bluesmiths sailing shirt
Most Popular
England Premier League
>>>
12:00
FT
Sheffield United
Leeds United
0
1
14:00
FT
Tottenham Hotspur
Newcastle United
1
1
16:30
FT
Manchester City
Leicester City
2
5
19:00
FT
West Ham United
Wolverhampton Wanderers
4
0
England Championship
>>>
13:00
FT
Bristol City
Sheffield Wednesday
2
0
16:00
FT
AFC Bournemouth
Norwich City
1
0
England League One
>>>
15:00
FT
Lincoln City
Charlton Athletic
2
0
Spain La Liga
>>>
11:00
FT
Osasuna
Levante
1
3
13:00
FT
SD Eibar
Athletic Club
1
2
15:00
FT
Atlético Madrid
Granada
6
1
17:30
FT
Real Valladolid
Celta de Vigo
1
1
17:30
FT
Cádiz
Sevilla
1
3
20:00
53'
Barcelona
Villarreal
4
0
Italy Serie A
>>>
11:30
FT
Spezia
Sassuolo
1
4
14:00
FT
Hellas Verona
Udinese
1
0
17:00
FT
Napoli
Genoa
6
0
17:00
FT
Crotone
Milan
0
2
19:45
62'
Roma
Juventus
2
1
Germany Bundesliga
>>>
14:30
FT
Hoffenheim
Bayern München
4
1
17:00
FT
Freiburg
Wolfsburg
1
1
France Ligue 1
>>>
12:00
FT
Bordeaux
Nice
0
0
14:00
FT
Nîmes
Lens
1
1
14:00
FT
Angers SCO
Brest
3
2
14:00
FT
Dijon
Montpellier
2
2
14:00
FT
Monaco
Strasbourg
3
2
16:00
FT
Lorient
Olympique Lyonnais
1
1
20:00
54'
Reims
Paris Saint Germain
0
1
Brazil Serie A
>>>
01:00
FT
Atlético Mineiro
Grêmio
3
1
15:00
FT
Vasco da Gama
Bragantino
1
1
20:00
46'
Palmeiras
Flamengo
0
0
22:15
Ceará
Goiás
Read Tip
& Preview
22:15
Atlético GO
Botafogo
Read Tip
& Preview
Portugal Primeira Liga
>>>
15:30
FT
Farense
Nacional
0
1
16:00
FT
Gil Vicente
Portimonense
1
0
18:30
FT
Paços de Ferreira
Sporting CP
0
2
21:00
9'
Rio Ave
Vitória SC
0
0
Netherlands Eredivisie
>>>
11:15
FT
Feyenoord
ADO Den Haag
4
2
13:30
FT
FC Utrecht
RKC Waalwijk
3
1
15:45
FT
FC Emmen
Willem II
1
1
15:45
FT
Heracles
PSV
1
1
Russia Premier League
>>>
12:00
FT
Arsenal Tula
Rostov
2
3
14:30
FT
Akhmat Grozny
Ural
2
0
17:00
FT
Rotor Volgograd
Rubin Kazan'
1
3
17:00
FT
CSKA Moskva
Lokomotiv Moskva
0
1
USA Major League Soccer
>>>
00:00
FT
New York City
Cincinnati
4
0
Scotland Premiership
>>>
12:00
FT
Motherwell
Rangers
1
5
15:00
FT
Celtic
Hibernian
3
0
15:00
FT
Ross County
Aberdeen
0
3
Turkey Super Lig
>>>
11:30
FT
Rizespor
Alanyaspor
1
1
14:00
FT
Konyaspor
Beşiktaş
4
1
14:00
FT
Sivasspor
Ankaragücü
0
0
17:00
FT
Galatasaray
Fenerbahçe
0
0
Greece Super League
>>>
14:00
FT
Aris
PAS Giannina
2
2
16:00
FT
OFI
Atromitos
2
2
18:30
FT
AEK Athens
Lamia
3
0
China PR Super League
>>>
08:30
FT
Shanghai Shenhua
Henan Jianye
2
0
08:30
FT
Shandong Luneng
Guangzhou R&F
0
0
08:30
FT
Shenzhen
Jiangsu Suning
0
1
13:00
FT
Guangzhou Evergrande
Dalian Professional
1
0
Germany 2. Bundesliga
>>>
12:30
FT
Nürnberg
Sandhausen
1
0
12:30
FT
Karlsruher SC
Bochum
0
1
12:30
FT
St. Pauli
Heidenheim
4
2
Belgium Pro League
>>>
12:30
FT
Standard Liège
Zulte-Waregem
2
2
15:00
FT
Anderlecht
AS Eupen
1
1
17:15
FT
Club Brugge
Cercle Brugge
2
1
19:45
64'
Royal Excel Mouscron
Sporting Charleroi
1
1
Austria Tipico Bundesliga
>>>
13:30
FT
Hartberg
Sturm Graz
1
1
13:30
FT
Austria Wien
Admira
2
2
16:00
FT
LASK Linz
Wolfsberger AC
3
1
Czech Republic Fortuna Liga
>>>
14:30
FT
Viktoria Plzeň
Zbrojovka Brno
4
1
14:30
FT
Jablonec
Opava
4
1
14:30
FT
Pardubice
Slovan Liberec
3
0
17:00
FT
Příbram
Sparta Praha
1
3
Denmark Superliga
>>>
13:00
FT
SønderjyskE
AaB
3
1
13:00
FT
AGF
OB
4
2
15:00
FT
Brøndby
Horsens
2
1
17:00
FT
Vejle
København
2
2
Italy Serie B
>>>
14:00
FT
Cremonese
Cittadella
0
2
20:00
52'
Reggiana
Pisa
1
2
Norway Eliteserien
>>>
17:00
FT
Stabæk
Start
2
0
17:00
FT
Aalesund
Rosenborg
1
2
17:00
FT
Kristiansund
Brann
1
1
17:00
FT
Mjøndalen
Viking
1
2
17:00
FT
Haugesund
Odd
4
4
19:30
82'
Bodø / Glimt
Vålerenga
2
0
Sweden Allsvenskan
>>>
13:30
FT
Malmö FF
Häcken
3
0
13:30
FT
Helsingborg
Östersunds FK
0
1
13:30
FT
Falkenberg
Hammarby
1
3
16:30
FT
Djurgården
Norrköping
1
2
16:30
FT
Elfsborg
IFK Göteborg
0
0
Switzerland Super League
>>>
15:00
FT
Vaduz
St. Gallen
0
1
15:00
FT
Servette
Basel
1
0
15:00
FT
Luzern
Lausanne Sport
2
2
Finland Veikkausliiga
>>>
16:30
FT
Ilves
TPS
4
0
16:30
FT
Mariehamn
KuPS
0
2
16:30
FT
Honka
Haka
1
2
A to Z Countries
Armenia First League
>>>
13:00
West Armenia
Lernayin Artsakh
?
?
13:00
Ararat II
Pyunik II
?
?
Asia AFC Champions League
>>>
14:40
FT
Persepolis
Al Sadd
1
0
Australia Brisbane Premier League
>>>
07:00
FT
Grange Thistle
Caboolture
5
0
09:00
FT
Acacia Ridge
Albany Creek Excelsior
0
3
09:00
FT
Toowong
Brisbane Knights
2
0
Australia Capital Territory
>>>
02:15
FT
Woden Weston
Monaro Panthers
1
2
Australia New South Wales
>>>
05:30
FT
Wollongong Wolves
Western Sydney W. II
1
0
06:00
FT
Rockdale City Suns
APIA Leichhardt Tigers
3
2
Australia Npl Queensland
>>>
07:00
FT
Queensland Lions
Brisbane Roar II
4
0
07:00
FT
SC Wanderers
Peninsula Power
1
4
07:30
FT
Gold Coast United
Eastern Suburbs Brisbane
1
1
09:00
FT
Olympic
Gold Coast Knights
1
1
Australia Northern Nsw
>>>
05:30
FT
Charlestown City Blues
Weston Bears
1
0
Western Australia NPL Women
>>>
05:30
West NTC W
Murdoch Uni Melville W
?
?
08:00
FT
Fremantle City W
Balcatta W
3
1
08:00
FT
Subiaco W
Curtin University W
0
2
08:00
FT
Northern Redbacks W
Perth W
3
0
Australia Queensland NPL Women
>>>
07:00
FT
Mitchelton W
SWQ Thunder W
4
0
08:00
FT
Capalaba W
Gold Coast United W
1
2
09:00
FT
Lions W
Logan Lightning W
7
1
Austria Erste Liga
>>>
09:30
FT
Rapid Wien II
Floridsdorfer AC
2
3
Austria Regionalliga: Mitte
>>>
14:00
FT
Wolfsberger AC II
Deutschlandsberger SC
1
1
Austria Landesliga: Vorarlberg
>>>
10:00
Göfis
Schruns
?
?
10:00
FT
FC Egg
Höchst
2
2
Austria Landesliga: Wien
>>>
09:15
FT
Favoritner AC
Donau
2
2
09:30
FT
Vorwärts Brigittenau
Post
6
0
Austria Landesliga: Niederösterreich
>>>
10:30
Scheiblingkirchen
St. Pölten II
?
?
Austria Landesliga: Tirol
>>>
15:00
St. Johann in Tirol
Mils
?
?
16:00
Zams
Kundl
?
?
Austria Landesliga: Kärnten
>>>
09:30
FT
Maria Saal
Lendorf
1
1
14:00
St. Michael Bleiburg
Klagenfurter AC 1909
?
?
Austria Regionalliga: Tirol
>>>
09:30
FT
Wattens II
Telfs
3
0
09:30
FT
SVG Reichenau
Hall
5
1
09:30
FT
Imst
Wacker Innsbruck II
1
0
Austria Regionalliga: Vorarlberg
>>>
15:00
FT
Wolfurt
Austria Lustenau II
4
2
15:00
FT
Rot-Weiß Rankweil
Röthis
2
1
Azerbaijan Premier League
>>>
16:00
FT
Neftçi
Qabala
1
1
Bahrain Second Division
>>>
16:30
FT
Isa Town
Bahrain SC
2
1
16:30
FT
Sitra
Budaiya
0
1
Belarus Vysshaya Liga
>>>
15:00
FT
Dinamo Minsk
Vitebsk
1
0
17:00
FT
Ruh Brest
Slutsk
5
0
Belarus Second Division
>>>
12:00
FT
Molodechno-DYuSSh 4
Kronon
8
0
Belarus Vysshaya Liga Reserve
>>>
10:00
FT
Minsk Res.
Smolevichy-STI Res.
