Most Popular
England Premier League
>>>
12:30
Everton
West Ham United
Read Tip
& Preview
15:00
Chelsea
Newcastle United
Read Tip
& Preview
15:00
Aston Villa
Brighton & Hove Albion
Read Tip
& Preview
15:00
AFC Bournemouth
Norwich City
Read Tip
& Preview
15:00
Wolverhampton Wanderers
Southampton
Read Tip
& Preview
15:00
Tottenham Hotspur
Watford
Read Tip
& Preview
15:00
Leicester City
Burnley
Read Tip
& Preview
17:30
Crystal Palace
Manchester City
Read Tip
& Preview
England Championship
>>>
12:30
Blackburn Rovers
Huddersfield Town
Read
Preview
15:00
Luton Town
Bristol City
Read
Preview
15:00
Leeds United
Birmingham City
Read
Preview
15:00
Hull City
Queens Park Rangers
Read
Preview
15:00
Charlton Athletic
Derby County
Read
Preview
15:00
Brentford
Millwall
Read
Preview
15:00
Stoke City
Fulham
Read
Preview
15:00
Barnsley
Swansea City
Read
Preview
15:00
Reading
Preston North End
Read
Preview
15:00
Middlesbrough
West Bromwich Albion
Read
Preview
England League One
>>>
15:00
Rotherham United
Oxford United
Read
Preview
15:00
Milton Keynes Dons
Coventry City
Read
Preview
15:00
Gillingham
Peterborough United
Read
Preview
15:00
Fleetwood Town
Burton Albion
Read
Preview
15:00
Doncaster Rovers
Bristol Rovers
Read
Preview
15:00
Bolton Wanderers
Rochdale
Read
Preview
15:00
AFC Wimbledon
Portsmouth
Read
Preview
15:00
Wycombe Wanderers
Sunderland
Read
Preview
England League Two
>>>
15:00
Grimsby Town
Leyton Orient
Read
Preview
15:00
Forest Green Rovers
Mansfield Town
Read
Preview
15:00
Crewe Alexandra
Swindon Town
Read
Preview
15:00
Walsall
Cheltenham Town
Read
Preview
15:00
Colchester United
Morecambe
Read
Preview
15:00
Port Vale
Stevenage
Read
Preview
15:00
Bradford City
Crawley Town
Read
Preview
15:00
Cambridge United
Exeter City
Read
Preview
15:00
Plymouth Argyle
Carlisle United
Read
Preview
15:00
Oldham Athletic
Macclesfield Town
Read
Preview
15:00
Northampton Town
Salford City
Read
Preview
15:00
Newport County
Scunthorpe United
Read
Preview
Spain La Liga
>>>
12:00
SD Eibar
Barcelona
Read
Preview
15:00
Atlético Madrid
Valencia
Read
Preview
17:30
Getafe
Leganés
Read
Preview
20:00
Mallorca
Real Madrid
Read
Preview
Italy Serie A
>>>
14:00
Lazio
Atalanta
Read
Preview
17:00
Napoli
Hellas Verona
Read
Preview
19:45
Juventus
Bologna
Read
Preview
Germany Bundesliga
>>>
14:30
Union Berlin
Freiburg
Read
Preview
14:30
Augsburg
Bayern München
Read
Preview
14:30
Fortuna Düsseldorf
Mainz 05
Read
Preview
14:30
Werder Bremen
Hertha BSC
Read
Preview
14:30
RB Leipzig
Wolfsburg
Read
Preview
17:30
Borussia Dortmund
Borussia M'gladbach
Read
Preview
France Ligue 1
>>>
16:30
Olympique Lyonnais
Dijon
Read
Preview
19:00
Nîmes
Amiens SC
Read
Preview
19:00
Toulouse
Lille
Read
Preview
19:00
Metz
Nantes
Read
Preview
19:00
Angers SCO
Brest
Read
Preview
19:00
Reims
Montpellier
Read
Preview
Brazil Serie A
>>>
21:00
Fortaleza
Grêmio
Read
Preview
23:00
Corinthians
Cruzeiro
Read
Preview
Argentina Superliga
>>>
01:10
Boca Juniors
Racing Club
Read
Preview
17:15
Banfield
Atlético Tucumán
Read
Preview
19:30
Independiente
Argentinos Juniors
Read
Preview
21:45
Patronato
Newell's Old Boys
Read
Preview
Netherlands Eredivisie
>>>
17:30
RKC Waalwijk
Ajax
Read
Preview
17:30
AZ Alkmaar
SC Heerenveen
Read
Preview
18:45
FC Twente
Willem II
Read
Preview
19:45
VVV-Venlo
Vitesse
Read
Preview
19:45
FC Utrecht
PSV
Read
Preview
Russia Premier League
>>>
12:00
Tambov
Ural
Read
Preview
14:30
Spartak Moskva
Rubin Kazan'
Read
Preview
17:00
Zenit
Rostov
Read
Preview
USA Major League Soccer
>>>
18:00
Atlanta United
New England
Read
Preview
20:30
Seattle Sounders
Dallas
Read
Preview
23:00
Toronto
DC United
Read
Preview
Scotland Premiership
>>>
15:00
St. Mirren
St. Johnstone
Read
Preview
15:00
Motherwell
Aberdeen
Read
Preview
15:00
Kilmarnock
Livingston
Read
Preview
15:00
Hamilton Academical
Hibernian
Read
Preview
15:00
Celtic
Ross County
Read
Preview
Turkey Super Lig
>>>
13:00
Antalyaspor
Gençlerbirliği
Read
Preview
15:30
İstanbul Başakşehir
Göztepe
Read
Preview
15:30
Trabzonspor
Gazişehir Gaziantep
Read
Preview
18:00
Ankaragücü
Beşiktaş
Read
Preview
Greece Super League
>>>
17:30
Olympiakos Piraeus
OFI
Read
Preview
18:00
Panaitolikos
Larissa
Read
Preview
China PR Super League
>>>
10:30
Guangzhou R&F
Shandong Luneng
Read
Preview
12:35
Beijing Guoan
Shanghai SIPG
Read
Preview
Germany 2. Bundesliga
>>>
12:00
Jahn Regensburg
Sandhausen
Read
Preview
12:00
Wehen Wiesbaden
Heidenheim
Read
Preview
12:00
St. Pauli
Darmstadt 98
Read
Preview
Belgium Pro League
>>>
17:00
Standard Liège
Genk
Read
Preview
19:00
KV Oostende
AS Eupen
Read
Preview
19:00
Kortrijk
Zulte-Waregem
Read
Preview
19:30
Gent
Waasland-Beveren
Read
Preview
Austria Tipico Bundesliga
>>>
16:00
Sturm Graz
Salzburg
Read
Preview
16:00
LASK Linz
Mattersburg
Read
Preview
16:00
Rheindorf Altach
Admira
Read
Preview
Czech Republic Czech Liga
>>>
13:30
Slovan Liberec
Jablonec
Read
Preview
15:30
Sigma Olomouc
České Budějovice
Read
Preview
15:30
Zlín
Mladá Boleslav
Read
Preview
18:00
Slavia Praha
Příbram
Read
Preview
France Ligue 2
>>>
14:00
Le Havre
Lorient
Read
Preview
Italy Serie B
>>>
14:00
Juve Stabia
Pordenone
Read
Preview
14:00
Virtus Entella
Trapani
Read
Preview
14:00
Venezia
Salernitana
Read
Preview
14:00
Pescara
Spezia
Read
Preview
17:00
Benevento
Perugia
Read
Preview
Norway Eliteserien
>>>
17:00
Kristiansund
Rosenborg
Read
Preview
19:30
Vålerenga
Stabæk
Read
Preview
Sweden Allsvenskan
>>>
12:30
Helsingborg
Häcken
Read
Preview
15:00
Östersunds FK
Sirius
Read
Preview
Switzerland Super League
>>>
18:00
Young Boys
Neuchâtel Xamax
Read
Preview
18:00
Basel
Thun
Read
Preview
Australia A-League
>>>
07:00
Western United
Perth Glory
Read
Preview
09:30
Central Coast Mariners
Newcastle Jets
Read
Preview
Finland Veikkausliiga
>>>
13:00
Honka
Mariehamn
Read
Preview
13:00
Ilves
HJK
Read
Preview
13:00
Inter Turku
KuPS
Read
Preview
13:00
KPV
VPS
Read
Preview
13:00
HIFK
RoPS
Read
Preview
13:00
SJK
Lahti
Read
Preview
England FA Cup
>>>
12:30
Potters Bar Town
Barnet
Read
Preview
13:00
Chesterfield
Wrexham
Read
Preview
15:00
Weymouth
Dover Athletic
Read
Preview
15:00
Ebbsfleet United
Woking
Read
Preview
15:00
Whyteleafe
Chippenham Town
Read
Preview
15:00
Southport
Altrincham
Read
Preview
15:00
Sutton United
Billericay Town
Read
Preview
15:00
Havant & Waterlooville
Dulwich Hamlet
Read
Preview
15:00
Tamworth
Darlington
Read
Preview
15:00
Chorley
Spennymoor Town
Read
Preview
15:00
Torquay United
Boreham Wood
Read
Preview
15:00
Haringey Borough
Yeovil Town
Read
Preview
15:00
Nantwich Town
King's Lynn Town
Read
Preview
15:00
Whitby Town
Stourbridge
Read
Preview
15:00
Fylde
Peterborough Sports
Read
Preview
15:00
Hartlepool United
Brackley Town
Read
Preview
15:00
Hayes & Yeading United
Poole Town
Read
Preview
15:00
Royston Town
Maldon & Tiptree
Read
Preview
15:00
Halifax Town
Harrogate Town
Read
Preview
15:00
Barrow
Solihull Moors
Read
Preview
15:00
Oxford City
Margate
Read
Preview
15:00
Gateshead
Colne
Read
Preview
15:00
Maidstone United
Kings Langley
Read
Preview
15:00
Dartford
Kingstonian
Read
Preview
15:00
Hednesford Town
Boston United
Read
Preview
15:00
Bromley
Aldershot Town
Read
Preview
15:00
Bowers & Pitsea
Chichester City
Read
Preview
15:00
Notts County
Belper Town
Read
Preview
15:00
Carshalton Athletic
Dagenham & Redbridge
Read
Preview
15:00
Welling United
Eastleigh
Read
Preview
15:00
Maidenhead United
Wealdstone
Read
Preview
17:20
York City
Stockport County
Read
Preview
A to Z Countries
Albania Superliga
>>>
13:00
Luftëtari Gjirokastër
Bylis Ballsh
Read
Preview
13:00
Tirana
Laçi
Read
Preview
16:00
Skënderbeu Korçë
Kukësi
Read
Preview
16:00
Vllaznia Shkodër
Partizani Tirana
Read
Preview
Albania 1st Division
>>>
13:00
Dinamo Tirana
Erzeni Shijak
Read
Preview
13:00
Burreli
Korabi Peshkopi
Read
Preview
13:00
Shkumbini Peqin
Kastrioti Krujë
Read
Preview
13:00
Tërbuni Pukë
Besëlidhja Lezhë
Read
Preview
13:00
Shënkolli
Apolonia Fier
Read
Preview
13:00
Veleçiku Koplik
Egnatia Rrogozhinë
Read
Preview
13:00
Iliria Fushë-Krujë
Besa Kavajë
Read
Preview
13:00
Turbina Cërrik
Devolli
Read
Preview
13:00
Lushnja
Oriku
Read
Preview
13:00
Elbasani
Pogradeci
Read
Preview
Albania 2nd Division
>>>
13:00
Selenicë
Gramozi Ersekë
Read
Preview
Algeria Ligue 2
>>>
15:00
Amal Bou Saâda
MO Béjaïa
Read
Preview
15:00
RC Relizane
RC Arbaâ
Read
Preview
15:00
Arzew
DRB Tadjenanet
Read
Preview
15:00
ASM Oran
Annaba
Read
Preview
18:00
Tlemcen
JSM Skikda
Read
Preview
18:00
MC El Eulma
Olympique Médéa
Read
Preview
Andorra 2. Division
>>>
19:30
La Massana
UE Santa Coloma II
Read
Preview
Angola Girabola
>>>
15:00
1º de Agosto
Recreativo da Caála
Read
Preview
Argentina Primera B Nacional
>>>
19:30
Nueva Chicago
Alvarado
Read
Preview
21:10
Estudiantes Río Cuarto
Belgrano
Read
Preview
Argentina Primera C
>>>
16:00
Midland
Excursionistas
Read
Preview
19:30
Central Córdoba
San Martín Burzaco
Read
Preview
Argentina Primera B Metropolitana
>>>
16:00
Villa San Carlos
Fénix
Read
Preview
17:10
Comunicaciones
Almirante Brown
Read
Preview
19:30
Argentino Quilmes
Talleres Remedios
Read
Preview
19:30
Colegiales
Defensores Unidos
Read
Preview
19:30
Acassuso
UAI Urquiza
Read
Preview
Argentina Torneo Federal A
>>>
19:30
Deportivo Madryn
Estudiantes de San Luis
Read
Preview
Armenia Premier League
>>>
12:00
Shirak
Ararat
Read
Preview
Aruba Division de Honor
>>>
01:00
Britannia
La Fama
Read
Preview
23:30
Bubali
