Most Popular
England Premier League
>>>
12:30
FT
Arsenal
Burnley
2
1
15:00
FT
Aston Villa
AFC Bournemouth
1
2
15:00
FT
Southampton
Liverpool
1
2
15:00
FT
Norwich City
Newcastle United
3
1
15:00
FT
Everton
Watford
1
0
15:00
FT
Brighton & Hove Albion
West Ham United
1
1
17:30
15'
Manchester City
Tottenham Hotspur
0
0
England Championship
>>>
15:00
FT
Barnsley
Charlton Athletic
2
2
15:00
FT
Wigan Athletic
Leeds United
0
2
15:00
FT
Swansea City
Preston North End
3
2
15:00
FT
Stoke City
Derby County
2
2
15:00
FT
Nottingham Forest
Birmingham City
3
0
15:00
FT
Millwall
Sheffield Wednesday
1
0
15:00
FT
Luton Town
West Bromwich Albion
1
2
15:00
FT
Bristol City
Queens Park Rangers
2
0
15:00
FT
Blackburn Rovers
Middlesbrough
1
0
15:00
FT
Brentford
Hull City
1
1
England League One
>>>
12:30
FT
Sunderland
Portsmouth
2
1
15:00
FT
Coventry City
Bristol Rovers
2
0
15:00
FT
Wycombe Wanderers
Milton Keynes Dons
3
2
15:00
FT
Tranmere Rovers
Bolton Wanderers
5
0
15:00
FT
Burton Albion
Rotherham United
0
1
15:00
FT
Blackpool
Oxford United
2
1
15:00
FT
Shrewsbury Town
Rochdale
0
0
15:00
FT
AFC Wimbledon
Accrington Stanley
1
1
15:00
FT
Peterborough United
Ipswich Town
2
2
15:00
FT
Lincoln City
Southend United
4
0
15:00
FT
Doncaster Rovers
Fleetwood Town
3
2
England League Two
>>>
15:00
FT
Morecambe
Cheltenham Town
0
0
15:00
FT
Leyton Orient
Stevenage
0
0
15:00
FT
Forest Green Rovers
Grimsby Town
1
0
15:00
FT
Exeter City
Swindon Town
1
1
15:00
FT
Scunthorpe United
Crawley Town
2
2
15:00
FT
Crewe Alexandra
Walsall
1
0
15:00
FT
Salford City
Port Vale
1
1
15:00
FT
Colchester United
Cambridge United
1
2
15:00
FT
Northampton Town
Macclesfield Town
1
2
15:00
FT
Carlisle United
Mansfield Town
0
2
15:00
FT
Newport County
Plymouth Argyle
1
0
15:00
FT
Bradford City
Oldham Athletic
3
0
Spain La Liga
>>>
16:00
85'
Celta de Vigo
Real Madrid
0
3
18:00
Valencia
Real Sociedad
Read Tip
& Preview
19:00
Mallorca
SD Eibar
Read Tip
& Preview
20:00
Villarreal
Granada
Read Tip
& Preview
20:00
Leganés
Osasuna
Read Tip
& Preview
Germany Bundesliga
>>>
14:30
FT
Borussia Dortmund
Augsburg
5
1
14:30
FT
Werder Bremen
Fortuna Düsseldorf
1
3
14:30
FT
Freiburg
Mainz 05
3
0
14:30
FT
Wolfsburg
Köln
2
1
14:30
FT
Bayer Leverkusen
Paderborn
3
2
17:30
15'
Borussia M'gladbach
Schalke 04
0
0
France Ligue 1
>>>
16:30
57'
Nantes
Olympique Marseille
0
0
19:00
Amiens SC
Lille
Read Tip
& Preview
19:00
Bordeaux
Montpellier
Read Tip
& Preview
19:00
Nîmes
Nice
Read Tip
& Preview
19:00
Toulouse
Dijon
Read Tip
& Preview
19:00
Metz
Monaco
Read Tip
& Preview
Brazil Serie A
>>>
21:00
Corinthians
Botafogo
Read Tip
& Preview
21:00
Fortaleza
Internacional
Read Tip
& Preview
23:00
Vasco da Gama
Flamengo
Read Tip
& Preview
23:00
Athletico PR
Atlético Mineiro
Read Tip
& Preview
Argentina Superliga
>>>
01:10
FT
Talleres Córdoba
Central Cordoba SdE
1
1
19:30
Newell's Old Boys
Unión Santa Fe
Read Tip
& Preview
21:45
San Lorenzo
Rosario Central
Read Tip
& Preview
Portugal Primeira Liga
>>>
16:30
55'
Moreirense
Gil Vicente
2
0
19:00
Belenenses
Benfica
Read Tip
& Preview
21:30
Porto
Vitória Setúbal
Read Tip
& Preview
Netherlands Eredivisie
>>>
17:30
15'
ADO Den Haag
Sparta Rotterdam
0
0
17:30
14'
VVV-Venlo
Ajax
0
0
19:45
FC Emmen
SC Heerenveen
Read Tip
& Preview
Russia Premier League
>>>
12:00
FT
Ural
Krylya Sovetov
1
3
17:00
42'
Zenit
Akhmat Grozny
0
0
Turkey Super Lig
>>>
17:15
32'
Gençlerbirliği
Rizespor
0
0
19:45
Sivasspor
Beşiktaş
Read Tip
& Preview
19:45
Kayserispor
Alanyaspor
Read Tip
& Preview
Germany 2. Bundesliga
>>>
12:00
FT
Wehen Wiesbaden
Hannover 96
0
3
12:00
FT
Arminia Bielefeld
Erzgebirge Aue
3
1
12:00
FT
Stuttgart
St. Pauli
2
1
Belgium Pro League
>>>
17:00
46'
Kortrijk
Anderlecht
0
1
19:00
Mechelen
Cercle Brugge
Read Tip
& Preview
19:30
Waasland-Beveren
Genk
Read Tip
& Preview
Austria Tipico Bundesliga
>>>
16:00
88'
St. Pölten
Salzburg
0
6
16:00
88'
Wolfsberger AC
Mattersburg
5
0
16:00
88'
LASK Linz
Wattens
1
1
Czech Republic Czech Liga
>>>
16:00
83'
Opava
Zlín
0
2
16:00
87'
Slovácko
Příbram
2
0
18:30
Bohemians 1905
Sigma Olomouc
Read Tip
& Preview
France Ligue 2
>>>
14:00
FT
Lens
Le Havre
1
3
Norway Eliteserien
>>>
17:00
46'
Odd
Rosenborg
1
0
Sweden Allsvenskan
>>>
15:00
FT
Hammarby
GIF Sundsvall
3
0
A to Z Countries
Algeria Ligue 1
>>>
20:45
MC Oran
USM Bel Abbès
Read
Preview
Algeria Youth League
>>>
20:45
FT
MC Oran U21
USM Bel Abbès U21
5
2
Argentina Primera B Nacional
>>>
01:30
FT
Estudiantes Río Cuarto
Temperley
3
0
02:00
FT
Atletico Mitre
Estudiantes Caseros
0
1
16:00
88'
Brown de Adrogué
Atlético Rafaela
1
1
17:05
34'
Atlanta
Independiente Rivadavia
1
1
19:30
Villa Dálmine
Instituto
Read Tip
& Preview
19:30
Sarmiento
Deportivo Santamarina
Read Tip
& Preview
22:00
Belgrano
San Martín San Juan
Read Tip
& Preview
Argentina Primera B Metropolitana
>>>
19:30
Comunicaciones
San Miguel
Read Tip
& Preview
19:30
UAI Urquiza
Tristán Suárez
Read Tip
& Preview
19:30
Almirante Brown
Colegiales
Read Tip
& Preview
Armenia Premier League
>>>
14:15
FT
Alashkert
Banants
2
1
16:00
88'
Gandzasar
Lori
1
1
Armenia First League
>>>
14:00
FT
Shirak II
Ani Yerevan
0
0
14:00
FT
Ararat II
Van
0
6
14:00
FT
Lokomotiv
Torpedo Yerevan
2
0
14:00
FT
Pyunik II
West Armenia
2
5
16:15
Banants II
Dilijan
?
?
Asia Aff Championship U19
>>>
10:30
AET
Indonesia U19
Malaysia U19
3
4
13:30
FT
Australia U19
Myanmar U19
2
1
Australia Brisbane Premier League
>>>
08:00
FT
The Gap
Taringa Rovers
0
5
08:30
FT
Grange Thistle
Bayside United
2
3
10:00
FT
Toowong
Univ. Queensland
4
2
10:00
North Pine
Albany Creek Excelsior
?
?
Australia Capital Territory
>>>
06:00
Riverina Rhinos
Tuggeranong United
?
?
06:00
FT
Woden Weston
Monaro Panthers
1
3
Australia New South Wales
>>>
07:00
AET
Sydney United
Marconi Stallions
2
0
10:00
FT
APIA Leichhardt Tigers
Blacktown City
0
0
Npl Western Australia
>>>
08:00
FT
Inglewood United
Stirling Lions
3
0
08:00
FT
Balcatta
Sorrento
2
2
08:00
FT
Bayswater City
Rockingham City
5
0
08:00
FT
Floreat Athena
ECU Joondalup
1
2
08:00
FT
Armadale
Perth
0
2
Australia Npl Tasmania
>>>
05:15
FT
Devonport City
Riverside Olympic
4
2
07:15
FT
Glenorchy Knights
Launceston City
3
0
Australia Npl Queensland
>>>
07:30
FT
Gold Coast United
Sunshine Coast
1
0
09:00
FT
Moreton Bay United
Redlands United
2
1
09:00
FT
Brisbane Strikers
Olympic
4
1
09:00
FT
Queensland Lions
SWQ Thunder
5
1
09:30
FT
Brisbane City
Magpies Crusaders
1
1
10:00
FT
Western Pride
Eastern Suburbs Brisbane
3
2
Npl South Australian
>>>
10:30
FT
Adelaide United ||
South Adelaide Panthers
1
1
10:30
FT
Para Hills Knights
Adelaide Olympic
3
3
10:30
FT
Campbelltown City
Croydon Kings
2
1
10:30
FT
West Adelaide
NE MetroStars
0
4
10:30
FT
Adelaide Raiders
Adelaide Blue Eagles
1
3
10:30
FT
Adelaide City
Adelaide Comets
1
2
Australia Npl Victoria
>>>
05:45
FT
Avondale Heights
Heidelberg United
2
3
06:00
FT
Green Gully
Dandenong Thunder
6
2
09:00
FT
Port Melbourne
Bentleigh Greens
1
1
Australia Northern Nsw
>>>
05:30
FT
Edgeworth Eagles
Weston Bears
4
1
08:00
FT
Newcastle Jets II
Broadmeadow Magic
0
5
Australia Victoria NPL Youth League
>>>
03:15
FT
Avondale Heights U20
Heidelberg United U20
1
1
04:00
FT
Green Gully U20
Dandenong Thunder U20
1
2
07:00
FT
Port Melbourne U20
Bentleigh Greens U20
1
2
Austria Regionalliga: Mitte
>>>
18:00
St. Anna
Gleisdorf 09
Read Tip
& Preview
18:00
Kalsdorf
Wels
Read Tip
& Preview
Austria Regionalliga: Ost
>>>
16:30
55'
Wiener Neustadt
Stripfing
1
0
18:00
Leobendorf
Wiener Viktoria
Read Tip
& Preview
Austria Regionalliga: West
>>>
15:00
FT
Dornbirner SV
Langenegg
0
1
16:00
80'
Rheindorf Altach II
Röthis
4
1
16:00
81'
Hohenems
Wolfurt
0
1
Austria Landesliga
>>>
16:00
Deutschkreutz
Pinkafeld
?
?
16:00
St. Margarethen
Güssing
?
?
16:00
Horitschon
Leithaprodersdorf
?
?
16:00
Oberwart / Rotenturm
Parndorf
?