2
1
Belarus Vysshaya Liga Women
>>>
12:00
FT
Neman W
ABFF U19 W
6
1
Belgium First Division B
>>>
15:00
FT
Lommel United
Deinze
1
2
19:00
FT
Lierse Kempenzonen
RFC Seraing
2
5
Belgium Division 3: ACFF
>>>
14:00
US Givry
Verlaine
?
?
14:00
Hamoir
Couvin-Mariembourg
?
?
14:00
Ganshoren
Stockay-Warfusée
?
?
Belgium Division 3: Group A
>>>
14:00
Sparta Petegem
Voorwaarts Zwevezele
?
?
14:00
Merelbeke
Olsa Brakel
?
?
14:00
Zelzate
Lokeren-Temse
?
?
Belgium Division 3: Group B
>>>
14:00
Eendracht Aalst
KSC City Pirates
?
?
14:00
Cappellen
Sporting Hasselt
?
?
14:00
Bocholt
Pepingen-Halle
?
?
14:00
Berchem Sport
Londerzeel
?
?
14:00
Diegem Sport
Houtvenne
?
?
17:00
Hades
Heur Tongeren
?
?
Belgium Third Amateur Division: VFV A
>>>
14:00
Rhodienne-De Hoek
Wolvertem Merchtem
?
?
14:00
Eppegem
Lochristi
?
?
14:00
Anzegem
FC Lebbeke
?
?
14:00
Jong Lede
Sint-Niklaas
?
?
Belgium Third Amateur Division: VFV B
>>>
14:00
Eendracht Termien
Beringen
?
?
Belgium Third Amateur Division: ACFF A
>>>
14:00
Stade Brainois
Jeunesse Tamines
?
?
14:00
Stockel
Albert Quévy-Mons
?
?
14:00
Entité Manageoise
Binche
?
?
14:00
Schaerbeek-Evere
Gosselies Sports
?
?
Belgium Third Amateur Division: ACFF B
>>>
14:00
Richelle United
Huy
?
?
14:00
Raeren-Eynatten
Aywaille
?
?
14:00
Stade Disonais
Gouvy
?
?
Belgium Provincial-Antwerpen
>>>
14:00
Kalmthout
Wezel
?
?
14:00
Berg en Dal
Antonia
?
?
14:00
Rapid Leest
Geel
?
?
14:00
Bevel FC
Ternesse
?
?
14:00
Vosselaar
Eendracht Zoersel
?
?
14:00
Retie
Vorselaar
?
?
14:00
Ranst
Oppuurs
?
?
Belgium Provincial-Brabant
>>>
13:30
Grez-Doiceau
NSeth Berchem
?
?
14:00
Sportive Brainoise
BX Brussels
?
?
14:00
Liedekerke
Borght-Humbeek
?
?
14:00
Grimbergen
Houtem-Oplinter
?
?
14:00
Bodegem Kapelle United
Melsbroek
?
?
14:00
SC Aarschot
Bertem-Leefdaal
?
?
14:00
Saint-Josse
Etterbeek
?
?
14:00
Sporting Bruxelles
Kosova Schaerbeek
?
?
14:00
Stade Everois
Ixelles
?
?
14:00
Hoegaarden-Outgaarden
Wambeek
?
?
14:00
Genappe
Walhain
?
?
14:00
Veltem
Sporting Kampenhout
?
?
Belgium Provincial-Hainaut
>>>
14:00
Hornu
Molenbaix
?
?
14:00
Morlanwelz
Solre-sur-Sambre
?
?
14:00
Le Roeulx
Ransart
?
?
14:00
Montignies
Soignies Sports
?
?
14:00
Gilly
RAS Monceau
?
?
Belgium Provincial-Liege
>>>
14:00
UCE Liège
Mélen-Micheroux
?
?
14:00
Beaufays
Pontisse Cite
?
?
14:00
Sprimont-Comblain II
Malmundaria
?
?
14:00
Elsautoise
Aubel
?
?
14:00
Ster-Francorchamps
Etoile de Faimes
?
?
14:00
FC Du Geer
Weywertz
?
?
Belgium Provincial-Limburg
>>>
13:30
Herk
Groen Star Beek
?
?
14:00
Herderen-Millen
KFC Eksel
?
?
14:00
Helson Helchteren
Bilzerse Waltwilder
?
?
15:00
Zepperen-Brustem
Herkol
?
?
Belgium Provincial-Luxembourg
>>>
14:00
Ethe Belmont
Jeunesse Freylangeoise
?
?
14:00
Lorraine Arlon
La Roche
?
?
14:00
Vaux-Noville
Bastogne
?
?
15:00
Florenville
Aubange
?
?
Belgium Provincial-Namur
>>>
14:00
US Dinantaise
Andennais
?
?
14:00
Condruzien
Nismes
?
?
14:00
Meux II
Flavion-Morialmé
?
?
14:00
ES de la Molignée
Malonne
?
?
14:00
Loyers
Fernelmont-Hemptinne
?
?
Belgium Provincial-Oost-Vlaanderen
>>>
14:00
Eendracht Zele
Latem
?
?
14:00
Ardennen
SK Denderhoutem
?
?
14:00
Munkzwalm
Jong Zulte
?
?
14:00
HO Kalken
St-Joris Sleidinge
?
?
14:00
Drongen
Berlare
?
?
14:00
Dendermonde
Eendracht Aalter
?
?
14:00
Lokeren Doorslaar
Grembergen
?
?
Belgium Provincial-West-Vlaanderen
>>>
14:00
SC Zonnebeke
Sassport Boezinge
?
?
14:00
Racing Waregem
Oostduinkerke
?
?
14:00
Sparta Heestert
Blankenberge
?
?
Belgium First Amateur Division
>>>
14:00
Rupel Boom
Liège
?
?
14:00
Francs Borains
Tienen
?
?
14:00
Olympic Charleroi
Knokke
?
?
Bermuda Premier League
>>>
00:00
Dandy Town Hornets
Devonshire Cougars
?
?
19:00
North Village Rams
St. George's Colts
?
?
19:00
X-Roads Warriors
Southampton Rangers
?
?
19:00
PHC Zebras
Robin Hood
?
?
19:00
Devonshire Colts
Somerset Trojans
?
?
Bosnia and Herzegovina Premier Liga
>>>
17:00
FT
Sloga
Sloboda Tuzla
2
1
19:00
FT
Siroki Brijeg
Mladost Doboj Kakanj
2
1
Bosnia and Herzegovina First League: FBiH
>>>
14:30
FT
Vis Kosova
Igman Konjic
2
0
14:30
GOSK Gabela
Posusje
?
?
Brazil Serie C
>>>
19:00
FT
Volta Redonda
Brusque
2
2
19:30
79'
Ypiranga Erechim
Ituano
2
0
20:00
52'
Tombense
Londrina
0
1
22:00
Remo
Manaus
Read
Preview
Brazil Serie D
>>>
19:00
FT
Caxias
Atlético Tubarão
2
1
19:15
69'
Central
Itabaiana
2
1
20:00
50'
Frei Paulistano
Vitória da Conquista
0
1
20:00
Independente PA
Galvez
?
?
20:00
51'
Toledo Brazil
Nacional PR
1
3
20:00
51'
ABC
Jacyobá
2
0
21:00
10'
São Raimundo RR
Juventude MA
0
0
Brazil Carioca 2
>>>
14:00
FT
Artsul
São Gonçalo EC RJ
3
1
19:00
FT
Goytacaz
Angra dos Reis
1
3
19:00
FT
Audax Rio
Nova Cidade
2
0
Brazil Paranaense 2
>>>
15:00
FT
Maringá
Araucária
0
0
19:30
AA Batel
Rolândia
?
?
19:30
Prudentópolis
Azuriz
?
?
19:30
80'
Apucarana
Andraus Brasil
1
2
Brazil Brasileiro U20
>>>
15:00
FT
Atletico-MG U20
Corinthians U20
1
1
19:00
FT
Atletico-PR U20
Fluminense U20
2
0
19:00
FT
Flamengo RJ U20
América Mineiro U20
1
3
19:00
FT
Chapecoense-SC U20
Internacional U20
2
3
19:00
Ceará U20
Goias U20
?
?
19:00
FT
Bahia U20
Sao Paulo U20
1
3
Brazil Carioca U20
>>>
14:00
FT
Bangu U20
Portuguesa RJ U20
2
1
14:00
FT
Botafogo U20
Madureira U20
3
0
14:00
América RJ U20
Vasco U20
?
?
19:00
FT
Macaé U20
Volta Redonda U20
3
2
19:00
FT
Cabofriense U20
Friburguense U20
2
0
Brazil Brasileiro Women
>>>
18:00
FT
Santos
Ponte Preta
6
0
19:00
FT
Audax
Palmeiras W
0
4
19:00
FT
Kindermann-Avaí
Minas ICESP
6
1
19:00
FT
Internacional RS
Cruzeiro
4
1
19:30
79'
São José
São Paulo W
0
1
21:00
10'
Ferroviária
Iranduba
0
0
Brunei Darussalam Super League
>>>
09:00
Jerudong
Wijaya
?
?
09:00
Kuala Belait
Rimba Star
?
?
09:00
Setia Perdana
MS PDB
?
?
Bulgaria Parva Liga
>>>
16:45
FT
Cherno More
Arda
2
0
19:00
FT
Lokomotiv Plovdiv
CSKA Sofia
2
1
Bulgaria Vtora Liga
>>>
14:30
FT
Lovech
FK Minyor Pernik
5
1
Bulgaria 3. League Northeast
>>>
14:00
Inter Dobrich
Ludogorets III
?
?
14:00
Ustrem Donchevo
Benkovski Byala
?
?
Bulgaria 3. League Northwest
>>>
15:00
Parva atomna
Partizan
?
?
15:00
Akademik Svishtov
Pavlikeni
?
?
15:00
Lokomotiv Dryanovo
Vihar Slavyanovo
?
?
15:00
Bdin
Levski Lom
?
?
15:00
Etar VT II
Yantra Polski Trambesh
?
?
15:00
Sevlievo
Lokomotiv Mezdra
?
?
15:00
Spartak Pleven
Peshtera Galata
?
?
15:00
Tryavna
Drenovets
?
?
15:00
OFK Levski
Botev Vratsa II
?
?
Bulgaria 3. League Southeast
>>>
15:00
Rodopa Smolyan
Nesebar
?
?
15:00
Levski Karlovo
Atletik Kuklen
?
?
Burkina Faso Premier League
>>>
16:30
Royal
Ouagadougou
?
?
16:30
ASFA-Yennenga
Douanes
?