Caravel
Read
Preview
Austria Erste Liga
>>>
13:30
Liefering
Ried
Read
Preview
15:00
Dornbirn
Juniors OÖ
Read
Preview
Austria Regionalliga: Mitte
>>>
14:00
Wolfsberger AC II
Ried II
Read
Preview
15:00
Gurten
Hertha
Read
Preview
16:30
Allerheiligen
Wolfsberg
Read
Preview
18:00
St. Anna
Deutschlandsberger SC
Read
Preview
Austria Regionalliga: Ost
>>>
15:00
Wiener Viktoria
Wiener SC
Read
Preview
17:00
Leobendorf
Admira II
Read
Preview
Austria Regionalliga: West
>>>
13:00
Dornbirner SV
Röthis
Read
Preview
15:00
Hohenems
Schwarz-Weiß Bregenz
Read
Preview
15:00
Langenegg
Austria Lustenau II
Read
Preview
16:00
Lauterach
Rot-Weiß Rankweil
Read
Preview
Austria Landesliga
>>>
14:00
Bad Sauerbrunn
Siegendorf
Read
Preview
14:00
Güssing
Leithaprodersdorf
Read
Preview
14:00
Oberwart / Rotenturm
Deutschkreutz
Read
Preview
14:00
Oberpetersdorf
Pinkafeld
Read
Preview
14:00
Eltendorf
Parndorf
Read
Preview
14:00
St. Margarethen
Klingenbach
Read
Preview
14:00
Markt Allhau
Horitschon
Read
Preview
16:00
Ritzing
Kohfidisch
Read
Preview
17:30
SAK Klagenfurt
Kraig
Read
Preview
Azerbaijan Premier League
>>>
14:00
Qabala
Qarabağ
Read
Preview
16:15
Keşlə FK
Sabah
Read
Preview
Azerbaijan Birinci Dasta
>>>
12:00
MOIK
Sabah II
Read
Preview
12:00
Sumqayıt II
Turan
Read
Preview
Belarus Premier League
>>>
12:00
Slavia
Neman Grodno
Read
Preview
14:00
BATE
Gomel
Read
Preview
16:00
Dinamo Minsk
Vitebsk
Read
Preview
Belgium First Division B
>>>
16:00
SV Roeselare
Union Saint-Gilloise
Read
Preview
19:30
Beerschot-Wilrijk
Excelsior Virton
Read
Preview
Belgium Division 3: ACFF
>>>
19:00
Couvin-Mariembourg
RES Durbuy
Read
Preview
19:00
Union Namur
Francs Borains
Read
Preview
19:00
La Louvière
Stockay-Warfusée
Read
Preview
Belgium Division 3: Group A
>>>
18:30
Sparta Petegem
Toekomst Menen
Read
Preview
19:00
Ronse
Dikkelvenne
Read
Preview
19:00
Gent-Zeehaven
Temse
Read
Preview
Belgium Division 3: Group B
>>>
18:30
Hades
Duffel
Read
Preview
19:00
Hoogstraten
Sporting Hasselt
Read
Preview
Belgium Third Amateur Division: VFV A
>>>
18:30
Torhout
Wolvertem Merchtem
Read
Preview
18:30
Ninove
Avanti
Read
Preview
19:00
Svelta Melsele
Jong Lede
Read
Preview
19:00
Tempo Overijse
Lochristi
Read
Preview
19:00
FC Lebbeke
Oostnieuwkerke
Read
Preview
Belgium Third Amateur Division: VFV B
>>>
18:30
Turnhout
Witgoor Sport
Read
Preview
18:30
Houtvenne
Betekom
Read
Preview
18:30
Sint-Lenaarts
KSC City Pirates
Read
Preview
18:30
Helson Helchteren
Zwarte Leeuw
Read
Preview
19:00
Lyra-Lierse Berlaar
Wellen
Read
Preview
Belgium Third Amateur Division: ACFF A
>>>
18:30
PAC Buzet
Rapid Symphorinois
Read
Preview
19:00
Albert Quévy-Mons
Ganshoren
Read
Preview
19:00
SG-Tertre-Hautrage
Entité Manageoise
Read
Preview
Belgium Third Amateur Division: ACFF B
>>>
19:00
Sprimont-Comblain
Oppagne-Wéris
Read
Preview
19:00
Rochefort
Huy
Read
Preview
19:00
Aische
Warnant
Read
Preview
19:00
Ciney
Jodoigne
Read
Preview
Belgium Provincial-Antwerpen
>>>
18:30
De Kempen
VC Herentals
Read
Preview
18:30
Nijlen
Oppuurs
Read
Preview
19:00
Racing Mechelen
Lille
Read
Preview
19:00
K. Kontich
Berg en Dal
Read
Preview
Belgium Provincial-Brabant
>>>
19:00
Stade Bierbeek
KV Tervuren-Duisburg
Read
Preview
19:30
Ixelles
Waterloo
Read
Preview
Belgium Provincial-Liege
>>>
19:00
Weywertz
Ambleve
Read
Preview
Belgium Provincial-Limburg
>>>
18:30
Groen Star Beek
Achel
Read
Preview
18:30
Leopoldsburg
Meeuwen
Read
Preview
Belgium Provincial-Luxembourg
>>>
19:00
La Roche
Chaumont
Read
Preview
Belgium Provincial-Namur
>>>
18:30
Biesme
ES de la Molignée
Read
Preview
19:00
Chevetogne
Fernelmont-Hemptinne
Read
Preview
19:00
Beauraing
Loyers
Read
Preview
19:00
Jeunesse Tamines
De Neffe
Read
Preview
Belgium Provincial-Oost-Vlaanderen
>>>
18:30
Haasdonk
Jong Zulte
Read
Preview
18:30
Latem
SK Denderhoutem
Read
Preview
19:00
Berlare
Eendracht Zele
Read
Preview
Belgium First Amateur Division
>>>
18:30
Dessel Sport
La Louvière Centre
Read
Preview
18:30
Thes Sport
Liège
Read
Preview
19:00
URSL Visé
Dender
Read
Preview
19:00
Olympic Charleroi
Lierse Kempenzonen
Read
Preview
19:00
Heist
Deinze
Read
Preview
19:00
Tubize
RFC Seraing
Read
Preview
Belgium 1st National Women
>>>
13:00
Eendracht Aalst W
Eva's Tienen
Read
Preview
14:00
Massenhoven W
Kontich W
Read
Preview
14:00
Genk II W
Famkes Merkem
Read
Preview
14:00
Moldavo W
White Star Woluwé W
Read
Preview
15:00
Voorwaarts Zwevezele
OH Leuven II
Read
Preview
15:30
Standard Liège II W
SG-Tertre-Hautrage W
Read
Preview
15:45
Mechelen
Zulte-Waregem W
Read
Preview
Bolivia Liga De Futbol Prof
>>>
01:30
Nacional Potosí
San José
Read
Preview
01:30
Oriente Petrolero
Always Ready
Read
Preview
20:00
The Strongest
Aurora
Read
Preview
22:15
Sport Boys
Blooming
Read
Preview
Bosnia and Herzegovina Premier Liga
>>>
14:00
Sloga
Radnik Bijeljina
Read
Preview
14:00
Zvijezda '09 Brgule
Borac Banja Luka
Read
Preview
14:00
Velez
Zrinjski
Read
Preview
17:00
Zeljeznicar
Mladost Doboj Kakanj
Read
Preview
Bosnia and Herzegovina First League: FBiH
>>>
13:30
Budućnost Banovići
Orasje
Read
Preview
13:30
Zvijezda
Slaven Zivinice
Read
Preview
13:30
Jedinstvo Bihac
Travnik
Read
Preview
13:30
Capljina
Rudar Kakanj
Read
Preview
13:30
Bratstvo Gracanica
Olimpic Sarajevo
Read
Preview
13:30
Gorazde
Igman Konjic
Read
Preview
13:30
Metalleghe-BSI Jajce
Radnik Hadžići
Read
Preview
Bosnia and Herzegovina First League: RS
>>>
13:30
Podrinje Janja
Modrica
Read
Preview
13:30
Rudar Prijedor
Slavija
Read
Preview
13:30
Tekstilac Derventa
Kozara Gradiska
Read
Preview
13:30
Krupa na Vrbasu
FK Jedinstvo Brcko
Read
Preview
Botswana Premier League
>>>
14:30
Gaborone United
Notwane
Read
Preview
14:30
TAFIC
BDF XI
Read
Preview
14:30
Morupule Wanderers
Extension Gunners
Read
Preview
14:30
Security Systems
Prisons XI
Read
Preview
14:30
Township Rollers
Gilport Lions
Read
Preview
Brazil Serie B
>>>
01:30
Vitória
Londrina
Read
Preview
20:30
Vila Nova
Coritiba
Read
Preview
20:30
Oeste
América Mineiro
Read
Preview
20:30
Ponte Preta
Bragantino
Read
Preview
23:00
Operário PR
São Bento
Read
Preview
23:00
Paraná
Figueirense
Read
Preview
Brazil Paulista Série B
>>>
20:00
Paulista
Flamengo SP
Read
Preview
Brazil Paranaense U19
>>>
19:00
Verê U19
Londrina U19
Read
Preview
19:00
Paraná U19
Coritiba U19
Read
Preview
Bulgaria Parva Liga
>>>
15:30
Botev Plovdiv
Ludogorets
Read
Preview
18:00
Levski Sofia
Arda
Read
Preview
Bulgaria B PFG
>>>
14:00
Kariana Erden
CSKA 1948 Sofia
Read
Preview
14:00
Strumska slava
Spartak Varna
Read
Preview
14:00
Lokomotiv G. Oryahovitsa
Montana
Read
Preview
15:30
Neftohimik
Hebar 1918
Read
Preview
15:30
Lovech
Botev Galabovo
Read
Preview
16:00
OFK Pirin
Pomorie
Read
Preview
Bulgaria 3. League Northeast
>>>
14:00
Hitrino
Ustrem Donchevo
Read
Preview
14:00
Septemvri Tervel
Suvorovo
Read
Preview
14:00
Kaliakra
Kubrat
Read
Preview
14:00
Shumen 2007
Chernolomets
Read
Preview
14:00
Botev Novi Pazar
Topolite
Read
Preview
Bulgaria 3. League Southeast
>>>
14:00
Nesebar
Svilengrad
Read
Preview
14:00
Dimitrovgrad
Karnobat
Read
Preview
14:00
Atletik Kuklen
Sokol Markovo
Read
Preview
14:00
Zagorets
Chernomorets 1919 Burgas
Read
Preview
14:00
Yambol 1915
Minyor Radnevo
Read
Preview
14:00
Rozova dolina
Borislav 2009
Read
Preview
14:00
Gigant Saedinenie
Sozopol
Read
Preview
Bulgaria 3. League Southwest
>>>
14:00
Belasitsa
Marek
Read
Preview
14:00
Septemvri Simitli
Rilski Sportist
Read
Preview
14:00
Oborishte
Botev Ihtiman
Read
Preview
14:00
Kyustendil
Slivnishki geroy
Read
Preview
14:00
Pirin Razlog
Perun
Read
Preview
14:00
Sportist Svoge
Chavdar Etropole
Read
Preview
14:00
Nadezhda Dobroslavtsi
Vihren
Read
Preview
14:00
Balkan Botevgrad
Bansko
Read
Preview
Burkina Faso Premier League
>>>
16:30
ASEC Koudougou
ASFA-Yennenga
Read
Preview
16:30
RCK
SONABEL
Read
Preview
16:30
RC Bobo-Dioulasso
Ouagadougou
Read
Preview
Cambodia C-League
>>>
09:30
Kirivong Sok Sen Chey
Cambodia Tiger
Read
Preview
12:00
Phnom Penh Crown
Electricite du Cambodge
Read
Preview
12:00
Nagacorp
Bati Youth
Read
Preview
Canada Premier League
>>>
18:30
York9
HFX Wanderers
Read
Preview
21:00
Cavalry
Edmonton
Read
Preview
23:30
Pacific
Valour
Read
Preview
Chile Primera Division
>>>
16:30
Palestino
Unión Española
Read
Preview
21:30
Audax Italiano
Cobresal
Read
Preview
Chile Primera B
>>>
00:30
Ñublense
Puerto Montt
Read
Preview
19:00
La Serena
Unión San Felipe
Read
Preview
20:00
Magallanes
Cobreloa
Read
Preview
20:00
Rangers
Santiago Wanderers
Read
Preview
21:00
Melipilla
Copiapó
Read
Preview
23:00
Deportes Santa Cruz
Deportes Valdivia
Read
Preview
23:00
San Luis
Santiago Morning
Read
Preview
Chile Segunda División
>>>
20:00
San Antonio Unido
Independiente
Read
Preview
21:00
Fernández Vial
Lautaro de Buin
Read
Preview
23:00
Deportes Vallenar
San Marcos
Read
Preview
China PR League One
>>>
08:30
Nei Mongol Zhongyou
Shanghai Shenxin
Read
Preview
08:30
Qingdao Hainiu
Beijing BG
Read
Preview
12:30
Meizhou Hakka
Heilongjiang Lava Spring
Read
Preview
12:30
Liaoning Kaixin
Guangdong Southern Tigers F.C
Read
Preview
12:30
Sichuan Longfor
Xinjiang Tianshan
Read
Preview
12:30
Shijiazhuang Ever Bright
Guizhou Zhicheng
Read
Preview
12:30
Hangzhou
Nantong Zhiyun
Read
Preview
Colombia Primera A
>>>
00:00
Envigado
La Equidad
Read
Preview
02:00
Atlético Bucaramanga
Jaguares de Córdoba
Read
Preview
20:00
Patriotas Boyacá
Deportivo Pasto
Read
Preview
22:00
Once Caldas
Atlético Huila
Read
Preview
23:00
