bluesmiths sailing shirt
Most Popular
England Premier League
>>>
12:30
FT
Brighton & Hove Albion
Manchester United
2
3
15:00
FT
Crystal Palace
Everton
1
2
17:30
FT
West Bromwich Albion
Chelsea
3
3
20:00
FT
Burnley
Southampton
0
1
England Championship
>>>
12:30
FT
Wycombe Wanderers
Swansea City
0
2
12:30
FT
Watford
Luton Town
1
0
15:00
FT
Cardiff City
Reading
1
2
15:00
FT
Birmingham City
Rotherham United
1
1
15:00
FT
Barnsley
Coventry City
0
0
15:00
FT
Queens Park Rangers
Middlesbrough
1
1
15:00
FT
Preston North End
Stoke City
0
1
15:00
FT
Millwall
Brentford
1
1
15:00
FT
Derby County
Blackburn Rovers
0
4
England League One
>>>
15:00
FT
Plymouth Argyle
Shrewsbury Town
1
1
15:00
FT
Northampton Town
Hull City
0
2
15:00
FT
Ipswich Town
Rochdale
2
0
15:00
FT
Gillingham
Blackpool
2
0
15:00
FT
Fleetwood Town
AFC Wimbledon
0
1
15:00
FT
Doncaster Rovers
Bristol Rovers
4
1
15:00
FT
Swindon Town
Burton Albion
4
2
15:00
FT
Crewe Alexandra
Milton Keynes Dons
2
0
15:00
FT
Sunderland
Peterborough United
1
0
15:00
FT
Accrington Stanley
Oxford United
1
4
15:00
FT
Portsmouth
Wigan Athletic
1
2
England League Two
>>>
15:00
FT
Oldham Athletic
Crawley Town
2
3
15:00
FT
Mansfield Town
Exeter City
1
2
15:00
FT
Cambridge United
Tranmere Rovers
0
0
15:00
FT
Bolton Wanderers
Newport County
0
2
15:00
FT
Bradford City
Stevenage
2
1
15:00
FT
Southend United
Morecambe
1
2
15:00
FT
Barrow
Colchester United
1
1
15:00
FT
Scunthorpe United
Carlisle United
1
0
15:00
FT
Salford City
Forest Green Rovers
0
0
15:00
FT
Port Vale
Harrogate Town
0
0
Spain La Liga
>>>
12:00
FT
Deportivo Alavés
Getafe
0
0
15:00
FT
Valencia
Huesca
1
1
17:30
FT
Elche
Real Sociedad
0
3
20:00
FT
Real Betis
Real Madrid
2
3
Italy Serie A
>>>
14:00
FT
Torino
Atalanta
2
4
17:00
FT
Cagliari
Lazio
0
2
17:00
FT
Sampdoria
Benevento
2
3
19:45
FT
Inter
Fiorentina
4
3
Germany Bundesliga
>>>
14:30
FT
Arminia Bielefeld
Köln
1
0
14:30
FT
Augsburg
Borussia Dortmund
2
0
14:30
FT
Mainz 05
Stuttgart
1
4
14:30
FT
Bayer Leverkusen
RB Leipzig
1
1
14:30
FT
Borussia M'gladbach
Union Berlin
1
1
17:30
FT
Schalke 04
Werder Bremen
1
3
France Ligue 1
>>>
16:00
FT
Saint-Étienne
Rennes
0
3
20:00
FT
Olympique Marseille
Metz
1
1
Brazil Serie A
>>>
23:00
FT
Athletico PR
Bahia
1
0
23:00
FT
Internacional
São Paulo
1
1
Portugal Primeira Liga
>>>
15:30
FT
Marítimo
Tondela
2
1
18:30
FT
Benfica
Moreirense
2
0
21:00
FT
Boavista
Porto
0
5
Netherlands Eredivisie
>>>
15:30
FT
PEC Zwolle
Sparta Rotterdam
4
0
17:45
FT
Fortuna Sittard
AZ Alkmaar
3
3
19:00
FT
SC Heerenveen
VVV-Venlo
1
0
20:00
FT
Ajax
Vitesse
2
1
Russia Premier League
>>>
12:00
FT
Tambov
Spartak Moskva
0
2
14:30
FT
Zenit
Ufa
6
0
18:00
FT
Sochi
Krasnodar
1
1
USA Major League Soccer
>>>
20:30
FT
Nashville SC
Houston Dynamo
1
1
Scotland Premiership
>>>
15:00
FT
Hamilton Academical
Dundee United
1
1
15:00
FT
St. Mirren
Kilmarnock
0
1
