA
Grótta
3
3
12:00
FT
HK
ÍBV
1
3
Iceland Reykjavik Cup
>>>
15:15
FT
ÍR
KR
0
4
Indian Super League
>>>
14:00
FT
Goa
Kerala Blasters
3
2
India I-League
>>>
08:30
FT
TRAU
Aizawl
2
1
13:30
FT
Chennai City
East Bengal
0
2
International Club Friendlies
>>>
00:00
FT
Górnik Zabrze
Csikszereda
4
1
02:00
Yokohama F. Marinos
Tokushima Vortis
?
?
08:30
FT
Poprad
Pohronie
0
2
08:30
Sigma Olomouc
Qarabağ
?
?
09:00
FT
Rubin Kazan'
Slovan Bratislava
2
1
09:00
FT
Hrvatski Dragovoljac
Kustošija
0
3
09:30
FT
SCM Gloria Buzau
Sporting Turnu
0
3
09:30
FT
Zlín
Lisen
0
1
09:30
Austria Lustenau
Langenegg
?
?
09:30
FT
Sparta Praha
Ústí nad Labem
1
0
10:00
FT
Senica
Komárno
0
0
10:00
FT
Jastrzębie
Śląsk Wrocław II
1
1
10:00
Carl Zeiss Jena II
Auerbach
?
?
10:00
FT
Podbeskidzie
Katowice
0
0
10:00
FT
Győri ETO
Šamorín
2
1
10:00
FT
Slovan Liberec
Pardubice
1
1
10:00
St. Pauli II
Osdorf
?
?
10:00
FT
CFR Cluj
Emelec
3
2
10:00
FT
Uničov
Slovácko
1
2
10:00
FT
Oure
Dalum
2
4
10:00
FT
Olimpia Grudziądz
Widzew Lodz
3
2
10:00
FT
Freiburg II
Ravensburg
3
0
10:00
Sokol Brozany
Varnsdorf
?
?
10:00
FT
Jammerbugt
Vejgaard B
4
0
10:00
FT
Zbrojovka Brno
Baník Ostrava
3
2
10:30
B 93
AB
?
?
10:45
Frederikssund
Frem
?
?
11:00
Næstved
Vanløse
?
?
11:00
FT
Chrudim
Slovan Velvary
3
1
11:00
Verl
SV 1919 Straelen
?
?
11:00
FT
Olimpia Elbląg
Elana Toruń
1
2
11:00
FT
Raków Częstochowa
Čukarički
1
2
11:00
FT
København
Halmstad
2
0
11:00
Belshina
Sputnik
?
?
11:00
Werder Bremen II
TB Uphusen
?
?
11:00
FT
Nieciecza
Stal Stalowa Wola
0
2
11:00
FT
Vítkovice
Frýdek-Místek
6
2
11:00
FT
Odra Opole
Polkowice
2
1
11:00
Amstetten
Znojmo
?
?
11:00
FT
Stal Mielec
Sandecja Nowy Sącz
2
1
11:00
Brønshøj
HIK
?
?
11:00
FT
LASK Linz
CSKA Moskva
1
2
11:00
FT
Tychy 71
Opava
1
2
11:30
FT
Dubrava Zagreb
Sesvete
2
1
11:30
FT
Zlaté Moravce
Liptovský Mikuláš
2
5
12:00
Loko Vltavín
Příbram
?
?
12:00
FT
Radomiak Radom
Wisła Puławy
3
2
12:00
Germania Halberstadt
ZFC Meuselwitz
?
?
12:00
FT
Brøndby
Hvidovre
3
0
12:00
FT
Hannover 96 II
Borussia Hildesheim
4
3
12:00
FT
Radomiak Radom
Puszcza Niepołomice
1
1
12:00
FT
Krylya Sovetov
Bohemians 1905
4
3
12:00
FT
Kolding IF
Vejle
4
3
12:00
FT
Dinamo Zagreb
Koper
4
0
12:00
FT
Korona Kielce
Sebail
0
1
12:00
FT
Bełchatów
Warta Poznań
4
2
12:00
Hillerød
Skovshoved
?
?