América de Cali
Atlético Nacional
Read
Preview
Congo Super Ligue
>>>
14:30
Sanga Balende
Nyuki
Read
Preview
14:30
Bukavu Dawa
RCK
Read
Preview
Croatia 1. HNL
>>>
14:00
Varaždin
Istra 1961
Read
Preview
16:30
Slaven Koprivnica
Rijeka
Read
Preview
Croatia 2. HNL
>>>
12:00
Orijent 1919
Rudeš
Read
Preview
14:00
Solin
Dubrava Zagreb
Read
Preview
14:00
Cibalia
Osijek II
Read
Preview
Croatia 3. HNL - East
>>>
14:00
Zrinski Jurjevac
Vuteks-Sloga
Read
Preview
14:00
Slavija Pleternica
Dakovo-Croatia
Read
Preview
14:00
Marsonia
NAŠK Našice
Read
Preview
14:00
Vihor
Oriolik Oriovac
Read
Preview
14:00
Belišće
Sloga Nova Gradiska
Read
Preview
Croatia 3. HNL - South
>>>
14:00
Neretvanac Opuzen
Primorac Biograd
Read
Preview
14:00
Junak
Sloga Mravince
Read
Preview
14:00
Vodice
Zmaj Blato
Read
Preview
14:00
Zagora
Jadran LP
Read
Preview
14:00
Zadar
Kamen Ivanbegovina
Read
Preview
14:00
Split
GOSK Dubrovnik
Read
Preview
Croatia 3. HNL - West
>>>
14:30
Krk
Nehaj
Read
Preview
14:30
Vinodol
Uljanik
Read
Preview
14:30
Crikvenica
Jadran Poreč
Read
Preview
14:30
Opatija
Grobničan Čavle
Read
Preview
14:30
Novigrad
Rovinj
Read
Preview
14:30
Pazinka
Rudar Labin
Read
Preview
Cyprus 1. Division
>>>
16:30
APOEL
Doxa
Read
Preview
18:00
Ethnikos Achna
Apollon
Read
Preview
Cyprus 2. Division
>>>
13:30
Karmiotissa
Omonia Aradippou
Read
Preview
13:30
Ermis
Othellos
Read
Preview
13:30
Akritas
Onisilos
Read
Preview
13:30
AE Zakakiou
Xylotympou
Read
Preview
13:30
Anagennisi Deryneia
Digenis Morphou
Read
Preview
13:30
Digenis Ypsonas
Alki Oroklini
Read
Preview
13:30
Aris
Omonia Psevda
Read
Preview
Cyprus 3. Division
>>>
13:30
ENAD
Kouris Erimi
Read
Preview
13:30
Ethnikos Assias
Ahironas
Read
Preview
13:30
O Kormakitis
PAEEK
Read
Preview
13:30
Elia Lythrodonta
APONA Anagias
Read
Preview
13:30
Elpida Astromeritis
Digenis Voroklinis
Read
Preview
13:30
MEAP Nisou
Halkanoras
Read
Preview
13:30
EN THOI Lakatamia
Ormideia
Read
Preview
Czech Republic 2. Liga FNL
>>>
09:15
Slavoj Vyšehrad
Vysočina Jihlava
Read
Preview
09:15
Baník Sokolov
Lisen
Read
Preview
09:15
Pardubice
Třinec
Read
Preview
13:30
Prostějov
Viktoria Žižkov
Read
Preview
Czech Republic 3. Liga CFL
>>>
09:00
Příbram II
Loko Vltavín
Read
Preview
09:15
Motorlet Praha
Admira Praha
Read
Preview
09:15
Benesov
Viktoria Plzen II
Read
Preview
10:00
Štěchovice
Slavia Praha II
Read
Preview
Czech Republic 3. Liga MSFL
>>>
09:15
Frýdek-Místek
Vyškov
Read
Preview
09:15
Odra Petrkovice
Banik Ostrava II
Read
Preview
13:30
Uherský Brod
Uničov
Read
Preview
13:30
Hlučín
Zlín II
Read
Preview
13:30
Slovan Rosice
Dolní Benešov
Read
Preview
Czech Republic 4. Liga Division A
>>>
09:15
Petřín Plzeň
Rokycany
Read
Preview
09:30
Jindrichuv Hradec
Otava Katovice
Read
Preview
12:30
Sokol Čížová
Prestice
Read
Preview
14:30
Doubravka
Slavoj Mýto
Read
Preview
14:30
Spartak Sobeslav
České Budějovice II
Read
Preview
14:30
Hořovicko
Český lev - Union Beroun
Read
Preview
16:00
Hvězda Cheb
Marianske Lazne
Read
Preview
Czech Republic 4. Liga Division B
>>>
09:15
Tatran Rakovnik
Chomutov
Read
Preview
09:15
Štětí
Aritma Praha
Read
Preview
14:00
Olympie Brezova
Neratovice-Byškovice
Read
Preview
14:30
Český Brod
Banik Sous
Read
Preview
14:30
Slaný
FK Brandys nad Labem
Read
Preview
14:30
Ostrov
Kladno
Read
Preview
Czech Republic 4. Liga Division C
>>>
09:15
Sparta Kutná Hora
Hlinsko
Read
Preview
14:30
Trutnov
Letohrad
Read
Preview
14:30
Vysoke Myto
Sokol Libiš
Read
Preview
14:30
Ostra
Kolín
Read
Preview
14:30
Náchod
Dvůr Králové
Read
Preview
14:30
Horky nad Jizerou
Čáslav
Read
Preview
Czech Republic 4. Liga Division E
>>>
13:30
Skaštice
FC Vsetin
Read
Preview
13:30
Nove Sady
Viktorie Přerov
Read
Preview
13:30
Hranice
Šumperk
Read
Preview
13:30
Bzenec
Brumov
Read
Preview
Czech Republic 4. Liga Division D
>>>
09:15
Havlickuv Brod
Zbrojovka Brno II
Read
Preview
13:30
Břeclav
Sokol Tasovice
Read
Preview
13:30
Bystřice nad Pernštejnem
Stara Rise
Read
Preview
Czech Republic U19 League
>>>
10:00
Mlada Boleslav U19
Slavia Prague U19
Read
Preview
10:00
Ceske Budejovice U19
Pribram U19
Read
Preview
11:00
Opava U19
Hradec Kralove U19
Read
Preview
11:30
Plzen U19
Brno U19
Read
Preview
12:00
Slovacko U19
FK Pardubice U19
Read
Preview
Czech Republic First League Women
>>>
10:00
Horní Heršpice
Slovacko W
Read
Preview
10:00
Plzen W
Slavia Prague W
Read
Preview
Denmark First Division
>>>
15:15
Vejle
Kolding IF
Read
Preview
Denmark 2. Division Group 1
>>>
12:00
Vanløse
Slagelse B&I
Read
Preview
12:45
FA 2000
Avarta
Read
Preview
13:00
Hillerød
Brønshøj
Read
Preview
13:00
Frem
B 93
Read
Preview
14:00
Skovshoved
HIK
Read
Preview
Denmark 2. Division Group 2
>>>
13:00
Jammerbugt
Sydvest
Read
Preview
13:00
Aarhus Fremad
Vejgaard B
Read
Preview
13:00
Næsby
VSK Århus
Read
Preview
13:00
Brabrand
Middelfart
Read
Preview
Denmark Series Group 1
>>>
12:00
Tarnby FF
Fremad Valby
Read
Preview
12:00
BSF
Herlev
Read
Preview
12:30
KFUM Roskilde
LSF
Read
Preview
13:00
Taastrup
Skjold Birkerod
Read
Preview
13:00
Køge Nord
Allerod
Read
Preview
Denmark Series Group 2
>>>
12:00
KFUM
Frederikssund
Read
Preview
12:00
B 1908
Karlslunde
Read
Preview
12:00
GVI
Avedøre
Read
Preview
13:00
Ishøj
Greve
Read
Preview
14:00
AB Tårnby
BK Union
Read
Preview
Denmark Series Group 3
>>>
12:00
Kolding B
Otterup
Read
Preview
13:00
Odder
Oure
Read
Preview
14:00
OKS
Tarup-Paarup
Read
Preview
14:30
Marienlyst
Varde IF Elite
Read
Preview
Denmark Series Group 4
>>>
12:00
Viby
Kjellerup
Read
Preview
13:00
VRI
Holstebro
Read
Preview
13:00
Norresundby
Lyseng
Read
Preview
14:00
Djursland
Skjold Sæby
Read
Preview
Denmark 3f Ligaen Women
>>>
12:00
KoldingQ W
Farum BK W
Read
Preview
12:00
Odense Q W
FC Thy - ThistedQ
Read
Preview
Ecuador Liga Pro
>>>
01:15
Olmedo
Universidad Católica
Read
Preview
19:00
Independiente del Valle
Aucas
Read
Preview
21:15
Guayaquil City
El Nacional
Read
Preview
23:30
Macará
Deportivo Cuenca
Read
Preview
Ecuador Primera B
>>>
16:30
Manta
Clan Juvenil
Read
Preview
22:00
LDU Portoviejo
Puerto Quito
Read
Preview
22:00
Gualaceo
Duros del Balón
Read
Preview
Egypt Premier League
>>>
19:00
Al Ahly
Zamalek
Read
Preview
England Vanarama National League North
>>>
15:00
Blyth Spartans
Chester
Read
Preview
15:00
Alfreton Town
Farsley Celtic
Read
Preview
15:00
AFC Telford United
Guiseley
Read
Preview
15:00
Gloucester City
Bradford Park Avenue
Read
Preview
England Premier League U18
>>>
11:00
West Ham U18
Brighton U18
Read
Preview
11:00
Swansea U18
Fulham U18
Read
Preview
11:00
Arsenal U18
Tottenham U18
Read
Preview
12:00
Chelsea U18
Norwich U18
Read
Preview
12:00
Wolverhampton U18
Everton U18
Read
Preview
12:00
Aston Villa U18
Reading U18
Read
Preview
12:00
Blackburn U18
West Brom U18
Read
Preview
12:30
Manchester United U18
Middlesbrough U18
Read
Preview
12:30
Southampton U18
Leicester U18
Read
Preview
13:00
Sunderland U18
Derby U18
Read
Preview
13:00
Liverpool U18
Newcastle Utd U18
Read
Preview
England Non League Premier: Isthmian
>>>
15:00
Folkestone Invicta
Bognor Regis Town
Read
Preview
15:00
Horsham
Merstham
Read
Preview
15:00
Enfield Town
Cheshunt
Read
Preview
15:00
Worthing
Brightlingsea Regent
Read
Preview
15:00
Lewes
Cray Wanderers
Read
Preview
15:00
Leatherhead
AFC Hornchurch
Read
Preview
England Non League Div One: Isthmian North
>>>
15:00
Dereham Town
Hullbridge Sports
Read
Preview
15:00
Canvey Island
Basildon United
Read
Preview
15:00
Cambridge City
Brentwood Town
Read
Preview
15:00
Aveley
Coggeshall Town
Read
Preview
15:00
Romford
Histon
Read
Preview
15:00
AFC Sudbury
Soham Town Rangers
Read
Preview
15:00
Heybridge Swifts
Witham Town
Read
Preview
15:00
Great Wakering Rovers
Grays Athletic
Read
Preview
15:00
Felixstowe & Walton United
Bury Town
Read
Preview
England Non League Div One: Southern Central
>>>
15:00
Barton Rovers
Berkhamsted
Read
Preview
15:00
AFC Dunstable
Aylesbury United
Read
Preview
15:00
Thame
St Neots Town
Read
Preview
15:00
North Leigh
Corby Town
Read
Preview
15:00
Kidlington
Yaxley FC
Read
Preview
15:00
Daventry Town
Welwyn Garden City
Read
Preview
15:00
Coleshill Town
AFC Kempston Rovers
Read
Preview
15:00
Bedworth United
Didcot Town
Read
Preview
15:00
Biggleswade
Halesowen Town
Read
Preview
15:00
Bedford Town
Wantage Town
Read
Preview
England Non League Div One: Northern North
>>>
15:00
Brighouse Town
Prescot Cables
Read
Preview
15:00
Widnes
Pontefract Collieries
Read
Preview
15:00
Tadcaster Albion
Ossett United
Read
Preview
15:00
Droylsden
Pickering Town CFC
Read
Preview
15:00
Marine
Marske United
Read
Preview
15:00
City of Liverpool
Mossley
Read
Preview
15:00
Workington
Runcorn Linnets
Read
Preview
15:00
Dunston
Trafford
Read
Preview
15:00
Clitheroe
Kendal Town
Read
Preview
England Non League Div One: Isthmian South
>>>
14:00
Herne Bay
Guernsey
Read
Preview
15:00
Sittingbourne
Hythe Town
Read
Preview
15:00
Waltham Abbey
Marlow
Read
Preview
15:00
Staines Town
Hertford Town
Read
Preview
15:00
Sevenoaks Town
Ashford United
Read
Preview
15:00
Uxbridge
Ashford Town (Middlesex)
Read
Preview
15:00
South Park
Northwood
Read
Preview
15:00
Harlow Town
Chipstead
Read
Preview
15:00
Haywards Heath Town
Hastings United
Read
Preview
15:00
FC Romania
Tooting & Mitcham United
Read
Preview
15:00
East Grinstead Town
Whitstable Town
Read
Preview
15:00
Chertsey Town
Bracknell Town
Read
Preview
15:00
Cray Valley (PM)
Faversham Town
Read
Preview
15:00
Chalfont St Peter
Barking
Read
Preview