15:00
FT
Livingston
St. Johnstone
2
0
Turkey Super Lig
>>>
11:30
FT
Kayserispor
BB Erzurumspor
1
3
14:00
FT
Hatayspor
Kasımpaşa
1
0
14:00
FT
Göztepe
Gazişehir Gaziantep
2
2
17:00
FT
Trabzonspor
Yeni Malatyaspor
3
1
Greece Super League
>>>
16:30
FT
Volos NFC
PAOK
0
0
18:30
FT
Olympiakos Piraeus
Panaitolikos
2
0
Germany 2. Bundesliga
>>>
12:00
FT
Fortuna Düsseldorf
Würzburger Kickers
1
0
12:00
FT
Eintracht Braunschweig
Holstein Kiel
0
0
12:00
FT
Darmstadt 98
Jahn Regensburg
0
0
Belgium Pro League
>>>
15:15
FT
Beerschot-Wilrijk
Waasland-Beveren
3
2
17:30
FT
Mechelen
Sint-Truiden
2
0
19:45
FT
Gent
OH Leuven
2
3
Austria Tipico Bundesliga
>>>
16:00
FT
St. Pölten
Rapid Wien
1
2
16:00
FT
Ried
Salzburg
1
3
16:00
FT
Rheindorf Altach
Wattens
0
2
Czech Republic Fortuna Liga
>>>
15:30
FT
Teplice
Baník Ostrava
2
1
15:30
FT
Karviná
Mladá Boleslav
0
0
15:30
FT
Zlín
Sigma Olomouc
0
1
18:00
FT
Slavia Praha
Slovácko
3
0
Denmark Superliga
>>>
16:00
FT
Midtjylland
Randers
1
0
France Ligue 2
>>>
14:00
FT
Toulouse
Auxerre
3
1
18:00
FT
Ajaccio
Sochaux
1
1
18:00
FT
Amiens SC
Pau
0
0
18:00
FT
Chambly
Châteauroux
2
1
18:00
FT
Valenciennes
Caen
1
0
18:00
FT
Guingamp
Grenoble Foot 38
1
0
18:00
FT
Rodez
Dunkerque
2
1
18:00
FT
Niort
Paris
2
2
18:00
FT
Nancy
Le Havre
0
1
Italy Serie B
>>>
13:00
FT
Salernitana
Reggina
1
1
13:00
FT
Pescara
Chievo
0
0
13:00
FT
Lecce
Pordenone
0
0
13:00
FT
Frosinone
Empoli
0
2
13:00
FT
Cosenza
Virtus Entella
0
0
13:00
FT
Brescia
Ascoli
1
1
15:00
FT
Venezia
Vicenza
1
0
Norway Eliteserien
>>>
17:00
FT
Molde
Sandefjord
0
1
19:30
FT
Strømsgodset
Sarpsborg 08
0
0
Sweden Allsvenskan
>>>
14:00
FT
Örebro
Sirius
2
1
Switzerland Super League
>>>
18:00
FT
Zürich
Lugano
2
2
18:00
FT
Sion
Young Boys
0
0
A to Z Countries
Armenia Premier League
>>>
13:15
FT
Shirak
Ararat
0
3
Asia AFC Champions League
>>>
14:40
FT_PEN
Al Ahli Jeddah
Shabab Al Ahli Dubai
1
1
18:45
FT
Pakhtakor
Esteghlal
2
1
Australia Brisbane Premier League
>>>
08:00
FT
The Gap
St George Willawong
2
3
08:00
FT
Taringa Rovers
Bayside United
2
1
09:00
FT
Centenary Stormers
North Star
2
0
Australia Capital Territory
>>>
09:00
FT
Canberra FC
Gungahlin
3
1
Australia New South Wales
>>>
07:00
FT
Marconi Stallions
Manly United
1
1
10:00
FT
Mt Druitt Town
Sydney II
0
5
10:00
FT
Sydney Olympic
North Shore Mariners
1
1
Npl Western Australia
>>>
08:00
FT
Rockingham City
Inglewood United
2
2
08:00
FT
Balcatta
Perth Glory II
3
0
08:00
FT
Bayswater City
Perth
1
4
08:00
FT
Cockburn City
ECU Joondalup
1
3
08:00
FT
Gwelup Croatia SC
Floreat Athena
0
3
08:00
FT
Armadale
Sorrento
5
3
Australia Npl Tasmania
>>>
05:00
FT
South Hobart
Olympia Warriors
3
6
05:15
FT
Devonport City
Kingborough Lions
3
1
05:30
FT
Clarence Zebras
Riverside Olympic
4
1
07:30
FT
Launceston City
Glenorchy Knights
1
3
Australia Npl Queensland
>>>
08:15
FT
Capalaba
Redlands United
3
0