12:00
Astoria Walldorf
SGV Freiberg
?
?
12:00
FT
Ried II
Austria Salzburg
2
0
12:00
FT
Lichtenberg
International Leipzig
3
2
12:00
FT
Häcken
Norrby
3
0
12:30
FT
Mladá Boleslav
DAC
5
0
12:30
FT
ŁKS Łódź
Vorskla
3
3
12:30
FT
Slavia Praha
České Budějovice
3
3
13:00
FT
AIK
Västerås SK
1
1
13:00
FT
Rapid Wien
Floridsdorfer AC
2
2
13:00
FT
Śląsk Wrocław
Ufa
1
0
13:00
Inter Türkspor Kiel
Weiche Flensburg
?
?
13:00
FT
Sokol Živanice
Vlašim
0
6
13:00
FT
Neman Grodno
Gorodeya
0
0
13:00
Eintracht Norderstedt
Niendorfer TSV
?
?
13:00
Balingen
Illertissen
?
?
13:00
Greuther Fürth II
Slavia Praha
?
?
13:00
Teutonia WS
Hanau 93
?
?
13:00
FT
Piast Gliwice
Zorya
0
0
13:00
Botev Plovdiv
Chayka
?
?
13:00
FT
Uherský Brod
Púchov
3
1
13:00
Brabrand
VSK Århus
?
?
13:00
Voitsberg
Grazer AK
?
?
13:00
Mura
Varaždin
?
?
13:00
Rapid Wien
Neusiedl
?
?
13:00
Union Fürstenwalde
Tennis Borussia
?
?
13:00
Reutlingen
Aalen
?
?
13:00
Gorica
Inđija
?
?
13:00
Kaan-Marienborn
Düren Merzenich
?
?
13:00
Rudar Velenje
Smartno
?
?
13:00
FSV Optik Rathenow
Oranienburger FC
?
?
13:00
Wacker Burghausen
Kirchanschöring
?
?
13:00
Wisła Kraków
Dinamo Batumi
?
?
13:00
Lehnerz
Bayern Alzenau
?
?
13:00
FT
Helsingborg
Lyngby
2
3
13:00
Juniors OÖ
Pinzgau Saalfelden
?
?
13:00
FT
VfL Oldenburg
Atlas Delmenhorst
1
4
13:00
Mainz 05 II
Rot-Weiß Erfurt
?
?
13:00
Bordesholm
Holstein Kiel II
?
?
13:00
FT
Viktoria Žižkov
Dukla Praha
1
2
13:30
FT
Sirius
Gamla Upsala
0
4
13:30
FT
Slaven Koprivnica
Aluminij
4
2
13:30
FT
Elversberg
Fola Esch
5
0
13:30
FT
Bravo
Radomlje
3
3
13:30
FT
Siroki Brijeg
Zeljeznicar
1
1
13:45
Teplice
Górnik Zabrze
?
?
14:00
FT
GIF Sundsvall
Östersunds FK
1
3
14:00
FT
Maribor
Beltinci
0
0
14:00
FT
Domžale
Javor Ivanjica
2
1
14:00
FT
HB Køge
Fremad Amager
0
0
14:00
Nordsjælland
Nykøbing
?
?
14:00
0'
Salzburg
Zenit
3
0
14:00
FT
Rijeka
Olimpija
4
2
14:00
FT
Skive
Ringkøbing
4
2
14:00
FT
Lech Poznań
Shakhtar Donetsk
0
1
14:00
Flekkerøy
Start II
?
?
14:00
FT
Hertha Zehlendorf
Energie Cottbus
3
0
14:00
FT
Cracovia Kraków
Hartberg
2
3
14:00
FT
Sarpsborg 08
Norrköping
1
2
14:30
Austria Klagenfurt
Gmünd
?
?
14:30
Korona Kielce
Arsenal Tula
?
?
14:30
FT
Wisła Płock
Qarabağ
3
2
14:30
Saarbrücken
Rheindorf Altach
?
?
14:30
Arda
Dinamo Tbilisi
?
?
15:00
Mainz 05 II
Homburg
?
?
15:00
Schwarz-Weiß Rehden
Brinkumer SV
?