?
Burundi Ligue A
>>>
14:00
FT
Les Eléphants
Musongati
1
1
14:00
FT
Vital'O
Flambeau du Centre
2
0
14:00
Olympic Star
Bumamuru
?
?
Cambodia C-League
>>>
09:30
FT
Kirivong Sok Sen Chey
Soltilo Angkor
3
1
12:00
FT
Visakha
Nagacorp
2
2
Canada Canadian Soccer League
>>>
00:00
FT
Vorkuta
Hamilton City
1
1
Canada PLSQ
>>>
22:00
St-Hubert
Celtix du Haut-Richelieu
Read
Preview
22:00
St-Hubert
Ottawa South United
Read
Preview
Chile Primera Division
>>>
20:00
49'
Unión Española
Universidad Chile
1
1
Chile Primera B
>>>
15:00
FT
Puerto Montt
Cobreloa
1
0
16:00
FT
Deportes Valdivia
Magallanes
1
0
17:30
FT
Rangers
San Marcos
1
2
17:30
FT
Melipilla
Ñublense
1
0
17:30
FT
Unión San Felipe
San Luis
1
2
China PR League One
>>>
08:00
FT
Zhenjiang Huasa
Xinjiang Tianshan
3
2
08:30
FT
Shaanxi Chang'an
Meizhou Hakka
0
2
09:00
FT
Nei Mongol Zhongyou
Chengdu Qianbao
0
2
12:00
FT
Heilongjiang Lava Spring
Nantong Zhiyun
0
1
12:35
FT
Hangzhou
Shenyang Urban
1
0
12:35
FT
Suzhou Dongwu
Beijing BG
2
3
Chinese Taipei Taiwan Football Premier League
>>>
09:00
FT
Tainan City
Taipower
9
2
09:00
FT
Fu Jen University
Taichung Futuro
0
1
09:00
FT
Ming Chuan University
NTUPES
0
2
09:00
FT
Tatung
Taicheng
4
0
Colombia Liga BetPlay
>>>
00:05
FT
Envigado
Junior
1
0
02:10
FT
Deportes Tolima
América de Cali
1
0
20:00
51'
Boyacá Chicó
Cúcuta Deportivo
0
1
22:00
Deportivo Cali
Alianza Petrolera
Read Tip
& Preview
Colombia Torneo Betplay
>>>
20:00
49'
Tigres
Atlético
0
1
21:30
Valledupar
Atlético Huila
Read
Preview
Costa Rica Primera Division
>>>
03:00
FT
Alajuelense
Herediano
2
0
18:00
FT
Cartaginés
Deportivo Saprissa
2
1
21:00
10'
ADR Jicaral
Sporting San José
0
0
Costa Rica Liga de Ascenso
>>>
01:00
FT
Santa Ana
Carmelita
2
0
18:00
FT
Ramonense PO
Juventud Escazuceña
1
0
19:00
Aserrí
Turrialba
?
?
22:00
UCR
Municipal Liberia
Read
Preview
Croatia 1. HNL
>>>
18:05
FT
Hajduk Split
Varaždin
2
0
Croatia 2. HNL
>>>
15:00
FT
Bijelo Brdo
Cibalia
3
1
15:00
FT
Dinamo Zagreb II
Dubrava Zagreb
1
0
16:00
FT
Opatija
Orijent 1919
1
1
Croatia 3. HNL - East
>>>
15:30
FT
Bedem Ivankovo
Vuteks-Sloga
4
1
15:30
FT
Čepin
NAŠK Našice
1
0
15:30
Kutjevo
Sloga Nova Gradiska
?
?
Croatia 3. HNL - South
>>>
15:00
FT
Urania Baška Voda
Neretva Metković
2
1
15:00
FT
Sloga Mravince
Jadran LP
0
0
Croatia 3. HNL - Center
>>>
10:00
FT
Trnje
Udarnik Kurilovec
0
0
Curaçao Premier League
>>>
00:00
Scherpenheuvel
Inter Willemstad
?
?
02:15
VESTA
UNDEBA
?
?
Cyprus 3. Division
>>>
14:30
Omonia 29is Maiou
Olympiada Lympion
?
?
14:30
Ethnikos Assias
Elia Lythrodonta
?
?
Czech Republic 2. Liga FNL
>>>
09:15
FT
Blansko
Viktoria Žižkov
1
2
15:30
FT
Varnsdorf
Dukla Praha
2
2
Czech Republic 3. Liga CFL
>>>
09:15
FT
Pardubice II
Sokol Brozany
0
1
09:15
FT
Mlada Boleslav II
Bohemians 1905 II
1
0
09:15
FT
Slavia Praha II
Baník Sokolov
5
0
09:15
FT
Admira Praha
Králův Dvůr
1
0
09:15
FT
Sparta Praha II
Příbram II
3
0
09:30
FT
Viktoria Plzen II
Sokol Hostoun
2
0
10:00
FT
Teplice II
Slovan Liberec II
3
3
14:30
FT
Sokol Zápy
Hradec Kralove II
3
0
Czech Republic 3. Liga MSFL
>>>
09:15
Sigma Olomouc II
Vyškov
?
?
09:15
FT
Velké Meziříčí
Dolní Benešov
5
3
09:15
FT
Uničov
Uherský Brod
6
1
Czech Republic 4. Liga Division A
>>>
14:30
FT
Jindrichuv Hradec
Doubravka
4
2
14:30
FT
Sokol Lom
Hvězda Cheb
7
1
14:30
FT
Klatovy
Spartak Sobeslav
2
1
Czech Republic 4. Liga Division C
>>>
14:00
FT
Čáslav
Náchod
1
4
14:30
FT
Kolín
Polaban Nymburk
9
0
14:30
FT_PEN
Hlinsko
Dvůr Králové
1
1
14:30
FT
Benatky nad Jizerou
Sparta Kutná Hora
6
3
Czech Republic 4. Liga Division E
>>>
09:15
FT
Brumov
Valašské Meziříčí
0
3
14:30
FT
Šumperk
Viktorie Přerov
5
2
14:30
FT
Tatran Všechovice
Skaštice
3
1
Czech Republic 4. Liga Division D
>>>
14:30
FT
Slavoj Polná
Zbrojovka Brno II
2
3
14:30
FT
Humpolec
Hodonín-Šardice
0
2
14:30
FT
Ždírec nad Doubravou
Start Brno
0
1
14:30
FT
Sokol Tasovice
Žďár nad Sázavou
6
1
Czech Republic First League Women
>>>
13:00
FT
Slovacko W
Slavia Prague W
1
5
15:30
FT
Dukla Prague W
Plzen W
1
4
Denmark First Division
>>>
12:30
FT
HB Køge
Viborg
0
3
13:00
FT
Fredericia
Silkeborg
1
0
Denmark 2. Division Group 1
>>>
12:00
FT
Thisted
Aarhus Fremad
1
0
12:00
FT
Holstebro
Oure
4
1
Denmark 2. Division Group 2
>>>
12:00
FT
AB
HIK
0
0
Denmark Elitedivisionen Women
>>>
13:00
FT
KoldingQ W
AaB W
5
0
13:00
FT
Fortuna Hjorring W
Farum BK W
5
1
15:00
FT
Køge
AGF W
3
0
Ecuador Liga Pro
>>>
01:30
FT
Técnico Universitario
LDU Quito
0
5
01:30
FT
Independiente del Valle
Barcelona
1
1
21:30
Delfin
Universidad Católica
Read
Preview
Egypt Premier League
>>>
19:00
FT
Zamalek
El Gounah
4
3
England Wsl 2 Women
>>>
12:00
FT
Durham W
Millwall W
1
0
14:00
FT
Liverpool W
Charlton W
4
0
14:00
FT
Lewes W
Coventry United
1
0
14:00
FT
Crystal Palace W
Blackburn Rovers
2
3
14:00
FT
Sheffield Utd W
London Bees W
4
0
England FA Cup Women
>>>
13:00
FT
Everton W
Chelsea W
2
1
14:00
Leicester W
Manchester City W
?
?
14:00
Brighton W
Birmingham W
?
?
Estonia Meistriliiga
>>>
11:00
FT
Legion
Tammeka
3
1
13:00
FT
Nõmme Kalju
Trans
2
1
13:00
Levadia
Flora
?
?
Estonia II Liiga
>>>
11:00
FT
Raplamaa
Tallinn Piraaja
2
3
11:00
FT
JK Poseidon
Flora U19
1
5
12:00
Maardu II
Jogeva
?
?
12:00
Kuressaare II
Paide III
?
?
14:30
Pohja Sakala
Kose
?
?
15:00
Helios
Noorus 96
?
?
16:00
FT
Harju Jalgpallikool
Vaprus II
3
2
17:00
FT
Tammeka III
Sillamäe Kalev
1
4
17:30
FT
Pohja-Tallinna JK Volta
FC Tallinn
1
1
Estonia Esiliiga B
>>>
11:00
FT
Paide U21
Tabasalu
6
0
11:00
Rakvere Tarvas
Tallinna Kalev II
?
?
Faroe Islands Meistaradeildin
>>>
15:00
FT
TB
Víkingur
0
2
15:00
AB Argir
?
?
15:00
FT
NSÍ
Skála
4
1
16:00
FT
ÍF
EB / Streymur
1
1
Finland Kakkonen
>>>
13:00
FT
OLS
GBK
2
1
13:00
FT
RoPS II
VIFK
1
0
15:00
FT
Klubi-04
HJS Akatemia
7
0
15:00
FT
JBK
JS Hercules
0
2
Finland Kansallinen Liiga Women
>>>
14:00
FT
JyPK W
Honka W
3
4
Finland Kolmonen
>>>
12:00
FT
FJK Forssa
TKT
1
2
13:00
Kraft
SIF
?
?
13:00
FT
I-Kissat
NoPS
2
0
13:00
FT
KPV Akatemia
VPV
1
1
15:30
FT
SavU
PeKa
1
4
16:30
Loiske
PS-44
?
?
Finland A-Junior League
>>>
13:00
FT
Atlantis U20
TPS U20
4
0
13:00
FT
SJK Akatemia U20
Inter Turku U20
1
2
France National 3: Auvergne-Rhône-Alpes
>>>
14:00
Thonon Évian
Aurillac Arpajon
?
?
France National 3: Bretagne
>>>
14:30
Stade Briochin II
Saint-Colomban Locmine
?
?
France National 3: Centre-Val de Loire
>>>
14:00
C' Chartres II
Orleans II
?
?
14:00
Saint-Jean-le-Blanc
Saran Municipal
?
?