08:30
FT
Brisbane City
Brisbane Strikers
1
2
Npl South Australian
>>>
06:30
FT
Cumberland United
Adelaide Olympic
2
1
06:30
FT
NE MetroStars
Croydon Kings
1
5
06:30
FT
Adelaide City
Modbury Jets
1
1
06:30
FT
Adelaide United ||
Adelaide Blue Eagles
1
1
06:30
FT
Para Hills Knights
Campbelltown City
2
3
06:30
FT
Adelaide Comets
Adelaide Raiders
4
0
Australia Northern Nsw
>>>
05:30
FT
Lambton Jaffas
Lake Macquarie
3
0
06:30
FT
Maitland
Edgeworth Eagles
2
1
07:30
FT
Adamstown Rosebuds
Valentine
2
2
Australia Northern Territory Premier League
>>>
07:30
FT
Darwin Hearts
Casuarina
1
1
11:30
FT
Hellenic Athletic
Uni Azzurri
5
0
Western Australia State League 1
>>>
08:00
FT
UWA Nedlands
Subiaco
1
1
08:00
FT
Swan United
Ashfield
2
2
08:00
FT
Quinns
Stirling Lions
3
0
08:00
FT
Olympic Kingsway
Fremantle City
3
5
08:00
FT
Forrestfield United
Western Knights
2
2
08:00
FT
Joondalup United
Mandurah City
1
2
South Australia State League 1
>>>
06:30
FT
White City Woodville
Vipers
3
0
06:30
FT
Fulham United
Playford City Patriots
0
1
06:30
FT
Adelaide Victory
Sturt Lions
1
3
06:30
FT
South Adelaide Panthers
Western Strikers
3
1
10:30
FT
Adelaide Hills Hawks
Seaford Rangers
3
2
South Australia Reserves Premier League
>>>
04:15
FT
MetroStars Res.
Croydon Kings Res.
2
0
04:15
FT
Adelaide United Res.
Blue Eagles Res.
6
0
04:15
FT
Para Hills Knights Res.
Campbelltown City Res.
0
1
04:15
FT
Adelaide Comets Res.
Adelaide Raiders Res.
6
1
04:15
Cumberland United Res.
Adelaide Olympic Res.
?
?
04:15
FT
Adelaide City Res.
Modbury Jets Res.
2
1
Australia Capital Territory NPL Women
>>>
06:00
FT
Canberra W
Belconnen United W
2
1
Australia Queensland NPL Women
>>>
08:00
FT
FQ QAS W
Souths United W
2
0
Austria Erste Liga
>>>
13:00
FT
Austria Lustenau
Juniors OÖ
0
1
19:00
FT
Amstetten
Dornbirn
3
3
Austria Regionalliga: Mitte
>>>
15:00
FT
Gurten
St. Anna
1
1
18:00
FT
Sturm Graz II
Allerheiligen
3
1
Austria Regionalliga: Ost
>>>
16:00
FT
Mannsdorf
Neusiedl
3
0
Austria Landesliga: Vorarlberg
>>>
14:00
FT
Alberschwende
Lochau
1
0
15:00
FT
Bezau
Bizau
0
1
15:00
FT
Hard
Nenzing
2
2
15:00
FT
Fussach
Andelsbuch
0
0
15:00
FT
Lustenau
Admira Dornbirn
0
3
15:00
FT
Ludesch
Blau-Weiß Feldkirch
0
1
Austria Landesliga: Wien
>>>
13:00
FT
Union Mauer
Austria XIII
2
0
14:00
ASV 13
First Vienna
?
?
15:00
FT
Elektra
Wienerberg
2
3
15:00
FT
Stadlau
Slovan HAC
1
0
15:00
FT
Donaufeld
Mannswörth
4
0
Austria Landesliga: Burgenland
>>>
14:30
FT
Markt Allhau
Oberpetersdorf
0
4
16:00
FT
St. Margarethen
Deutschkreutz
1
1
17:00
Pinkafeld
Güssing
?
?
Austria Landesliga: Niederösterreich
>>>
15:00
FT
Spratzern
Langenrohr
0
1
15:30
Waidhofen/Thaya
Krems
?
?
Austria Landesliga: Oberösterreich
>>>
15:00
Friedburg / Pöndorf
St. Valentin
?
?
15:00
Oedt
Weißkirchen / Allhaming
?
?
Austria Landesliga: Steiermark
>>>
15:00
Hitthaller St. Michael
Frauental
?