?
15:00
FT
Mjøndalen
Vålerenga
2
1
15:00
FT
Stomil Olsztyn
Žalgiris
0
2
16:00
Viktoria Berlin
Wacker Innsbruck
?
?
16:00
GAIS
Varberg BoIS
?
?
16:00
Čukarički
Trenčín
?
?
23:00
LDU Quito
Fénix
Read Tip
& Preview
International CAF Champions League
>>>
13:00
FT
Platinum
Al Hilal Omdurman
0
1
13:00
FT
Petro de Luanda
Mamelodi Sundowns
2
2
16:00
FT
ZESCO United
1º de Agosto
1
1
16:00
FT
Vita Club
JS Kabylie
4
1
19:00
65'
ES Tunis
Raja Casablanca
1
1
International OFC Champions League
>>>
03:00
FT
Lupe Ole Soaga
Veitongo
2
0
Iran Persian Gulf Pro League
>>>
11:30
FT
Machine Sazi
Sepahan
0
0
12:00
FT
Paykan
Nassaji Mazandaran
0
1
12:00
FT
Gol Gohar
Saipa
1
1
12:15
FT
Zob Ahan
Pars Jam Bushehr
1
0
Israel Ligat ha'Al
>>>
13:00
FT
Hapoel Kfar Saba
Hapoel Tel Aviv
1
2
15:30
FT
Ironi Kiryat Shmona
Hapoel Be'er Sheva
0
0
16:30
FT
Hapoel Haifa
Hapoel Ra'anana
2
2
17:50
FT
Maccabi Tel Aviv
Ashdod
2
0
Israel Lig Bet
>>>
09:30
FT
Ihud Bnei Baka
Maccabi Nujeidat Ahmed
1
0
09:30
FT
Hapoel Sandala Gilboa
Maccabi Ahi Iksal
0
3
10:30
FT
Ahi Akko
Ahva Kafr Manda
0
0
12:30
FT
Hapoel Bnei Pardes
Ihud Bnei Kfar Kara
3
2
12:30
FT
Tzeirei Kafr Kanna
Ihud Bnei Mejdel Krum
2
4
18:00
FT
Hapoel Lod
Beitar Ironi Kiryat Gat
3
0
Italy Serie C: Girone A
>>>
14:00
FT
Pro Patria
Juventus U23
3
2
19:45
32'
Pistoiese
Carrarese
0
0
Italy Serie C: Girone B
>>>
19:45
30'
Carpi
Padova
0
1
Italy Serie C: Girone C
>>>
19:45
33'
Rende
Vibonese
0
0
Italy PrimaVera 1
>>>
10:00
FT
Inter U19
Pescara U19
2
2
12:00
FT
Empoli U19
Juventus U19
2
0
13:30
FT
Atalanta U19
Sampdoria U19
2
2
13:30
FT
Bologna U19
Fiorentina U19
0
1
Italy Primavera 2
>>>
09:00
FT
Trapani U19
Perugia U19
1
0
10:00
Juve Stabia U19
Ascoli U19
?
?
10:00
FT
Spezia U19
Pordenone U19
1
0
10:00
FT
Crotone U19
Livorno U19
2
0
10:30
FT
Salernitana U19
Frosinone U19
2
1
12:00
Venezia U19
Milan U19
?
?
13:00
FT
Verona U19
Virtus Entella U19
2
3
13:30
Benevento U19
Cosenza U19
?
?
13:30
Parma U19
Brescia U19
?
?
13:30
Pisa U19
Lecce U19
?
?
Italy Serie A Women
>>>
11:00
FT
Orobica W
AC Milan W
0
1
13:30
FT
Bari W
Tavagnacco W
0
0
13:30
Juventus W
Sassuolo W
?
?