15:00
Burgess Hill Town
Ramsgate
Read
Preview
15:00
Bedfont Sports
Ware
Read
Preview
15:00
Three Bridges
Phoenix Sports
Read
Preview
15:00
Westfield
Hanwell Town
Read
Preview
England Non League Div One: Northern South
>>>
15:00
Lincoln United
Kidsgrove Athletic
Read
Preview
15:00
Worksop Town
Carlton Town
Read
Preview
15:00
Spalding United
Stocksbridge Park Steels
Read
Preview
15:00
Chasetown
Cleethorpes Town
Read
Preview
15:00
Ilkeston Town
Frickley Athletic
Read
Preview
15:00
Wisbech Town
Glossop North End
Read
Preview
15:00
Sheffield
Market Drayton Town
Read
Preview
15:00
Newcastle Town
Leek Town
Read
Preview
15:00
Loughborough Dynamo
Sutton Coldfield Town
Read
Preview
England Non League Div One: Southern S & W
>>>
15:00
Slimbridge
Paulton Rovers
Read
Preview
15:00
Sholing
Bideford
Read
Preview
15:00
Cirencester Town
Mangotsfield United
Read
Preview
15:00
Larkhall Athletic
Frome Town
Read
Preview
15:00
Cinderford Town
Highworth Town
Read
Preview
15:00
Bristol Manor Farm
Moneyfields
Read
Preview
15:00
Basingstoke Town
Melksham Town
Read
Preview
15:00
Barnstaple Town
Winchester City
Read
Preview
15:00
AFC Totton
Thatcham Town
Read
Preview
England Non League Premier: Northern
>>>
15:00
Atherton Collieries
United of Manchester
Read
Preview
15:00
Ashton United
Gainsborough Trinity
Read
Preview
15:00
South Shields
Grantham Town
Read
Preview
15:00
Radcliffe Borough
Matlock Town
Read
Preview
15:00
Mickleover Sports
Lancaster City
Read
Preview
15:00
Hyde United
Morpeth Town
Read
Preview
15:00
Buxton
Witton Albion
Read
Preview
15:00
Basford United
Stafford Rangers
Read
Preview
15:00
Warrington Town
Stalybridge Celtic
Read
Preview
15:00
Bamber Bridge
Scarborough Athletic
Read
Preview
England Non League Premier: Southern
>>>
15:00
Walton Casuals
Taunton Town
Read
Preview
15:00
Chesham United
Wimborne Town
Read
Preview
15:00
Truro City
Hendon
Read
Preview
15:00
Blackfield & Langley
Hartley Wintney
Read
Preview
15:00
Tiverton Town
Swindon Supermarine
Read
Preview
15:00
Beaconsfield Town
Merthyr Town
Read
Preview
15:00
Salisbury
Harrow Borough
Read
Preview
15:00
Bromsgrove Sporting
Nuneaton Town
Read
Preview
15:00
Alvechurch
St Ives Town
Read
Preview
15:00
Metropolitan Police FC
Weston-super-Mare
Read
Preview
15:00
Rushall Olympic
AFC Rushden & Diamonds
Read
Preview
15:00
Banbury United
Biggleswade Town
Read
Preview
15:00
Lowestoft Town
Needham Market
Read
Preview
15:00
Leiston
Hitchin Town
Read
Preview
15:00
Redditch United
Barwell
Read
Preview
15:00
Farnborough
Gosport Borough
Read
Preview
15:00
Dorchester Town
Yate Town
Read
Preview
England Vanarama National League South
>>>
15:00
Tonbridge Angels
Chelmsford City
Read
Preview
15:00
St Albans City
Bath City
Read
Preview
15:00
Concord Rangers
Hungerford Town
Read
Preview
England League Cup Women
>>>
19:30
Aston Villa W
Sheffield Utd W
Read
Preview
Estonia Meistriliiga
>>>
11:00
Levadia
Kuressaare
Read
Preview
11:00
Paide
Tallinna Kalev
Read
Preview
14:00
Trans
Maardu
Read
Preview
Estonia Esiliiga
>>>
11:00
Rakvere Tarvas
Legion
Read
Preview
17:00
Vaprus
Tartu Welco
Read
Preview
Finland Kakkonen
>>>
11:00
JIPPO
Viikingit
Read
Preview
12:00
JäPS
MP
Read
Preview
12:00
JBK
SJK Akatemia
Read
Preview
12:00
FC Espoo
Gnistan
Read
Preview
France CFA Group A
>>>
14:00
St Maur Lusitanos
Bastia
Read
Preview
14:00
Schiltigheim
Haguenau
Read
Preview
15:00
Lens II
Lille II
Read
Preview
17:00
Croix Football IC
Reims II
Read
Preview
17:00
Sainte Geneviève
Drancy JA
Read
Preview
17:00
Olympique St Quentin
Mulhouse
Read
Preview
17:00
Épinal
Belfort
Read
Preview
17:00
Bobigny
Sedan
Read
Preview
France CFA Group B
>>>
14:00
Mantes 78
Stade Briochin
Read
Preview
16:00
Lorient II
Vitré
Read
Preview
17:00
Rouen
Fleury 91
Read
Preview
17:00
Saint-Malo
Guingamp II
Read
Preview
17:00
Angers SCO II
C' Chartres
Read
Preview
17:00
Granville
Poissy
Read
Preview
17:30
Gobelins
Oissel CMS
Read
Preview
17:30
Vannes
Entente SSG
Read
Preview
France CFA Group C
>>>
17:00
Trélissac
Montpellier II
Read
Preview
17:00
St-Pryvé St-Hilaire
Stade Bordelais
Read
Preview
17:00
Sète
Les Herbiers
Read
Preview
17:00
Bourges Foot
Bergerac
Read
Preview
17:00
Colomiers US
Saint-Étienne II
Read
Preview
17:00
Chamalières
Blois
Read
Preview
17:00
Romorantin
Nantes II
Read
Preview
France CFA Group D
>>>
17:00
Saint-Priest
Louhans-Cuiseaux
Read
Preview
17:00
Grasse
Olympique Lyonnais II
Read
Preview
17:00
Marseille Endoume Catalans
Marignane Gignac
Read
Preview
17:00
Jura Sud Foot
Monaco II
Read
Preview
17:00
Martigues
Olympique Marseille II
Read
Preview
17:00
Fréjus St-Raphaël
Hyères
Read
Preview
17:00
Chasselay MDA
Annecy
Read
Preview
17:00
Yzeure
Nîmes II
Read
Preview
France National 3: Group A
>>>
17:00
Chauvigny
Mérignac-Arlac
Read
Preview
17:00
Niort II
Anglet Genets
Read
Preview
18:00
Aviron Bayonnais
Stade Montois
Read
Preview
18:00
Bressuire
Cognac
Read
Preview
18:00
Poitiers
Pau II
Read
Preview
18:00
Chatellerault
Lège-Cap-Ferret
Read
Preview
18:00
Bordeaux II
Bassin d'Arcachon Sud
Read
Preview
France National 3: Group B
>>>
17:00
Chateaubriant Voltigeurs
Fontenay Vendée Foot
Read
Preview
17:00
La Roche
Le Mans II
Read
Preview
17:00
La Fleche RC
Pouzauges Réaumur
Read
Preview
17:00
Challans
Laval II
Read
Preview
17:00
La Chataigneraie
Les Herbiers II
Read
Preview
17:00
USSA Vertou
Changé
Read
Preview
17:30
Saumur
Sablé
Read
Preview
France National 3: Group C
>>>
14:00
Saran Municipal
Orleans II
Read
Preview
17:00
Tourangeau
C' Chartres II
Read
Preview
17:30
Vierzon
Montargis
Read
Preview
18:00
Etoile Bleue St Cyr
Tours
Read
Preview
18:00
Drouais
Montlouis
Read
Preview
France National 3: Group D
>>>
14:00
Villefranche SJB
Lucciana
Read
Preview
14:00
Ardziv
FB Île Rousse
Read
Preview
14:00
Aubagne
Consolat Marseille
Read
Preview
14:00
Furiani-Agliani
Ajaccio II
Read
Preview
14:00
Côte Bleue
Nice II
Read
Preview
17:00
Istres
Gemenos
Read
Preview
17:00
Cannes
Mandelieu LN
Read
Preview
France National 3: Group E
>>>
17:00
Dijon II
Pontarlier
Read
Preview
17:00
Selongey
Sens
Read
Preview
17:00
Morteau Montlebon
Jura Dolois
Read
Preview
17:00
Besancon FC
Gueugnon
Read
Preview
17:00
Sochaux II
Racing Besançon
Read
Preview
17:00
Montceau
Valdahon Vercel
Read
Preview
France National 3: Group F
>>>
15:30
Amneville
Troyes II
Read
Preview
16:00
Biesheim
Strasbourg II
Read
Preview
17:00
Saint-Louis Neuweg
Raon l'Etape
Read
Preview
17:00
Sarreguemines
Sarre Union
Read
Preview
17:00
Illkirch Graffenstaden
Metz II
Read
Preview
France National 3: Group H
>>>
17:00
Agde
Canet Roussillon
Read
Preview
17:30
Balma
Rodéo
Read
Preview
18:00
Auch
Fabrègues
Read
Preview
18:00
Olympique d'Alès
Blagnac
Read
Preview
18:00
Stade Beaucairois
Toulouse II
Read
Preview
19:00
Béziers II
Muret
Read
Preview
France Division 1 Women
>>>
13:30
Montpellier W
Metz W
Read
Preview
13:30
Bordeaux W
Olympique Marseille
Read
Preview
13:30
Fleury 91 W
Soyaux W
Read
Preview
13:30
Stade de Reims
Guingamp W
Read
Preview
19:45
Paris SG W
Paris W
Read
Preview
France National 3: Group I
>>>
15:00
Boulogne II
Maubeuge
Read
Preview
17:00
Feignies-Aulnoye
Amiens SC II
Read
Preview
17:00
Arras
Beauvais
Read
Preview
17:00
Amiens AC
Valenciennes II
Read
Preview
19:00
Olympique Marcquois
Vimy
Read
Preview
France National 3: Group J
>>>
14:00
Le Havre II
AG Caennaise
Read
Preview
17:00
Alencon
Grand-Quevilly
Read
Preview
17:00
Cherbourg
Avranches II
Read
Preview
17:00
Caen II
Saint-Lo Manche
Read
Preview
17:00
Dieppe
Évreux 27
Read
Preview
17:00
Pacy Menilles
Vire
Read
Preview
17:00
Gonfreville
Quevilly II
Read
Preview
France National 3: Group K
>>>
17:00
Saint-Colomban Locmine
Stade Pontivy
Read
Preview
17:00
Pontivy GSI
Plouzane
Read
Preview
17:00
Lannion
Brest II
Read
Preview
17:00
Drapeau Fougères
Trégunc
Read
Preview
17:00
TA Rennes
Guichen
Read
Preview
17:00
Rennes II
Dinan Léhon
Read
Preview
France National 3: Group L
>>>
15:00
Aubervilliers
Racing Colombes 92
Read
Preview
17:00
Ivry US
Paris II
Read
Preview
17:00
Noisy-le-Grand
Les Ulis
Read
Preview
17:00
Torcy
PSG II
Read
Preview
17:00
Saint-Leu
Versailles
Read
Preview
18:00
Boulogne Billancourt AC
Blanc Mesnil
Read
Preview
France National 3: Group M
>>>
14:30
Hauts Lyonnais
Lyon Duchere II
Read
Preview
17:00
Limonest
Le Puy Foot II
Read
Preview
17:00
Bourgoin-Jallieu
Aurillac Arpajon
Read
Preview
17:00
Chambery
Saint-Flour
Read
Preview
17:00
Ain Sud
Vaulx
Read
Preview
17:00
Rumilly Vallieres
Clermont II
Read
Preview
17:00
Montlucon
Thiers
Read
Preview
Georgia Crystalbet Erovnuli Liga
>>>
12:00
Torpedo Kutaisi
Saburtalo
Read
Preview
15:00
Dinamo Tbilisi
Lokomotivi Tbilisi
Read
Preview
Germany 3. Liga
>>>
13:00
Magdeburg
Hansa Rostock
Read
Preview
13:00
1860 München
Uerdingen
Read
Preview
13:00
Ingolstadt
Chemnitzer FC
Read
Preview
13:00
Preußen Münster
Sonnenhof Großaspach
Read
Preview
13:00
Eintracht Braunschweig
Unterhaching
Read
Preview
13:00
Waldhof Mannheim
Hallescher FC
Read
Preview
Germany Regionalliga: Nord
>>>
12:00
Hannover 96 II
Eintracht Norderstedt
Read
Preview
15:00
Jeddeloh
Hamburger SV II
Read
Preview
Germany Regionalliga: Bayern
>>>
13:00
Rain / Lech
Eichstätt
Read
Preview
13:00
Heimstetten
Bayreuth
Read
Preview
13:00
Schalding-Heining
Nürnberg II
Read
Preview
13:00
Viktoria Aschaffenburg
Illertissen
Read
Preview
13:00
1860 Rosenheim
Greuther Fürth II
Read
Preview
13:00
Garching
Augsburg II
Read
Preview
13:00