France National 3: Grand-Est
>>>
14:00
Prix-lès-Mézières
Nancy II
?
?
National 3: Hauts-de-France
>>>
14:00
US Chantilly
Amiens AC
?
?
France Division 1 Women
>>>
20:00
46'
Lyon W
Bordeaux W
1
0
France National 3: Nouvelle-Aquitaine
>>>
14:00
Niort II
Tartas-St Yaguen
?
?
France National 3: Corse-Méditerranée
>>>
14:00
Corte
Consolat Marseille
?
?
Georgia David Kipiani Cup
>>>
12:00
FT
Saburtalo
Torpedo Kutaisi
2
0
12:00
FT_PEN
Gagra
Dila
0
0
Germany 3. Liga
>>>
12:00
FT
Dynamo Dresden
Waldhof Mannheim
1
1
13:00
FT
Türkgücü-Ataspor
Kaiserslautern
3
0
Germany Regionalliga: Nord
>>>
12:00
FT
Hamburger SV II
Heider SV
7
0
13:00
FT
St. Pauli II
Drochtersen / Assel
2
1
13:00
FT
Havelse
Jeddeloh
3
0
14:00
FT
LSK Hansa
Altona 93
1
0
14:00
FT
Holstein Kiel II
Teutonia Hamburg
0
1
Germany Regionalliga: Nordost
>>>
12:30
FT
Lokomotive Leipzig
Energie Cottbus
1
1
12:30
FT
BFC Dynamo
FSV Optik Rathenow
2
2
12:30
FT
Hertha BSC II
Chemnitzer FC
1
0
12:30
FT
BAK '07
Bischofswerdaer FV
3
1
12:30
FT
Union Fürstenwalde
Altglienicke
1
3
Germany Regionalliga: West
>>>
13:00
FT
Borussia Dortmund II
Bonner SC
1
1
Germany Oberliga: Baden-Wurttemberg
>>>
14:00
Lörrach-Brombach
Göppinger SV
?
?
14:00
Rielasingen-Arlen
Backnang
?
?
Germany Oberliga: Bremen
>>>
12:00
Schwachhausen
Hemelingen
?
?
14:00
FT
Union Bremen
Geestemünde
0
4
14:00
FT
Vatan Sport
Hastedt
2
1
14:30
FT
SFL Bremerhaven
Komet Arsten
1
0
Germany Oberliga: Hamburg
>>>
09:45
FT
HEBC
Süderelbe
1
1
13:00
Lohbrugge
Dassendorf
?
?
13:00
Rugenbergen
Hamburger SV III
?
?
13:00
FT
Niendorfer TSV
Victoria Hamburg
0
2
14:00
Union Tornesch
Buchholz
?
?
Germany Oberliga: Hessen
>>>
14:00
FT
Türk Gücü Friedberg
FV Bad Vilbel
2
0
14:00
FT
Fernwald
Neuhof
2
4
14:00
FT
SV Zeilsheim
Hanau 93
3
3
14:00
SV Steinbach
Waldgirmes
?
?
14:00
FT
Rot-Weiß Walldorf
Baunatal
1
1
Germany Oberliga: Mittelrhein
>>>
14:00
Viktoria Arnoldsweiler
Frechen
?
?
14:00
FT
BCV Glesch / Paffendorf
Deutz
4
2
14:00
SV Breinig
Alfter
?
?
14:00
Eilendorf
Hürth
?
?
14:00
Borussia Freialdenhoven
Pesch
?
?
14:15
FT
Siegburger SV
Hennef 05
2
3
14:30
FT
Fortuna Köln II
Düren Merzenich
0
2
16:00
FT
FC BW Friesdorf
VfL Vichttal
4
1
Germany Oberliga: Niederrhein
>>>
13:00
FT
TVD Velbert
Union Nettetal
3
3
14:00
Jahn Dinslaken-Hiesfeld
Schonnebeck
?
?
14:00
Kray
Teutonia St.Tönis
?
?
14:00
Meerbusch
Germania Ratingen
?
?
14:00
FT
Schwarz-Weiß Essen
SF Baumberg
2
3
14:00
1. FC M'gladbach
SC Velbert
?
?
14:00
FT
Monheim
SF Niederwenigern
3
1
14:30
FT
Dusseldorf-West
Cronenberger SC
1
1
14:30
FT
FC Bocholt
Kleve
5
1
15:00
FT
Velbert
FSV Duisburg
3
1
Germany Oberliga: Niedersachsen
>>>
14:00
Eintracht Celle
Spelle-Venhaus
?
?
14:00
Bersenbrück
Kickers Emden
?
?
14:00
FT
SVG Göttingen
Lupo-Martini
5
0
14:00
FT
Gifhorn
FT Braunschweig
2
1
Germany Oberliga: Nordost-Nord
>>>
13:00
FT
Hansa Rostock II
Strausberg
2
1
13:00
CFC Hertha
Lok Stendal
?
?
13:00
Victoria Seelow
Tasmania Berlin
?
?
13:00
FT
Hertha Zehlendorf
Rostocker FC
6
0
Germany Oberliga: Nordost-Süd
>>>
13:00
FT
1. FC Merseburg
Plauen
3
0
Germany Oberliga: Rheinland-Pfalz/Saar
>>>
14:00
Elversberg II
Pfeddersheim
?
?
14:00
FT
Speyer
Röchling Völklingen
3
5
14:00
FT
Gonsenheim
Salmrohr
4
0
Germany Oberliga: Schleswig-Holstein
>>>
13:00
Todesfelde
Eichede
?
?
14:00
Eckernforder SV
Bordesholm
?
?
Germany Oberliga: Westfalen
>>>
14:00
Gütersloh
ASC Dortmund
?
?
14:00
Preußen Münster II
Wattenscheid 09
?
?
14:00
FT
Holzwickeder SC
Victoria Clarholz
3
0
14:00
Sprockhövel
TuS Haltern
?
?
14:00
Ennepetal
Sportfreunde Siegen
?
?
14:00
Westfalia Rhynern
Schermbeck
?
?
14:00
Vreden
Hammer SpVg
?
?
14:00
Kaan-Marienborn
Paderborn 07 II
?
?
14:15
Westfalia Herne
Erndtebrück
?
?
14:30
Finnentrop / Bamenohl
Eintracht Rheine
?
?
Germany Junioren Bundesliga
>>>
10:00
FT
Viktoria Köln U19
Bochum U19
0
2
10:00
Union Berlin U19
Hannover U19
?
?
10:00
FT
Oberhausen U19
Duisburg U19
2
1
10:00
FT
Wuppertaler SV U19
Schalke 04 U19
1
2
10:00
Borussia Dortmund U19
Alemannia Aachen U19
?
?
11:00
FT
Viktoria Berlin U19
Osnabruck U19
2
2
12:00
FT
Dusseldorf U19
Preussen Munster U19
2
1
12:00
FT
Darmstadt 98 U19
Hoffenheim U19
2
2
12:00
FT
Paderborn U19
Fortuna Koln U19
2
1
Germany Dfb Pokal Women
>>>
10:00
Budberg W
Henstedt-Ulzburg W
?
?
10:00
FT
RB Leipzig W
FFC 08 Niederkirchen W
2
0
10:00
Fortuna Köln W
Babelsberg W
?
?
12:00
Riegelsberg W
Karlsruher SC W
?
?
12:00
Opel Rüsselsheim W
Nürnberg W
?
?
13:00
Jahn Delmenhorst W
Buntentor Women
?
?
13:00
Wörrstadt W
Göttelborn W
?
?
13:00
Bochum W
Viktoria Berlin W
?
?
13:00
Magdeburger FFC W
Cloppenburg W
?
?
13:00
FFV Erfurt W
Phoenix Leipzig W
?
?
13:00
Rostocker FC W
Walddörfer SV W
?
?
Germany Bundesliga Women
>>>
13:00
FT
Duisburg W
SC Sand W
0
1
13:00
FT
Turbine Potsdam W
Bayer Leverkusen W
2
0
13:00
FT
Wolfsburg W
Meppen W
2
0
13:00
FT
Eintracht Frankfurt W
Hoffenheim W
0
0
13:00
FT
Werder Bremen W
SGS Essen W
1
3
Greece Super League K19
>>>
12:00
FT
AEK Athens U19
Lamia U19
2
2
Guatemala Liga Nacional
>>>
18:00
FT
Municipal
Sacachispas
3
0
18:00
FT
Antigua GFC
Xelajú
2
1
20:00
50'
Deportivo Sanarate
Achuapa
2
0
22:00
Guastatoya
Cobán Imperial
Read
Preview
Haiti Ligue Haïtienne
>>>
21:00
Ouanaminthe
FICA
?
?
21:00
Triomphe Liancourt
Tempête
?
?
21:00
América des Cayes
Mirebalais
?
?
21:00
Arcahaie
Juventus Hai
?
?
22:00
Violette AC
Cosmopolites
Read
Preview
23:00
Don Bosco
Racing Club Haitien
Read
Preview
23:00
Capoise
Cavaly
Read
Preview
23:00
Baltimore
Rivartibonitienne
Read
Preview
Honduras Liga Nacional
>>>
02:00
FT
UPNFM
Motagua
2
3
Hungary OTP Bank Liga
>>>
17:00
FT
Honvéd
Újpest
1
2
Hungary Merkantil Bank Liga
>>>
13:15
FT
Gyirmót
Vasas
2
0
15:00
FT
Szentlőrinc SE
Nyíregyháza Spartacus
1
2
15:00
FT
Budaörs
Soroksár SC
1
0
16:00
FT
Szeged 2011
DEAC
2
1
16:00
FT
Szolnoki MÁV
Ajka
1
0
16:00
Békéscsaba
Kazincbarcika
?
?
16:00
FT
Siófok
Kaposvári Rákóczi
1
2
16:00
FT
Szombathelyi Haladás
Dorogi
1
2
16:00
FT
Csákvári TK
Győri ETO
1
3
Hungary NB 3: Nyugati
>>>
10:00
Videoton II
Bicskei
?
?
10:00
FT
Puskás II
Tatabánya
1
2
15:00
Veszprém
Nagyatadi FC
?
?
15:00
Érdi VSE
Lipot SK
?
?
15:00
FT
BKV Előre
SC Sopron
0
1
15:00
Balatonfuredi
III. Kerületi TUE
?
?
15:00
Gardony
Nagykanizsai ULE
?
?
15:00
FT
MTE 1904
Menfocsanak
2
0
15:00
Zalaegerszegi TE II
Papa
?
?
15:00
Komárom
Szabadkikoto
?
?
