Most Popular
England Championship
>>>
19:45
Millwall
Nottingham Forest
Read Tip
& Preview
Spain La Liga
>>>
20:00
Villarreal
Atlético Madrid
Read Tip
& Preview
Italy Serie A
>>>
19:45
Inter
Roma
Read Tip
& Preview
Germany Bundesliga
>>>
19:30
Eintracht Frankfurt
Hertha BSC
Read Tip
& Preview
France Ligue 1
>>>
18:00
25'
Lille
Brest
1
0
19:45
Nîmes
Olympique Lyonnais
Read
Preview
Argentina Superliga
>>>
22:00
Colón
Aldosivi
Read Tip
& Preview
Portugal Primeira Liga
>>>
20:30
Boavista
Benfica
Read Tip
& Preview
Netherlands Eredivisie
>>>
19:15
Ajax
Willem II
Read Tip
& Preview
Russia Premier League
>>>
16:30
FT
Arsenal Tula
Lokomotiv Moskva
4
0
16:30
91'
Zenit
Dinamo Moskva
3
0
Turkey Super Lig
>>>
17:30
HT
Fenerbahçe
Gençlerbirliği
3
1
Germany 2. Bundesliga
>>>
17:30
HT
Arminia Bielefeld
Karlsruher SC
0
1
17:30
HT
Hamburger SV
Heidenheim
0
0
Belgium Pro League
>>>
19:30
Waasland-Beveren
Antwerp
Read Tip
& Preview
Czech Republic Czech Liga
>>>
16:30
91'
Bohemians 1905
Baník Ostrava
0
2
18:30
Slovan Liberec
Slavia Praha
Read Tip
& Preview
Denmark Superliga
>>>
18:00
24'
Hobro
Horsens
0
0
Italy Serie B
>>>
20:00
Benevento
Trapani
Read Tip
& Preview
Australia A-League
>>>
08:30
FT
Melbourne City
Perth Glory
0
3
A to Z Countries
Angola Girabola
>>>
15:00
1º de Maio
Recreativo da Caála
?
?
15:00
Wiliete
Recreativo do Libolo
?
?
15:00
Sporting de Cabinda
Académica do Lobito
?
?
15:00
Sagrada Esperança
Onze Bravos
?
?
15:00
Ferroviário do Huambo
Interclube
?
?
15:00
Santa Rita
Cubango
?
?
Argentina Primera D Metropolitana
>>>
20:00
Yupanqui
Deportivo Paraguayo
Read
Preview
Argentina Primera B Metropolitana
>>>
20:00
Colegiales
Fénix
Read Tip
& Preview
Argentina Reserve League
>>>
12:00
FT
Huracán Res.
Arsenal Res.
0
1
12:00
FT
Talleres Córdoba Res.
Unión Santa Fe Res.
2
1
12:00
FT
River Plate Res.
San Lorenzo Res.
2
1
12:00
FT
Colón Res.
Aldosivi Res.
5
0
12:00
FT
Rosario Central Res.
Boca Juniors Res.
0
1
12:00
FT
Defensa y Justicia Res.
Godoy Cruz Res.
0
0
12:00
FT
Lanús Res.
Racing Club Res.
3
1
12:00
FT
Gimnasia Esgrima Res.
Central Córdoba SdE Res.
2
0
12:00
FT
Atlético Tucumán Res.
Newell's Old Boys Res.
2
0
12:00
FT
Independiente Res.
Banfield Res.
1
1
12:00
FT
Argentinos Juniors Res.
Estudiantes La Plata Res
0
1
12:00
FT
Patronato Res.
Vélez Sársfield Res.
1
0
Armenia First League
>>>
10:00
FT
BKMA
Lokomotiv
1
2
10:00
FT
West Armenia
Junior Sevan
2
1
10:00
FT
Ani Yerevan
Banants II
0
12
Australia National Youth League
>>>
23:30
Central Coast U21
Newcastle Jets U21
Read Tip
& Preview
Azerbaijan Premier League
>>>
15:00
FT
Qarabağ
Keşlə FK
2
2
Belgium First Division B
>>>
19:30
Lommel United
OH Leuven
Read Tip
& Preview
Belgium Super League Women
>>>
19:30
Gent W
St. Liege W
Read Tip
& Preview
19:30
Genk W
OH Leuven W
Read Tip
& Preview
Bolivia Liga De Futbol Prof
>>>
00:30
FT
Blooming
Wilstermann
0
3
00:30
FT
San José
Oriente Petrolero
3
1
Bulgaria Parva Liga
>>>
15:00
FT
Tsarsko selo
Etar
2
2
Burkina Faso Premier League
>>>
15:30
ASFB
ASFA-Yennenga
?