?
16:00
Bad Sauerbrunn
Ritzing
?
?
16:00
Oberpetersdorf
Eltendorf
?
?
16:00
Dellach im Gailtal
Ferlach
?
?
16:00
Markt Allhau
Kohfidisch
?
?
Azerbaijan Premier League
>>>
16:00
82'
Qabala
Sumqayıt
0
2
Belarus Premier League
>>>
14:45
FT
Slavia
Dnyapro
1
0
16:45
HT
Minsk
Torpedo BelAZ
0
0
Belarus First Division
>>>
12:00
FT
Naftan
Lida
3
2
14:00
FT
Slonim
Khimik Svetlogorsk
2
1
15:00
Sputnik
Smorgon
?
?
15:00
FT
Belshina
Ruh Brest
2
2
15:00
FT
Orsha
Krumkachy
2
1
15:00
FT
Baranovichi
Smolevichy-STI
0
5
15:00
Granit
Gomelzheldortrans
?
?
Belarus Second Division
>>>
10:00
Uzda
DYuSSh-3 Pinsk
?
?
13:00
Molodechno-DYuSSh 4
Kletsk
?
?
14:00
Ivatsevichi
Arsenal
?
?
14:00
Viktoriya Maryina Horka
Gorki
?
?
15:00
Oshmyany
CIST
?
?
15:00
Osipovichy
Belshina II
?
?
16:00
Neman-Agro
Energosbyt-BSATU
?
?
Belgium First Division B
>>>
16:00
89'
Lommel United
Excelsior Virton
0
3
19:30
Westerlo
SV Roeselare
Read Tip
& Preview
Belgium Belgian Cup
>>>
18:00
La Louvière Centre
De Kempen
Read
Preview
18:00
Dessel Sport
RWDM
Read
Preview
18:00
Knokke
Bilzerse Waltwilder
Read
Preview
18:00
Dender
RFC Seraing
Read
Preview
Belgium Provincial-Liege
>>>
19:00
Malmundaria
Wanze / Bas-Oha
Read
Preview
Belgium Provincial-Namur
>>>
19:00
Wépion
Andennais
Read
Preview
Bolivia Liga De Futbol Prof
>>>
20:00
Always Ready
Club Destroyers
Read Tip
& Preview
Bosnia and Herzegovina Premier Liga
>>>
16:30
60'
Velez
Siroki Brijeg
1
0
16:30
57'
Zvijezda '09 Brgule
Celik
1
0
19:30
Zeljeznicar
Sloboda Tuzla
Read Tip
& Preview
19:30
Borac Banja Luka
Mladost Doboj Kakanj
Read Tip
& Preview
Bosnia and Herzegovina First League: FBiH
>>>
16:30
Budućnost Banovići
Gorazde
?
?
16:30
55'
Rudar Kakanj
Zvijezda
0
1
16:30
Metalleghe-BSI Jajce
Jedinstvo Bihac
?
?
16:30
Bratstvo Gracanica
Igman Konjic
?
?
16:30
Olimpic Sarajevo
Travnik
?
?
16:30
Orasje
Radnik Hadžići
?
?
Bosnia and Herzegovina First League: RS
>>>
16:30
56'
Slavija
Rudar Prijedor
0
0
16:30
62'
FK Jedinstvo Brcko
Krupa na Vrbasu
0
1
16:30
Zeljeznicar Banja Luka
Sloga Gornje Crnjelovo
?
?
16:30
52'
Kozara Gradiska
Tekstilac Derventa
0
0
19:30
Modrica
Podrinje Janja
Read
Preview
Brazil Serie B
>>>
01:30
FT
Guarani
Vila Nova
0
2
15:00
FT
São Bento
Paraná
2
1
20:30
Sport Recife
Botafogo SP
Read Tip
& Preview
23:00
América Mineiro
Cuiabá
Read Tip
& Preview
Brazil Serie C
>>>
00:00
FT
Remo
EC São José
2
0
20:00
Tombense
Atlético Acreano
Read Tip
& Preview
21:00
Botafogo PB
Náutico
Read Tip
& Preview
23:00
Imperatriz
Ferroviário
Read Tip
& Preview
23:15
ABC
Sampaio Corrêa
Read Tip
& Preview
Brazil Carioca 2
>>>
19:00
Itaboraí
Angra dos Reis
Read
Preview
19:00
Bonsucesso
Artsul
Read
Preview
19:00
Friburguense
Nova Cidade
Read
Preview
19:00
Tigres do Brasil
Sampaio Corrêa RJ
Read
Preview
19:00
Barra da Tijuca
Gonçalense
Read
Preview
19:00
Duque de Caxias
América RJ
Read
Preview
19:00
Serra Macaense
Olaria
Read
Preview
Brazil Amapaense
>>>
00:00
Ypiranga AP
Trem
?
?
Brazil Carioca U20
>>>
14:00
FT
Macaé U20
Flamengo RJ U20
3
2
14:00
FT
Nova Iguaçu U20
Boavista U20
1
0
19:00
Vasco U20
Cabofriense U20
Read
Preview
19:00
Volta Redonda U20
Botafogo U20
Read
Preview
Brazil Brasileiro Women
>>>
18:00
Internacional RS
Flamengo
Read Tip
& Preview
Brazil Paulista Série B
>>>
19:00
Amparo
Independente SP
Read
Preview
19:00
Itapirense
Rio Branco SP
Read
Preview
19:00
Mauá
Flamengo SP
Read
Preview
19:00
Catanduva
Marília
Read
Preview
23:00
Tupã
Francana
Read
Preview
Brazil Paulista U20
>>>
19:00
Velo Clube U20
Ferroviária U20
Read
Preview
19:00
Ponte Preta U20
Primavera SP U20
Read
Preview
19:00
Mirassol U20
Guarani U20
Read
Preview
19:00
Desportivo Brasil U20
São Caetano U20
Read
Preview
19:00
Linense U20
Botafogo SP U20
Read
Preview
Brazil Mineiro U20
>>>
14:00
Serranense U20
Uniao Luziense U20
?
?
14:00
Bétis U20
Tupi U20
?
?
14:00
Villa Nova MG U20
Uberlândia U20
?
?
14:00
Democrata SL U20
Coimbra U20
?
?
14:00
Boston City U20
América TO U20
?
?
14:00
Atletico-MG U20
Pouso Alegre U20
?
?
14:00
Cruzeiro U20
Minas Boca U20
?
?
14:00
América Mineiro U20
Patrocinense U20
?
?
Brazil Paulista Women
>>>
15:00
São José
Palmeiras W
?
?
Brazil Paranaense U19
>>>
19:00
Coritiba U19
Operário PR U19
Read
Preview
19:00
Athletico-PR U19
Independente SJ U19
Read
Preview
19:00
Toledo U19
Iraty U19
Read
Preview
19:00
Londrina U19
Rolândia U19
Read
Preview
19:00
Cascavel U19
Paraná U19
Read
Preview
Bulgaria Parva Liga
>>>
16:00
86'
Beroe
Botev Plovdiv
2
0
18:30
Vitosha Bistritsa
Levski Sofia
Read Tip
& Preview
Bulgaria B PFG
>>>
16:00
84'
Lokomotiv Sofia 1929
Spartak Pleven
1
0
16:00
88'
Hebar 1918
Lokomotiv G. Oryahovitsa
0
0
17:00
44'
Chernomorets Balchik
Septemvri Sofia
0
0
Bulgaria 3. League Northeast
>>>
16:00
Botev Novi Pazar
Shumen 2007
?
?
16:00
Dobrudzha 1919
Septemvri Tervel
?
?
16:00
Topolite
Suvorovo
?
?
16:00
Hitrino
Kubrat
?
?
Bulgaria 3. League Southeast
>>>
16:00
Atletik Kuklen
Haskovo 1957
?
?
16:00
Zagorets
Levski Karlovo
?
?
16:00
Yambol 1915
Gigant Saedinenie
?
?
16:00
Chernomorets 1919 Burgas
Minyor Radnevo
?
?
16:00
Karnobat
Maritsa Plovdiv
?
?
16:00
Svilengrad
Borislav 2009
?
?
16:00
Nesebar
Sozopol
?
?
16:00
Dimitrovgrad
Rozova dolina
?
?
Bulgaria 3. League Southwest
>>>
16:00
Chavdar Etropole
Botev Ihtiman
?
?
16:00
Perun
Slivnishki geroy
?
?
16:00
Pirin Razlog
FK Minyor Pernik
?
?
16:00
Sportist Svoge
Kyustendil
?
?
16:00
Nadezhda Dobroslavtsi
Oborishte
?
?
16:00
Bansko
Marek
?
?
16:00
Vihren
Rilski Sportist
?
?
Burkina Faso Premier League
>>>
16:30
Etoile Filante
Douanes
?
?
16:30
RC Bobo-Dioulasso
ASEC Koudougou
?
?
16:30
Majestic
ASFA-Yennenga
?
?
18:45
USFA
Royal
Read
Preview
Cambodia C-League
>>>
09:30
Asia Europe University
Cambodia Tiger
?
?
09:30
FT
Bati Youth
National Defense
1
4
09:30
FT
Soltilo Angkor
Kirivong Sok Sen Chey
0
0
Canada Canadian Soccer League
>>>
00:00
Serbian White Eagles
Vorkuta
?
?
Canada Premier League
>>>
02:00
FT
Cavalry
Edmonton
0
0
20:30
York9
Pacific
Read Tip
& Preview
23:00
Valour
Forge
Read Tip
& Preview
Chile Primera Division
>>>
00:30
FT
Colo-Colo
Unión Española
1
0
17:30
13'
O'Higgins
Deportes Iquique
1
0
20:00
Coquimbo Unido
Curicó Unido
Read Tip
& Preview
22:30
Universidad Católica
Everton
Read Tip
& Preview
Chile Primera B
>>>
01:00
FT
Barnechea
Copiapó
2
0
17:00
42'
Magallanes
Unión San Felipe
0
0
20:00
Santiago Wanderers
Puerto Montt
Read Tip
& Preview
Chile Segunda División
>>>
20:00
Recoleta
San Antonio Unido
Read
Preview
20:30
Lautaro de Buin
Fernández Vial
Read
Preview
23:00
Deportes Vallenar
Independiente
Read
Preview
China PR League One
>>>
12:30
FT
Beijing BG
Changchun Yatai
0
1
12:30
FT
Shijiazhuang Ever Bright
Qingdao Hainiu
1
0
12:30
FT
Guangdong Southern Tigers F.C
Nantong Zhiyun
3
2
12:30
FT
Guizhou Zhicheng
Heilongjiang Lava Spring
2
0
12:30
FT
Shanghai Shenxin
Shaanxi Chang'an
2
3
Colombia Primera A
>>>
01:30
FT
Patriotas Boyacá
Envigado
3
0
21:15
Millonarios
La Equidad
Read Tip
& Preview
23:00
América de Cali
Rionegro Águilas
Read Tip
& Preview
23:30
Cúcuta Deportivo
Jaguares de Córdoba
Read Tip
& Preview
Colombia Primera B
>>>
20:00
Tigres
Real Santander
Read Tip
& Preview
21:00
Barranquilla
Leones FC
Read Tip
& Preview
21:00
Llaneros
Bogotá
Read Tip
& Preview
21:00
Valledupar
Orsomarso
Read Tip
& Preview
Congo Super Ligue
>>>
13:30
Vita Club
Simba
?
?
15:30
Maniema Union
Groupe Bazano
?
?
15:30
Saint Eloi Lupopo
AC Rangers
?
?