Wacker Burghausen
Aubstadt
Read
Preview
Germany Regionalliga: Nordost
>>>
12:30
Auerbach
Wacker Nordhausen
Read
Preview
12:30
FSV Optik Rathenow
BFC Dynamo
Read
Preview
12:30
ZFC Meuselwitz
BAK '07
Read
Preview
12:30
Lichtenberg
Viktoria Berlin
Read
Preview
12:30
Altglienicke
Germania Halberstadt
Read
Preview
Germany Regionalliga: Südwest
>>>
13:00
Pirmasens
FSV Frankfurt
Read
Preview
13:00
SV Steinbach
TuS RW Koblenz
Read
Preview
13:00
Freiburg II
Teutonia WS
Read
Preview
13:00
Ulm
Hoffenheim II
Read
Preview
13:00
Aalen
Bayern Alzenau
Read
Preview
13:00
Bahlinger SC
Saarbrücken
Read
Preview
13:00
Kickers Offenbach
Mainz 05 II
Read
Preview
13:00
Elversberg
Astoria Walldorf
Read
Preview
13:00
Homburg
Balingen
Read
Preview
Germany Regionalliga: West
>>>
13:00
Bergisch Gladbach
Rot-Weiss Essen
Read
Preview
13:00
Wattenscheid 09
Fortuna Düsseldorf II
Read
Preview
13:00
Rot-Weiß Oberhausen
Rödinghausen
Read
Preview
13:00
Lippstadt 08
Homberg
Read
Preview
13:00
Schalke 04 II
TuS Haltern
Read
Preview
13:00
Fortuna Köln
Sportfreunde Lotte
Read
Preview
13:30
Bonner SC
Borussia Dortmund II
Read
Preview
13:30
Borussia M'gladbach II
Wuppertaler SV
Read
Preview
Germany Oberliga: Baden-Wurttemberg
>>>
13:00
Reutlingen
Sandhausen II
Read
Preview
13:00
Ilshofen
Spfr. Dorfmerkingen
Read
Preview
14:30
Stuttgart II
Bissingen
Read
Preview
14:30
Linx
Freiburger FC
Read
Preview
14:30
Neckarsulmer SU
Ravensburg
Read
Preview
14:30
Nöttingen
Göppinger SV
Read
Preview
14:30
Oberachern
SGV Freiberg
Read
Preview
17:30
Villingen
Stuttgarter Kickers
Read
Preview
Germany Oberliga: Bayern Nord
>>>
13:00
Seligenporten
Eintracht Bamberg
Read
Preview
14:00
Vilzing
Ansbach
Read
Preview
14:00
Würzburger FV
Viktoria Kahl
Read
Preview
14:00
Bayern Hof
Cham
Read
Preview
15:00
Karlburg
Ammerthal
Read
Preview
15:00
Großbardorf
Abtswind
Read
Preview
Germany Oberliga: Bayern Süd
>>>
13:00
Kottern
Pullach
Read
Preview
13:00
Dachau
Landsberg
Read
Preview
14:00
Deisenhofen
1880 Wasserburg
Read
Preview
15:00
Pipinsried
Donaustauf
Read
Preview
15:00
Hankofen-Hailing
Kirchanschöring
Read
Preview
Germany Oberliga: Bremen
>>>
12:00
Werder Bremen III
Borgfeld
Read
Preview
12:00
BTS Neustadt
Aumund-Vegesack
Read
Preview
Germany Oberliga: Hamburg
>>>
13:00
Curslack-Neuengamme
Buchholz
Read
Preview
Germany Oberliga: Hessen
>>>
13:00
Hessen Kassel
Viktoria Griesheim
Read
Preview
14:00
Türk Gücü Friedberg
Ginsheim
Read
Preview
14:00
Waldgirmes
Eintracht Stadtallendorf
Read
Preview
14:00
Hessen Dreieich
Neuhof
Read
Preview
14:00
Hanau 93
Rot-Weiß Walldorf
Read
Preview
14:00
Dietkirchen
SV Steinbach
Read
Preview
14:00
Fernwald
Eddersheim
Read
Preview
Germany Oberliga: Niederrhein
>>>
15:00
TVD Velbert
Schonnebeck
Read
Preview
Germany Oberliga: Niedersachsen
>>>
15:00
Eintracht Celle
Kickers Emden
Read
Preview
15:00
Atlas Delmenhorst
Heeslinger SC
Read
Preview
15:00
Arminia Hannover
Lupo-Martini
Read
Preview
Germany Oberliga: Nordost-Nord
>>>
12:00
SV Blau-WeiY 90 Berlin
Pampow
Read
Preview
13:00
Ludwigsfelder FC
Hertha Zehlendorf
Read
Preview
13:00
Torgelower SV Greif
Hansa Rostock II
Read
Preview
Germany Oberliga: Nordost-Süd
>>>
12:00
Krieschow
Martinroda
Read
Preview
13:00
FC Grimma
Plauen
Read
Preview
14:00
VfL Halle
Union Sandersdorf
Read
Preview
Germany Oberliga: Rheinland-Pfalz/Saar
>>>
13:30
Schott Mainz
Arminia Ludwigshafen
Read
Preview
14:00
Diefflen
Eintracht Trier
Read
Preview
14:30
Pfeddersheim
Karbach
Read
Preview
14:30
Mechtersheim
Hassia Bingen
Read
Preview
15:30
Koblenz
Dudenhofen
Read
Preview
Germany Oberliga: Schleswig-Holstein
>>>
13:00
Kropp
Lubeck II
Read
Preview
13:00
Eutiner SV
Oldenburger SV
Read
Preview
13:00
Union Neumünster
Bordesholm
Read
Preview
15:00
Inter Türkspor Kiel
Eichede
Read
Preview
15:15
Weiche Flensburg II
TSB Flensburg
Read
Preview
Germany Oberliga: Westfalen
>>>
14:00
Eintracht Rheine
Kaan-Marienborn
Read
Preview
Germany Junioren Bundesliga
>>>
10:00
Koln U19
Borussia M'gladbach U19
Read
Preview
10:00
Holstein Kiel U19
Dresden U19
Read
Preview
10:00
Hamburger SV U19
RB Leipzig U19
Read
Preview
10:00
Mainz U19
Eintracht Frankfurt U19
Read
Preview
12:00
Union Berlin U19
Wolfsburg U19
Read
Preview
12:00
Heidenheim U19
Ingolstadt U19
Read
Preview
12:00
Bayern U19
Greuther Fürth U19
Read
Preview
12:00
Augsburg U19
Stuttgart U19
Read
Preview
12:00
Alemannia Aachen U19
Bayer Leverkusen U19
Read
Preview
12:00
Bochum U19
Viktoria Köln U19
Read
Preview
12:00
Niendorfer TSV U19
St. Pauli U19
Read
Preview
12:30
Hoffenheim U19
Kickers Offenbach U19
Read
Preview
12:30
Chemnitzer FC U19
Hertha U19
Read
Preview
Gibraltar Premier Division
>>>
15:00
Boca Gibraltar
Europa Point
Read
Preview
17:15
Magpies
Mons Calpe
Read
Preview
Greece Football League
>>>
13:00
Anagennisi Ierapetra
Diagoras
Read
Preview
13:00
Kalamata
Ionikos
Read
Preview
Guadeloupe Division d'Honneur
>>>
20:30
Amical Club
Racing Club
Read
Preview
20:30
Arsenal Guadeloupe
Jeunesse Evolution
Read
Preview
Guatemala Liga Nacional
>>>
18:00
Siquinalá
Deportivo Sanarate
Read
Preview
Guatemala Primera Division
>>>
03:00
Deportivo Petapa
Sansare
Read
Preview
18:00
Aurora
Capitalinos
Read
Preview
Honduras Liga Nacional
>>>
02:15
Honduras Progreso
Real Sociedad
Read
Preview
Hong Kong Premier League
>>>
07:30
Wofoo Tai Po
Kitchee
Read
Preview
07:30
Guangzhou R&F U19
Yuen Long
Read
Preview
Hungary NB 1
>>>
16:00
Debrecen
Diósgyőr
Read
Preview
16:00
Zalaegerszegi TE
Honvéd
Read
Preview
16:00
Kaposvári Rákóczi
Várda SE
Read
Preview
16:00
Puskás
Paksi SE
Read
Preview
16:00
Mezőkövesd-Zsóry
MOL Vidi
Read
Preview
18:30
Ferencváros
Újpest
Read
Preview
Indonesia Liga 1
>>>
12:30
PS TNI
Bhayangkara
Read
Preview
Israel Ligat ha'Al
>>>
16:00
Hapoel Tel Aviv
Hapoel Kfar Saba
Read
Preview
17:00
Hapoel Be'er Sheva
Ironi Kiryat Shmona
Read
Preview
17:00
Hapoel Hadera
Maccabi Netanya
Read
Preview
18:30
Sektzia Nes Tziona
Beitar Jerusalem
Read
Preview
Israel Lig Bet
>>>
08:15
Hapoel Sandala Gilboa
Hapoel Bnei Musmus
Read
Preview
10:30
Bnei Bir al-Maksur
Tzeirei Sakhnin
Read
Preview
13:00
Hapoel Tuba-Zangariyye
Tzeirei Kafr Kanna
Read
Preview
18:30
Hapoel Lod
Beitar Yavne
Read
Preview
Italy Serie C: Girone A
>>>
14:00
Pro Patria
Pro Vercelli
Read
Preview
14:00
Pianese
Monza
Read
Preview
19:45
Arezzo
Alessandria
Read
Preview
Italy Serie C: Girone B
>>>
14:00
Südtirol
Gubbio
Read
Preview
17:30
Ravenna
Union ArzignanoChiampo
Read
Preview
19:45
Sambenedettese
Virtus Verona
Read
Preview
Italy Serie C: Girone C
>>>
15:00
Picerno
Virtus Francavilla
Read
Preview
17:30
Viterbese Castrense
Rende
Read
Preview
Italy PrimaVera 1
>>>
10:00
Genoa U19
Inter U19
Read
Preview
12:00
Napoli U19
Roma U19
Read
Preview
14:00
Bologna U19
Sampdoria U19
Read
Preview
Italy Primavera 2
>>>
14:00
Trapani U19
Crotone U19
Read
Preview
14:00
Pordenone U19
Cittadella U19
Read
Preview
14:00
Verona U19
Parma U19
Read
Preview
14:00
Milan U19
Cremonese U19
Read
Preview
14:00
Perugia U19
Frosinone U19
Read
Preview
14:00
Brescia U19
Spezia U19
Read
Preview
14:00
Livorno U19
Pisa U19
Read
Preview
14:00
Lecce U19
Salernitana U19
Read
Preview
14:00
Cosenza U19
Juve Stabia U19
Read
Preview
14:00
Ascoli U19
Benevento U19
Read
Preview
14:00
Virtus Entella U19
Udinese U19
Read
Preview
14:00
Spal U19
Venezia U19
Read
Preview
Italy Serie A Women
>>>
14:00
AC Milan W
Tavagnacco W
Read
Preview
14:00
Verona W
Roma
Read
Preview
14:00
Florentia W
Bari W
Read
Preview
14:00
Empoli W
Orobica W
Read
Preview
14:00
Sassuolo W
Fiorentina W
Read
Preview
Japan J-League
>>>
05:00
Vissel Kobe
Tokyo
Read
Preview
06:00
Nagoya Grampus
Vegalta Sendai
Read
Preview
06:00
Gamba Osaka
Kawasaki Frontale
Read
Preview
06:00
Shimizu S-Pulse
Sanfrecce Hiroshima
Read
Preview
06:00
Yokohama F. Marinos
Shonan Bellmare
Read
Preview
07:00
Júbilo Iwata
Sagan Tosu
Read
Preview
Japan J2-League
>>>
06:00
Kyoto Sanga
Yokohama
Read
Preview
06:00
Avispa Fukuoka
Albirex Niigata
Read
Preview
07:00
Tokyo Verdy
Ventforet Kofu
Read
Preview
08:00
Omiya Ardija
Tokushima Vortis
Read
Preview
Japan J3-League
>>>
06:00
Fukushima United
Blaublitz Akita
Read
Preview
Japan Nadeshiko League 1
>>>
05:00
Iga Kunoichi W
Nojima Stella W
Read
Preview
07:00
JEF United W
Parceiro Nagano W
Read
Preview
Japan Football League
>>>
05:00
Suzuka Unlimited
Verspah Oita
Read
Preview
05:00
Honda Lock
Nara Club
Read
Preview
Japan Nadeshiko League 2
>>>
05:00
Yokohama
Ehime
Read
Preview
06:00
Elfen Saitama
Bunny's Kyoto
Read
Preview
Kenya Premier League
>>>
12:00
Wazito
Homeboyz
Read
Preview
13:00
Kisumu All Stars
Mathare United
Read
Preview
13:00
Bandari
Chemelil
Read
Preview
13:00
Zoo Kericho
Posta Rangers
Read
Preview
13:00
Ulinzi Stars
KCB
Read
Preview
13:00
Tusker
SoNy Sugar
Read
Preview
13:00
Nzoia United
Sofapaka
Read
Preview
14:15
Leopards
Western Stima
Read
Preview
Korea Republic K-League Classic
>>>
06:00
Suwon Bluewings
Gyeongnam
Read
Preview
08:00
Seongnam
Incheon United
Read
Preview
10:00
Sangju Sangmu
Jeju United
Read
Preview
Korea Republic National League
>>>
07:00
Busan Transportation
Mokpo City
Read
Preview
07:00
Cheonan City
Daejeon Korail
Read
Preview
Korea Republic K3 League Advanced
>>>
06:00
Hwaseong
Gyeongju Citizen
Read
Preview
06:00
Chungju Citizen
Icheon Citizen
Read
Preview
06:00
Pyeongtaek Citizen
Paju Citizen
Read
Preview
06:00
Gimpo
Siheung Citizen
Read
Preview
06:00
Yangpyeong
Chuncheon
Read
Preview
06:00