?
China PR FA Cup
>>>
11:35
FT
Shanghai Shenhua
Shandong Luneng
3
0
Congo Super Ligue
>>>
11:30
Lubumbashi Sport
Groupe Bazano
?
?
13:30
Saint Eloi Lupopo
Sanga Balende
?
?
13:30
Simba
Motema Pembe
?
?
Croatia 1. HNL
>>>
17:00
67'
Dinamo Zagreb
Varaždin
0
0
Cyprus 1. Division
>>>
17:00
67'
Paphos
Nea Salamis
1
0
Cyprus 2. Division
>>>
16:00
FT
Anagennisi Deryneia
Xylotympou
2
0
Egypt Cup
>>>
12:30
FT
Smouha
Shabab Al Obour
1
0
15:00
121'
ENPPI
Tersana
0
0
El Salvador Primera Division
>>>
01:15
FT
Sonsonate
Águila
1
0
England Premier League U18
>>>
13:00
FT
Middlesbrough U18
West Brom U18
3
2
England Professional Development League
>>>
19:00
Nottingham U23
Birmingham U23
Read Tip
& Preview
England Premier League 2 Divison Two
>>>
19:00
Fulham U23
West Ham United U23
Read Tip
& Preview
France National
>>>
19:00
Toulon
Boulogne
Read Tip
& Preview
France CFA Group D
>>>
19:00
Marignane Gignac
Olympique Lyonnais II
Read Tip
& Preview
Germany 3. Liga
>>>
18:00
23'
Chemnitzer FC
Zwickau
0
1
Germany Regionalliga: Nord
>>>
18:00
23'
Schwarz-Weiß Rehden
Havelse
0
0
Germany Regionalliga: Nordost
>>>
17:00
66'
Hertha BSC II
Lokomotive Leipzig
1
1
Germany Regionalliga: West
>>>
18:30
Köln II
Fortuna Köln
Read Tip
& Preview
Germany Oberliga: Baden-Wurttemberg
>>>
18:00
Nöttingen
Stuttgart II
?
?
Germany Oberliga: Hamburg
>>>
18:00
23'
Bramfelder SV
Rugenbergen
0
0
18:30
Osdorf
Union Tornesch
Read Tip
& Preview
18:30
Victoria Hamburg
Concórdia
Read Tip
& Preview
18:30
Hamm United
Teutonia Hamburg
Read Tip
& Preview
19:00
Hamburger SV III
Curslack-Neuengamme
Read Tip
& Preview
19:00
Süderelbe
Meiendorfer SV
Read Tip
& Preview
Germany Oberliga: Nordost-Süd
>>>
18:00
28'
Eilenburg
Hohenstein-Ernstthal
0
2
Gibraltar Premier Division
>>>
19:30
Lynx
College Cosmo
Read
Preview
Greece Super League 2
>>>
14:00
FT
Levadiakos
Ergotelis
1
0
India I-League
>>>
08:30
FT
NEROCA
Aizawl
1
0
11:30
FT
Arrows
Gokulam
0
1
Indonesia Liga 1
>>>
08:30
FT
Borneo
PS TNI
4
1
11:30
FT
Barito Putera
Semen Padang
0
3
11:30
FT
Kalteng Putra
Madura United
1
4
International CAF Champions League
>>>
16:00
FT
Vita Club
Raja Casablanca
0
1
19:00
ES Tunis
JS Kabylie
Read Tip
& Preview
19:00
Al Ahly
Al Hilal Omdurman
Read Tip
& Preview
Iran Azadegan League
>>>
10:30
FT
Sepidrood Rasht
Baderan
1
3
10:30
FT
Niroye Zamini
Fajr Sepasi
1
0
10:30
FT
Shahrdari Tabriz
Oxin Alborz
1
1
10:30
FT
Aluminium Arak
Mes Kerman
0
0
10:30
FT
Qashqai
Damash Gilanian
1
0
10:30
FT
Khouneh Be Khouneh Babol
Malavan
0
1
10:30
FT
Mes Rafsanjan
Navad Urmia
3
1
10:30
FT
Persepolis Pakdasht
Arman Gohar
1
1
11:00
FT
Esteghlal Khuzestan
Khooshe Talaee Saveh
4
1
Israel Liga Leumit
>>>
13:00
FT
Maccabi Petah Tikva
Kafr Qasim
4
2
13:00
FT
Hapoel Katamon
Hapoel Acre
0
0
13:00
FT
Hapoel Bnei Lod
Beitar Tel Aviv Ramla
1
2
13:00
FT
Hapoel Umm al-Fahm
Hapoel Nazareth Illit
0
0
13:00
FT
Maccabi Ahi Nazareth
Hapoel Petah Tikva
1
1
Israel Lig Bet
>>>
08:30
FT
Maccabi Umm Al Fahm
Hapoel Sandala Gilboa
2
1
08:30
FT
Beitar Nahariya
Bnei HaGolan VeHaGalil
2
0
09:30
FT
Hapoel Gedera
Beitar Yavne
0
0
09:45
FT
Maccabi Neve Sha'anan
Hapoel Bnei Musmus
3
0
10:00
FT
Hapoel Mahane Yehuda
Otzma Holon
2
1
10:00
FT
Maccabi Ironi Sderot
Hapoel Yeruham
3
0
10:00
FT
Shikun HaMizrah
Beitar Ir Ma'ale Adumim
4
1
10:00
FT
Beitar Ramat Gan
Hapoel Qalansawe
1
2
10:15
Beitar Petah Tikva
Tzeirey Taibe
?