17:00
FT
Papai Perutz
Zalaegerszegi TE II
0
1
Hungary NB 3: Keleti
>>>
15:00
Salgotarjani BTC
Tiszaújváros
?
?
15:00
Eger
FC Hatvan
?
?
15:00
FT
Mezőkövesd II
Debrecen II
1
1
15:00
BVSC
Diósgyőr II
?
?
15:00
Senyo Carnifex
Jászberényi Vasas
?
?
15:00
Putnok VSE
Gyongyos
?
?
15:00
Tállya
Füzesgyarmati
?
?
15:00
Balassagyarmat VSE
Kisvárda II
?
?
15:00
Tiszafuredi VSE
Sajobabony Vegyesz
?
?
16:00
FT
Tiszakecske
Ceglédi
1
0
Hungary NB 3: Kozep
>>>
10:00
Paksi SE II
Ivancsa
?
?
10:00
FT
Újpest II
Rákosmenti KSK
2
0
10:00
Ferencváros II
Honvéd II
?
?
15:00
Monori SE
Dunaújváros-Pálhalma
?
?
15:00
Dabas-Gyón
ESMTK
?
?
15:00
Körösladány
Szekszárd
?
?
15:00
Taksony
Hódmezővásárhely
?
?
15:00
Majosi
Szegedi VSE
?
?
17:00
Kecskemeti TE
Dabas
?
?
Iceland Pepsideild
>>>
15:00
FT
FH
Fjölnir
1
0
15:00
FT
KR
Fylkir
1
2
15:00
FT
ÍA
Víkingur Reykjavík
2
2
17:15
FT
Grótta
KA
2
4
20:15
HT
Valur
Breidablik
0
0
20:15
HT
HK
Stjarnan
0
2
Iceland 2. Deild
>>>
15:00
FT
Haukar
Vídir
6
1
15:00
FT
Njardvík
Dalvík / Reynir
1
1
15:00
FT
Völsungur
ÍR
1
0
15:00
FT
Thróttur Vogar
Kórdrengir
1
0
16:00
FT
Selfoss
KF
3
2
20:15
HT
Kári
Fjardabyggd
2
2
Iceland Premier League Women
>>>
15:00
FT
Breidablik W
ÍBV W
8
0
Iceland 1. Deild Women
>>>
17:00
Tindastóll W
Haukar W
?
?
Iceland U19 League
>>>
15:00
ÍBV / KFS / Sindri U19
Grotta / Kria U19
?
?
16:00
Thór U19
HK / Ýmir U19
?
?
Iceland U19 League Women
>>>
14:00
Fylkir U19 W
Selfoss/Hamar/Ægir U19 W
?
?
14:00
FH U19 W
Valur/Throttur R. U19 W
?
?
Italy Serie C: Girone A
>>>
14:00
FT
Pistoiese
Alessandria
1
1
14:00
FT
Piacenza
Grosseto
0
2
14:00
FT
Olbia
Pontedera
0
1
14:00
FT
Carrarese
Pro Patria
0
0
14:00
FT
AlbinoLeffe
Livorno
0
0
16:30
FT
Renate
Como
2
3
16:30
FT
Pro Vercelli
Novara
1
0
16:30
FT
Lucchese
Pergolettese
3
3
Italy Serie C: Girone B
>>>
14:00
FT
Triestina
Matelica Calcio
0
1
14:00
FT
Calcio Padova
Imolese
0
1
14:00
FT
Gubbio
Modena
0
2
14:00
FT
FeralpiSalò
Arezzo
2
1
14:00
FT
Carpi
Sambenedettese
2
0
16:30
FT
Virtus Verona
Cesena
1
1
16:30
FT
Ravenna
Südtirol
1
2
16:30
FT
Perugia
Fano
2
2
16:30
FT
Fermana
Mantova
0
1
Italy Serie C: Girone C
>>>
14:00
Trapani
Casertana
?
?
14:00
FT
Teramo
Palermo
2
0
14:00
FT
Catania
Paganese
1
1
16:30
FT
Virtus Francavilla
Bari 1908
2
3
16:30
FT
Ternana
Viterbese Castrense
0
0
16:30
FT
Potenza Calcio
Catanzaro
2
1
16:30
FT
Juve Stabia
Monopoli
1
2
16:30
0'
Avellino
Turris
0
0
Italy Serie D: Girone A
>>>
14:00
Sanremo
Lavagnese
?
?
14:00
FT
PDHAE
Chieri
3
1
14:00
FT
Legnano
Arconatese
1
1
14:00
FT
Pro Imperia
Bra
1
2
14:00
FT
Fossano
Saluzzo
1
0
14:00
FT
Folgore Caratese
Borgosesia
2
2
14:00
FT
Vado
Castellanzese
1
1
14:00
Casale
Gozzano
?
?
14:00
FT
Sestri Levante
Città di Varese
1
0
14:00
FT
Caronnese
Derthona
4
0
Italy Serie D: Girone B
>>>
14:00
FT
Desenzano Calvina
Casatese
0
0
14:00
Brusaporto
Adrense
?
?
14:00
FT
Breno
Sona
1
1
14:00
Seregno
Scanzorosciate
?
?
14:00
Villa d'Almè
Virtus Ciserano Bergamo
?
?
14:00
FT
Tritium
Vis Nova Giussano
0
1
14:00
FT
Crema
Nibionnoggiono
3
1
14:00
FT
Caravaggio
Pontisola
2
1
Italy Serie D: Girone C
>>>
14:00
FT
Campodarsego
Mestre
0
0
14:00
FT
Caldiero Terme
Union ArzignanoChiampo
1
0
14:00
FT
Ambrosiana
Trento Calcio 1921
0
2
14:00
FT
Este
Belluno
3
1
14:00
FT
Adriese
Manzanese
1
2
14:00
46'
Delta Calcio Rovigo
Union Feltre
0
0
14:00
FT
Cjarlins Muzane
Clodiense
1
3
14:00
FT
Chions
Union S. Giorgio-Sedico
1
1
14:00
FT
Cartigliano
Montebelluna
1
1
Italy Serie D: Girone D
>>>
14:00
FT
Prato
Fiorenzuola
1
0
14:00
FT
Mezzolara
Progresso
2
1
14:00
47'
Marignanese
Aglianese
0
0
14:00
FT
Lentigione
Ghivizzano Borgo Mozzano
3
1
14:00
Forlì
Seravezza
?
?
14:00
FT
Sasso Marconi Zola
Correggese
2
2
14:00
Bagnolese
Corticella
?
?
14:00
Real Forte Querceta
Rimini
?
?
14:00
FT
Pro Livorno
Sammaurese
3
0
Italy Serie D: Girone E
>>>
14:00
FT
Sinalunghese
Flaminia
2
3
14:00
FT
San Donato Tavarnelle
Lornano Badesse
1
0
14:00
FT
Pianese
Tiferno Lerchi
3
0
14:00
FT
Gavorrano
Scandicci
3
0
14:00
FT
Foligno
Sangiovannese
2
1
14:00
FT
Montevarchi Calcio
Cannara
3
1
14:00
FT
Trastevere
Grassina
2
1
14:00
FT
Sporting Trestina
Montespaccato
1
0
14:00
FT
ACN Siena
Ostia Mare Lidocalcio
2
1
Italy Serie D: Girone F
>>>
14:00
FT
Pineto
San Nicolò
1
2
14:00
FT
Olympia Agnonese
Matese
0
4
14:00
FT
Montegiorgio
Castelfidardo Calcio
2
0
14:00
FT
Atletico
Castelnuovo Vomano
0
1
14:00
FT
Porto Sant'Elpidio
Tolentino
0
2
14:00
FT
FC Rieti
Vastese
0
0
14:00
FT
Aprilia
Campobasso
0
3
14:00
FT
Recanatese
CynthiAlbalonga
1
0
14:00
FT
Giulianova
Vastogirardi
0
2
Italy Serie D: Girone G
>>>
14:00
FT
Nuova Monterosi
Savoia
2
1
14:00
FT
Latina
Gladiator
2
1
14:00
FT
Carbonia
Sassari Torres
2
0
14:00
FT
Arzachena
Latte Dolce
2
2
14:00
FT
Vis Artena
Nola 1925
2
0
14:00
Afragolese
Team Nuova Florida
?
?
14:00
FT
Insieme Formia
Cassino
1
0
14:00
0'
Nocerina
SSC Giugliano
0
0
14:00
FT
Muravera
Lanusei
3
2
Italy Serie D: Girone H
>>>
14:00
Lavello
Molfetta Calcio
?
?
14:00
FT
Francavilla
Portici
3
2
14:00
FT
Casarano
Aversa Normanna
2
0
14:00
FT
Brindisi
Gravina
3
2
14:00
FT
Picerno
Taranto
0
0
14:00
FT
US Bitonto
Fidelis Andria
0
1
14:00
FT
Audace Cerignola
Team Altamura
2
2
14:00
FT
Sorrento
Nardò
2
1
14:00
FT
Puteolana Internapoli
Città di Fasano
2
1
Italy Serie D: Girone I
>>>
14:00
FT
FC Messina
San Luca
2
1
14:00
FT
Acireale
Rende
3
1
14:00
FT
Castrovillari
Dattilo
1
1
14:00
FT
Biancavilla
Città Di Sant’Agata
4
3
14:00
FT
Cittanovese
ACR Messina
2
2
14:00
FT
Rotonda
Troina
3
0
14:00
FT
Roccella
Paternò
0
2
14:00
FT
Marina di Ragusa
Licata
1
0
14:00
FT
Gelbison
Santa Maria Cilento
3
2
Italy PrimaVera 1
>>>
10:00
FT
Roma U19
Genoa U19
3
2
12:00
FT
Sampdoria U19
Lazio U19
1
1
13:30
FT
Torino U19
Sassuolo U19
0
1
Italy Coppa Italia Women
>>>
09:00
FT
Città di Pontedera W
Napoli
0
1
14:00
Riozzese
San Marino Academy
?
?
14:00
Brescia W
Lazio W
?
?
14:00
Roma CF
Tavagnacco W
?
?
14:00
Castelvecchio
Orobica W
?
?
14:00
Fortitudo Mozzecane W
Zaccarria W
?
?