?
17:00
Rottenmann
Leoben
?
?
18:00
FT
Lafnitz II
Wildon
5
3
Austria Landesliga: Tirol
>>>
14:00
FT
Kirchbichl
Fügen
2
2
15:00
FT
Volders
Söll
5
2
15:30
FT
Völs
Natters
3
0
Austria Landesliga: Salzburg
>>>
13:30
FT
Thalgau
Puch
5
2
13:30
FT
Bürmoos
Neumarkt
4
0
14:00
FT
Eugendorf
Bramberg
5
0
15:00
FT
Hallwang
Siezenheim
3
1
15:00
FT
Golling
Straßwalchen
2
4
17:00
Altenmarkt
Bergheim
?
?
Austria Landesliga: Kärnten
>>>
15:00
Gmünd
Köttmannsdorf
?
?
15:00
Kraig
Wolfsberg
?
?
Austria Regionalliga: Vorarlberg
>>>
15:00
FT
Schwarz-Weiß Bregenz
Rotenberg
1
2
16:00
FT
Lauterach
Hohenems
2
4
Austria Regionalliga: Salzburg
>>>
16:00
FT
Austria Salzburg
Pinzgau Saalfelden
2
1
Austria Jugendliga U18
>>>
10:00
Admira U18
St. Pölten U18
?
?
11:00
Vorarlberg U18
Rapid Wien U18
?
?
11:30
Tirol U18
Austria Wien U18
?
?
15:00
Burgenland U18
Wolfsberger AC U18
?
?
Azerbaijan Premier League
>>>
15:00
FT
Sebail
Sabah
2
1
17:15
FT
Keşlə FK
Zira
2
3
Belarus Vysshaya Liga
>>>
12:00
FT
Ynergetyk-BDU
Isloch
1
1
14:00
FT
Gorodeya
Slavia
1
1
16:00
FT
Torpedo BelAZ
Neman Grodno
0
1
18:00
FT
BATE
Dinamo Brest
2
4
Belarus Pershaya Liga
>>>
12:00
FT
Khimik Svetlogorsk
Orsha
2
1
13:00
FT
Slonim
Oshmyany
2
0
13:30
FT
Sputnik
Gomelzheldortrans
5
1
14:00
FT
Lida
Granit
2
3
14:30
FT
Volna
Gomel
0
3
15:00
FT
Arsenal
Krumkachy
1
1
Belarus Second Division
>>>
10:00
FT
Polotsk
Gorki
1
0
11:00
FT
MKK-Dnepr
Osipovichy
2
1
12:00
FT
Zhlobin
SMI Autotrans
1
4
12:00
FT
DYuSSh-3 Pinsk
Ivatsevichi
5
2
13:00
FT
FC Ostrovets
Baranovichi
4
0
14:00
FT
Bumprom
Viktoriya Maryina Horka
3
2
14:00
FT
Shakhtyor Petrikov
Dnepr Mogilev
0
2
14:00
FT
Pershiy Regien
Dinamo Malorita
2
4
15:00
FT
Chayka Zelva
BGU Minsk
1
2
Belarus Vysshaya Liga Reserve
>>>
12:00
FT
Dinamo Minsk Res.
Vitebsk Res.
0
1
Belarus Vysshaya Liga Women
>>>
12:00
FT
Bobruichanka W
Dnepr Mogilev W
2
1
14:00
FT
Minsk FK W
Zorka-BDU W
4
1
15:00
FT
Dinamo-BGU W
BOTSOR W
11
0
Belgium First Division B
>>>
19:45
FT
RWDM
Union Saint-Gilloise
3
1
Belgium Division 3: ACFF
>>>
19:00
Tubize
RES Durbuy
?
?
19:00
0'
Excelsior Virton
La Louvière
0
5
Belgium Division 3: Group A
>>>
18:30
Ninove
Gullegem
?
?
18:30
Oudenaarde
Toekomst Menen
?
?
18:30
Dikkelvenne
Ronse
?
?
18:30
Harelbeke
Westhoek
?
?
19:00
Gent-Zeehaven
RFC Wetteren
?
?
Belgium Division 3: Group B
>>>
19:00
Hoogstraten
Olympia Wijgmaal
?
?
19:00
Lyra-Lierse Berlaar
Spouwen-Mopertingen
?
?
Belgium Third Amateur Division: VFV A
>>>
18:30
VW Hamme
Avanti
?
?
18:30
Oostkamp
Voorde Appelterre
?
?
18:30
Torhout
Tempo Overijse
?
?
19:00
Svelta Melsele
Bambrugge
?