Jamaica Premier League
>>>
01:00
FT
Waterhouse
Dunbeholden
3
1
Kenya Premier League
>>>
11:00
FT
Wazito
Posta Rangers
0
3
12:00
FT
Kisumu All Stars
Leopards
0
2
12:00
FT
Kariobangi Sharks
Homeboyz
1
2
12:00
FT
Chemelil
Sofapaka
1
1
12:00
FT
Gor Mahia
Bandari
3
0
12:00
FT
Nzoia United
Zoo Kericho
0
0
13:15
FT
KCB
Western Stima
3
1
Kenya Super League
>>>
10:00
FT
Vihiga Bullets
Murang'a SEAL
3
0
12:00
FT
Shabana
Modern Coast Rangers
0
1
12:00
FT
Migori Youth
Coast Stima
2
2
Kuwait Premier League
>>>
13:30
FT
Yarmouk
Kazma
1
3
Maldives Male League
>>>
11:00
Eagles
Da Grande
?
?
Malta Fa Trophy
>>>
13:00
FT
Pietà Hotspurs
Xewkija
2
1
13:00
FT
Balzan
Santa Lucia
2
0
15:00
Floriana
Senglea Athletic
?
?
15:15
Pembroke Athleta
Hibernians
?
?
Mauritania Super D1
>>>
16:00
Kedia
Garde Nationale
?
?
16:00
Kaedi
Tidjikja
?
?
17:00
FT
Ksar
Concorde
0
2
Mexico Liga MX
>>>
03:00
FT
Puebla
Querétaro
0
1
03:10
FT
Tijuana
América
0
0
23:00
Cruz Azul
Santos Laguna
Read Tip
& Preview
Mexico Liga Ascenso
>>>
01:00
FT
Tampico Madero
Cimarrones de Sonora
0
2
03:00
FT
Venados
Atlético Zacatepec
2
1
23:00
Celaya
Atlante
Read Tip
& Preview
Mexico Liga Mx Women
>>>
02:00
FT
Juárez W
Pachuca W
0
3
17:00
FT
Atlas W
Querétaro W
4
0
Mexico Liga Premier Serie A
>>>
01:30
Atlético Reynosa
UA Chihuahua
?
?
02:00
Atlético Saltillo
Estudiantes Tecos
?
?
17:00
Leones Negros
Gavilanes FC Matamoros
?
?
18:00
Pumas UNAM Premier
Cañoneros Marina
?
?
21:30
UA Zacatecas
Cimarrones de Sonora II
Read Tip
& Preview
22:00
Yalmakan
Cafetaleros Chiapas II
Read
Preview
22:00
Murciélagos
Durango
Read Tip
& Preview
23:00
Sporting Canamy
Cruz Azul Hidalgo
Read Tip
& Preview
Mexico Liga Premier Serie B
>>>
01:30
Atlético San Francisco
La Paz
?
?
02:00
Deportivo CAFESSA
Chapulineros
?
?
18:00
Real Canamy Tlayacapan
Mineros de Zacatecas II
?
?
21:00
Aguacateros CDU
Zitacuaro
Read
Preview
21:00
Ciervos
Deportivo Dongu
Read Tip
& Preview
21:00
Chimalhuacán
Dorados Premier
Read
Preview
Morocco Botola Pro
>>>
18:00
FT
Youssoufia Berrechid
Raja Beni Mellal
2
0
Myanmar National League
>>>
09:00
FT
Sagaing United
Shan United
1
2
09:00
FT
Southern Myanmar
Magwe
1
2
09:30
FT
Chin United
Hantharwady United
1
3
Nepal A Division
>>>
06:15
FT
New Road Team
Nepal Army
0
0
09:15
FT
Friends Club
Sankata
0
1
Netherlands Tweede Divisie
>>>
13:00
FT
AFC
Spakenburg
2
0
14:00
FT
Rijnsburgse Boys
Excelsior Maassluis
4
3
14:00
FT
Kozakken Boys
Volendam II
2
1
14:00
FT
ASWH
Noordwijk
0
0
14:30
FT
Quick Boys
Jong Sparta
1
3
14:30
FT
Katwijk
TEC
2
0
14:30
FT
Koninklijke HFC
De Treffers
2
3
14:30
FT
Scheveningen
HHC
0
3