Japan J-League
>>>
05:00
FT
Vegalta Sendai
Cerezo Osaka
2
3
08:00
FT
Sagan Tosu
Tokyo
3
0
09:00
FT
Kashima Antlers
Oita Trinita
0
2
10:00
FT
Sanfrecce Hiroshima
Gamba Osaka
1
2
11:00
FT
Shonan Bellmare
Kawasaki Frontale
0
1
11:00
FT
Kashiwa Reysol
Yokohama F. Marinos
1
3
Japan J2-League
>>>
06:00
FT
V-Varen Nagasaki
Avispa Fukuoka
1
3
06:00
FT
Montedio Yamagata
Júbilo Iwata
1
0
08:00
FT
Tokyo Verdy
Giravanz Kitakyushu
1
0
08:00
FT
Mito Hollyhock
ThespaKusatsu Gunma
3
1
10:00
FT
Tochigi
Machida Zelvia
2
0
10:30
FT
Ryūkyū
JEF United
0
1
11:00
FT
Renofa Yamaguchi
Fagiano Okayama
1
2
Japan J3-League
>>>
05:00
FT
YSCC
Cerezo Osaka U23
1
6
05:00
FT
Kamatamare Sanuki
Vanraure Hachinohe
4
2
05:00
FT
Sagamihara
Kataller Toyama
3
2
06:00
FT
Gifu
Azul Claro Numazu
3
1
06:00
FT
Gamba Osaka U23
Roasso Kumamoto
2
0
07:00
FT
Fujieda MYFC
Grulla Morioka
0
0
07:00
FT
Imabari
Gainare Tottori
2
1
10:00
FT
Kagoshima United
Parceiro Nagano
0
3
Japan Nadeshiko League 1
>>>
04:00
Albirex Niigata W
Ehime
?
?
05:00
FT
JEF United W
INAC Kobe Leonessa W
2
1
Japan Football League
>>>
04:00
FT
Kochi United
Suzuka Unlimited
2
2
05:00
FT
Iwaki
Osaka
3
2
05:00
FT
Matsue City
Honda Lock
1
3
05:00
FT
Reinmeer Aomori
Sony Sendai
0
2
05:00
FT
Veertien Mie
Verspah Oita
0
2
05:00
FT
Maruyasu Okazaki
Biwako Shiga
1
3
Japan Nadeshiko League 2
>>>
05:00
FT
Yamato Sylphid
Setagaya Sfida
1
1
06:00
FT
Yokohama
Elfen Saitama
2
0
06:00
FT
FC Jumonji Ventus
Nittaidai W
3
0
08:00
Parceiro Nagano W
Kamogawa
?
?
11:30
FT
Harima
Bunny's Kyoto
0
0
Kazakhstan Premier League
>>>
11:00
FT
Okzhetpes
Kairat
3
3
13:15
FT
Astana
Zhetysu
3
0
Kazakhstan First Division
>>>
06:00
FT
Aktobe
Ekibastuz
4
1
11:30
FT
Maqtaaral
Baykonur
3
2
11:30
FT
Altay
Kyran
0
2
Korea Republic K-League 1
>>>
06:00
FT
Busan I'Park
Gangwon
0
2
06:00
FT
Seongnam
Incheon United
0
6
08:30
FT
Daegu
Ulsan
2
2
08:30
FT
Sangju Sangmu
Jeonbuk Motors
0
1
11:00
FT
Pohang Steelers
Gwangju
5
3
Korea Republic K League 2
>>>
05:30
FT
Ansan Greeners
Daejeon Citizen
1
2
08:00
FT
Gyeongnam
Asan Mugunghwa
3
1
Kosovo Superliga
>>>
12:30
FT
Gjilani
KF Ballkani
0
0
Laos Premier League
>>>
09:00
FT
Vientiane FT
Lao Toyota
0
2
Latvia Virsliga
>>>
12:00
FT
Jelgava
FC Daugavpils / Progress
2
0
13:00
FT
Ventspils
Tukums
2
0
14:00
FT
Spartaks Jūrmala
Riga
1
2
15:00
FT
Valmiera / BSS
Rīgas FS
2
2
Latvia First Liga
>>>
12:00
FT
JDFS Alberts
Saldus SS/Leevon
2
1
Latvia Women League
>>>
14:00
FT
Rigas W
Olaine W
8
0
Lithuania A Lyga
>>>
13:00
FT
Banga
Kauno Žalgiris
1
2
15:00
FT
Žalgiris
Panevėžys
3
2
17:00
FT
Sūduva
Trakai
7
1
Lithuania A Lyga Women
>>>
11:00
Banga W
Utenis Utena W
?
?
12:00
Kauno Žalgiris W
Gintra W
?
?
17:00
ŠSG-FA Šiauliai W
Žalgiris W
?
?
Luxembourg National Division
>>>
15:00
FT
Differdange 03
Rodange
1
0
15:00
FT
Racing
Etzella Ettelbrück
3
1
15:00
FT
Jeunesse d'Esch
Hostert
1
0
15:00
FT
UNA Strassen
Mondorf-les-Bains
3
0
15:00
FT
F91 Dudelange
Victoria Rosport
2
0
15:00
FT
Wiltz
Progrès Niedercorn
3
0
15:00
FT
RM Hamm Benfica
Swift Hesperange
1
1
Macao Primeira Division
>>>
12:00
Sporting Macau
Cheng Fung
?
?
14:00
Lun Lok
CPK
?
?
Macedonia FYR First League
>>>
14:00
Akademija Pandev
Sileks
?
?
14:00
FT
Renova
Makedonija
1
3
14:00
FT
Struga
Shkupi
2
0
14:00
FT
Pelister
Skendija 79
1
3
14:00
FT
Vardar
Belasica
3
1
Malaysia Premier League
>>>
14:00
FT
Kelantan United
PBDKT T-Team
2
3
Malaysia Super League
>>>
13:15
FT
Sabah
Melaka United
3
2
Malta Premier League
>>>
16:00
FT
Santa Lucia
Hamrun Spartans
1
4
20:15
HT
Hibernians
Floriana
1
0
Malta First Division
>>>
16:00
Pembroke Athleta
Pietà Hotspurs
?
?
16:00
Qormi
Naxxar Lions
?
?
20:15
San Gwann
Qrendi
?
?
20:15
Marsa
Vittoriosa Stars
?
?
Mauritania Super D1
>>>
18:00
FT
Médine
Tidjikja
1
1
18:00
Kedia
SNIM
?
?
20:55
14'
Sahel
Kaedi
0
0
Mexico Liga MX
>>>
01:00
FT
Pumas UNAM
Necaxa
1
1
03:06
FT
Monterrey
Tigres UANL
0
2
23:00
Atlético San Luis
León
Read Tip
& Preview
Mexico Liga de Expansión MX
>>>
18:00
FT
Universidad Guadalajara
Pumas Tabasco
2
2
Mexico Liga Mx Women
>>>
15:30
FT
Tigres UANL W
Pumas UNAM W
4
0
18:00
FT
Puebla W
Santos Laguna W
0
0
Mexico Liga Premier Serie A
>>>
01:00
CAFESSA Jalisco
Cafetaleros Chiapas II
?
?
17:00
Cruz Azul Hidalgo
Ciervos
?
?
22:00
Reboceros La Piedad
Durango
Read
Preview
Mexico U20 League
>>>
15:00
Cruz Azul U20
América U20
?
?
16:00
Atlético San Luis U20
León U20
?
?
17:00
Santos Laguna U20
Tijuana U20
?
?
Moldova National Division
>>>
14:00
FT
Sfîntul Gheorghe
Zimbru
2
0
Mongolia Premier League
>>>
03:00
FT
Gepro
Ulaanbaatar City
0
10
06:00
FT
Anduud City
Erchim
2
14
06:00
FT
UB Mazaalaynuud
Deren
0
5
09:00
FT
SP Falcons
Athletic 220
1
1
09:00
FT
Ulaanbaatar
Khangarid
2
1
Montenegro First League
>>>
16:00
FT
Rudar
Budućnost
1
2
17:00
Dečić
Sutjeska
?
?
17:00
FT
Iskra
Petrovac
1
0
18:00
FT
Zeta
Mladost Ljeskopolje
1
1
Montenegro Second League
>>>
15:00
FT
Mornar
Jedinstvo
2
1
15:00
FT
Grbalj
Igalo
0
2
15:00
FT
Berane
Ibar
1
0
15:00
FT
Bokelj
Drezga
3
1
17:00
FT
Kom
Arsenal Tivat
2
2
Morocco Botola Pro
>>>
17:00
FT
CR Khemis Zemamra
Mouloudia Oujda
1
0
19:15
95'
Raja Beni Mellal
RSB Berkane
0
1
19:15
91'
Raja Casablanca
Rapide Oued Zem
1
0
21:30
Moghreb Tétouan
Wydad Casablanca
Read
Preview
Myanmar National League
>>>
10:00
FT
Yangon United
Ayeyawady United
4
2
10:00
FT
I.S.P.E
Rakhine United
3
1
10:00
FT
Southern Myanmar
Shan United
1
2
Netherlands Eerste Divisie
>>>
11:15
FT
De Graafschap
NEC
2
0
19:00
FT
FC Volendam
Go Ahead Eagles
0
0
Netherlands Derde Divisie: Zondag
>>>
13:00
FT
JOS Watergraafsmeer
GVV Unitas
0
4
13:00
Dongen
USV Hercules
?
?
13:00
FT
DEM
UNA
1
6
13:00
FT
Gemert
Westlandia
1
2
13:00
Hollandia
ADO '20
?
?
13:00
Hoogland
HSC '21
?
?
13:30
Blauw Geel '38
EVV
?
?
13:30
FT
OSS '20
OFC Oostzaan
1
3
13:30
FT
Groene Ster
HV & CV Quick
1
1
New Zealand Regional Leagues
>>>
03:00
Wairarapa United
Napier City Rovers
?
?
Nicaragua Primera Division
>>>
03:00
FT
Deportivo Ocotal
Real Estelí
0
1
03:00
FT
Junior Managua
Managua
2
2
22:15
Chinandega
Diriangén
Read
Preview
Nicaragua Liga Primera U20
>>>
00:00
FT
CD Junior Managua U20
Managua U20
2
1
00:00
FT
Deportivo Ocotal U20
Real Estelí U20
1
2
19:15
FT
Chinandega U20
Diriangén U20
2
4
22:00
Real Madriz U20
Walter Ferretti U20
Read
Preview
23:00
Juventus Managua U20
Municipal Jalapa U20
Read
Preview
Norway 2. Division
>>>
13:00
FT
Kvik Halden
Brattvåg
1
2
15:00
FT
Skeid
Senja
2
0
Norway Toppserien
>>>
14:00
FT
Vålerenga W
Klepp W
7
0
14:00
FT
Lyn W
Avaldsnes W
1
1
15:00
FT
Sandviken W
Arna-Bjørnar W
2
0
Paraguay Division 1
>>>
00:30
FT
Cerro Porteño
River Plate
3
1
00:30
FT
Libertad
Sportivo San Lorenzo
3
0
00:30
FT
Sol de América
Olimpia
2
4
22:00
Sportivo Luqueño
Nacional Asunción
Read
Preview
Peru Primera Division
>>>
00:00
FT
Sporting Cristal
Ayacucho
2
1
Poland 1. Liga
>>>
11:40
FT
ŁKS Łódź
Sandecja Nowy Sącz
4
1
15:00
FT
Puszcza Niepołomice
Chrobry Głogów
2
0
Poland Ekstraliga Women
>>>
10:00
FT
ROW Rybnik
Akademia Piłkarska LG
0
4
12:00
FT
GKS Katowice W
Bydgoszcz
1
1
Poland Central Youth League
>>>
11:00
Lech Poznan U18
Korona Kielce U18
?