?
Belgium Third Amateur Division: VFV B
>>>
18:30
Turnhout
Witgoor Sport
?
?
18:30
Weerstand Koersel
Berlaar-Heikant
?
?
18:30
Diest
Sint-Lenaarts
?
?
19:00
Esperanza Pelt
Racing Mechelen
?
?
19:00
Nijlen
Lille
?
?
19:00
Betekom
Zwarte Leeuw
?
?
19:00
Wellen
De Kempen
?
?
Belgium Third Amateur Division: ACFF A
>>>
19:00
Tournai
Union Namur
?
?
19:00
Rapid Symphorinois
SG-Tertre-Hautrage
?
?
19:00
Aische
Braine
?
?
Belgium Third Amateur Division: ACFF B
>>>
19:00
Onhaye
Rochefort
?
?
19:15
Marloie Sport
Habay-la-Neuve
?
?
19:30
Oppagne-Wéris
Mormont
?
?
Belgium Provincial-Brabant
>>>
19:00
KV Tervuren-Duisburg
Linden
?
?
19:00
Huldenberg
Stade Bierbeek
?
?
Belgium Provincial-Limburg
>>>
18:30
Achel
Torpedo Hasselt
?
?
18:30
Schoonbeek-Beverst
Bregel Sport
?
?
19:00
Juve Hasselt
Verbroedering Maasmechelen
?
?
19:00
Alken
Zonhoven United
?
?
Belgium Provincial-Luxembourg
>>>
19:00
Saint-Hubert
Longlier
?
?
19:00
Libramont
RAC Saint-Mard
?
?
19:00
Sartoise
Meix-Devant-Virton
?
?
Belgium Provincial-Namur
>>>
18:30
Chevetogne
Ciney
?
?
19:00
Beauraing
Biesme
?
?
19:00
Grand-Leez
Spy
?
?
Belgium Provincial-Oost-Vlaanderen
>>>
18:30
Elene-Grotenberge
Excelsior Mariakerke
?
?
Belgium Provincial-West-Vlaanderen
>>>
17:00
Eendracht Wervik
Wielsbeke
?
?
17:30
RC Lauwe
Excelsior Zedelgem
?
?
18:00
Rumbeke
Diksmuide
?
?
18:00
Meulebeke
Oostnieuwkerke
?
?
18:00
Dadizele
Lauwe
?
?
Belgium First Amateur Division
>>>
18:30
Dessel Sport
Mandel United
?
?
18:30
FT
Thes Sport
Sint-Eloois-Winkel
2
1
19:00
SV Roeselare
Dender
?
?
19:00
FT
La Louvière Centre
URSL Visé
1
2
19:00
FT
Patro Eisden
Heist
2
2
Belgium Women's Cup
>>>
14:00
FT
Club Brugge W
SG-Tertre-Hautrage W
4
1
14:00
FT
Kontich W
Anderlecht II W
1
0
14:00
FT
Standard Liège II W
Eendracht Mazenzele W
3
0
14:00
FT
St. Liege W
Wuustwezel W
9
0
14:00
FT
White Star Woluwé W
Egem Pittem W
2
1
14:00
FT
OH Leuven II
Gent W
0
0
14:00
FT
Zulte-Waregem W
Genk II W
6
0
14:00
Svelta Melsele W
Voorwaarts Zwevezele W
?
?
14:00
Eva's Tienen W
Gent II W
?
?
14:00
Bredene W
RFC de Liege W
?
?
14:00
FT
Chastre W
Sibret W
3
1
14:30
FT
Genk W
Eendracht Aalst W
1
1
15:45
Mechelen II W
Mechelen W
?
?
16:00
Eendracht Aalst II W
OH Leuven W
?
?