Netherlands Derde Divisie: Zaterdag
>>>
13:30
FT
DOVO
ODIN '59
0
4
13:30
FT
Ter Leede
Barendrecht
0
3
13:30
FT
Excelsior '31
VVOG
5
0
13:30
FT
HSV Hoek
Harkemase Boys
1
1
13:30
FT
DVS '33
Ajax Amateurs
3
2
14:00
FT
ONS Sneek
Lisse
4
1
14:00
FT
Almere City II
GOES
4
4
14:00
FT
Sparta Nijkerk
SteDoCo
3
3
New Zealand Premiership
>>>
00:00
FT
Southern United
Canterbury United
2
1
04:00
FT
Waitakere United
Tasman United
3
2
Nicaragua Primera Division
>>>
23:00
Juventus Managua
Managua
Read Tip
& Preview
Nigeria Npfl
>>>
15:00
FT
Akwa Starlets
Jigawa Golden Stars
2
0
Northern Ireland Premiership
>>>
15:00
FT
Dungannon Swifts
Institute
2
0
15:00
FT
Crusaders
Ballymena United
2
0
15:00
FT
Carrick Rangers
Warrenpoint Town
1
2
15:00
FT
Linfield
Glenavon
8
1
17:30
FT
Larne
Glentoran
2
1
Northern Ireland Championship
>>>
14:00
FT
Loughgall
Knockbreda
4
0
14:00
FT
PSNI
Dundela
0
1
15:00
FT
Dergview
Portadown
3
1
15:00
FT
Ballyclare Comrades
Queen's University
2
0
15:00
Ballinamallard United
Ards
?
?
Northern Ireland Premiership Development League
>>>
14:00
Warrenpoint Town U20
Carrick Rangers U20
?
?
14:00
Institute U20
Dungannon Swifts U20
?
?
14:00
Cliftonville U20
Coleraine U20
?
?
Oman Professional League
>>>
13:10
FT
Bahla
Sohar
1
0
15:30
FT
Mrbat
Dhofar
0
1
15:30
FT
Al Suwaiq
Al-Rustaq
1
1
Panama Lpf
>>>
23:00
Tauro
Árabe Unido
Read Tip
& Preview
Paraguay Division 1
>>>
21:00
Guaireña
River Plate
Read Tip
& Preview
23:15
Libertad
Olimpia
Read Tip
& Preview
Portugal League Cup
>>>
19:45
32'
Sporting Braga
Porto
0
0
Portugal 2. Division: Group A
>>>
15:00
FT
Merelinense
União Madeira
2
4
15:00
FT
Pedras Salgadas
Fafe
0
0
Portugal 2. Division: Group C
>>>
11:00
FT
Vitória de Sernache
Oleiros
1
1
14:00
FT
União Santarém
Beira-Mar
1
1
Portugal Liga Revelacao U23
>>>
11:00
FT
Rio Ave U23
Vitória Guimarães U23
1
2
11:00
FT
Portimonense U23
Feirense U23
1
2
11:00
FT
Deportivo Aves U23
Académica U23
4
0
11:00
FT
Sporting CP U23
Cova da Piedade U23
0
1
15:00
FT
Sporting Braga U23
Vitória Setúbal U23
2
1
Qatar Premier League
>>>
13:30
FT
Umm Salal
Al Khor
1
0
15:40
FT
Al Sadd
Al Shahaniya
4
2
San Marino Campionato
>>>
14:00
La Fiorita
Cailungo
?
?
14:00
Virtus
Murata
?
?
14:00
Tre Penne
Libertas
?
?
14:00
Tre Fiori
Folgore
?
?
Saudi Arabia Pro League
>>>
12:55
FT
Abha
Al Faisaly
0
1
15:10
FT
Al Shabab
Al Hilal
0
0
17:10
FT
Al Ittihad
Al Adalh
0
0
Saudi Arabia Youth League
>>>
12:25
FT
Al Fateh U19
Al Ahli U19
0
1
12:45
Al Taawon U19
Al Quadisiya U19
?
?
12:55
Al Ta'ee U19
Al Wahda U19
?
?
13:05
Ohod U19
Al Shabab U19
?
?
13:10
Al Ittihad U19
Al Faisaly U19
?
?