?
11:00
Gwarek Zabrze U18
Hutnik Kraków U18
?
?
11:00
Cracovia U18
Escola Warszawa U18
?
?
12:00
Jagiellonia U18
Legia U18
?
?
Poland 3. Liga
>>>
10:00
FT
Pogon Szczecin II
Mieszko Gniezno
3
0
10:00
FT
Legia Warszawa II
Swit
0
3
10:15
FT
Pelikan Łowicz
Kutno
0
2
11:00
FT
MKS Korona Kielce II
Wólczanka W. Pełkińska
1
2
14:00
FT
Wisla Sandomierz
Cracovia Kraków II
1
1
14:00
FT
Gwarek Tarnowskie Góry
Miedź Legnica II
1
0
14:00
FT
Rks Radomsko
Jagiellonia II
3
0
14:00
FT
Łagów
Wisła Puławy
1
3
14:00
FT
Wiązownica
Orleta Radzyn Podlaski
1
3
15:00
FT
Ruch Wysokie Mazowieckie
Lechia T. Mazowiecki
1
4
Portugal Segunda Liga
>>>
11:15
FT
Mafra
Benfica II
2
1
15:30
FT
Casa Pia
Vizela
1
1
15:30
FT
Arouca
Academico Viseu
1
1
17:00
FT
Porto II
Penafiel
1
2
18:00
FT
Vilafranquense
UD Oliveirense
0
0
18:00
FT
Chaves
Cova Piedade
1
0
Taça De Portugal
>>>
15:00
São João Ver
Lusitania FC Lourosa
?
?
15:00
Fazendense
1º Dezembro
?
?
15:00
Cerveira
Brito
?
?
15:00
Oriental Dragon
Fayal
?
?
15:00
AET
Pêro Pinheiro
Praiense
1
0
15:00
Ferreira de Aves
Sanjoanense
?
?
15:00
FT
Sertanense
Benfica Castelo Branco
1
0
15:00
Cacadores das Taipas
Fafe
?
?
15:00
Fabril Barreiro
Rabo Peixe
?
?
15:00
Câmara de Lobos
Leca
?
?
15:00
Real
Lusitânia
?
?
15:00
Fátima
Oleiros
?
?
15:00
Ançã
Tocha
?
?
15:00
Lusitano FCV
Águias do Moradal
?
?
15:00
Maria da Fonte
Montalegre
?
?
15:00
FC Barreirense
Madalena
?
?
15:00
Felgueiras 1932
Desportivo Aves
?
?
15:00
Pinhalnovense
Atlético CP
?
?
15:00
Crato
União de Leiria
?
?
15:00
AET
Anadia
Condeixa
2
0
15:00
Aguia FC Vimioso
Mirandela
?
?
15:00
AET
AR São Martinho
Pevidem
2
0
15:00
Moura
Culatrense
?
?
15:00
FT
Uniao de Tomar
AD Portomosense
2
3
15:00
FT
Calvão
Carapinheirense
0
1
15:00
FT_PEN
Trofense
Vila Mea
0
0
15:00
Vasco da Gama Vidigueira
Juventude Evora
?
?
15:00
GRAP
Alqueidão da Serra
?
?
15:00
Santa Marta Penaguião
Cinfães
?
?
15:00
Alverca
Guadalupe
?
?
15:00
União Madeira
Tirsense
?
?
15:00
Ferreiras
Louletano
?
?
15:00
FT_PEN
Alcains
Vitória de Sernache
2
2
15:00
FT
Paredes
Castro Daire
1
0
15:00
Lourinhanense
União Santarém
?
?
15:00
FT
Gondomar
Sporting Meda
7
0
15:00
Vila Real
Mondinense
?
?
15:00
Aljustrelense
Praia Milfontes
?
?
15:00
Portalegrense
Marinhense
?
?
15:00
FT
Coimbrões
Valadares Gaia
1
2
15:00
FT
Sacavenense
Sintrense
2
0
15:00
FT
Canelas 2010
Foz
2
0
15:00
Olhanense
Lusitano GC Evora
?
?
15:00
Pedras Rubras
Amarante
?
?
15:00
Lusitano Évora 1911
Moncarapachense
?
?
15:00
União Ericeirense
Loures
?
?
15:00
Aguiar da Beira
Vila Cortez
?
?
16:00
Torreense
União Almeirim
?
?
16:00
FT
Ideal
Vale Formoso
4
0
16:00
São Roque (Açores)
Estrela Amadora
?
?
Portugal Liga Revelacao U23
>>>
11:00
FT
Cova da Piedade U23
Estoril U23
1
2
15:00
FT
Famalicão U23
Académica U23
2
0
17:00
FT
Leixões U23
Sporting Braga U23
1
3
Republic of Ireland Premier Division
>>>
17:00
FT
Finn Harps
Cork City
1
1
19:30
77'
Dundalk
Shamrock Rovers
0
3
Romania Liga 1
>>>
17:00
FT
CFR Cluj
Chindia Târgovişte
0
0
19:45
68'
CSM Iaşi
FCSB
4
2
Romania Liga 2
>>>
10:00
FT
Metaloglobus
Universitatea Cluj
0
0
Romania Liga 1 Women
>>>
09:00
FT
Ol. Cluj W
Universitatea Alexandria
8
1
09:00
FT
Independenţa Baia Mare
Vasas Femina
1
4
09:00
FT
Carmen București
Universitatea Galaţi
3
0
10:00
FT
Fairplay Bucureşti
Piros Security
0
9
Russia FNL
>>>
11:00
FT
Yenisey
Krasnodar II
0
1
12:00
FT
Irtysh
Fakel
1
0
12:00
FT
Spartak Moskva II
SKA Khabarovsk
1
0
13:00
FT
Chertanovo
Torpedo Moskva
0
0
14:00
FT
Orenburg
Baltika
2
2
14:00
FT
Olimpiyets
Akron
3
0
15:00
FT
Dinamo Bryansk
Volgar Astrakhan
0
1
15:00
FT
Spartak Vladikavkaz
Tekstilshchik
3
1
16:00
FT
Chayka
Veles
0
2
16:00
FT
Neftekhimik
Krylya Sovetov
1
1
Russia Pfl
>>>
07:00
FT
Sakhalin
Znamya Noginsk
0
0
07:00
FT
Chita
Leningradets
0
1
09:00
FT
Zenit Irkutsk
Dinamo Moskva II
1
0
10:00
FT
Ural 2
Tyumen
1
2
11:00
FT
Luki-Energiya
Kolomna
2
1
12:00
FT
Kaluga
Sokol Saratov
1
2
12:00
FT
Nosta
Volna Kovernino
3
3
12:30
FT
Tver
Zvezda Sint Petersburg
0
0
13:00
FT
Salyut Belgorod
Khimki 2
6
0
13:00
FT
Lada SOK
Krylya Sovetov Samara II
1
1
13:00
FT
Metallurg Lipetsk
Khimik Novomoskovsk
1
1
13:30
FT
Strogino
Kvant
1
1
14:00
FT
Dolgie Prudy
Zenit II
2
1
14:00
FT
Torpedo Vladimir
Kazanka
2
1
14:00
FT
Mashuk-KMV
SKA Rostov
3
1
14:00
FT
Smolensk
Znamya Truda
1
1
15:00
FT
Fakel II
Metallurg Vidnoye
2
1
15:00
FT
Dinamo Stavropol'
Biolog
3
1
15:00
FT
Saturn Ramenskoye
Avangard Kursk
5
0
15:00
FT
Forte Taganrog
Druzhba
1
2
15:00
FT
Inter Cherkessk
Krasnodar 3
1
1
16:00
FT
Urozhay
Kuban Kholding
0
2
Serbia Super Liga
>>>
15:00
FT
Proleter Novi Sad
Novi Pazar
1
0
15:00
FT
Napredak
Metalac GM
1
2
Serbia Prva Liga
>>>
15:00
FT
Kabel Novi Sad
Radnički Kragujevac
1
1
15:00
FT
Grafičar
Zemun
1
0
15:00
FT
IMT Novi Beograd
Borac Čačak
0
1
15:00
FT
Radnički Pirot
Žarkovo
2
1
15:00
FT
Radnički Sr. Mitrovica
Loznica
0
1
15:00
FT
Sloga Kraljevo
Kolubara
3
1
15:00
FT
Železničar Pančevo
Budućnost Dobanovci
2
1
15:00
FT
Dinamo Vranje
Jagodina
0
1
Serbia Srpska Liga - Belgrade
>>>
14:30
Zvezdara
Mladenovac
?
?
14:30
BASK
Stepojevac Vaga
?
?
14:30
Crvena Zvezda MML
Sremčica
?
?
15:00
Brodarac
Lokomotiva Beograd
?
?
Serbia Srpska Liga - Vojvodina
>>>
14:30
Jedinstvo Stara Pazova
Radnicki Sombor
?
?
14:30
Tisa Adorjan
OFK Vršac
?
?
14:30
Borac Sakule
Hajduk 1912 Kula
?
?
Serbia Srpska Liga - East
>>>
10:00
SFS Borac
FK Toplicanin Prokuplje
?
?
10:00
Radnički Svilajnac
Morava Vladičin Han
?
?
14:30
Dunav Prahovo
Moravac Mrštane
?
?
14:30
Kablovi Zaječar
Timočanin
?
?
14:30
Buducnost Popovac
Vlasina
?
?
Serbia Srpska Liga - West
>>>
14:30
Bane Raska
Semendrija 1924
?
?
14:30
Sušica
Sloga Požega
?
?
18:00
Sloboda Užice
Gruža
?
?
Serbia Super Liga Žene
>>>
15:00
FT
Vojvodina W
Kolubara W
2
1
15:00
Kanjiža W
Požarevac W
?