16:30
FT
Zulte-Waregem II W
RSC Anderlecht W
0
12
18:00
FT
Charleroi
Moldavo W
2
4
Bosnia and Herzegovina Premier Liga
>>>
15:00
FT
Olimpic Sarajevo
Borac Banja Luka
1
4
17:00
FT
Velez
Radnik Bijeljina
2
1
Bosnia and Herzegovina First League: FBiH
>>>
14:30
FT
Zvijezda Gradačac
Travnik
3
2
14:30
FT
Jedinstvo Bihac
Rudar Kakanj
1
0
14:30
FT
Orasje
Capljina
3
0
14:30
FT
Buducnost Banovici
TOSK Tesanj
1
2
14:30
FT
Gorazde
Radnik Hadžići
1
3
14:30
FT
Bratstvo Gracanica
Slaven Zivinice
2
0
Bosnia and Herzegovina First League: RS
>>>
15:00
FT
Sloboda Novi Grad
Leotar
0
0
15:00
FT
Rudar Prijedor
Borac Kozarska Dubica
2
0
15:00
FT
Slavija
Podrinje Janja
2
0
15:00
FT
Kozara Gradiska
Ljubic Prnjavor
1
3
15:00
FT
Sloga Doboj
FK Jedinstvo Brcko
2
2
15:00
FT
Zvijezda '09 Brgule
Modrica
2
2
15:00
FT
Zeljeznicar Banja Luka
Tekstilac Derventa
0
0
15:00
FT
Sutjeska Foca
Drina Zvornik
1
0
Brazil Serie B
>>>
01:30
FT
Cruzeiro
Avaí
0
1
15:00
FT
Figueirense
Guarani
2
2
20:00
FT
CSA
Juventude
3
2
20:30
FT
Vitória
Oeste
3
1
22:30
FT
Brasil de Pelotas
Paraná
1
1
Brazil Serie C
>>>
00:00
FT
Criciúma
EC São José
2
0
20:00
FT
São Bento
Boa
1
1
21:00
FT
Imperatriz
Ferroviário
1
2
23:00
FT
Vila Nova
Treze
0
0
23:00
FT
Botafogo PB
Paysandu
1
1
Brazil Serie D
>>>
19:00
FT
Vitória ES
CRAC
0
1
19:00
FT
Cabofriense
Mirassol
3
1
19:00
FT
Bangu
Cascavel
2
0
19:00
FT
Globo
Guarany de Sobral
3
1
19:30
FT
Floresta
América RN
1
1
20:00
FT
Goiânia
União Rondonópolis
3
1
20:00
FT
Santos AP
Altos
0
4
20:00
FT
Marcílio Dias
Joinville
0
0
20:00
FT
Novorizontino
Pelotas
1
0
20:00
FT
Operário Ltda
Goianésia
0
2
20:00
FT
Coruripe
Potiguar Mossoró
1
0
20:00
FT
Campinense
Afogados
2
0
20:00
FT
Ríver
Baré
2
2
20:00
FT
Palmas
Tupynambás
0
2
20:00
FT
Vilhenense
Ji-Paraná
1
0
21:00
FT
Gama
Brasiliense
2
1
21:00
FT
Águia Negra
Real Noroeste
2
2
21:00
FT
Bahia de Feira
CAP Patrocinense
2
0
21:00
FT
São Luiz
São Caetano
0
0
22:00
FT
Ferroviária
Portuguesa RJ
1
1
23:00
FT
Atlético Acreano
Bragantino PA
2
2
23:00
FT
Fast Clube
Rio Branco
0
0
23:00
FT
Salgueiro
Atlético Cajazeirense
1
0
23:30
FT
Caldense
Atlético Alagoinhas
0
3
Brazil Carioca 2
>>>
19:00
FT
Campos AA
Bonsucesso
0
0
19:00
FT
Rio São Paulo
CFRJ / Marica
0
2
19:00
FT
Olaria
Serrano RJ
1
2
19:00
FT
Duque de Caxias
Gonçalense
0
1
19:00
FT
Sampaio Corrêa RJ
Nova Iguaçu
2
1
Brazil Maranhense
>>>
23:00
FT
Moto Club MA
Sampaio Corrêa
0
2
Brazil Paulista A3
>>>
19:00
FT
Batatais
Rio Preto
0
0
19:00
FT
Nacional SP
EC São Bernardo
0
0
21:00
FT
Comercial
Primavera SP
3
2
21:00
FT
Barretos
Noroeste
1
2
Brazil Brasileiro U20
>>>
19:00
FT
Vasco U20
Vitoria U20
3
2
19:00
FT
Palmeiras U20
Sport Recife U20
0
2
19:00
FT
Gremio U20
Botafogo U20
0
0
Brazil Carioca U20
>>>
14:00
FT
Boavista U20
Nova Iguaçu U20
0
1
19:00
FT
Flamengo RJ U20
Resende U20
4
1
19:00
Americano U20
Fluminense U20
?
?
Brazil Brasileiro Women
>>>
22:00
FT
Corinthians
Vitória BA
6
0
Brunei Darussalam Super League
>>>
13:15
BSRC
Kasuka
?
?
13:15
Bakes
Indera
?
?