?
10:30
FT
Maccabi Kiryat Malachi
Maccabi Ironi Netivot
3
0
10:30
Maccabi Ma'alot Tarshiha
Ironi Bnei Kabul
?
?
10:30
FT
MS Be'er Sheva
Beitar Ironi Kiryat Gat
1
0
11:00
Hapoel Tirat HaCarmel
Pardes Hanna-Karkur
?
?
11:00
MS Dimona
Moadon Tzeirey Rahat
?
?
11:00
FT
Beitar Kfar Saba Shlomi
Shimshon Tel Aviv
3
1
11:00
FT
Ironi Modi'in
Hapoel Lod
2
1
11:00
Shimshon Bnei Taibe
Maccabi Ironi Amishav PT
?
?
11:15
FT
Ironi Beit Dagan
Hapoel Kafr Qasim Shouaa
3
0
11:15
Bnei Eilat
Ironi Kuseife
?
?
11:30
Hapoel Kfar Bara
Hapoel Kiryat Ono
?
?
11:30
Bnei Jaffa Ortodoxim
Hapoel Hod Hasharon
?
?
11:45
Maccabi Nujeidat Ahmed
Hapoel Ihud Bnei Jatt
?
?
12:30
Hapoel Tuba-Zangariyye
Tzeirey Tamra
?
?
12:30
Tzeirei Kafr Kanna
Maccabi Bnei Nahaf
?
?
12:30
FT
Tzeirei Sakhnin
Ahva Kafr Manda
1
2
12:30
Ihud Bnei Baka
Hapoel Ramot Menashe
?
?
12:30
Ihud Bnei Kfar Kara
Maccabi Ahi Iksal
?
?
12:30
FT
Ahi Akko
Hapoel Bu'eine
1
3
Italy Serie A Women
>>>
16:00
FT
Sassuolo W
Florentia W
3
0
Kenya Premier League
>>>
10:30
FT
Kariobangi Sharks
Tusker
1
3
11:00
FT
Bandari
Wazito
4
1
Malta Premier League
>>>
18:00
21'
Balzan
Hamrun Spartans
1
0
Malta First Division
>>>
17:00
51'
St. George's
Swieqi
0
1
19:15
Mqabba
St. Andrews
Read Tip
& Preview
Mexico Liga MX
>>>
02:30
FT
Morelia
Necaxa
2
0
Netherlands Eerste Divisie
>>>
19:00
Almere City
TOP Oss
Read Tip
& Preview
19:00
FC Dordrecht
SC Cambuur
Read Tip
& Preview
19:00
Excelsior
NEC
Read Tip
& Preview
19:00
FC Den Bosch
De Graafschap
Read Tip
& Preview
19:00
FC Eindhoven
FC Volendam
Read Tip
& Preview
19:00
MVV Maastricht
Jong Utrecht
Read Tip
& Preview
19:00
Go Ahead Eagles
Jong PSV
Read Tip
& Preview
19:00
Telstar
NAC Breda
Read Tip
& Preview
Nicaragua Primera Division
>>>
01:00
FT
Real Estelí
Diriangén
0
0
Palestine West Bank League
>>>
13:00
FT
Ahli Al-Khalil
Palestinian Forces
4
2
13:00
Shabab Al Khaleel
Al-Ahli Qalqilya
?
?
13:00
Al-Bireh
Thagafi Tulkarm
?
?