Costa Rica Primera Division
>>>
22:05
Limón
San Carlos
Read Tip
& Preview
Costa Rica Liga de Ascenso
>>>
20:00
Aserrí
Municipal Liberia
Read
Preview
21:00
Puma Generaleña
Turrialba
Read
Preview
22:00
Sporting San José
Juventud Escazuceña
Read
Preview
Croatia 1. HNL
>>>
18:00
Varaždin
Lokomotiva Zagreb
Read Tip
& Preview
20:00
Istra 1961
Slaven Koprivnica
Read Tip
& Preview
Croatia 2. HNL
>>>
16:30
58'
Kustošija
Dugopolje
1
3
16:30
60'
Solin
Hrvatski Dragovoljac
1
1
18:00
Šibenik
Hajduk Split II
Read Tip
& Preview
Czech Republic 2. Liga FNL
>>>
09:15
FT
Třinec
Hradec Králové
1
1
09:15
FT
Chrudim
Viktoria Žižkov
0
3
09:15
FT
Dukla Praha
Zbrojovka Brno
2
1
09:15
FT
Baník Sokolov
Vlašim
2
1
16:00
83'
Vítkovice
Prostějov
2
2
16:00
87'
Lisen
Slavoj Vyšehrad
0
0
Czech Republic 3. Liga CFL
>>>
09:15
FT
Motorlet Praha
Karlovy Vary
2
0
09:15
FT
Písek
Jiskra Domažlice
0
1
Czech Republic 3. Liga MSFL
>>>
09:15
FT
Odra Petrkovice
Viktoria Otrokovice
1
1
15:30
FT
Znojmo
Sigma Olomouc II
0
2
15:30
FT
Frýdek-Místek
Hlučín
2
0
15:30
FT
Vyškov
Banik Ostrava II
1
1
15:30
FT
Uherský Brod
Hanácká
1
0
Czech Republic 4. Liga Division A
>>>
09:30
FT
Jindrichuv Hradec
Spartak Sobeslav
1
5
12:30
FT
Sokol Čížová
Český lev - Union Beroun
7
1
14:00
43'
České Budějovice II
Hvězda Cheb
0
0
16:00
88'
Klatovy
Slavoj Mýto
0
1
16:00
87'
Doubravka
Petřín Plzeň
2
1
16:00
87'
Prestice
Rokycany
2
0
Czech Republic 4. Liga Division B
>>>
09:15
FT
Chomutov
Meteor Praha
3
0
09:15
FT
Aritma Praha
Dobris
2
0
09:15
FT
Neratovice-Byškovice
Kladno
2
1
09:15
FT
Štětí
Tatran Rakovnik
2
3
09:15
FT
FK Brandys nad Labem
Arsenal Česká Lípa
2
0
14:00
FT_PEN
Olympie Brezova
Banik Sous
1
1
16:00
87'
Slaný
Český Brod
0
1
Czech Republic 4. Liga Division C
>>>
09:15
43'
Kolín
Vysoke Myto
0
0
09:15
FT
Sparta Kutná Hora
Poříčany
2
1
09:15
FT
Velke Hamry
Hlinsko
3
2
16:00
43'
Horky nad Jizerou
Ostra
0
0
16:00
87'
Letohrad
Benatky nad Jizerou
0
3
16:00
82'
Trutnov
Dvůr Králové
1
0
Czech Republic 4. Liga Division E
>>>
15:00
FT
Bzenec
Hranice
1
3
15:30
FT
Hodonín-Šardice
Slavičín
2
2
15:30
FT
Viktorie Přerov
FC Vsetin
0
1
15:30
43'
Skaštice
Šumperk
1
0
Czech Republic 4. Liga Division D
>>>
09:15
FT
Havlickuv Brod
Humpolec
3
4
15:30
Bystřice nad Pernštejnem
Velka Bites
?
?
15:30
FT
Břeclav
Start Brno
0
6
15:30
Stara Rise
Sokol Tasovice
?
?
Czech Republic U19 League
>>>
09:15
FT
FK Pardubice U19
Meteor Praha U19
5
0
10:00
FT
Sparta Praha U19
Ceske Budejovice U19
8
0
10:00
FT
Slovacko U19
Opava U19
1
1
10:00
FT
Sigma Olomouc U19
Karvina U19
5
0
10:00
FT
Slavia Prague U19
Pribram U19
4
0
10:00
FT_PEN
Plzen U19
Hradec Kralove U19
2
2
11:00
FT
Brno U19
FC Fastav Zlin U19
1
3
Czech Republic First League Women
>>>
10:00
Liberec W
Dukla Prague W
?
?
15:00
Slavia Prague W
Plzen W
?
?
Côte d'Ivoire Ligue 1
>>>
16:30
WAC
SOA
?
?
16:30
Issia Wazi
Tanda
?
?
19:00
AFAD
San-Pedro
Read Tip
& Preview
Denmark 2. Division Group 1
>>>
12:00
FT
FA 2000
Vanløse
1
3
13:00
FT
Frem
Slagelse B&I
1
2
14:00
FT
Skovshoved
Hillerød
0
1
Denmark 2. Division Group 2
>>>
13:00
FT
Jammerbugt
AB
1
1
13:00
FT
Næsby
Vejgaard B
3
3
13:00
FT
Dalum
Sydvest
5
1
13:00
FT
Middelfart
VSK Århus
2
1
13:00
FT
Brabrand
Aarhus Fremad
1
0
Denmark Series Group 1
>>>
11:30
FT
Fremad Valby
Tarnby FF
2
0
12:00
Allerod
Køge Nord
?
?
12:00
LSF
KFUM Roskilde
?
?
12:30
Skjold Birkerod
Taastrup
?
?
Denmark Series Group 2
>>>
11:00
FT
Avedøre
GVI
1
1
12:00
FT
BK Union
AB Tårnby
0
3
12:00
Karlslunde
B 1908
?
?
12:00
Greve
Ishøj
?
?
12:00
Frederikssund
KFUM
?
?
Denmark Series Group 3
>>>
12:00
Otterup
Kolding B
?
?
12:00
FT
Tarup-Paarup
OKS
1
3
12:30
Hedensted
Herning Fremad
?
?
14:00
Varde IF Elite
Marienlyst
?
?
Denmark Series Group 4
>>>
12:15
Lyseng
Norresundby
?
?
12:30
Aarhus Fremad II
Silkeborg KFUM
?
?
12:30
Kjellerup
Viby
?
?
Denmark 3f Ligaen Women
>>>
12:00
FT
BSF W
KoldingQ W
1
1
12:00
Farum BK W
VSK Aarhus W
?
?
14:00
FC Thy - ThistedQ
Odense Q W
?
?
Dominican Republic Liga Mayor
>>>
21:00
Universidad O&M
Atlántico
Read Tip
& Preview
Ecuador Liga Pro
>>>
01:15
FT
LDU Quito
Barcelona
2
0
21:00
Mushuc Runa
Delfin
Read Tip
& Preview
23:15
América de Quito
Guayaquil City
Read Tip
& Preview
Ecuador Primera B
>>>
17:00
43'
Manta
LDU Loja
1
1
21:00
Santa Rita
Gualaceo
Read Tip
& Preview
21:30
Clan Juvenil
LDU Portoviejo
Read Tip
& Preview
21:30
Puerto Quito
Orense
Read
Preview
Egypt Cup
>>>
19:00
Al Ahly
Pyramids FC
Read Tip
& Preview
El Salvador Primera Division
>>>
22:30
El Vencedor
FAS
Read
Preview
22:45
Águila
Jocoro
Read
Preview
England Vanarama National League
>>>
15:00
FT
Barnet
Chesterfield
2
2
15:00
FT
Stockport County
Eastleigh
2
0
15:00
FT
Aldershot Town
Halifax Town
1
1
15:00
FT
Solihull Moors
Ebbsfleet United
2
1
15:00
FT
Fylde
Woking
1
4
15:00
FT
Maidenhead United
Chorley
4
1
15:00
FT
Hartlepool United
Bromley
2
3
15:00
FT
Dover Athletic
Torquay United
1
2
15:00
FT
Dagenham & Redbridge
Harrogate Town
4
2
15:00
FT
Boreham Wood
Sutton United
0
1
17:20
21'
Barrow
Yeovil Town
0
0
England Vanarama National League North
>>>
15:00
FT
Farsley Celtic
Spennymoor Town
1
0
15:00
FT
Darlington
Southport
2
0
15:00
FT
Chester
Gloucester City
4
0
15:00
FT
Curzon Ashton
Kidderminster Harriers
0
1
15:00
FT
Brackley Town
Altrincham
1
0
15:00
FT
Boston United
Guiseley
1
1
15:00
FT
Blyth Spartans
Hereford
0
1
15:00
FT
Alfreton Town
Bradford Park Avenue
4
0
15:00
FT
York City
Leamington
2
0
15:00
FT
AFC Telford United
King's Lynn Town
1
3
15:00
FT
Kettering Town
Gateshead
1
2
England Premier League U18
>>>
11:00
FT
Swansea U18
Southampton U18
4
2
11:00
FT
Chelsea U18
West Ham U18
4
3
11:00
FT
Derby U18
West Brom U18
1
3
11:00
FT
Liverpool U18
Stoke City U18
3
2
11:30
FT
Tottenham U18
Brighton U18
2
3
12:00
FT
Norwich U18
Fulham U18
3
3
12:00
Aston Villa U18
Arsenal U18
?
?
12:00
FT
Reading U18
Leicester U18
1
1
12:30
FT
Sunderland U18
Blackburn U18
2
5
12:30
FT
Manchester City U18
Newcastle Utd U18
7
1
13:00
FT
Wolverhampton U18
Manchester United U18
2
0
England Non League Premier: Isthmian
>>>
15:00
FT
Wingate & Finchley
Bognor Regis Town
0
5
15:00
FT
Lewes
Bowers & Pitsea
0
2
15:00
FT
Kingstonian
Margate
3
3
15:00
FT
Folkestone Invicta
Leatherhead
1
1
15:00
FT
Enfield Town
Horsham
1
4
15:00
FT
East Thurrock United
Potters Bar Town
1
3
15:00
FT
Cray Wanderers
Corinthian-Casuals
0
0
15:00
FT
Carshalton Athletic
Bishop's Stortford
4
2
15:00
FT
Worthing
AFC Hornchurch
0
6
15:00
FT
Cheshunt
Haringey Borough
0
1
15:00
FT
Brightlingsea Regent
Merstham
0
0
England Non League Div One: Isthmian North
>>>
15:00
Romford
Canvey Island
?
?
15:00
Bury Town
Basildon United
?
?
15:00
Maldon & Tiptree
Soham Town Rangers
?
?
15:00
Hullbridge Sports
Witham Town
?
?
15:00
Histon
Heybridge Swifts
?
?
15:00
Grays Athletic
Brentwood Town
?
?
15:00
Felixstowe & Walton United
Great Wakering Rovers
?
?
15:00
Dereham Town
Aveley
?
?
15:00
Tilbury
Cambridge City
?
?
15:00
Coggeshall Town
AFC Sudbury
?
?
England Non League Div One: Southern Central
>>>
15:00
Bedford Town
Thame
?
?
15:00
Aylesbury United
Corby Town
?
?
15:00
Yaxley FC
Halesowen Town
?
?
15:00
AFC Dunstable
Biggleswade
?
?
15:00
Welwyn Garden City
Wantage Town
?
?
15:00
North Leigh
Berkhamsted
?
?
15:00
Kidlington
Daventry Town
?
?
15:00
AFC Kempston Rovers
Didcot Town
?
?
15:00
Coleshill Town
Barton Rovers
?
?
15:00
Bedworth United
St Neots Town
?
?
England Non League Div One: Northern North
>>>
15:00
Ossett United
Mossley
?
?
15:00
Marske United
City of Liverpool
?
?
15:00
Marine
Dunston
?
?
15:00
Droylsden
Colne
?
?
15:00
Kendal Town
Prescot Cables
?
?
15:00
Clitheroe
Brighouse Town
?
?
15:00
Workington
Pickering Town CFC
?
?
15:00
Tadcaster Albion
Trafford
?
?
15:00
Runcorn Linnets
Pontefract Collieries
?
?