Bulgaria Parva Liga
>>>
16:45
FT
Ludogorets
Beroe
2
0
19:00
FT
Botev Plovdiv
Levski Sofia
2
1
Bulgaria Vtora Liga
>>>
14:30
FT
Yantra 1919
Septemvri Simitli
0
1
15:00
FT
Strumska slava
Sportist Svoge
3
1
15:00
FT
Septemvri Sofia
Dobrudzha 1919
1
0
16:00
FT
Vitosha Bistritsa
Lokomotiv G. Oryahovitsa
0
1
Bulgaria 3. League Northeast
>>>
12:00
Chernomorets Balchik
Dunav 2010
?
?
14:00
Septemvri Tervel
Svetkavitsa Targovishte
?
?
14:00
Spartak Varna
Chernolomets
?
?
14:00
Sportist General Toshevo
Topolite
?
?
14:00
Shumen 2007
Botev Novi Pazar
?
?
14:00
Dorostol
Kubrat
?
?
Bulgaria 3. League Southeast
>>>
15:00
FT
Dimitrovgrad
Rozova dolina
2
1
15:00
FT
Zagorets
Spartak Plovdiv
4
1
15:00
FT
Karnobat
Maritsa Plovdiv
2
3
15:00
FT
Chernomorets 1919 Burgas
Vereya
4
0
15:00
FT
Gigant Saedinenie
Haskovo
1
0
15:00
FT
Sokol Markovo
Borislav 2009
0
1
15:00
FT
Izvor Gorski izvor
Yambol 1915
1
0
Bulgaria 3. League Southwest
>>>
15:00
Granit Vladaya
Vihren
?
?
15:00
Bansko
Nadezhda Dobroslavtsi
?
?
15:00
Pirin Gotse Delchev
Velbazhd
?
?
15:00
Chavdar Etropole
Perun
?
?
15:00
Belasitsa
Botev Ihtiman
?
?
15:00
Marek
Rilski Sportist
?
?
15:00
Oborishte
Pirin Razlog
?
?
15:00
Kyustendil
Slivnishki geroy
?
?
15:00
Levski Chepintsi
Balkan Botevgrad
?
?
Burkina Faso Premier League
>>>
16:30
FT
Rahimo
Etoile Filante
2
1
16:30
Majestic
Salitas
?
?
16:30
FT
SONABEL
ASEC Koudougou
2
0
18:45
FT
RCK
RC Bobo-Dioulasso
0
1
Burundi Ligue A
>>>
12:30
FT
Athlético Olympic
Inter Star
3
2
14:00
FT
Royal de Muramvya
Bujumbura City
0
3
14:00
FT
Kayanza United
Dynamik
1
1
14:00
FT
Aigle Noir
Muzinga
2
0
15:00
FT
Rukinzo
Le Messager Ngozi
1
1
Cambodia C-League
>>>
09:30
Bati Youth
Asia Europe University
?
?
09:30
FT
Police Commissary
Electricite du Cambodge
2
2
12:00
FT
National Defense
Phnom Penh Crown
1
3
21:30
Boeung Ket
Svay Rieng
?
?
Canada Canadian Soccer League
>>>
22:00
FT
Brantford Galaxy
SC Scarborough
2
3
Chile Primera Division
>>>
20:00
FT
Everton
Universidad Católica
2
2
22:30
FT
Audax Italiano
Curicó Unido
0
0
Chile Primera B
>>>
17:30
FT
Deportes Temuco
Barnechea
3
1
Chile Segunda División
>>>
16:00
FT
General Velásquez
Deportes Vallenar
0
0
China PR League One
>>>
08:30
FT
Taizhou Yuanda
Beijing Renhe
1
0
12:35
FT
Jiangxi Liansheng
Guizhou Zhicheng
1
3
13:00
FT
Sichuan
Changchun Yatai
1
3
Colombia Liga BetPlay
>>>
00:00
FT
Jaguares de Córdoba
La Equidad
2
0
02:05
FT
Once Caldas
Atlético Nacional
2
0
22:00
FT
Atlético Bucaramanga
Patriotas Boyacá
1
1
Colombia Torneo Betplay
>>>
20:00
FT
Llaneros
Leones FC
1
1
21:00
FT
Boca Juniors de Cali
Real Cartagena
0
0
21:00
FT
Barranquilla
Cortuluá
0
1
Costa Rica Primera Division
>>>
21:00
FT
Grecia
Santos de Guápiles
0
1
23:00
FT
Guadalupe
Pérez Zeledón
4
1
Costa Rica Liga de Ascenso
>>>
18:00
FT
AD Cofutpa
Cariari Pococí
2
1
19:00
Guanacasteca
Puma Generaleña
?
?