Cheongju
Pocheon
Read
Preview
Korea Republic K League 2
>>>
05:00
Gwangju
Anyang
Read
Preview
07:00
Jeonnam Dragons
Bucheon 1995
Read
Preview
09:00
Asan Mugunghwa
Daejeon Citizen
Read
Preview
Kuwait Premier League
>>>
15:45
Al Kuwait
Al Tadhamon
Read Tip
& Preview
18:00
Al Sahel
Al Qadsia
Read
Preview
Latvia Virsliga
>>>
12:00
Ventspils
Riga
Read
Preview
14:00
Rīgas FS
FC Daugavpils / Progress
Read
Preview
Latvia First Liga
>>>
12:00
Super Nova
Tukums
Read
Preview
12:00
Smiltene
Grobiņa
Read
Preview
12:00
Auda
New Project
Read
Preview
14:00
Rēzekne / BJSS
Balvu
Read
Preview
16:00
Dinamo Rīga / Staicele
JDFS Alberts
Read
Preview
Lebanon Premier League
>>>
13:30
Tadamon Sour
Safa
Read
Preview
14:00
Shabab Al Sahel
Bourj
Read
Preview
Lithuania A Lyga
>>>
11:00
Trakai
Kauno Žalgiris
Read
Preview
15:00
Panevėžys
Atlantas
Read
Preview
Lithuania 1. Lyga
>>>
13:00
Banga
Kupiškis
Read
Preview
Luxembourg National Division
>>>
17:30
Differdange 03
Progrès Niedercorn
Read
Preview
Macedonia FYR First League
>>>
13:30
Makedonija
Vardar
Read
Preview
13:30
Borec
Shkupi
Read
Preview
13:30
Rabotnicki
Struga
Read
Preview
13:30
Sileks
Renova
Read
Preview
Malawi Super League
>>>
13:30
Karonga United
Azam Tigers
Read
Preview
13:30
Mlatho Mponela
Big Bullets
Read
Preview
13:30
Moyale Barracks
Blue eagles Malawi
Read
Preview
13:30
Be Forward Wanderers
EPAC United
Read
Preview
Malaysia Cup
>>>
14:00
Johor Darul Ta'zim
Selangor
Read
Preview
14:00
Kedah
Pahang
Read
Preview
Malta Premier League
>>>
14:00
Sirens
Floriana
Read
Preview
16:15
Birkirkara
Gzira United
Read
Preview
Malta First Division
>>>
14:00
Mqabba
Zejtun Corinthians
Read
Preview
16:15
Qormi
Zebbug Rangers
Read
Preview
Mexico Liga MX
>>>
01:00
Puebla
Atlas
Read
Preview
03:00
Veracruz
Tigres UANL
Read
Preview
03:06
Santos Laguna
Tijuana
Read
Preview
23:00
Cruz Azul
Morelia
Read
Preview
Mexico Liga Ascenso
>>>
01:00
Mineros de Zacatecas
Universidad Guadalajara
Read
Preview
03:00
Venados
Tampico Madero
Read
Preview
Mexico Liga Mx Women
>>>
16:00
Monterrey W
Cruz Azul W
Read
Preview
17:00
Pumas UNAM W
León W
Read
Preview
17:00
Atlas W
Guadalajara W
Read
Preview
Moldova National Division
>>>
12:00
Dinamo-Auto
Zimbru
Read
Preview
14:00
Milsami
Sheriff
Read
Preview
Moldova Division A
>>>
13:00
Zaria
Grănicerul
Read
Preview
13:00
Iskra Moldova
Cahul
Read
Preview
13:00
Victoria Bardar
Real Succes
Read
Preview
Montenegro First League
>>>
12:30
Mladost Ljeskopolje
Grbalj
Read
Preview
12:30
Zeta
Petrovac
Read
Preview
12:30
Kom
Budućnost
Read
Preview
12:30
Iskra
Sutjeska
Read
Preview
12:30
Rudar
Mladost
Read
Preview
Netherlands Tweede Divisie
>>>
14:30
GVVV
AFC
Read
Preview
Netherlands KNVB Beker
>>>
13:30
FC 's-Gravenzande
SteDoCo
Read
Preview
Netherlands Derde Divisie: Zaterdag
>>>
13:30
Excelsior '31
HSV Hoek
Read
Preview
Nicaragua Primera Division
>>>
22:30
Juventus Managua
Jalapa
Read
Preview
Northern Ireland Premiership
>>>
15:00
Linfield
Ballymena United
Read
Preview
15:00
Institute
Cliftonville
Read
Preview
15:00
Crusaders
Coleraine
Read
Preview
15:00
Carrick Rangers
Dungannon Swifts
Read
Preview
15:00
Warrenpoint Town
Glenavon
Read
Preview
Northern Ireland Championship
>>>
15:00
PSNI
Newry City AFC
Read
Preview
15:00
Portadown
Dergview
Read
Preview
15:00
Knockbreda
Queen's University
Read
Preview
15:00
Dundela
Loughgall
Read
Preview
15:00
Ballyclare Comrades
Ards
Read
Preview
15:00
Ballinamallard United
H&W Welders
Read
Preview
Norway Obos-Ligaen
>>>
14:30
Kongsvinger
HamKam
Read
Preview
Norway 2. Division
>>>
12:00
Sotra
Odd II
Read
Preview
12:00
Egersund
Stjørdals-Blink
Read
Preview
12:00
Oppsal
Elverum
Read
Preview
12:00
Byåsen
Hødd
Read
Preview
12:00
Fram
Kjelsås
Read
Preview
12:00
Arendal
Vidar
Read
Preview
12:00
Bærum
Senja
Read
Preview
12:00
Alta
Grorud
Read
Preview
12:00
Asker
Florø
Read
Preview
12:00
Sola
Moss
Read
Preview
12:00
Nardo
Brattvåg
Read
Preview
12:00
Levanger
Bryne
Read
Preview
12:00
Åsane
Mjølner
Read
Preview
12:00
Fredrikstad
Kvik Halden
Read
Preview
Norway 3. Division
>>>
12:00
Flekkerøy
Mandalskameratene
Read
Preview
12:00
Hønefoss
Tromsø II
Read
Preview
12:00
Ullern
Follo
Read
Preview
12:00
Herd
Lørenskog
Read
Preview
12:00
Valdres
Stord
Read
Preview
12:00
Sunndal
Molde II
Read
Preview
12:00
Flint
Vindbjart
Read
Preview
12:00
Fløya
Harstad
Read
Preview
12:00
Aalesund II
Træff
Read
Preview
12:00
Strømsgodset II
Lysekloster
Read
Preview
12:00
Mjøndalen II
Halsen
Read
Preview
12:00
Årvoll
Stabæk II
Read
Preview
12:00
Donn
Storm
Read
Preview
12:00
Finnsnes
Skjervøy
Read
Preview
12:00
Sogndal II
Bergen Nord
Read
Preview
12:00
Grei
Lokomotiv Oslo
Read
Preview
12:00
Bryne II
Viking II
Read
Preview
12:00
Verdal
Kolstad
Read
Preview
12:00
Sarpsborg 08 II
Spjelkavik
Read
Preview
12:00
Os
Vard
Read
Preview
12:00
Frigg
IF Ready
Read
Preview
12:00
Skjetten
Ullensaker / Kisa II
Read
Preview
12:00
Tiller
Brumunddal
Read
Preview
12:00
Steinkjer
Nybergsund
Read
Preview
12:00
Fana
Fyllingsdalen
Read
Preview
12:00
Tønsberg
Norild
Read
Preview
12:00
Strindheim
Gjøvik-Lyn
Read
Preview
12:00
Vardeneset
Brodd
Read
Preview
12:00
Melbo IL
Leknes
Read
Preview
12:00
Rosenborg II
Melhus
Read
Preview
12:00
Djerv
Fjora
Read
Preview
12:00
Drøbak / Frogn
Lyn
Read
Preview
12:00
Pors Grenland
Start II
Read
Preview
12:00
Lillestrøm II
Gjelleråsen
Read
Preview
12:00
Brann II
Vestfossen
Read
Preview
12:00
Nordstrand
Kråkerøy
Read
Preview
12:00
Raufoss II
Orkla
Read
Preview
12:00
Madla
Staal Jørpeland
Read
Preview
12:00
Junkeren
Bodø / Glimt II
Read
Preview
12:00
Vålerenga II
Ørn Horten
Read
Preview
12:00
Rommen
Eidsvold
Read
Preview
12:00
Kongsvinger II
Ranheim II
Read
Preview
Panama Lpf
>>>
02:00
San Francisco
Independiente
Read
Preview
22:00
Sporting San Miguelito
Atlético Chiriquí
Read
Preview
Paraguay Division 1
>>>
00:00
Nacional Asunción
General Díaz
Read
Preview
22:10
Libertad
Sol de América
Read
Preview
Paraguay Division Intermedia
>>>
13:00
12 de Octubre
Ovetense
Read
Preview
Peru Primera Division
>>>
02:00
Alianza Lima
Carlos Manucci
Read
Preview
21:30
Ayacucho
Unión Comercio
Read
Preview
23:45
Academia Cantolao
Real Garcilaso
Read
Preview
Poland Ekstraklasa
>>>
14:00
Korona Kielce
Wisła Płock
Read
Preview
16:30
Legia Warszawa
Lech Poznań
Read
Preview
19:00
Jagiellonia Białystok
Cracovia Kraków
Read
Preview
Poland 1. Liga
>>>
16:00
Olimpia Grudziądz
Radomiak Radom
Read
Preview
16:45
Warta Poznań
Zagłębie Sosnowiec
Read
Preview
17:00
Podbeskidzie
Jastrzębie
Read
Preview
18:00
Nieciecza
Bełchatów
Read
Preview
Poland 2. Liga East
>>>
12:00
Garbarnia Kraków
Gryf Wejherowo
Read
Preview
13:00
Elana Toruń
Stal Stalowa Wola
Read
Preview
14:00
Stal Rzeszów
Stargard Szczeciński
Read
Preview
14:00
SKRA Częstochowa
Olimpia Elbląg
Read
Preview
14:30
Legionovia Legionowo
Bytovia Bytów
Read
Preview
15:00
Polkowice
Resovia Rzeszów
Read
Preview
18:10
Widzew Lodz
Katowice
Read
Preview
Poland Ekstraliga Women
>>>
11:00
Medyk Konin W
Mitech Zywiec W
Read
Preview
11:00
UJ Krakow W
GKS Katowice W
Read
Preview
11:00
AZS Wroclaw W
Leczna W
Read
Preview
11:00
Bydgoszcz
AZS PWSZ Walbrzych W
Read
Preview
14:00
UKS SMS Lodz W
Czarni Sosnowiec W
Read
Preview
14:00
Rolnik Biedrzychowice
Mks Olimpia Szczecin W
Read
Preview
Poland Central Youth League
>>>
10:00
Pogon Szczecin U18
Slask U18
Read
Preview
11:00
Zaglebie U18
Arka Gdynia U18
Read
Preview
11:00
SMS Łódź U18
Lech Poznan U18
Read
Preview
11:00
Legia U18
Jagiellonia U18
Read
Preview
13:00
Korona Kielce U18
Hutnik Kraków U18
Read
Preview
Taça De Portugal
>>>
11:15
Condeixa
Rio Ave
Read
Preview
14:00
Sintra
Vitória Guimarães
Read
Preview
15:00
Pevidem
Belenenses
Read
Preview
15:00
Louletano
Paços de Ferreira
Read
Preview
15:00
Academico Viseu
Real
Read
Preview
15:00
Espinho
Vilafranquense
Read
Preview
15:00
Amora
Sanjoanense
Read
Preview
15:00
Fabril Barreiro
Moreirense
Read
Preview
16:00
Penafiel
Gil Vicente
Read
Preview
17:00
Feirense
Tondela
Read
Preview
17:00
Farense
Desportivo Aves
Read
Preview
18:00
Académica
Portimonense
Read
Preview
18:45
Coimbrões
Porto
Read
Preview
20:45
Leca
Sporting Braga
Read
Preview
Portugal Liga Revelacao U23
>>>
11:00
Benfica U23
Sporting CP U23
Read
Preview
11:00
Cova da Piedade U23
Sporting Braga U23
Read
Preview
15:00
Académica U23
Vitória Setúbal U23
Read
Preview
Qatar Premier League
>>>
15:25
Al Sailiya
Al Wakrah
Read
Preview
15:25
Al Rayyan
Qatar SC
Read
Preview
17:35
Al Ahli
Al Shahaniya
Read
Preview
Republic of Ireland Premier Division
>>>
19:45
Sligo Rovers
Derry City
Read
Preview
Romania Liga 1
>>>
18:30
CFR Cluj
Universitatea Craiova
Read
Preview
Romania 3. Liga: Series 1
>>>
13:00
Bucovina Radauti
Focsani
Read
Preview
13:00
Şomuz Fălticeni
Botoşani II
Read
Preview
13:00
CSM Bacău
Ozana Târgu Neamţ
Read
Preview
13:00
Hușana Huși
Ceahlaul Piatra Neamt
Read
Preview
13:00
Foresta Suceava
Paşcani
Read
Preview
13:00
Universitatea Galaţi
Aerostar Bacău
Read
Preview
13:00
Targu Secuiesc
Otelul
Read
Preview
13:00
Sporting Lieşti
Ştiinţa Miroslava
Read
Preview
Romania 3. Liga: Series 2
>>>
13:00
Poseidon 2 Mai
FCSB II
Read
Preview
13:00
Mostiştea Ulmu
Tunari
Read
Preview
13:00
Afumaţi
Agricola Borcea
Read
Preview
13:00
Unirea Slobozia
Medgidia
Read
Preview
13:00
Axiopolis
Dacia Unirea Brăila
Read
Preview
13:00
Făurei
Viitorul Ianca
Read
Preview
13:00
Popești-Leordeni
Metalul Buzău
Read
Preview
13:00
Înainte Modelu
Recolta Gheorghe Doja