15:00
Ramsbottom United
Widnes
?
?
England Non League Div One: Isthmian South
>>>
15:00
Cray Valley (PM)
Hastings United
?
?
15:00
Harlow Town
FC Romania
?
?
15:00
Chipstead
Bracknell Town
?
?
15:00
Burgess Hill Town
Hythe Town
?
?
15:00
Whyteleafe
Herne Bay
?
?
15:00
Bedfont Sports
Hanwell Town
?
?
15:00
Ware
Staines Town
?
?
15:00
Whitstable Town
Sittingbourne
?
?
15:00
Ashford Town (Middlesex)
Chalfont St Peter
?
?
15:00
Uxbridge
Chertsey Town
?
?
15:00
Whitehawk
VCD Athletic
?
?
15:00
South Park
Waltham Abbey
?
?
15:00
Three Bridges
Sevenoaks Town
?
?
15:00
Northwood
Westfield
?
?
15:00
Ramsgate
Chichester City
?
?
15:00
Marlow
Barking
?
?
15:00
Phoenix Sports
Ashford United
?
?
15:00
East Grinstead Town
Haywards Heath Town
?
?
15:00
Hertford Town
Tooting & Mitcham United
?
?
15:00
Faversham Town
Guernsey
?
?
England Non League Div One: Northern South
>>>
15:00
Frickley Athletic
Chasetown
?
?
15:00
Wisbech Town
Leek Town
?
?
15:00
Sutton Coldfield Town
Spalding United
?
?
15:00
Sheffield
Newcastle Town
?
?
15:00
Market Drayton Town
Belper Town
?
?
15:00
Loughborough Dynamo
Worksop Town
?
?
15:00
Lincoln United
Carlton Town
?
?
15:00
Ilkeston Town
Cleethorpes Town
?
?
15:00
Kidsgrove Athletic
Stocksbridge Park Steels
?
?
15:00
Glossop North End
Stamford
?
?
England Non League Div One: Southern S & W
>>>
15:00
Mangotsfield United
Sholing
?
?
15:00
Highworth Town
Frome Town
?
?
15:00
Evesham United
Paulton Rovers
?
?
15:00
Cinderford Town
Cirencester Town
?
?
15:00
Bristol Manor Farm
Winchester City
?
?
15:00
Bideford
Moneyfields
?
?
15:00
Thatcham Town
Willand Rovers
?
?
15:00
Basingstoke Town
Barnstaple Town
?
?
15:00
Melksham Town
Slimbridge
?
?
15:00
AFC Totton
Larkhall Athletic
?
?
England Non League Premier: Northern
>>>
15:00
FT
Nantwich Town
Gainsborough Trinity
2
1
15:00
FT
Mickleover Sports
Stalybridge Celtic
1
0
15:00
FT
Matlock Town
Bamber Bridge
1
0
15:00
FT
Lancaster City
Stafford Rangers
2
1
15:00
FT
Whitby Town
Witton Albion
1
1
15:00
FT
Hyde United
Basford United
2
3
15:00
FT
Grantham Town
United of Manchester
3
2
15:00
FT
Warrington Town
Morpeth Town
1
3
15:00
FT
Ashton United
Atherton Collieries
2
2
15:00
FT
Scarborough Athletic
Buxton
1
1
15:00
FT
Radcliffe Borough
South Shields
0
1
England Non League Premier: Southern
>>>
15:00
Blackfield & Langley
Metropolitan Police FC
?
?
15:00
FT
Coalville Town
Bromsgrove Sporting
2
2
15:00
FT
Truro City
Swindon Supermarine
1
0
15:00
FT
Beaconsfield Town
Farnborough
1
3
15:00
FT
Biggleswade Town
St Ives Town
2
0
15:00
FT
Taunton Town
Chesham United
3
2
15:00
FT
Alvechurch
Hitchin Town
5
0
15:00
FT
Stratford Town
Kings Langley
3
3
15:00
FT
Banbury United
Royston Town
2
0
15:00
FT
Salisbury
Dorchester Town
4
1
15:00
FT
AFC Rushden & Diamonds
Nuneaton Town
2
0
15:00
FT
Poole Town
Yate Town
3
0
15:00
FT
Tamworth
Peterborough Sports
3
1
15:00
FT
Merthyr Town
Gosport Borough
1
0
15:00
FT
Stourbridge
Hednesford Town
0
3
15:00
FT
Hendon
Wimborne Town
1
1
15:00
FT
Rushall Olympic
Leiston
6
0
15:00
Hayes & Yeading United
Weston-super-Mare
?
?
15:00
FT
Needham Market
Redditch United
2
2
15:00
FT
Walton Casuals
Tiverton Town
1
3
15:00
FT
Hartley Wintney
Harrow Borough
1
1
15:00
FT
Lowestoft Town
Barwell
3
2
England Vanarama National League South
>>>
15:00
FT
Hemel Hempstead Town
Wealdstone
0
3
15:00
FT
Havant & Waterlooville
Chelmsford City
0
0
15:00
FT
Hampton & Richmond
Billericay Town
1
1
15:00
FT
Dulwich Hamlet
Concord Rangers
2
2
15:00
FT
Weymouth
Dartford
3
1
15:00
FT
Braintree Town
Eastbourne Borough
5
0
15:00
FT
Welling United
Oxford City
3
1
15:00
FT
Bath City
Tonbridge Angels
0
0
15:00
FT
St Albans City
Dorking Wanderers
1
1
15:00
FT
Maidstone United
Slough Town
1
1
15:00
FT
Hungerford Town
Chippenham Town
1
1
England Premier League 2 Divison Two
>>>
12:00
FT
Newcastle Utd U23
West Ham United U23
1
2
Estonia Meistriliiga
>>>
14:00
FT
Maardu
Kuressaare
2
1
17:00
46'
Levadia
Paide
1
0
Estonia Esiliiga
>>>
17:00
44'
Vaprus
Tallinna Kalev II
1
0
Faroe Islands 1. Deild
>>>
15:00
KÍ II
B71
?
?
16:00
07 Vestur
EB / Streymur II
?
?
18:30
NSÍ II
HB II
Read
Preview
Faroe Islands Meistaradeildin
>>>
15:00
FT
B36
TB
3
1
19:45
Skála
Read
Preview
Fiji National Football League
>>>
04:00
Ba
Labasa
?
?
Finland Ykkonen
>>>
15:00
FT
Jaro
EIF
4
1
Finland Kakkonen
>>>
12:00
FT
KaaPo
Jazz
6
0
15:00
FT
NJS
MiPK
6
2
15:00
FT
JäPS
Kiffen
3
1
15:00
FT
VJS
Klubi-04
2
2
15:00
FT
GBK
KuFu-98
1
1
15:00
FT
Sudet
MP
0
1
15:00
FT
Reipas
JIPPO
0
1
15:00
FT
Vaajakoski
OLS
5
3
15:00
FT
P-Iirot
FC Espoo
1
2
15:00
FT
Tampere United
SalPa
0
2
15:00
FT
EPS
KäPa
1
0
17:00
45'
JS Hercules
KajHa
0
0
Finland Kolmonen
>>>
10:00
FT
Nastolan Nopsa
PKKU
1
5
12:00
FT
PS Kemi II
HauPa
1
0
12:30
FT
Roi United
Moon
4
7
13:00
FT
MPS/Atletico Malmi
PK-35
2
1
13:00
FT
SavU
IPS Edustus
2
5
13:00
SoPa
Oulu II
?
?
14:00
JoKi
Valtti
?
?
14:00
KoiPS
TuPS
?
?
15:00
PIF
Åland
?
?
15:00
HJS Akatemia
TKT
?
?
15:30
JIK
Peimari United
?
?
France National
>>>
19:00
Bourg-en-Bresse
Red Star
Read Tip
& Preview
France CFA Group A
>>>
14:00
FT
Drancy JA
Schiltigheim
0
1
15:00
Lille II
Belfort
?
?
16:00
Reims II
Sainte Geneviève
?
?
17:00
Haguenau
Sedan
?
?
17:00
Mulhouse
Bastia
?
?
17:00
46'
Croix Football IC
St Maur Lusitanos
0
0
17:00
46'
Olympique St Quentin
Épinal
0
0
17:00
43'
Lens II
Bobigny
0
1
France CFA Group B
>>>
17:00
HT
Vitré
Granville
1
1
17:00
C' Chartres
Entente SSG
?
?
17:00
Guingamp II
Oissel CMS
?
?
17:00
45'
Fleury 91
Lorient II
0
0
17:00
Rouen
Gobelins
?
?
17:00
HT
Saint-Malo
Vannes
0
0
17:00
Angers SCO II
Mantes 78
?
?
17:00
43'
Poissy
Stade Briochin
0
0
France CFA Group C
>>>
17:00
Stade Bordelais
Chamalières
?
?
17:00
44'
Blois
Nantes II
0
2
17:00
Angoulême
Saint-Étienne II
?
?
17:00
Les Herbiers
Bergerac
?
?
17:00
Montpellier II
St-Pryvé St-Hilaire
?
?
17:00
44'
Trélissac
Bourges Foot
0
0
17:00
Sète
Colomiers US
?
?
17:00
46'
Andrézieux
Romorantin
0
0
France CFA Group D
>>>
17:00
44'
Olympique Marseille II
Nîmes II
0
0
17:00
Olympique Lyonnais II
Monaco II
?
?
17:00
Louhans-Cuiseaux
Marseille Endoume Catalans
?
?
17:00
Saint-Priest
Jura Sud Foot
?
?
17:00
40'
Grasse
Yzeure
1
0
17:00
Martigues
Chasselay MDA
?
?
17:00
Marignane Gignac
Fréjus St-Raphaël
?
?
17:00
Hyères
Annecy
?
?
France National 3: Group A
>>>
17:00
Bordeaux II
Aviron Bayonnais
?
?
17:00
Niort II
Poitiers
?
?
17:00
Chauvigny
Lège-Cap-Ferret
?
?
18:00
Anglet Genets
Stade Montois
Read
Preview
18:00
Cognac
Pau II
Read
Preview
18:00
Bassin d'Arcachon Sud
Mérignac-Arlac
Read
Preview
18:00
Bressuire
Chatellerault
Read
Preview
France National 3: Group B
>>>
17:00
Challans
USSA Vertou
?
?
17:00
Sablé
Fontenay Vendée Foot
?
?
17:00
Laval II
Pouzauges Réaumur
?
?
17:00
La Roche
Changé
?
?
17:00
La Chataigneraie
Chateaubriant Voltigeurs
?
?
17:30
Saumur
La Fleche RC
?
?
France National 3: Group C
>>>
17:00
Saran Municipal
Drouais
?
?
17:00
Orleans II
Tours
?
?
17:00
Montargis
Bourges 18
?
?
17:30
Vierzon
Tourangeau
?
?
17:30
Avoine OCC
Chateauroux II
?
?
18:00
Etoile Bleue St Cyr
Chateauneuf-sur-Loire
Read
Preview
France National 3: Group D
>>>
14:00
Gemenos
Ajaccio II
?
?
14:30
Lucciana
Nice II
?
?
15:00
Ardziv
Furiani-Agliani
?
?
15:00
Côte Bleue
Consolat Marseille
?
?
17:00
Villefranche SJB
Cannes
?
?
17:00
Istres
Aubagne
?
?
France National 3: Group E
>>>
17:00
Racing Besançon
Auxerre II
?
?
17:00
Jura Dolois
Pontarlier
?
?
17:00
Selongey
Dijon II
?
?
17:00
Morteau Montlebon
Roche Novillars
?
?
17:00
Sochaux II
Besancon FC
?
?
17:00
Sens
Valdahon Vercel
?
?
17:00
Montceau
Gueugnon
?
?
France National 3: Group F
>>>
16:00
Prix-lès-Mézières
Saint-Louis Neuweg
?
?
17:00
Sarreguemines
Métropole Troyenne
?