Scotland Championship
>>>
15:00
FT
Queen of the South
Alloa Athletic
2
3
15:00
FT
Dundee United
Greenock Morton
1
1
15:00
FT
Ayr United
Inverness CT
1
0
15:00
FT
Arbroath
Partick Thistle
2
1
Scotland League One
>>>
15:00
FT
Raith Rovers
Montrose
4
3
15:00
FT
Peterhead
Dumbarton
1
0
15:00
FT
Clyde
East Fife
2
1
15:00
FT
Falkirk
Forfar Athletic
6
0
15:00
FT
Airdrieonians
Stranraer
0
0
Scotland League Two
>>>
15:00
FT
Stirling Albion
Elgin City
1
2
15:00
FT
Stenhousemuir
Edinburgh City
1
2
15:00
FT
Queen's Park
Albion Rovers
2
2
15:00
FT
Cowdenbeath
Brechin City
3
2
15:00
FT
Cove Rangers
Annan Athletic
2
0
Scotland Football League
>>>
14:00
Vale of Leithen
East Stirlingshire
?
?
14:00
FT
Civil Service Strollers
Kelty Hearts
2
3
15:00
FT
Edusport Academy
BSC Glasgow
1
4
15:00
FT
Fraserburgh
Nairn County
3
1
15:00
FT
Edinburgh University
Cumbernauld Colts
1
0
15:00
Brora Rangers
Deveronvale
?
?
15:00
Dalbeattie Star
Bonnyrigg Rose Athletic
?
?
15:00
Berwick Rangers
East Kilbride
?
?
15:00
Turriff United
Clachnacuddin
?
?
15:00
Lossiemouth
Wick Academy
?
?
15:00
Spartans
Stirling University
?
?
15:00
Keith
Huntly
?
?
15:00
FT
Gala Fairydean Rovers
Gretna 2008
4
1
15:00
Inverurie Loco Works
Rothes
?
?
Senegal Ligue 1
>>>
16:30
FT
Teungueth
ASEC Ndiambour
3
2
16:30
FT
Dakar SC
Jaraaf
0
2
Sierra Leone Premier League
>>>
19:00
East End Lions
Bo Rangers
?
?
South Africa Premier League
>>>
13:30
FT
Golden Arrows
Kaizer Chiefs
0
1
13:30
FT
Stellenbosch
Polokwane City
1
0
16:00
FT
Orlando Pirates
AmaZulu
1
0
South Africa Gladafrica Championship
>>>
13:30
FT
TS Sporting
University of Pretoria
0
0
13:30
FT
Moroka Swallows
Free State Stars
1
1
13:30
FT
Uthongathi
Real Kings
0
0
South America CONMEBOL Pre-Olympic Tournament
>>>
01:30
FT
Chile U23
Argentina U23
0
2
23:00
Bolivia U23
Uruguay U23
Read Tip
& Preview
Spain La Liga 2
>>>
15:00
FT
Sporting Gijón
Fuenlabrada
1
0
15:00
FT
Huesca
Lugo
2
1
17:15
FT
Las Palmas
Tenerife
0
0
20:00
20'
Real Zaragoza
Numancia
0
0
Spain Segunda B - Group 1
>>>
15:00
FT
Celta de Vigo II
Las Rozas
2
4
Spain Segunda B - Group 2
>>>
15:00
FT
Arenas de Getxo
Osasuna II
0
2
15:30
FT
Amorebieta
Tudelano
5
1
16:30
FT
Leioa
Real Valladolid II
1
1
Spain Segunda B - Group 3
>>>
15:30
FT
Llagostera-Costa Brava
Prat
1
1
17:00
FT
Lleida Esportiu
Olot
1
1
18:00
FT
Barcelona II
Ejea
2
0
Spain Segunda B - Group 4
>>>
17:00
FT
Villarrubia
San Fernando CD
3
0
Spain Tercera - Group 3
>>>
15:00
Ribamontan al Mar
Vimenor
?
?
15:15
FT
Samano
Cartes
3
0
15:15
Barreda
Cultural Guarnizo
?
?
16:00
Atlético Albericia
Siete Villas
?
?
Spain Tercera - Group 4
>>>
15:00
FT
Ariznabarra
Santurtzi
0
0
15:30
Pasaia KE
Gernika
?