Read
Preview
Romania 3. Liga: Series 3
>>>
13:00
Sporting Roşiori
Tractorul Cetate
Read
Preview
13:00
Olimpic Cetate
Astra II
Read
Preview
Romania 3. Liga: Series 4
>>>
13:00
Naţional Sebiş
Ghiroda
Read
Preview
13:00
Viitorul Dăești
ACS Poli Timişoara
Read
Preview
13:00
Hunedoara
Gloria Lunca Teuz Cermei
Read
Preview
13:00
Horezu
Cetate Deva
Read
Preview
13:00
U Craiova 1948
Crişul Chişineu Criş
Read
Preview
13:00
Gilortul
Progresul Pecica
Read
Preview
Romania 3. Liga: Series 5
>>>
13:00
CFR Cluj II
Avântul Reghin
Read
Preview
13:00
Sânmartin
Unirea Dej
Read
Preview
13:00
Luceafărul Oradea
Odorheiu Secuiesc
Read
Preview
13:00
Industria Galda de Jos
Sănătatea Cluj
Read
Preview
13:00
FCM Baia Mare
Unirea Alba Iulia
Read
Preview
13:00
Metalurgistul Cugir
SCM Zalău
Read
Preview
13:00
Comuna Recea
Viitorul Şelimbăr
Read
Preview
13:00
Ariesul Turda
Gloria Bistrita
Read
Preview
Romania Liga 2
>>>
09:00
Sportul Snagov
Pandurii Târgu Jiu
Read
Preview
09:00
Dunărea Călăraşi
Sporting Turnu
Read
Preview
09:00
SCM Gloria Buzau
Şirineaşa
Read
Preview
09:00
Metaloglobus
Şcolar Reşiţa
Read
Preview
09:30
Petrolul 52
Concordia Chiajna
Read
Preview
14:00
Csikszereda
Rapid Bucuresti
Read
Preview
Russia FNL
>>>
07:00
SKA Khabarovsk
Tom' Tomsk
Read
Preview
07:00
Luch Vladivostok
Yenisey
Read
Preview
13:00
Mordovia Saransk
Krasnodar II
Read
Preview
13:00
Olimpiyets
Khimki
Read
Preview
13:00
Avangard Kursk
Tekstilshchik
Read
Preview
15:00
Armavir
Rotor Volgograd
Read
Preview
15:00
Fakel
Shinnik
Read
Preview
15:00
Chayka
Spartak Moskva II
Read
Preview
16:00
Torpedo Moskva
Chertanovo
Read
Preview
16:00
Baltika
Neftekhimik
Read
Preview
Russia Youth League
>>>
09:30
Arsenal Tula U20
Sochi U20
Read
Preview
11:00
Orenburg U20
Krylya Sovetov U20
Read
Preview
Russia Pfl
>>>
11:00
Rotor-2
Dinamo Bryansk
Read
Preview
11:00
Znamya Truda
Kolomna
Read
Preview
12:00
Khimik Novomoskovsk
Ryazan
Read
Preview
12:30
Sokol Saratov
Salyut Belgorod
Read
Preview
13:00
Spartak Nal'chik
SKA Rostov
Read
Preview
13:00
Kvant
Kaluga
Read
Preview
13:00
Leningradets
Olimp Khimki
Read
Preview
14:00
Dolgie Prudy
Zenit II
Read
Preview
14:00
Mashuk-KMV
Inter Cherkessk
Read
Preview
14:00
Krasnodar 3
Druzhba
Read
Preview
14:00
Chernomorets
Urozhay
Read
Preview
14:00
Torpedo Vladimir
Zvezda Sint Petersburg
Read
Preview
15:00
Murom
Luki-Energiya
Read
Preview
16:00
Strogino
Metallurg Lipetsk
Read
Preview
16:00
Spartak Vladikavkaz
Biolog
Read
Preview
San Marino Campionato
>>>
14:00
Virtus
Libertas
Read
Preview
14:00
Cailungo
Cosmos
Read
Preview
14:00
Tre Penne
Fiorentino
Read
Preview
Saudi Arabia Pro League
>>>
16:05
Al Shabab
Al Ittifaq
Read
Preview
16:10
Al Raed
Al Nassr
Read
Preview
18:00
Al Wahda
Al Ittihad
Read
Preview
Scotland Championship
>>>
15:00
Queen of the South
Dundee United
Read
Preview
15:00
Inverness CT
Alloa Athletic
Read
Preview
15:00
Dunfermline Athletic
Ayr United
Read
Preview
15:00
Dundee
Partick Thistle
Read
Preview
15:00
Arbroath
Greenock Morton
Read
Preview
Scotland Scottish Cup
>>>
14:30
Auchinleck Talbot
Cove Rangers
Read
Preview
14:30
Penicuik Athletic
Stenhousemuir
Read
Preview
15:00
Spartans
Queen's Park
Read
Preview
15:00
Annan Athletic
Brechin City
Read
Preview
15:00
Albion Rovers
Fort William
Read
Preview
15:00
Lochee United
BSC Glasgow
Read
Preview
15:00
East Kilbride
Gretna 2008
Read
Preview
15:00
Cowdenbeath
Broxburn Athletic
Read
Preview
15:00
Stirling Albion
Strathspey Thistle
Read
Preview
15:00
Rothes
Inverurie Loco Works
Read
Preview
15:00
Clachnacuddin
Brora Rangers
Read
Preview
15:00
Elgin City
Berwick Rangers
Read
Preview
15:00
Formartine United
Gala Fairydean Rovers
Read
Preview
Scotland League One
>>>
15:00
Clyde
Raith Rovers
Read
Preview
15:00
Airdrieonians
Montrose
Read
Preview
15:00
Stranraer
Dumbarton
Read
Preview
15:00
Falkirk
Peterhead
Read
Preview
15:00
East Fife
Forfar Athletic
Read
Preview
Scotland Football League
>>>
15:00
Huntly
Forres Mechanics
Read
Preview
15:00
Lossiemouth
Deveronvale
Read
Preview
15:00
Nairn County
Wick Academy
Read
Preview
15:00
Fraserburgh
Keith
Read
Preview
Serbia Super Liga
>>>
14:00
Mladost Lučani
Partizan
Read
Preview
17:00
Radnički Niš
Napredak
Read
Preview
17:00
Proleter Novi Sad
Radnik Surdulica
Read
Preview
17:00
Javor Ivanjica
Bačka Topola
Read
Preview
17:00
Spartak Subotica
Inđija
Read
Preview
17:00
Voždovac
Mačva Šabac
Read
Preview
Serbia Prva Liga
>>>
14:00
Radnički Pirot
Bačka Palanka
Read
Preview
14:00
Zemun
Radnički Kragujevac
Read
Preview
14:00
Grafičar
Sinđelić Beograd
Read
Preview
14:00
Novi Pazar
Metalac GM
Read
Preview
14:00
Budućnost Dobanovci
Zlatibor Čajetina
Read
Preview
14:00
Kolubara
Žarkovo
Read
Preview
14:00
Trajal Krusevac
Semendrija 1924
Read
Preview
14:00
Kabel Novi Sad
Dinamo Vranje
Read
Preview
Serbia Srpska Liga - Belgrade
>>>
12:30
IMT Novi Beograd
OFK Beograd
Read
Preview
12:30
Brodarac
Crvena Zvezda MML
Read
Preview
12:30
Lokomotiva Beograd
Jedinstvo Su
Read
Preview
12:30
Radnički Novi Beograd
BSK Borča
Read
Preview
12:30
Radnički Obrenovac
Mladenovac
Read
Preview
Serbia Srpska Liga - Vojvodina
>>>
14:00
Radnicki Sombor
1. Maj Ruma
Read
Preview
14:00
Radnički Sr. Mitrovica
Železničar Pančevo
Read
Preview
14:00
Bačka 1901
Bratstvo Serbia
Read
Preview
14:00
Hajduk 1912 Kula
Kozara
Read
Preview
14:00
OFK Vršac
Becej
Read
Preview
14:00
Omladinac NB
Vojvodina 1928
Read
Preview
Serbia Srpska Liga - East
>>>
14:00
Dunav Prahovo
FK Toplicanin Prokuplje
Read
Preview
14:00
Jedinstvo Bošnjace
Rembas
Read
Preview
14:00
Moravac Mrštane
Timočanin
Read
Preview
Serbia Srpska Liga - West
>>>
13:30
Mladi Radnik
Sušica
Read
Preview
13:30
Sloga Petrovac na Mlavi
Trepča
Read
Preview
13:30
Budučnost Krušik
Jošanica
Read
Preview
13:30
Takovo
RSK Rabrovo
Read
Preview
13:30
Mokra Gora
Jedinstvo Ub
Read
Preview
13:30
Tutin
Loznica
Read
Preview
13:30
Sumadija Arandelovac
Mačva 1929
Read
Preview
13:30
Borac Čačak
Sloga Požega
Read
Preview
Singapore Cup
>>>
10:30
Geylang International
Albirex Niigata S
Read
Preview
10:30
Hougang United
DPMM FC
Read
Preview
10:30
Warriors
Home United
Read
Preview
10:30
Balestier Khalsa
Tampines Rovers
Read
Preview
Slovakia Fortuna Liga
>>>
16:00
Nitra
Ružomberok
Read
Preview
16:00
Žilina
Zemplín Michalovce
Read
Preview
16:00
Slovan Bratislava
Pohronie
Read
Preview
16:00
Sereď
Spartak Trnava
Read
Preview
Slovakia 2. Liga
>>>
13:30
Liptovský Mikuláš
Žilina II
Read
Preview
13:30
Komárno
Partizán Bardejov
Read
Preview
13:30
FK Košice
Slovan Bratislava II
Read
Preview
13:30
Dubnica
Petržalka akadémia
Read
Preview
13:30
Banska Bystrica
Slavoj Trebišov
Read
Preview
Slovakia 3. Liga - Bratislava
>>>
14:00
Lokomotíva DNV
Sl. Ivanka pri Dunaji
Read
Preview
14:00
Báhoň
Rohožník
Read
Preview
Slovakia 3. Liga - Center
>>>
13:00
Rimavská Sobota
Novohrad Lučenec
Read
Preview
13:00
Čadca
Oravske Vesele
Read
Preview
13:00
Lokomotíva Zvolen
Tatran Krásno
Read
Preview
13:00
Rakytovce
Kovacova
Read
Preview
Slovakia 3. Liga - East
>>>
13:00
Vranov nad Topľou
Pokrok Krompachy
Read
Preview
13:00
Tatran Prešov
Poprad II
Read
Preview
13:00
MSK Tesla Stropkov
Slovan Giraltovce
Read
Preview
13:00
Spišská Nová Ves
Veľké Revištia
Read
Preview
13:00
Futura Humenne
Svidník
Read
Preview
Slovakia 3. Liga - West
>>>
10:00
Kalna n. Hronom
Spartak Myjava
Read
Preview
13:00
Nové Zámky
Beluša
Read
Preview
Slovakia Youth League
>>>
10:00
Senica U19
Spartak Trnava U19
Read
Preview
10:00
Poprad U19
Slovan Bratislava U19
Read
Preview
10:00
Nitra U19
Žilina U19
Read
Preview
10:00
Podbrezová U19
DAC U19
Read
Preview
10:00
Ružomberok U19
Dukla U19
Read
Preview
Slovenia 1. SNL
>>>
13:30
Mura
Triglav
Read
Preview
15:45
Olimpija
Rudar Velenje
Read
Preview
17:45
Celje
Domžale
Read
Preview
Slovenia 2. SNL
>>>
14:00
Radomlje
Bilje
Read
Preview
14:00
Krka
Beltinci
Read
Preview
14:00
Dekani
Dravograd
Read
Preview
14:00
Rogaška
NŠ Drava
Read
Preview
14:00
Fužinar
Koper
Read
Preview
14:00
Krško
Dob
Read
Preview
17:00
Gorica
Nafta
Read
Preview
South Africa League Cup
>>>
14:00
Golden Arrows
Polokwane City
Read
Preview
14:00
Cape Town City
Kaizer Chiefs
Read
Preview
17:00
Orlando Pirates
Stellenbosch
Read
Preview
19:15
SuperSport United
Baroka
Read
Preview
South Africa First Division
>>>
14:00
Moroka Swallows
Ajax Cape Town
Read
Preview
14:30
Steenberg United
Tshakhuma
Read
Preview
14:30
University of Pretoria
Mbombela United
Read
Preview
14:30
Royal Eagles
Uthongathi
Read
Preview
14:30
Free State Stars
Cape Umoya United
Read
Preview
14:30
TS Sporting
Jomo Cosmos
Read
Preview
Spain La Liga 2
>>>
15:00
Ponferradina
Numancia
Read
Preview
15:00
Alcorcón
Almería
Read
Preview
17:00
Lugo
Huesca
Read
Preview
17:00
Elche
Sporting Gijón
Read
Preview
19:00
Extremadura UD
Rayo Vallecano
Read
Preview
Spain Segunda B - Group 2
>>>
15:00
Real Unión
Athletic Club II
Read
Preview
15:30
Osasuna II
Unionistas de Salamanca
Read
Preview
15:30
Amorebieta
UD Logroñés
Read
Preview
16:00
Real Valladolid II
Deportivo Alaves II
Read
Preview
17:00
Arenas de Getxo
Burgos
Read
Preview
Spain Segunda B - Group 3
>>>
16:30
Llagostera-Costa Brava
Barcelona II
Read
Preview
17:00
Villarreal II
Lleida Esportiu
Read
Preview
17:00
Levante II
Cornellà
Read
Preview
Spain Tercera - Group 2
>>>
15:45
Real Avilés
Praviano
Read
Preview
Spain Tercera - Group 3
>>>
15:45
Solares
Vimenor
Read
Preview
16:00
Atlético Albericia
Selaya
Read
Preview
16:00
Samano