?
17:00
Sarre Union
Vauban Strasbourg
?
?
17:00
Troyes II
Raon l'Etape
?
?
17:00
Illkirch Graffenstaden
Biesheim
?
?
17:00
Strasbourg II
Thaon
?
?
France National 3: Group H
>>>
15:00
Toulouse II
Rodez II
?
?
17:00
Agde
Blagnac
?
?
17:00
Fabrègues
Muret
?
?
17:30
Rodéo
Canet Roussillon
?
?
17:30
Balma
Salinieres Aigues Mortes
?
?
18:00
Stade Beaucairois
Béziers II
Read
Preview
18:00
Auch
Olympique d'Alès
Read
Preview
France National 3: Group I
>>>
15:00
Valenciennes II
Amiens SC II
?
?
17:00
Grande-Synthe
Le Touquet
?
?
17:00
Arras
Boulogne II
?
?
17:00
Amiens AC
Le Portel
?
?
17:00
Beauvais
Vimy
?
?
17:00
Feignies-Aulnoye
Maubeuge
?
?
France National 3: Group J
>>>
17:00
Pacy Menilles
Cherbourg
?
?
17:00
Le Havre II
Caen II
?
?
17:00
Quevilly II
Grand-Quevilly
?
?
17:00
Alencon
Saint-Lo Manche
?
?
17:00
Grand-Quevilly
Quevilly II
?
?
17:00
AG Caennaise
Avranches II
?
?
17:00
Vire
Évreux 27
?
?
17:00
Gonfreville
Dieppe
?
?
France National 3: Group K
>>>
17:00
Dinan Léhon
Stade Pontivy
?
?
17:00
Lannion
Saint-Colomban Locmine
?
?
17:00
Pontivy GSI
Rennes II
?
?
17:00
Brest II
TA Rennes
?
?
17:30
Stade Plabennec
Drapeau Fougères
?
?
France National 3: Group L
>>>
15:00
Aubervilliers
Paris II
?
?
17:00
Blanc Mesnil
Versailles
?
?
17:00
PSG II
Racing Colombes 92
?
?
17:00
Créteil II
Les Ulis
?
?
17:00
Torcy
Saint-Leu
?
?
18:00
Boulogne Billancourt AC
Noisy-le-Grand
Read
Preview
France National 3: Group M
>>>
16:00
Hauts Lyonnais
Limonest
?
?
17:00
Clermont II
Aurillac Arpajon
?
?
17:00
Lyon Duchere II
Vaulx
?
?
17:00
Le Puy Foot II
Bourgoin-Jallieu
?
?
17:00
Rumilly Vallieres
Chambery
?
?
17:00
Thiers
Saint-Flour
?
?
18:00
Montlucon
Ain Sud
Read
Preview
Georgia Crystalbet Erovnuli Liga
>>>
16:00
88'
Rustavi
Sioni
2
1
18:00
Dinamo Batumi
Chikhura
Read
Preview
Germany 3. Liga
>>>
13:00
FT
Hansa Rostock
Sonnenhof Großaspach
0
1
13:00
FT
Viktoria Köln
Unterhaching
0
2
13:00
FT
1860 München
Meppen
0
0
13:00
FT
MSV Duisburg
Zwickau
3
1
13:00
FT
Uerdingen
Ingolstadt
0
3
13:00
FT
Würzburger Kickers
Preußen Münster
3
2
Germany Regionalliga: Nord
>>>
12:00
FT
Heider SV
Hannover 96 II
2
0
12:00
FT
Hamburger SV II
HSC Hannover
1
1
13:00
FT
VfB Lübeck
St. Pauli II
3
2
15:00
FT
Jeddeloh
Altona 93
0
0
Germany Regionalliga: Bayern
>>>
13:00
FT
Illertissen
Türkgücü-Ataspor
0
2
13:00
FT
Nürnberg II
Bayreuth
1
1
13:00
FT
Garching
Wacker Burghausen
0
2
Germany Regionalliga: Nordost
>>>
12:30
FT
Altglienicke
ZFC Meuselwitz
2
0
12:30
FT
Germania Halberstadt
BFC Dynamo
1
1
12:30
FT
Lichtenberg
BAK '07
1
0
15:00
FT
Lokomotive Leipzig
Energie Cottbus
3
2
Germany Regionalliga: Südwest
>>>
13:00
FT
FSV Frankfurt
Bayern Alzenau
2
2
13:00
FT
Balingen
Saarbrücken
2
3
13:00
FT
Astoria Walldorf
Mainz 05 II
0
0
13:00
FT
Pirmasens
Freiburg II
0
1
13:00
FT
SV Steinbach
Ulm
1
0
13:00
FT
TuS RW Koblenz
Teutonia WS
0
0
Germany Regionalliga: West
>>>
13:00
FT
Lippstadt 08
Verl
0
5
13:00
FT
TuS Haltern
Fortuna Düsseldorf II
2
0
13:00
Homberg
Wuppertaler SV
?
?
13:00
FT
Köln II
Sportfreunde Lotte
1
3
13:00
FT
Rödinghausen
Rot-Weiss Essen
1
1
13:00
Wattenscheid 09
Bergisch Gladbach
?
?
14:30
FT
Bonner SC
Schalke 04 II
0
0
Germany Oberliga: Baden-Wurttemberg
>>>
13:00
Bissingen
Stuttgarter Kickers
?
?
13:00
Sandhausen II
CfR Pforzheim
?
?
13:00
Reutlingen
Villingen
?
?
13:00
Göppinger SV
Rielasingen-Arlen
?
?
13:00
Ravensburg
SGV Freiberg
?
?
13:30
FT
Freiburger FC
Spfr. Dorfmerkingen
0
0
14:30
Neckarsulmer SU
Nöttingen
?
?
16:00
88'
Linx
Oberachern
1
1
Germany Oberliga: Bayern Nord
>>>
14:00
Ansbach
ATSV Erlangen
?
?
14:00
Bayern Hof
Viktoria Kahl
?
?
14:30
Sand
Ammerthal
?
?
15:00
Gebenbach
Cham
?
?
15:00
Abtswind
Eintracht Bamberg
?
?
Germany Oberliga: Bayern Süd
>>>
13:00
FT
Ismaning
Nördlingen
4
1
13:00
FT
Ingolstadt II
1860 München II
3
2
13:00
Kottern
Türkspor Augsburg
?
?
13:00
FT
Pullach
Donaustauf
2
3
13:30
FT
1880 Wasserburg
Jahn Regensburg II
2
0
14:00
Deisenhofen
Dachau
?
?
15:00
Kirchanschöring
Landsberg
?
?
Germany Oberliga: Bremen
>>>
12:00
Werder Bremen III
BTS Neustadt
?
?
Germany Oberliga: Hamburg
>>>
16:00
85'
Curslack-Neuengamme
Osdorf
3
3
Germany Oberliga: Hessen
>>>
13:00
Hessen Kassel
Eintracht Stadtallendorf
?
?
14:00
Hanau 93
Waldgirmes
?
?
14:00
Fernwald
Neuhof
?
?
14:00
Dietkirchen
Rot-Weiß Hadamar
?
?
Germany Oberliga: Niederrhein
>>>
15:00
Union Nettetal
Monheim
?
?
15:00
Velbert
Schwarz-Weiß Essen
?
?
Germany Oberliga: Niedersachsen
>>>
15:00
Wolfenbüttel
Eintracht Northeim
?
?
15:00
Germania Egestorf
Gifhorn
?
?
Germany Oberliga: Nordost-Nord
>>>
13:00
FT
Ludwigsfelder FC
SV Blau-WeiY 90 Berlin
0
2
15:00
Greifswalder FC
Pampow
?
?
Germany Oberliga: Nordost-Süd
>>>
12:30
Oberlausitz Neugersdorf
VfL Halle
?
?
13:00
Einheit Rudolstadt
Union Sandersdorf
?
?
13:00
Wacker Nordhausen II
Krieschow
?
?
Germany Oberliga: Rheinland-Pfalz/Saar
>>>
12:30
Diefflen
Pfeddersheim
?
?
13:30
Schott Mainz
Koblenz
?
?
14:00
Röchling Völklingen
FV Engers 07
?
?
14:30
Eisbachtal
Kaiserslautern II
?
?
14:30
Wormatia Worms
Karbach
?
?
15:30
FT
Arminia Ludwigshafen
Hassia Bingen
1
2
16:30
58'
Dudenhofen
Hertha Wiesbach
3
1
Germany Oberliga: Schleswig-Holstein
>>>
12:30
Weiche Flensburg II
Preußen Reinfeld
?
?
13:00
Husumer SV
Lubeck II
?
?
Germany Junioren Bundesliga
>>>
10:00
FT
Bayer Leverkusen U19
Duisburg U19
5
0
10:00
Kaiserslautern U19
Bayern U19
?
?
10:00
FT
Schalke 04 U19
Arminia Bielefeld U19
2
1
10:00
FT
Mainz U19
Ulm U19
2
0
10:00
FT
Borussia Dortmund U19
Koln U19
0
2
10:00
Energie Cottbus U19
Hamburger SV U19
?
?
10:00
FT
Eintracht Frankfurt U19
Ingolstadt U19
1
1
11:00
FT
Hannover U19
Holstein Kiel U19
4
0
12:00
FT
Hoffenheim U19
Heidenheim U19
2
1
12:00
FT
Karlsruher U19
Freiburg U19
1
1
12:00
FT
Niendorfer TSV U19
Union Berlin U19
2
4
12:00
FT
Augsburg U19
Greuther Fürth U19
4
2
12:00
Magdeburg U19
Dresden U19
?
?
12:00
FT
Alemannia Aachen U19
Bochum U19
0
3
12:00
FT
Preussen Munster U19
Borussia M'gladbach U19
0
4
12:30
FT
Bremen U19
Wolfsburg U19
2
4
13:00
FT
St. Pauli U19
Hertha U19
0
1
14:00
FT
Kickers Offenbach U19
Stuttgart U19
1
2
Gibraltar Premier Division
>>>
19:30
Leo
Gibraltar Phoenix
Read
Preview
Guatemala Liga Nacional
>>>
20:00
Iztapa
Municipal
Read Tip
& Preview
Guatemala Primera Division
>>>
03:00
FT
Deportivo Petapa
Comunicaciones II
1
0
Hungary NB 1
>>>
16:00
90'
Debrecen
Zalaegerszegi TE
3
2
18:30
Honvéd
Várda SE
Read Tip
& Preview
18:30
MOL Vidi
Diósgyőr
Read Tip
& Preview
18:30
Újpest
Paksi SE
Read Tip
& Preview
18:30
Mezőkövesd-Zsóry
Puskás
Read Tip
& Preview
18:30
Ferencváros
Kaposvári Rákóczi
Read Tip
& Preview
Iceland Inkasso-Deildin
>>>
17:00
46'
Magni
Afturelding
0
1
Iceland 2. Deild
>>>
14:30
FT
Thróttur Vogar
Leiknir Fáskrúdsfj.
2
0
16:00
82'
Tindastóll
KFG
2
0
16:00
83'
Vestri
Fjardabyggd
2
0
17:00
Völsungur
Vídir
?
?
Iceland 4. Deild
>>>
15:00
KFR
Ellidi
?
?
15:00
Kóngarnir
KFS
?
?
17:00
Álafoss
Horhur I.
?
?
17:00
Snæfell
Afríka
?
?
17:00
Kormákur / Hvöt
ÍH
?
?
17:00
Samherjar
Bjorninn
?
?
Iceland 3. Deild
>>>
15:00
Skallagrímur
Sindri
?
?
15:00
Augnablik
Höttur / Huginn
?
?
15:00
Einherji
Vængir Jupiters
?
?
16:00
KF
KV
?
?
India Calcutta Premier Division A
>>>
10:30
East Bengal
BSS Sporting
?
?