Poland Ekstraklasa
>>>
17:00
66'
Korona Kielce
Arka Gdynia
0
1
19:30
Górnik Zabrze
Wisła Kraków
Read Tip
& Preview
Qatar QSL Cup
>>>
15:10
FT
Al Rayyan
Al Sadd
0
6
15:10
FT
Umm Salal
Al Shahaniya
2
0
15:10
FT
Al Ahli
Al Wakrah
6
0
Romania Liga 1
>>>
18:30
FCSB
Gaz Metan Mediaş
Read Tip
& Preview
Romania Liga 2
>>>
16:00
FT
Argeş
Sportul Snagov
3
0
Russia Youth League
>>>
11:00
FT
Akhmat Grozny U20
Ufa U20
3
2
15:00
FT
Tambov U20
Orenburg U20
3
2
Saudi Arabia Kings Cup
>>>
12:15
121'
Al Raed
Al Mojzel
3
1
12:35
FT
Al-Ain
Al Taawon
0
2
14:25
FT
Al Ittifaq
Al Ta'ee
2
1
14:25
FT
Al Najoom
Al Ahli
1
3
16:45
83'
Al Nassr
Al Bukayriyah
4
0
Sierra Leone Premier League
>>>
16:00
RSLAF
East End Tigers
?
?
South Africa Premier League
>>>
18:00
26'
SuperSport United
Highlands Park
1
0
South Africa Gladafrica Championship
>>>
13:30
FT
Ajax Cape Town
JDR Stars
2
0
Spain La Liga 2
>>>
11:00
FT
Albacete
Extremadura UD
1
1
15:00
FT
Racing Santander
Fuenlabrada
2
2
17:30
HT
Alcorcón
Real Oviedo
1
2
20:00
Málaga
Tenerife
Read Tip
& Preview
Spain Segunda B - Group 1
>>>
16:00
FT
Marino de Luanco
Sporting Gijon II
1
0
Spain Segunda B - Group 2
>>>
11:00
FT
Izarra
UD Logroñés
2
2
15:00
FT
Unionistas de Salamanca
Real Valladolid II
0
0
15:00
FT
Deportivo Alaves II
Arenas de Getxo
0
2
16:00
FT
Haro
Osasuna II
1
0
16:30
FT
Cultural Leonesa
Salamanca CF UDS
3
1
16:30
FT
Leioa
Athletic Club II
1
0
Spain Tercera - Group 2
>>>
14:45
FT
Ceares
Lenense
3
0
Spain Tercera - Group 6
>>>
10:00
FT
Elche II
Intercity
2
1
Spain Tercera - Group 7
>>>
10:30
FT
Villaverde-Boetticher
Alcorcón II
0
2
10:30
FT
Trival Valderas
Moratalaz
2
3
11:00
FT
Santa Ana
Unión Adarve
3
2
14:30
FT
Leganés II
Carabanchel
3
1
19:00
El Álamo
San Fernando de Henares
Read
Preview
Spain Tercera - Group 8
>>>
11:45
FT
Mirandés II
Atlético Tordesillas
1
1
Spain Tercera - Group 12
>>>
12:00
FT
Panadería Pulido
Atlético Paso
0
2
Spain Tercera - Group 13
>>>
11:00
FT
EDMF Churra
Huércal-Overa
2
1
Spain Tercera - Group 16
>>>
11:00
FT
Berceo
Vianés
3
1
Spain Tercera - Group 18
>>>
15:30
FT
Guadalajara
Almansa
4
0
Sudan Premier League
>>>
13:45
Alamal Atbara
Hilal El-Fasher
?
?
16:30
Hilal Obayed
Al Shorta
?
?
Suriname Topklasse
>>>
23:00
Broki
PVV
Read
Preview
Switzerland Challenge League
>>>
19:00
FC Schaffhausen
Aarau
Read Tip
& Preview
Turkey 1. Lig
>>>
16:00
FT
Eskişehirspor
Ümraniyespor
3
1
Ukraine Premier League
>>>
17:00
67'
Shakhtar Donetsk
Olimpik Donetsk
1
0
Ukraine Youth League
>>>
11:00
FT
Oleksandriya U21
Vorskla Poltava U21
1
2
11:00
FT
Kolos Kovalivka U21
Dnipro-1 U21
0
0
United Arab Emirates Division 1
>>>
12:40
FT
Al Bataeh
Masafi
2
0
12:40
FT
Dibba Al Hisn
Al Arabi
2
0
United Arab Emirates Arabian Gulf Cup
>>>
14:00
FT
Al Fujairah
Al Nasr
0
1
14:00
FT
Al Ain
Al Sharjah
2
1
16:30
FT
Al Wahda
Al Jazira
0
4
16:30
FT
Shabab Al Ahli Dubai
Al Wasl
5
1
Wales Welsh League Division 1
>>>
19:30
Briton Ferry
Caerau (Ely)
Read
Preview
Wales Welsh Cup
>>>
19:45
Colwyn Bay
Airbus UK
Read Tip
& Preview
20:00
Carmarthen Town
Ammanford
Read Tip
& Preview