?
16:00
Lagun Onak
Tolosa
?
?
16:30
Deusto
Urduliz
?
?
18:00
FT
Somorrostro
Sestao River
4
4
Spain Tercera - Group 5
>>>
17:00
FT
Santfeliuenc
Peralada
1
0
Spain Tercera - Group 6
>>>
15:00
FT
Roda
Intercity
0
5
15:00
FT
Novelda
Silla
0
0
17:00
Acero
Eldense
?
?
Spain Tercera - Group 8
>>>
15:00
FT
Cultural Leonesa II
Numancia II
1
3
15:30
FT
Burgos Promesas
Mirandés II
1
2
16:00
Salamanca II
Beroil Bupolsa
?
?
Spain Tercera - Group 9
>>>
16:30
Motril
Melilla CD
?
?
Spain Tercera - Group 11
>>>
15:00
Felanitx
Esporles
?
?
15:30
Binissalem
Andratx
?
?
15:30
San Rafael
Formentera
?
?
15:30
FT
Ferriolense
Santa Catalina Atlético
2
0
16:15
Collerense
Manacor
?
?
16:30
FT
Constància
Platges de Calvià
0
1
Spain Tercera - Group 12
>>>
12:00
FT
Tamaraceite
Mensajero
4
2
16:30
FT
Santa Úrsula
Marino
1
0
17:00
FT
Velke Levare
Las Palmas III
0
1
Spain Tercera - Group 14
>>>
17:00
FT
Montijo
UP Plasencia
0
0
Spain Tercera - Group 15
>>>
14:30
Pamplona
Cortes
?
?
14:45
Huarte
Burladés
?
?
15:00
Subiza
Valle Egüés
?
?
15:00
Cirbonero
Beti Onak
?
?
15:00
Lourdes
Mutilvera
?
?
15:00
Beti Kozkor
Peña Azagresa
?
?
15:00
Txantrea
Baztan
?
?
15:30
Fontellas
Corellano
?
?
15:30
FT
San Juan
Ardoi
1
2
Spain Tercera - Group 16
>>>
15:30
Casalarreina
River Ebro
?
?
17:30
FT
Logroñés II
Berceo
4
0
17:30
FT
Yague
Pradejon
0
3
Spain Tercera - Group 18
>>>
16:00
Villacanas
Calvo Sotelo
?
?
Spain Primera Division Women
>>>
10:00
FT
Rayo Vallecano W
Levante W
0
3
11:00
FT
Atletico Madrid W
Barcelona W
0
0
17:30
FT
Real Betis W
Real Sociedad W
1
1
Spain Liga Nacional Juvenil
>>>
10:45
Grama U19
Gimnàstic Manresa U19
?
?
11:00
Girona U19 II
Sabadell U19
?
?
11:00
Barcelona U19 II
Gimnàstic U19 II
?
?
11:00
Mercantil U19
Damm U19 II
?
?
15:30
Cornellà U19 II
Llagostera U19
?
?
16:00
Cerdanyola d. Vallès U19
Vila Seca U19
?
?
16:30
Sant Andreu U19
Badalona U19
?
?
16:45
Prat U19
Mataró U19
?
?
17:30
Espanyol U19 II
Bellvitge U19
?
?
Suriname Topklasse
>>>
19:30
Santos
Robin Hood
?
?
19:30
Broki
Voorwaarts
?
?
19:30
Inter Moengotapoe
Leo Victor
?
?
19:30
PVV
Notch
?
?