International Club Friendlies
>>>
10:00
FT
Ebro
Tudelano
1
0
10:00
FT
Amorebieta
Real Unión
3
2
10:30
FT
Haro
Gernika
0
1
15:30
Xylotympou
Alki Oroklini
?
?
16:00
78'
Rende
Cosenza
2
1
16:30
56'
Virtus Entella
Gozzano
1
1
17:00
27'
Sporting Gijon II
Osasuna II
0
0
17:00
44'
Ergotelis
OFI
0
1
17:00
Asteras Tripolis
Panaitolikos
?
?
17:00
45'
Paphos
Anorthosis
1
0
17:00
Enosis
Olympiakos
?
?
17:30
13'
Nea Salamis
Omonia Nicosia
0
0
18:00
Real Oviedo II
Racing Ferrol
Read
Preview
18:00
Real Valladolid II
Real Sociedad II
Read Tip
& Preview
18:00
Barakaldo
Athletic Club II
Read Tip
& Preview
18:00
Real Murcia
Villarreal II
Read Tip
& Preview
18:30
Arezzo
Roma
Read Tip
& Preview
18:30
Panathinaikos
Xanthi
Read Tip
& Preview
18:45
Recreativo Huelva
Real Betis II
Read Tip
& Preview
19:00
Hércules
UCAM Murcia
Read
Preview
19:30
Cesena
Milan
Read Tip
& Preview
19:30
Sanluqueño
Xerez Deportivo
Read
Preview
19:30
Triestina
Juventus
Read Tip
& Preview
Iran Azadegan League
>>>
14:00
FT
Aluminium Arak
Fajr Sepasi
3
1
14:00
FT
Qashqai
Mes Kerman
3
1
14:00
FT
Khouneh Be Khouneh Babol
Damash Gilanian
0
0
14:30
FT
Shahrdari Tabriz
Navad Urmia
1
2
14:30
FT
Niroye Zamini
Khooshe Talaee Saveh
0
1
14:30
FT
Arman Gohar
Oxin Alborz
2
3
15:00
FT
Persepolis Pakdasht
Malavan
1
0
15:00
FT
Sepidrood Rasht
Mes Rafsanjan
0
0
16:00
Esteghlal Khuzestan
Baderan
?
?
Israel Toto Cup Ligat Al
>>>
17:00
45'
Sektzia Nes Tziona
Hapoel Hadera
0
0
18:00
Hapoel Ra'anana
Hapoel Haifa
Read Tip
& Preview
18:30
Maccabi Netanya
Maccabi Haifa
Read Tip
& Preview
Italy Coppa Italia
>>>
17:00
46'
Parma
Venezia
2
1
Italy Coppa Italia Serie C
>>>
16:30
53'
Pianese
Pistoiese
0
0
Japan J-League
>>>
10:00
FT
Shimizu S-Pulse
Consadole Sapporo
0
8
11:00
FT
Vissel Kobe
Urawa Reds
3
0
11:00
FT
Shonan Bellmare
Sagan Tosu
2
3
11:00
FT
Yokohama F. Marinos
Cerezo Osaka
1
2
11:00
FT
Tokyo
Sanfrecce Hiroshima
0
1
11:00
FT
Vegalta Sendai
Kawasaki Frontale
2
2
11:00
FT
Oita Trinita
Kashima Antlers
0
1
Japan J2-League
>>>
10:00
FT
Zweigen Kanazawa
Gifu
2
1
10:00
FT
V-Varen Nagasaki
Kashiwa Reysol
1
2
10:00
FT
Ventforet Kofu
Renofa Yamaguchi
0
1
10:00
FT
Tochigi
Machida Zelvia
0
0
10:00
FT
Mito Hollyhock
Kyoto Sanga
3
0
11:00
FT
Avispa Fukuoka
Tokushima Vortis
0
1
11:00
FT
Albirex Niigata
Fagiano Okayama
0
3
11:00
FT
Ryūkyū
Yokohama
1
3
11:00
FT
Kagoshima United
Ehime
4
2
Kazakhstan Premier League
>>>
12:00
FT
Okzhetpes
Ordabasy
0
4
13:00
FT
Irtysh
Tobol
0
0
14:00
FT
Taraz
Kairat
0
2
Kazakhstan First Division
>>>
12:00
FT
Ekibastuz
Astana II
1
0
12:00
Zhetysu II
Altay
?
?
12:00
FT
Kyzyl-Zhar
Aktobe Jas
6
0
12:30
FT
Kyran
Akzhayik
1
2
13:00
FT
Bulat
Sport Academy Kairat
3
2
13:30
FT
Maqtaaral
Baykonur
1
0
14:00
FT
Kaspiy
Akademiya Ontustik
3
1
Korea Republic K-League Classic
>>>
11:00
FT
Seongnam
Seoul
1
0
11:00
FT
Gangwon
Suwon Bluewings
1
3
11:30
FT
Daegu
Gyeongnam
1
0
Korea Republic K League 2
>>>
11:00
FT
Suwon
Ansan Greeners
2
3
11:00
FT
Gwangju
Busan I'Park
1
1
Kosovo Superliga
>>>
16:00
80'
KF Llapi
Vushtrria
2
1
16:00
86'
Flamurtari
Prishtina
1
1
16:00
80'
KF Feronikeli
Drenica
3
1
Latvia Virsliga
>>>
14:00
FT
Valmiera / BSS
Jelgava
3
1
16:00
89'
FC Daugavpils / Progress
Spartaks Jūrmala
2
3
Latvia First Liga
>>>
13:00
Auda
Tukums
?
?
14:00
FT
Rēzekne / BJSS
New Project
10
0
14:00
Smiltene
Balvu
?
?
14:00
46'
JDFS Alberts
Super Nova
1
3
16:00
Dinamo Rīga / Staicele
Grobiņa
?
?
Lithuania A Lyga
>>>
17:00
45'
Kauno Žalgiris
Trakai
0
0
Lithuania 1. Lyga
>>>
12:00
FT
Žalgiris II
FA Šiauliai
1
4
15:00
Atmosfera
Minija
?
?
15:00
Pakruojis
Kupiškis
?
?
Luxembourg National Division
>>>
16:00
91'
F91 Dudelange
Jeunesse d'Esch
1
3
Malawi Super League
>>>
13:30
Dwangwa United
Big Bullets
?
?
13:30
FT
Ntopwa
Moyale Barracks
4
1
Malaysia Cup
>>>
13:15
FT
Sabah
Pahang
1
2
14:00
FT
FELDA United
Melaka United
1
3
14:00
FT
Perak
Pulau Pinang
1
1
14:00
FT
Terengganu
Negeri Sembilan
3
1
Maldives Male League
>>>
12:00
Faafu Nilandhoo
Shaviyani Foakaidhoo
?
?
17:00
Green Streets
Victory
?
?
Mexico Liga MX
>>>
01:00
FT
Puebla
Pachuca
0
4
03:00
FT
Atlas
Cruz Azul
1
3
23:00
Atlético San Luis
Tigres UANL
Read Tip
& Preview
Mexico Liga Ascenso
>>>
01:00
FT
Venados
Universidad Guadalajara
1
0
23:00
Atlético Zacatepec
Mineros de Zacatecas
Read Tip
& Preview
Mexico Liga Mx Women
>>>
02:00
FT
Juárez W
Atlas W
0
6
23:00
Veracruz W
León W
Read Tip
& Preview
Moldova National Division
>>>
16:00
84'
Speranţa Nisporeni
Codru Lozova
1
0
18:00
Zimbru
Dinamo-Auto
Read Tip
& Preview
Moldova Division A
>>>
15:30
CS Sparta
Sîngerei
?
?
15:30
Ungheni
Cahul
?
?
15:30
Tighina
Real Succes
?
?
15:30
Victoria Bardar
Iskra Moldova
?
?
Netherlands KNVB Beker
>>>
13:00
FT
Hoogland
Jodan Boys
1
3
13:30
Barendrecht
RKSV Wittenhorst
?
?
13:30
FT
Ter Leede
Fortuna Wormerveer
1
4
13:30
FT
Vroomshoopse Boys
EVV
0
4
13:30
FT_PEN
DVS '33
HV & CV Quick
1
1
13:30
VVOG
Minor
?
?
13:30
FT
Achilles Veen
USV Hercules
6
0
13:30
FT
DOVO
OFC Oostzaan
2
4
13:30
FT
FC 's-Gravenzande
Heeze
2
0
13:30
FT
ODIN '59
Gemert
3
1
13:30
FT
Rijnvogels
OSS '20
0
4
13:30
FT
Lisse
Ajax Amateurs
1
2
13:30
FT
VVSB
Harkemase Boys
2
4
13:30
FT
Huizen
GOES
1
3
14:00
FT
Sparta Nijkerk
UNA
3
2
14:00
FT
VEV '67
Silvolde
0
3
14:00
FT
Excelsior '31
DEM
2
1
15:00
FT
ROHDA Raalte
DUNO
1
2
15:00
SDO
ARC
?
?
16:00
79'
Drachtster Boys
Dongen
0
0
16:00
Kloetinge
Lienden
?
?
16:00
83'
Westlandia
Zuidvogels
1
0
17:00
TOP Oss Amateurs
HSV Hoek
?
?
17:00
39'
Mierlo-Hout
Flevo Boys
1
1
17:00
41'
Groene Ster
Winsum
1
0
17:00
40'
HSC '21
SteDoCo
1
3
18:00
Blauw Geel '38
Sliedrecht
Read
Preview
18:00
ADO '20
ONS Sneek
Read
Preview
Northern Ireland Premiership
>>>
15:00
FT
Larne
Ballymena United
2
4
15:00
FT
Institute
Carrick Rangers
0
2
15:00
FT
Glenavon
Warrenpoint Town
2
0
15:00
FT
Dungannon Swifts
Glentoran
3
1
15:00
FT
Cliftonville
Crusaders
0
2
15:00
FT
Linfield
Coleraine
2
4
Northern Ireland Championship
>>>
15:00
PSNI
Loughgall
?
?
15:00
Knockbreda
Portadown
?
?
15:00
FT
H&W Welders
Queen's University
2
1
15:00
FT
Dundela
Newry City AFC
1
1
15:00
FT
Dergview
Ballyclare Comrades
1
1
15:00
FT
Ballinamallard United
Ards
1
1
Northern Ireland Premiership Development League
>>>
14:00
Crusaders U20
Cliftonville U20
?
?
14:00
Coleraine U20
Linfield U20
?
?
14:00
Carrick Rangers U20
Institute U20
?
?
Norway Obos-Ligaen
>>>
14:30
FT
Sogndal
Aalesund
2
3
14:30
FT
Skeid
Sandefjord
2
2
Norway 2. Division
>>>
13:00
FT
Levanger
Brattvåg
2
0
13:00
FT
Sotra
Bærum
3
2
15:00
FT
Egersund
Vidar
4
0
15:00
FT
Grorud
Florø
5
1
15:00
FT
Asker
Åsane
4
3
Norway 3. Division
>>>
12:00
FT
Bryne II
Pors Grenland
0
1
12:00
Skjervøy
Ullensaker / Kisa II
?
?
12:00
Vestfossen
Djerv
?
?
12:30
FT
Kråkerøy
Sunndal
1
1
13:00
FT
Ullern
Tønsberg
2
1
13:00
Storm
Mandalskameratene
?
?
13:00
FT
IF Ready
Lokomotiv Oslo
1
1
13:00
FT
Flint
Madla
3
3
13:00
FT
Halsen
Lyn
1
1
13:30
FT
Strømsgodset II
Os
3
2
14:00
Vindbjart
Brodd
?
?
14:00
Stord
Bergen Nord
?
?
14:00
Bodø / Glimt II
Leknes
?
?
14:00
Lysekloster
Fjora
?
?
14:00
Spjelkavik
Lørenskog
?
?
15:00
Melhus
Gjøvik-Lyn
?
?