?
19:00
FT
Subotica W
Sloga Radnički W
2
0
Slovakia Fortuna Liga
>>>
17:00
FT
DAC
Trenčín
3
1
Slovakia 2. Liga
>>>
09:30
FT
Petržalka akadémia
Šamorín
1
2
09:30
FT
Slovan Bratislava II
Partizán Bardejov
1
2
Slovakia 3. Liga - Bratislava
>>>
09:30
FT
Rača
Lokomotíva DNV
2
0
15:00
Sl. Ivanka pri Dunaji
Kalinkovo
?
?
15:00
Dunajská Lužná
Rovinka
?
?
15:00
Tomášov
Báhoň
?
?
15:00
Slovan Most
Rohožník
?
?
15:00
Malacky
Bernolákovo
?
?
Slovakia 3. Liga - Center
>>>
14:00
Liptovská Štiavnica
Liptovský Hrádok
?
?
14:00
FT
Tatran Krásno
Kovacova
1
0
14:00
FT
Žarnovica
Lokomotíva Zvolen
5
1
14:00
Fiľakovo
Oravske Vesele
?
?
14:00
Banik Kalinovo
Jednota Banova
?
?
14:00
Novohrad Lučenec
Čadca
?
?
Slovakia 3. Liga - East
>>>
09:30
FT
Slávia TU Košice
Snina
2
1
14:00
FT
Spisske Podhradie
Milenium
3
1
14:00
FT
Mladost Kalsa
Sobrance
5
1
14:30
FT
Spišská Nová Ves
MSK Tesla Stropkov
1
2
Slovakia 3. Liga - West
>>>
09:30
FT
Nitra II
OFK Malzenice
3
3
14:00
Imeľ
Povazska Bystrica
?
?
14:00
FT
Zlaté Moravce-Vrablé II
Nové Zámky
2
0
14:00
FT
Lednické Rovne
Marcelová
1
2
14:00
Veľké Ludince
Galanta
?
?
14:00
Beluša
Castkovce
?
?
Slovenia 1. SNL
>>>
14:45
FT
Celje
Bravo
2
0
17:00
FT
Koper
Mura
1
3
19:15
FT
Olimpija
Domžale
3
2
Slovenia 2. SNL
>>>
15:00
FT
Smartno
Fužinar
0
3
Slovenia 1. Junior League
>>>
15:00
Brinje Grosuplje U19
NŠ Drava U19
?
?
15:00
FT
Mura U19
Maribor U19
2
1
Slovenia 1. Womens Liga
>>>
10:00
Cerklje W
Pomurje
?
?
15:00
Radomlje W
Ajdovščina W
?
?
15:00
O. Ljubljana W
Krim W
?
?
Slovenia 3. SNL
>>>
09:30
FT
Videm
Rogaška
0
2
15:00
Postojna
Ziri
?
?
15:00
FT
Vipava
Ilirija
1
2
15:00
FT
Šampion Celje
Cirkulane
1
2
Solomon Islands S-League
>>>
04:00
FT
Marist Fire
FC Isabel United
1
1
06:00
KOSSA
Henderson Eels
?
?
Spain La Liga 2
>>>
11:00
FT
Lugo
Almería
0
2
15:00
FT
Mallorca
Sabadell
1
0
17:15
FT
Tenerife
Mirandés
1
2
17:15
FT
Real Oviedo
Espanyol
0
2
17:15
FT
Ponferradina
Rayo Vallecano
3
0
19:30
83'
Leganés
FC Cartagena
3
1
St. Kitts and Nevis Premier League
>>>
00:00
Trafalgar Southstars
Village Superstars
?
?
21:00
Old Road Jets United
Conaree United
?
?
23:00
Saddlers United
Newtown United
Read
Preview
Sweden Allsvenskan Women
>>>
13:00
FT
Goteborg FC W
Pitea W
3
0
13:00
FT
Rosengard W
Umea W
0
0
14:00
FT
Uppsala W
Linkoping W
0
1
Sweden Damallsvenskan
>>>
14:00
FT
Vittsjo
Djurgarden W
1
1
Sweden Superettan
>>>
13:30
FT
GIF Sundsvall
Trelleborg
2
1
16:30
FT
Umeå
AFC Eskilstuna
0
3
Sweden Division 1: North
>>>
12:00
FT
Brommapojkarna
Sollentuna
1
1
Sweden Ettan: North
>>>
13:00
FT
Berga
Gefle
0
0
14:00
FT
Nyköping
Frej
1
2
14:00
FT
Haninge
IFK Luleå
1
0
14:00
FT
Sylvia
Tegs SK
2
0
Sweden Division 1: North
>>>
15:00
FT
Karlslund
Sandviken
1
3
15:00
FT
Täby
IF Karlstad
2
0
Sweden Division 1: South
>>>
12:00
FT
Utsikten
Lindome
0
1
Sweden Ettan: South
>>>
13:00
FT
Lund
Landskrona
1
2
13:00
FT
Oskarshamns AIK
Eskilsminne
4
0
14:00
FT
Assyriska Turabdin
Tvååker
0
0
14:00
FT
Skövde AIK
Linköping City
4
3
16:00
FT
Värnamo
Trollhättan
2
0
Sweden Division 2: Norra Gotaland
>>>
14:00
FT
IF Karlstad II
Vänersborgs FK
3
5
Sweden Division 2: Ostra Gotaland
>>>
15:00
Kristianstad
Asarum
?
?
Sweden Division 2: Sodra Svealand
>>>
15:00
Assyriska
IFK Eskilstuna
?
?
Sweden Elitettan Women
>>>
11:00
FT
Lidköping W
Morön W
1
2
12:00
FT
Sunnanå
Mallbacken W
1
2
Switzerland Challenge League
>>>
15:00
FT
Chiasso
Grasshopper
0
2
Switzerland 1.Liga Classic
>>>
14:00
Langenthal
Luzern II
?
?
14:00
Biel-Bienne
Bassecourt
?
?
14:00
Kosova
Winterthur II
?
?
15:00
Delémont
Schötz
?
?
Switzerland 1.Liga Promotion
>>>
13:00
Münsingen
Yverdon Sport
?
?
Switzerland Nationalliga A Women
>>>
13:00
FT
Lugano W
Basel W
0
3
14:00
FT
St. Gallen
Young Boys W
1
1
Tajikistan Vysshaya Liga
>>>
12:00
FT
Dushanbe-83
Lokomotive Pamir
1
0
12:00
FT
CSKA Pomir
Istiqlol Dushanbe
1
0
12:00
FT
Khatlon
Khujand
2
3
Tanzania Ligi kuu Bara
>>>
02:00
FT
Mtibwa Sugar
Young Africans
0
1
12:00
FT
Ruvu Shooting
Biashara United
0
0
14:00
FT
Mwadui
Ihefu
2
0
Thailand Thai Premier League
>>>
12:00
FT
Nakhon Ratchasima
Sukhothai
3
3
12:00
FT
Bangkok United
Bangkok Glass
0
2
13:00
FT
Rayong
Chiangrai United
0
2
13:00
FT
Prachuap
Pattaya United
0
3
Thailand Thai League Two
>>>
12:00
FT
Udon Thani
Ranong United
0
2
12:00
FT
Phrae United
Nakhon Pathom
2
0
13:00
FT
Sisaket
Ayutthaya United
0
2
13:00
FT
Chiangmai
Chainat Hornbill
5
0
Tunisia Cup
>>>
18:00
FT
Monastir
ES Tunis
2
0
Turkey 1. Lig
>>>
12:00
FT
Bandırmaspor
Samsunspor
2
2
14:30
FT
Osmanlıspor
Adana Demirspor
1
3
17:00
FT
Altay
Eskişehirspor
6
0
USA USL Championship
>>>
00:00
FT
Charlotte Independence
Memphis 901
1
3
00:00
FT
Pittsburgh Riverhounds
Hartford Athletic
0
1
00:30
FT
Birmingham Legion
North Carolina
1
2
00:30
Charleston Battery
Loudoun United
?
?
00:30
FT
Miami FC II
Tampa Bay Rowdies
0
1
01:00
FT
Colorado Springs
Real Monarchs
1
1
01:00
FT
Saint Louis FC
Louisville City
0
1
01:00
FT
Tulsa Roughnecks
San Antonio
1
0
02:30
FT
New Mexico United
El Paso Locomotive
0
0
02:30
FT
Reno 1868
Sacramento Republic
1
1
03:30
FT
Phoenix Rising
Orange County
1
0
03:30
FT
Las Vegas Lights
LA Galaxy II
2
2
21:30
Tacoma Defiance
Portland Timbers II
Read
Preview
23:00
OKC Energy
Austin Bold
Read
Preview
USA USL League One
>>>
01:00
FT
Union Omaha
Richmond Kickers
0
1
03:30
FT
Tucson
Inter Miami II
1
2
USA NISA
>>>
22:00
Oakland Roots
Michigan Stars
Read
Preview
Ukraine Premier League
>>>
12:00
FT
Lviv
Zorya
0
5
15:00
FT
Shakhtar Donetsk
Olimpik Donetsk
2
0
17:30
FT
Kolos Kovalivka
Inhulets
0
0
17:30
FT
Desna
Rukh Vynnyky
3
1
Ukraine Second League: Group A
>>>
14:00
FT
Chayka
Uzhhorod
1
2
14:00
FT
Podillya Khmelnytskyi
Dinaz Vyshhorod
3
3
14:00
FT
Karpaty Halych
Karpaty
3
1
Ukraine Second League: Group B
>>>
14:00
FT
Hirnyk
Mykolaiv II
1
1
14:00
FT
MSK Dnipro Cherkasy
Real Pharm
0
1
Uzbekistan Professional Football League
>>>
12:00
FT
Kokand-1912
Bunyodkor
2
1
13:00
FT
Mash'al
Surkhon
0
1
Venezuela Primera Division
>>>
21:00
Zulia
Monagas
?
?
21:00
Metropolitanos
Caracas
?
?
21:00
Deportivo La Guaira
Estudiantes Mérida
?
?
21:00
Deportivo Lara
Portuguesa
?
?
21:00
Zamora Fútbol Club
Carabobo
?
?
21:00
Deportivo Táchira
Yaracuyanos
?
?
21:00
Aragua
Atlético Venezuela
?
?
21:00
Academia Puerto Cabello
Gran Valencia
?
?
21:00
Trujillanos
Mineros de Guayana
?
?
Wales Premier League
>>>
14:30
FT
Haverfordwest County
Connah's Quay
1
4
14:30
FT
Caernarfon Town
The New Saints
0
4