Switzerland Challenge League
>>>
16:00
FT
Stade Lausanne-Ouchy
Aarau
0
2
16:30
FT
Kriens
Winterthur
0
0
Turkey 1. Lig
>>>
11:00
FT
Giresunspor
Ümraniyespor
2
1
13:30
FT
Osmanlıspor
Keçiörengücü
0
0
16:00
FT
Altay
İstanbulspor
1
0
Turkey 2. Lig: Beyaz
>>>
10:30
FT
Sancaktepe Belediye
İnegölspor
2
1
Turkey 3. Lig: Group 1
>>>
10:00
FT
Yomraspor
Sultanbeyli Belediye
1
4
10:30
FT
Şile Yıldızspor
Tire 1922
0
2
10:30
FT
Manisaspor
Serik Belediyespor
1
0
Turkey 3. Lig: Group 2
>>>
10:30
FT
1877 Alemdağspor
Tepecikspor
3
0
Turkey 3. Lig: Group 3
>>>
10:30
FT
Yeni Altındağ BS
Batman Petrolspor
0
0
10:30
FT
Bayrampaşaspor
Muğlaspor
1
1
Turkey U19 Elit A
>>>
09:00
FT
Osmanlıspor U19
Antalyaspor U19
2
1
10:30
FT
Kasımpaşa U19
Alanyaspor U19
1
2
10:30
Kayserispor U19
Ankaragücü U19
?
?
11:30
FT
Göztepe U19
Besiktas U19
1
2
11:30
Sivasspor U19
Boluspor U19
?
?
11:30
1'
Fenerbahce U19
İstanbul Başakşehir U19
0
0
11:30
Altinordu U19
Bursaspor U19
?
?
Turkey U19 Elit B
>>>
11:30
Kocaelispor U19
Gençlerbirliği U19
?
?
11:30
FT
Altay U19
İstanbulspor U19
0
1
11:30
Eskişehirspor U19
Denizlispor U19
?
?
11:30
Akhisarspor U19
Rizespor U19
?
?
11:30
FT
Erokspor U19
Afjet Afyonspor U19
2
1
11:30
Hatayspor U19
Menemenspor U19
?
?
Uganda Cup
>>>
13:00
Mbale Garage
UPDF
?
?
13:00
Bugoigo Leopard
Wakiso Giants
?
?
13:00
Sansiro
Kyetume
?
?
13:30
59'
Admin
Police
2
0
United Arab Emirates Division 1
>>>
13:05
FT
Al Arabi
Masafi
1
2
13:10
FT
Al Thaid
Al-Taawon
2
1
13:10
FT
Al Hamriyah
Al Bataeh
1
1
Venezuela Primera Division
>>>
20:00
Yaracuyanos
Atlético Venezuela
?
?
20:00
Deportivo Lara
Zulia
?
?
20:00
Llaneros de Guanare
Caracas
?
?
21:00
Deportivo Táchira
Academia Puerto Cabello
Read
Preview
Wales Welsh League Division 1
>>>
14:00
FT
Cwmbran Celtic
Llanelli Town
4
5
14:00
Llantwit Major
Briton Ferry
?
?
14:30
Cwmamman United
Undy Athletic
?
?
14:30
FT
STM Sports
Haverfordwest County
0
3
14:30
Pontypridd Town AFC
Caerau (Ely)
?
?
Wales Cymru Alliance
>>>
14:30
Guilsfield
Llandudno
?
?
14:30
FT
Llangefni Town
Llanfair United
1
3
14:30
FT
Penrhyncoch
Bangor City
0
0
14:30
FT
Corwen
Buckley Town
1
1
Wales Welsh Cup
>>>
14:30
FT
Cefn Druids
Pontardawe Town
2
0
14:30
FT
The New Saints
Aberystwyth Town
4
0
14:30
FT
Swansea University
Prestatyn Town
0
1
14:30
FT
Newtown
Rhyl
4
1
14:30
FT
Connah's Quay
Afan Lido
8
0
World Bangabandhu Gold Cup
>>>
11:00
FT
Palestine
Burundi
3
1
World Club Friendlies Women
>>>
12:00
Lyn W
Mallbacken
?
?
12:00
Czarni Sosnowiec W
AZS Wroclaw W
?
?
13:00
Kristianstads W
Rosengard W
?
?
14:00
SC Sand W
Grasshopper W
?
?
16:00
Gütersloh W
SGS Essen W
?
?
Zambia Super League
>>>
11:00
FT
Nkwazi
Kabwe Warriors
1
1
13:00
FT
Kabwe YSA
Forest Rangers
0
1
13:00
FT
Red Arrows
Lumwana Radiants
0
1
13:00
FT
Kansanshi Dynamos
NAPSA Stars
2
0