15:00
FT
Kolstad
Nybergsund
0
3
15:00
Follo
Grei
?
?
15:00
Valdres
Fyllingsdalen
?
?
15:00
Nordstrand
Eidsvold
?
?
15:00
Brann II
Vard
?
?
15:00
Raufoss II
Strindheim
?
?
15:00
Orkla
Brumunddal
?
?
17:00
45'
Frigg
Norild
2
0
Panama Lpf
>>>
02:00
FT
Independiente
San Francisco
0
1
21:00
Deportivo Universitario
Árabe Unido
Read Tip
& Preview
Paraguay Division 1
>>>
20:30
Cerro Porteño
Olimpia
Read Tip
& Preview
23:30
Deportivo Santaní
Sol de América
Read Tip
& Preview
Paraguay Division Intermedia
>>>
15:00
FT
Sportivo Trinidense
Ovetense
0
0
15:00
FT
12 de Octubre
Deportivo Caaguazú
4
1
19:45
Sportivo Iteño
RI 3 Corrales
Read
Preview
19:45
Fernando de la Mora
Rubio Ñú
Read
Preview
Peru Primera Division
>>>
02:00
FT
Universitario
Universidad San Martín
0
0
19:15
Molinos El Pirata
Unión Comercio
Read Tip
& Preview
21:30
UTC Cajamarca
Melgar
Read Tip
& Preview
23:45
Academia Cantolao
Sport Huancayo
Read Tip
& Preview
Peru Segunda Division
>>>
21:00
Cienciano
Juan Aurich
Read
Preview
Poland Ekstraklasa
>>>
14:00
FT
Śląsk Wrocław
Cracovia Kraków
2
1
16:30
58'
Arka Gdynia
Lech Poznań
0
0
19:00
Jagiellonia Białystok
Górnik Zabrze
Read Tip
& Preview
Poland 1. Liga
>>>
14:00
FT
Zagłębie Sosnowiec
Miedź Legnica
1
0
17:00
42'
Radomiak Radom
Warta Poznań
0
0
18:00
Wigry Suwałki
Podbeskidzie
Read Tip
& Preview
19:00
Jastrzębie
Bełchatów
Read Tip
& Preview
Poland 2. Liga East
>>>
15:00
FT
SKRA Częstochowa
Polkowice
1
0
15:00
FT
Stargard Szczeciński
Katowice
1
3
16:00
87'
Gryf Wejherowo
Resovia Rzeszów
0
3
16:00
82'
Pogoń Siedlce
Znicz Pruszków
0
1
16:00
85'
Stal Rzeszów
Lech Poznań II
2
0
16:30
60'
Legionovia Legionowo
Garbarnia Kraków
0
1
17:00
38'
Bytovia Bytów
Stal Stalowa Wola
2
0
18:00
Olimpia Elbląg
Widzew Lodz
Read Tip
& Preview
Poland Ekstraliga Women
>>>
11:00
AZS PWSZ Walbrzych W
Czarni Sosnowiec W
?
?
15:00
Leczna W
Mitech Zywiec W
?
?
Poland Central Youth League
>>>
10:00
Pogon Szczecin U18
SMS Łódź U18
?
?
11:00
Escola Warszawa U18
Zaglebie U18
?
?
11:00
Cracovia U18
Korona Kielce U18
?
?
11:00
Lech Poznan U18
Gornik Z. U18
?
?
11:00
Jagiellonia U18
Hutnik Kraków U18
?
?
13:00
Legia U18
Arka Gdynia U18
?
?
Portugal Segunda Liga
>>>
11:00
FT
Academico Viseu
Académica
0
0
16:00
85'
UD Oliveirense
Sporting Covilhã
0
2
18:15
Casa Pia
Penafiel
Read
Preview
18:15
Chaves
Mafra
Read
Preview
Portugal 2. Division: Group A
>>>
16:00
Sporting Braga II
Chaves II
?
?
Republic of Ireland First Division
>>>
19:30
Longford Town
Shelbourne
Read Tip
& Preview
Romania Liga 1
>>>
19:00
Sepsi
CFR Cluj
Read Tip
& Preview
Romania Liga 2
>>>
09:00
FT
SCM Gloria Buzau
Sportul Snagov
7
0
09:00
FT
Şirineaşa
Mioveni
0
1
09:00
FT
Şcolar Reşiţa
Pandurii Târgu Jiu
3
1
09:00
85'
ASU Poli Timişoara
Juventus Bucureşti
0
1
09:00
FT
UTA Arad
Csikszereda
2
0
09:00
FT
Metaloglobus
Ripensia Timişoara
3
0
13:30
FT
Argeş
Universitatea Cluj
1
0
Russia Youth League
>>>
06:00
FT
Ural U20
Krylya Sovetov U20
2
2
12:00
FT
Spartak Moskva U20
CSKA Moskva U20
2
1
12:00
FT
Dinamo Moskva U20
Lokomotiv Moskva U20
2
1
14:00
91'
Rubin Kazan U20
Arsenal Tula U20
0
0
Russia Pfl
>>>
10:00
FT
Dinamo Barnaul
Zenit Irkutsk
2
0
11:00
FT
Novosibirsk
Sakhalin
3
1
12:00
FT
Irtysh
Chita
2
0
Scotland Scottish Cup
>>>
15:00
Auchinleck Talbot
Dundonald Bluebell
?
?
16:00
Lothian Hutchison
Wigtown & Bladnoch
?
?
Scotland League Cup
>>>
15:00
AET
Kilmarnock
Hamilton Academical
1
0
15:00
AET
Hibernian
Greenock Morton
5
3
15:00
FT
Forfar Athletic
Livingston
1
2
15:00
AET
Celtic
Dunfermline Athletic
2
1
15:00
AET
Partick Thistle
Ross County
3
2
Scotland League One
>>>
15:00
FT
Stranraer
Raith Rovers
3
2
15:00
FT
Peterhead
Dumbarton
2
3
15:00
FT
Falkirk
Montrose
2
1
15:00
FT
Airdrieonians
Clyde
3
1
Scotland League Two
>>>
15:00
FT
Annan Athletic
Albion Rovers
3
2
15:00
FT
Elgin City
Stenhousemuir
0
1
15:00
FT
Edinburgh City
Stirling Albion
1
0
15:00
FT
Cove Rangers
Cowdenbeath
3
2
15:00
FT
Brechin City
Queen's Park
0
3
Scotland Football League
>>>
15:00
Formartine United
Deveronvale
?
?
15:00
Cumbernauld Colts
Kelty Hearts
?
?
15:00
FT
Clachnacuddin
Wick Academy
1
2
15:00
Buckie Thistle
Fraserburgh
?
?
15:00
BSC Glasgow
Edusport Academy
?
?
15:00
Brora Rangers
Lossiemouth
?
?
15:00
Bonnyrigg Rose Athletic
Dalbeattie Star
?
?
15:00
Turriff United
Strathspey Thistle
?
?
15:00
Rothes
Nairn County
?
?
15:00
FT
Inverurie Loco Works
Forres Mechanics
3
1
15:00
Fort William
Keith
?
?
Serbia Super Liga
>>>
16:00
89'
Inđija
Radnik Surdulica
2
1
19:00
Mladost Lučani
Radnički Niš
Read Tip
& Preview
19:00
Čukarički
Proleter Novi Sad
Read Tip
& Preview
19:00
Spartak Subotica
Crvena Zvezda
Read
Preview
Serbia Srpska Liga - Belgrade
>>>
09:00
Teleoptik
Jedinstvo Su
?
?
10:00
Polet Dorćol
Sremčica
?
?
16:00
OFK Beograd
Crvena Zvezda MML
?
?
16:00
IMT Novi Beograd
Radnički Novi Beograd
?
?
16:00
Brodarac
Lokomotiva Beograd
?
?
Serbia Srpska Liga - Vojvodina
>>>
16:00
Borac Sakule
Becej
?
?
16:00
Radnicki Sombor
Vojvodina 1928
?
?
16:00
Radnički Sr. Mitrovica
OFK Vršac
?
?
16:00
Bačka 1901
Dunav Stari Banovci
?
?
16:00
Hajduk 1912 Kula
Omladinac NB
?
?
16:00
Železničar Pančevo
Bratstvo Serbia
?
?
16:00
1. Maj Ruma
Kozara
?
?
16:00
Radnički Zrenjanin
Dinamo Pancevo
?
?
Serbia Srpska Liga - East
>>>
16:00
Dunav Prahovo
Sinđelić Niš
?
?
16:00
Jedinstvo Bošnjace
Moravac Mrštane
?
?
16:00
Dubocica
Buducnost Popovac
?
?
16:00
Jagodina
Rembas
?
?
16:00
FK Toplicanin Prokuplje
Trstenik PPT
?
?
Serbia Srpska Liga - West
>>>
16:00
Loznica
Mačva 1929
?
?
16:00
Jedinstvo Ub
Sloga Požega
?
?
16:00
Takovo
Sušica
?
?
16:00
Mokra Gora
Trepča
?
?
16:00
Tutin
Jošanica
?
?
16:00
Borac Čačak
Mladi Radnik
?
?
16:00
Sumadija Arandelovac
Sloga Petrovac na Mlavi
?
?
Singapore S. League
>>>
10:30
FT
Warriors
Home United
1
3
Slovakia Fortuna Liga
>>>
17:00
44'
Spartak Trnava
Trenčín
1
1
18:00
Senica
Ružomberok
Read Tip
& Preview
18:00
Sereď
Slovan Bratislava
Read Tip
& Preview
18:00
Žilina
Nitra
Read Tip
& Preview
18:00
Zlaté Moravce
Pohronie
Read Tip
& Preview
Slovakia 2. Liga
>>>
16:00
87'
Liptovský Mikuláš
Poprad
0
1
16:00
Dubnica
Púchov
?
?
16:00
Komárno
Podbrezová
?
?
16:00
Banska Bystrica
Slovan Bratislava II
?
?
18:00
Skalica
FK Košice
Read Tip
& Preview
Slovakia 3. Liga - Bratislava
>>>
16:00
Báhoň
Bernolákovo
?
?
16:00
Pezinok
Slovan Most
?
?
Slovakia 3. Liga - Center
>>>
15:00
Fomat Martin
Žarnovica
?
?
15:00
Rimavská Sobota
Liptovský Hrádok
?
?
15:00
Lokomotíva Zvolen
Rakytovce
?
?
Slovakia 3. Liga - East
>>>
15:00
MSK Tesla Stropkov
Poprad II
?
?
15:00
Spišská Nová Ves
Mladost Kalsa
?
?
15:00
Futura Humenne
Tatran Prešov
?
?
Slovakia 3. Liga - West
>>>
16:00
Slovan Duslo Šaľa
Beluša
?
?
16:00
Kalna n. Hronom
Povazska Bystrica
?
?
16:00
Nové Zámky
Gabčíkovo
?
?
Slovakia Youth League
>>>
10:00
FT
DAC U19
Nitra U19
4
0
10:00
FT
Ružomberok U19
Podbrezová U19
1
1
10:00
FT
Žilina U19
Zemplín Michalovce U19
3
1
10:00
FT
Spartak Trnava U19
Poprad U19
2
0
10:00
FT
Slovan Bratislava U19
Dukla U19
4
0
Slovenia 1. SNL
>>>
16:00
86'
Tabor Sežana
Triglav
1
0
19:10
Celje
Maribor
Read Tip
& Preview
Slovenia 2. SNL
>>>
16:00
Radomlje
Beltinci
?
?
16:00
Rogaška
Fužinar
?
?
16:00
Krško
Dekani
?
?
16:00
Bilje
Krka
?
?
16:00
Dob
Brda Dobrovo
?
?
16:00
NŠ Drava
Gorica
?
?
16:00
Dravograd
Brežice
?
?