Escobedo
Read
Preview
Spain Tercera - Group 4
>>>
15:00
CD Vitoria
Durango
Read
Preview
15:30
Pasaia KE
Santurtzi
Read
Preview
16:00
Beasain
Balmaseda
Read
Preview
17:00
Sodupe
Ariznabarra
Read
Preview
17:00
Somorrostro
Gernika
Read
Preview
18:30
Deusto
San Ignacio
Read
Preview
Spain Tercera - Group 5
>>>
17:00
Santfeliuenc
Terrassa
Read
Preview
17:00
Igualada
Manresa
Read
Preview
Spain Tercera - Group 6
>>>
15:00
Beniganim
Hércules II
Read
Preview
16:00
Atzeneta
Paterna
Read
Preview
17:15
Roda
Vilamarxant
Read
Preview
17:15
Saguntino
Novelda
Read
Preview
Spain Tercera - Group 8
>>>
15:30
UD Santa Marta
Atlético Astorga
Read
Preview
16:00
Salamanca II
Almazán
Read
Preview
16:00
La Granja
Numancia II
Read
Preview
16:00
La Virgen del Camino
Zamora
Read
Preview
Spain Tercera - Group 11
>>>
15:00
Ibiza Islas Pitiusas
Poblense
Read
Preview
15:00
San Rafael
Llosetense
Read
Preview
15:00
Platges de Calvià
Portmany
Read
Preview
16:30
Manacor
Constància
Read
Preview
16:45
Ferriolense
Collerense
Read
Preview
17:00
Mallorca II
Esporles
Read
Preview
Spain Tercera - Group 15
>>>
15:30
Lourdes
Beti Kozkor
Read
Preview
15:30
Txantrea
Cirbonero
Read
Preview
15:30
Cortes
Mutilvera
Read
Preview
15:30
Subiza
Corellano
Read
Preview
15:30
Pamplona
Burladés
Read
Preview
17:00
San Juan
Fontellas
Read
Preview
17:00
Valle Egüés
Beti Onak
Read
Preview
Spain Tercera - Group 18
>>>
17:00
Guadalajara
Tarancón
Read
Preview
Spain Primera Division Women
>>>
10:00
Athletic Club W
Real Betis W
Read
Preview
12:00
Huelva W
Deportivo de La Coruña W
Read
Preview
17:30
Atletico Granadilla
Real Sociedad W
Read
Preview
Sweden Damallsvenskan
>>>
14:00
Kungsbacka
KIF Orebro
Read
Preview
17:00
Eskilstuna United
Kristianstads W
Read
Preview
Sweden Superettan
>>>
12:30
GAIS
Varberg BoIS
Read
Preview
15:00
Brommapojkarna
Dalkurd
Read
Preview
15:00
Västerås SK
Mjällby
Read
Preview
Sweden Division 1: North
>>>
13:00
Forward
Gefle
Read
Preview
14:00
Sandviken
Nyköping
Read
Preview
15:00
Linköping City
Karlslund
Read
Preview
15:00
Sylvia
Carlstad United
Read
Preview
Sweden Division 1: South
>>>
13:00
Tvååker
Lund
Read
Preview
14:00
Oskarshamns AIK
Torns
Read
Preview
14:00
Ljungskile
Oddevold
Read
Preview
15:00
Åtvidaberg
Lindome
Read
Preview
15:00
Skövde AIK
Utsikten
Read
Preview
Switzerland Challenge League
>>>
16:00
Stade Lausanne-Ouchy
Wil
Read
Preview
16:00
Chiasso
Kriens
Read
Preview
17:00
Winterthur
Vaduz
Read
Preview
18:00
FC Schaffhausen
Grasshopper
Read
Preview
Switzerland 1.Liga Classic
>>>
14:00
Linth
St. Gallen II
Read
Preview
15:00
Wohlen
Zug
Read
Preview
15:00
Schötz
Muttenz
Read
Preview
15:00
Eschen / Mauren
Winterthur II
Read
Preview
15:00
Baden
Solothurn
Read
Preview
15:00
Gossau
Thalwil
Read
Preview
15:00
Wettswil-Bonstetten
Tuggen
Read
Preview
15:00
Young Boys II
Chênois
Read
Preview
15:00
Höngg
Red Star Zürich
Read
Preview
15:00
Luzern II
Bassecourt
Read
Preview
15:30
Martigny Sports
Lancy
Read
Preview
16:00
Olympique de Genève
Echallens
Read
Preview
16:00
La Chaux-de-Fonds
Terre Sainte
Read
Preview
16:00
Langenthal
Grasshopper II
Read
Preview
16:00
Meyrin
Lausanne II
Read
Preview
16:00
Azzurri 90
Naters
Read
Preview
16:30
Vevey Sports
Bulle
Read
Preview
17:00
Buochs
Goldau
Read
Preview
Switzerland 1.Liga Promotion
>>>
15:00
Bavois
Köniz
Read
Preview
15:00
Cham
Bellinzona
Read
Preview
15:00
Basel II
Stade Nyonnais
Read
Preview
15:00
Breitenrain
Sion II
Read
Preview
15:00
Brühl
Yverdon Sport
Read
Preview
16:00
Étoile Carouge
Zürich II
Read
Preview
16:00
Rapperswil-Jona
YF Juventus
Read
Preview
Switzerland Nationalliga A Women
>>>
15:00
St. Gallen
Servette Chênois W
Read
Preview
15:00
Zurich W
Luzern W
Read
Preview
16:00
Basel W
Young Boys W
Read
Preview
18:30
Lugano W
Grasshopper W
Read
Preview
Tanzania Ligi kuu Bara
>>>
14:00
Mbao
Ruvu Shooting
Read
Preview
14:00
Tanzania Prisons
Kagera Sugar
Read
Preview
14:00
Polisi Tanzania
Singida United
Read
Preview
14:00
Coastal Union
Mwadui
Read
Preview
14:00
Ndanda
Mtibwa Sugar
Read
Preview
14:00
Namungo
Lipuli
Read
Preview
Thailand Thai League Two
>>>
12:00
Udon Thani
Thai Honda
Read
Preview
12:00
Khonkaen
Nong Bua Pitchaya
Read
Preview
12:00
Navy
Air Force Central
Read
Preview
12:00
Ubon UMT
Samut Sakhon
Read
Preview
12:00
Ayutthaya United
Kasetsart
Read
Preview
12:00
Customs United
Lampang
Read
Preview
12:00
Rayong
Chiangmai United
Read
Preview
12:00
Sisaket
Bangkok Glass
Read
Preview
12:00
Army United
BEC Tero Sasana
Read
Preview
Turkey 1. Lig
>>>
12:00
Hatayspor
Adana Demirspor
Read
Preview
14:30
Bursaspor
Ümraniyespor
Read
Preview
17:00
Menemen Belediyespor
BB Erzurumspor
Read
Preview
Turkey 2. Lig: Beyaz
>>>
12:30
Hacettepe
Hekimoğlu Trabzon
Read
Preview
13:00
Manisa BBSK
Pendikspor
Read
Preview
13:00
Sancaktepe Belediye
Sarıyer
Read
Preview
Turkey 2. Lig: Kirmizi
>>>
12:00
Van BB
Sivas Belediyespor
Read
Preview
13:00
Eyüpspor
Ankara Demirspor
Read
Preview
13:00
Tuzlaspor
Bodrumspor
Read
Preview
Turkey 3. Lig: Group 1
>>>
12:30
Ankara Adliyespor
Yomraspor
Read
Preview
13:00
Silivrispor
Artvin Hopaspor
Read
Preview
Turkey 3. Lig: Group 2
>>>
13:00
Tepecikspor
Elaziz Belediyespor
Read
Preview
USA USL Championship
>>>
00:30
Rio Grande Valley
Portland Timbers II
Read
Preview
02:30
Phoenix Rising
OKC Energy
Read
Preview
19:00
Real Monarchs
Sacramento Republic
Read
Preview
23:00
Charlotte Independence
Ottawa Fury
Read
Preview
23:00
Hartford Athletic
Tampa Bay Rowdies
Read
Preview
23:30
Charleston Battery
Bethlehem Steel
Read
Preview
23:30
Loudoun United
New York RB II
Read
Preview
Ukraine Premier League
>>>
12:00
Karpaty
Lviv
Read
Preview
15:00
Zorya
Desna
Read
Preview
Ukraine Persha Liga
>>>
14:30
Metalist 1925 Kharkiv
Obolon'-Brovar
Read
Preview
Ukraine Second League: Group A
>>>
13:00
Nyva Vinnytsya
Chayka
Read
Preview
Ukraine Second League: Group B
>>>
13:00
Tavriya
Alians Lypova Dolyna
Read
Preview
Ukraine Youth League
>>>
11:00
Dynamo Kiev U21
Oleksandriya U21
Read
Preview
United Arab Emirates Uae League
>>>
15:30
Al Ain
Hatta
Read
Preview
15:30
Shabab Al Ahli Dubai
Bani Yas
Read
Preview
15:30
Al Wahda
Al Nasr
Read
Preview
18:00
Al Wasl
Al Sharjah
Read
Preview
18:00
Al Khaleej
Al Jazira
Read
Preview
Uruguay Primera Division
>>>
20:00
Progreso
Danubio
Read
Preview
20:00
Fénix
Plaza Colonia
Read
Preview
23:00
Nacional
Cerro
Read
Preview
Uzbekistan Professional Football League
>>>
11:00
Surkhon
Navbahor
Read
Preview
11:00
Lokomotiv
Buxoro
Read
Preview
11:00
Nasaf
Andijan
Read
Preview
11:00
Dinamo Samarqand
Pakhtakor
Read
Preview
Venezuela Primera Division
>>>
22:00
Aragua
Deportivo Lara
Read
Preview
Venezuela Segunda Division
>>>
20:30
Atlético Furrial
Atlético El Vigía
Read
Preview
20:30
UCV
Angostura
Read
Preview
Vietnam V-League
>>>
11:00
Song Lam Nghe An
Than Quang Ninh
Read
Preview
11:00
Ha Noi
Quang Nam
Read
Preview
11:00
Da Nang
Binh Duong
Read
Preview
11:00
Nam Dinh
Hai Phong
Read
Preview
11:00
Sanna Khanh Hoa
Sai Gon
Read
Preview
11:00
Ho Chi Minh City
Hoang Anh Gia Lai
Read
Preview
11:00
FLC Thanh Hoa
Viettel
Read
Preview
Wales Premier League
>>>
14:30
Penybont
The New Saints
Read
Preview
14:30
Cardiff MU
Connah's Quay
Read
Preview
14:30
Bala Town
Barry Town United
Read
Preview
14:30
Airbus UK
Newtown
Read
Preview
Wales Welsh Cup
>>>
14:00
Llanberis
Porthmadog
Read
Preview
14:00
FC Cwmaman
STM Sports
Read
Preview
14:00
Prestatyn Sports
Queens Park
Read
Preview
14:00
Nefyn United
Bangor City
Read
Preview
14:00
Afan Lido
Monmouth Town
Read
Preview
14:00
Builth Wells
Ton Pentre
Read
Preview
14:00
Llanelli Town
Cwmamman United
Read
Preview
14:00
Llanrug United
Aberffraw
Read
Preview
14:00
Chirk AAA
Llanefydd
Read
Preview
14:00
Bangor 1876
Penycae
Read
Preview
14:00
Blaenau Ffestiniog Amat.
Buckley Town
Read
Preview
14:00
Ammanford
Cardiff Draconians
Read
Preview
14:00
Briton Ferry
Undy Athletic
Read
Preview
14:00
Greenfield
Caersws
Read
Preview
14:00
Waterloo Rovers
Mold Alexandra
Read
Preview
14:00
Cwmbran Celtic
Pontardawe Town
Read
Preview
14:00
Llanrhaeadr
Prestatyn Town
Read
Preview
14:00
Mynydd Isa
Llanfair United
Read
Preview
14:00
Pontypridd Town AFC
Caerau (Ely)
Read
Preview
14:00
Holyhead Hotspur
Montgomery Town
Read
Preview
14:00
Llantwit Major
Llandrindod Wells
Read
Preview
14:00
Conwy Borough
Ruthin Town
Read
Preview
14:00
Cefn Cribwr
Tredegar Town
Read
Preview
14:00
Rhyl
Llangefni Town
Read
Preview
14:00
Swansea University
Caerleon
Read
Preview
14:00
Abertillery Bluebirds
Penparcau
Read
Preview
14:00
Holywell
Llandudno
Read
Preview
14:00
Garden Village
Goytre United
Read
Preview
14:00
Dyffryn Nantlle Vale
Rhydymwyn
Read
Preview
14:00
Penrhyncoch
Cardiff Corinthians
Read
Preview
14:00
Coedpoeth United
Gresford Athletic
Read
Preview
14:00
Trefelin
Llanidloes Town
Read
Preview
14:00
Corwen
Colwyn Bay
Read
Preview
14:00
Chepstow Town
Taff's Well
Read
Preview
14:00
Guilsfield
Brymbo FC
Read
Preview
14:00
Aberbargoed Buds
Aberaeron
Read
Preview
14:00
Flint Town United
Four Crosses
Read
Preview
14:00
Haverfordwest County
Penlan Club
Read
Preview
14:00
Croesyceiliog AFC
Abergavenny Town
Read
Preview
Zambia Super League
>>>
14:00
Power Dynamos
Nkwazi
Read
Preview
14:00
Lumwana Radiants
Kabwe YSA
Read
Preview
14:00
Nakambala Leopards
Buildcon
Read
Preview
14:00
Mufulira Wanderers
Red Arrows
Read
Preview
14:00
Kansanshi Dynamos
Lusaka Dynamos
Read
Preview
14:00
Kabwe Warriors
Nkana
Read
Preview