South Africa Mtn 8 Cup
>>>
14:00
FT
Cape Town City
Polokwane City
0
2
17:00
45'
Orlando Pirates
Highlands Park
0
0
19:15
Mamelodi Sundowns
Bloemfontein Celtic
Read
Preview
South Africa First Division
>>>
14:00
FT
Moroka Swallows
TS Sporting
1
1
14:00
FT
Tshakhuma
Cape Umoya United
2
1
14:00
FT
Ajax Cape Town
Free State Stars
3
2
Spain La Liga 2
>>>
17:00
45'
Racing Santander
Málaga
0
0
17:00
44'
Lugo
Extremadura UD
0
0
18:00
Almería
Albacete
Read Tip
& Preview
19:00
Elche
Fuenlabrada
Read Tip
& Preview
20:00
Real Zaragoza
Tenerife
Read Tip
& Preview
20:00
Rayo Vallecano
Mirandés
Read Tip
& Preview
Suriname Topklasse
>>>
20:30
Santos
Acoconut
Read
Preview
Sweden Superettan
>>>
12:30
FT
Västerås SK
Halmstad
2
3
15:00
FT
Syrianska
Norrby
4
4
15:00
FT
Örgryte
Mjällby
1
1
17:00
45'
Degerfors
Trelleborg
1
1
Sweden Division 1: North
>>>
13:00
FT
Forward
Linköping City
0
0
15:00
FT
Sylvia
Sollentuna
1
1
15:00
FT
Vasalund
Karlstad
2
2
15:00
FT
Nyköping
Akropolis
1
1
16:00
88'
Sandviken
Gefle
2
1
Sweden Division 1: South
>>>
12:00
FT
Lindome
Lund
1
3
13:00
FT
Torns
Värnamo
1
2
13:00
FT
Eskilsminne
Oddevold
4
1
14:00
FT
Utsikten
Kristianstad
0
0
14:00
FT
Oskarshamns AIK
Landskrona
1
3
15:00
FT
Åtvidaberg
Skövde AIK
0
1
Sweden Division 2: Norra Gotaland
>>>
13:00
IFK Tidaholm
Grebbestad
?
?
13:00
IFK Åmål
Vänersborgs IF
?
?
14:00
Sävedalen
Örebro Syrianska
?
?
14:00
Vänersborgs FK
Gauthiod
?
?
14:00
Nordvärmland
Vårgårda
?
?
Sweden Division 2: Norra Svealand
>>>
12:00
Gute
Kvarnsveden
?
?
12:00
Valbo
Mora
?
?
13:00
Skiljebo
Kungsängen
?
?
13:00
Enkoping
Gamla Upsala
?
?
13:00
Täby
Karlberg
?
?
14:00
Hudiksvall
Sundbyberg
?
?
15:00
Stocksund
Lidingö
?
?
Sweden Division 2: Norrland
>>>
13:00
IFK Umeå
IFK Luleå
?
?
13:00
Sandviks
IFK Timrå
?
?
13:00
Täfteå
Skellefteå
?
?
13:00
Gottne IF
Umeå FC Akademi
?
?
13:00
Anundsjö
Piteå
?
?
14:00
IFK Östersund
Friska Viljor
?
?
14:00
Ytterhogdal
Kramfors-Alliansen
?
?
Sweden Division 2: Ostra Gotaland
>>>
13:00
Berga
Österlen
?
?
13:00
Nosaby
Nassjo
?
?
13:00
Husqvarna
Asarum
?
?
13:00
IFK Hässleholm
Dalstorps
?
?
Sweden Division 2: Sodra Svealand
>>>
13:00
Tyreso
Stockholm Internazionale
?
?
15:00
Assyriska IF
Aspudden-Tellus
?
?
15:00
Arameiska / Syrianska
Enskede
?
?
Sweden Division 2: Vastra Gotaland
>>>
11:30
Qviding FIF
Onsala
?
?
12:30
Vinberg
Prespa Birlik
?
?
13:00
Olympic
Hittarp
?
?
15:00
Halmia
Assyriska BK
?
?
Switzerland Swiss Cup
>>>
15:00
FT
Wohlen
Wettswil-Bonstetten
2
1
15:00
FT
YF Juventus
Winterthur
0
3
15:00
Red Star Zürich
Wil
?
?
15:00
Wetzikon
Meyrin
?
?
16:00
Rothorn
Sursee
?
?
16:00
86'
Echallens
Servette
0
5
16:00
85'
Seefeld
Grasshopper
1
8
16:00
Altstatten
Bassecourt
?
?
16:00
89'
Black Stars
Zürich
1
2
16:00
77'
Pully Football
Basel
1
3
17:00
Perly-Certoux
Stade Lausanne-Ouchy
?
?
17:00
41'
Bulle
Chiasso
0
1
17:00
Taverne
Kriens
?
?
17:00
Rotkreuz
Freienbach
?
?
17:00
38'
Allschwil
Sion
0
0
17:00
HT
Muri
Rapperswil-Jona
0
1
17:00
43'
Iliria
Lausanne Sport
1
3
17:00
Saxon Sports
Spiez
?
?
17:30
13'
Gambarogno - Contone
Bellinzona
0
2
18:00
Monthey
St. Gallen
Read
Preview
18:00
Mutschellen
Stade Nyonnais
Read Tip
& Preview
Switzerland 1.Liga Classic
>>>
15:00
Eschen / Mauren
Höngg
?
?
15:00
Baden
Buochs
?
?
15:30
Terre Sainte
Chênois
?
?
15:30
Martigny Sports
Vevey Sports
?
?
16:00
Zug
Muttenz
?
?
16:00
Azzurri 90
Young Boys II
?
?
17:00
Dietikon
Tuggen
?
?
17:30
Paradiso
Winterthur II
?
?
18:00
Biel-Bienne
Goldau
Read
Preview
Switzerland 1.Liga Promotion
>>>
14:00
Sion II
Münsingen
?
?
Switzerland Nationalliga A Women
>>>
15:00
Young Boys W
Servette Chênois W
?
?
16:00
St. Gallen
Lugano W
?
?
Thailand Thai Premier League
>>>
11:45
FT
Prachuap
Bangkok United
1
0
12:00
FT
Buriram United
Ratchaburi
6
0
13:00
FT
Chainat Hornbill
Pattaya United
2
3
14:00
FT
Chiangrai United
Sukhothai
1
1
Thailand Thai League Two
>>>
11:45
FT
Lampang
Nong Bua Pitchaya
2
2
12:00
FT
Navy
Army United
1
1
13:00
FT
Ubon UMT
Bangkok Glass
1
4
13:00
FT
Samut Sakhon
Air Force Central
2
2
14:00
FT
Udon Thani
Khonkaen
1
1
Thailand Thai League 3
>>>
10:00
FT
Army
Raj Pracha
1
2
10:00
Nakhon Si Thammarat
Krabi
?
?
10:00
FT
Bangkok
Sa Kaeo City
1
0
10:00
FT
Ayutthaya
Muangkan United
2
1
10:30
Nara United
North Bangkok University
?
?
12:00
FT
Ranong United
Kasem Bundit University
3
2
Tunisia Cup
>>>
18:00
CS Sfaxien
Etoile du Sahel
Read Tip
& Preview
Turkey 1. Lig
>>>
17:15
29'
Fatih Karagümrük
Bursaspor
1
0
19:45
Osmanlıspor
Boluspor
Read Tip
& Preview
19:45
Adana Demirspor
Balıkesirspor
Read Tip
& Preview
USA USL Championship
>>>
00:30
FT
Atlanta United II
Swope Park Rangers
2
1
03:30
FT
Portland Timbers II
OKC Energy
2
4
03:30
FT
Fresno FC
Real Monarchs
1
1
03:30
FT
Phoenix Rising
Reno 1868
4
2
USA USL League One
>>>
00:30
FT
Orlando City II
Lansing Ignite
1
2
Ukraine Premier League
>>>
12:00
FT
Vorskla
Dnipro-1
1
1
15:00
FT
Desna
Kolos Kovalivka
0
0
Ukraine Persha Liga
>>>
15:00
FT
Obolon'-Brovar
Minai
4
3
15:00
FT
Mykolaiv
Volyn
3
2
15:00
FT
Balkany Zorya
Metalurh Zaporizhya
4
0
16:00
86'
Chornomorets
Avanhard
0
1
16:00
85'
Rukh Vynnyky
Prykarpattia
2
1
16:00
85'
Inhulets
Cherkashchyna-Akademiya
1
0
Ukraine Youth League
>>>
10:00
FT
Zorya U21
Oleksandriya U21
0
3
11:00
FT
Lviv U21
Shakhtar Donetsk U21
1
2
Uruguay Primera Division
>>>
19:00
Nacional
River Plate
Read Tip
& Preview
19:00
Danubio
Boston River
Read Tip
& Preview
19:00
Cerro Largo
Cerro
Read Tip
& Preview
19:00
Fénix
Plaza Colonia
Read Tip
& Preview
Uruguay Segunda Division
>>>
19:00
Cerrito
Rentistas
Read
Preview
19:00
Central Español
Deportivo Maldonado
Read
Preview
19:00
Torque
Atenas
Read
Preview
Uzbekistan Professional Football League
>>>
13:00
FT
Kokand-1912
Surkhon
2
1
15:15
FT
Buxoro
Sogdiana
1
1
15:15
FT
AMGK
Pakhtakor
0
3
15:15
FT
Lokomotiv
Nasaf
1
0
Venezuela Primera Division
>>>
21:00
Portuguesa
Metropolitanos
Read Tip
& Preview
21:00
Carabobo
LALA
Read Tip
& Preview
22:00
Mineros de Guayana
Zamora Fútbol Club
Read
Preview
22:00
Estudiantes Caracas
Deportivo La Guaira
Read Tip
& Preview
Venezuela Segunda Division
>>>
20:00
JBL Zulia
Ureña
Read
Preview
20:00
Ciudad Vinotinto
Chico de Guayana
Read Tip
& Preview
20:30
Gran Valencia
Petare
Read Tip
& Preview
20:30
Yaracuyanos
Libertador
Read Tip
& Preview
20:30
ULA
Titanes
Read Tip
& Preview
Vietnam V-League
>>>
11:00
FT
Nam Dinh
Quang Nam
2
3
12:00
FT
Viettel
Sai Gon
0
1
13:00
FT
Ho Chi Minh City
Than Quang Ninh
3
1
Vietnam V-League 2
>>>
09:30
FT
Hong Linh Ha Tinh
Phu Dong
3
0
09:30
FT
An Giang
Can Tho
1
1
Wales Premier League
>>>
14:30
FT
Connah's Quay
Cardiff MU
1
1
Wales Welsh League Division 1
>>>
14:30
FT
Taff's Well
Ammanford
3
1
14:30
STM Sports
Cwmamman United
?
?
14:30
FT
Cambrian & Clydach
Llantwit Major
2
1
14:30
FT
Afan Lido
Undy Athletic
0
1
14:30
Haverfordwest County
Caerau (Ely)
?
?
Wales Cymru Alliance
>>>
14:30
FT
Llandudno
Corwen
3
1
14:30
Flint Town United
Rhyl
?
?
14:30
FT
Porthmadog
Conwy Borough
0
2
14:30
FT
Llanrhaeadr
Penrhyncoch
1
2
14:30
FT
Llangefni Town
Gresford Athletic
2
0
14:30
FT
Llanfair United
Ruthin Town
1
1
World Club Friendlies Women
>>>
16:00
Excelsior Barendrecht W
OH Leuven W
Read
Preview
16:30
Guingamp W
Brest
?
?
16:30
Fleury 91 W
St. Liege W
?
?
18:30
Logroño W
Real Sociedad W
Read
Preview
Zimbabwe Premier Soccer League
>>>
14:00
FT
TelOne
Bulawayo Chiefs
2
2
14:00
FT
Chicken Inn
Yadah
1
1
14:00
FT
Harare City
Manica
1
2
14:00
FT
Black Rhinos
Chapungu United
1
2