22:00
FT
Puntarenas
Santa Rosa
2
1
Croatia 1. HNL
>>>
16:00
FT
Istra 1961
Šibenik
1
0
18:05
FT
Osijek
Gorica
2
1
Croatia 2. HNL
>>>
15:00
FT
Sesvete
Solin
4
0
15:00
FT
Kustošija
Hrvatski Dragovoljac
0
0
15:00
Dugopolje
Croatia Zmijavci
?
?
18:00
FT
Inter Zaprešić
Osijek II
0
1
18:00
FT
Medimurje Cakovec
Junak
4
3
Croatia Cup
>>>
14:00
FT
Ferdinandovac
Dinamo Zagreb
1
7
Croatia 3. HNL - East
>>>
15:30
FT
Belišće
Granicar Zupanja
2
2
15:30
FT
Slavija Pleternica
Marsonia
1
2
15:30
FT
Vihor
Dakovo-Croatia
1
2
15:30
FT
Vukovar
Oriolik Oriovac
2
0
15:30
FT
Slavonac Bukovlje
Valpovka
1
1
15:30
Zrinski Jurjevac
Slavonija Pozega
?
?
Croatia 3. HNL - South
>>>
15:00
FT
Vodice
Kamen Ivanbegovina
2
2
15:00
FT
Hrvatski vitez
Zmaj Makarska
1
0
15:00
FT
Primorac Biograd
Neretvanac Opuzen
2
1
15:00
FT
GOSK Dubrovnik
Hrvace
1
2
15:00
FT
Uskok Klis
Otok
2
0
15:00
FT
Zmaj Blato
Split
3
3
Croatia 3. HNL - West
>>>
15:30
Novigrad
Pazinka
?
?
15:30
Jadran Poreč
Rudar Labin
?
?
15:30
Cres
Vinodol
?
?
15:30
Grobničan Čavle
Buje
?
?
15:30
Crikvenica
Naprijed Hreljin
?
?
15:30
Nehaj
Uljanik
?
?
15:30
Krk
Rovinj
?
?
Croatia 3. HNL - North
>>>
14:30
FT
Podravac Virje
Polet
0
2
14:30
FT
Mladost Ždralovi
Podravina Ludbreg
2
1
14:30
FT
Krizevci
Tehničar 1974
1
1
14:30
FT
Varteks Varaždin
Graničar Đurđevac
5
0
14:30
FT
Virovitica
Bjelovar
1
3
14:30
FT
Rudar Mursko Sredisce
Papuk
1
4
Croatia 3. HNL - Center
>>>
15:00
FT
HAŠK
Trešnjevka
0
0
15:00
FT
Mladost Petrinja
Segesta Sisak
0
0
15:00
FT
Jarun
Lučko
2
0
15:00
FT
Vrapče Zagreb
Dugo Selo
2
3
15:00
FT
Karlovac 1919
Gaj
1
0
15:00
FT
Zagorec
Spansko Zagreb
2
1
15:00
FT
Vrbovec
Bistra
0
2
15:00
FT
Maksimir Zagreb
Ponikve
1
3
Curaçao Premier League
>>>
01:00
Centro Barber
Jong Holland
?
?
01:00
Scherpenheuvel
UNDEBA
?
?
Cyprus 1. Division
>>>
18:30
FT
AEK Larnaca
AEL
2
1
Cyprus 2. Division
>>>
14:30
FT
Akritas
Ahironas
0
1
14:30
FT
AE Zakakiou
Omonia Psevda
0
1
14:30
FT
Ayia Napa
EN THOI Lakatamia
0
2
14:30
FT
Anagennisi Deryneia
Xylotympou
1
2
14:30
FT
Onisilos
Othellos
1
1
14:30
FT
Digenis Ypsonas
Aris
0
0
14:30
FT
Digenis Morphou
Kouris Erimi
2
2
Cyprus 3. Division
>>>
14:30
FT
Elpida Astromeritis
Amathous
1
0
14:30
APEP
Peyia
?
?
14:30
Halkanoras
APONA Anagias
?
?
14:30
ENAD
Oroklini / Troulloi
?
?
14:30
FT
MEAP Nisou
Iraklis Yerolakkou
2
0
14:30
FT
O Kormakitis
Ormideia
0
5
Czech Republic 2. Liga FNL
>>>
15:30
FT
Lisen
Vlašim
1
0
15:30
FT
Třinec
Vysočina Jihlava
0
5
15:30
FT
Prostějov
Táborsko
1
1
17:00
FT
Ústí nad Labem
Chrudim
1
1
Czech Republic 3. Liga CFL
>>>
09:15
FT
Loko Vltavín
Jiskra Domažlice
1
2
09:15
FT
Zbuzany
Jablonec II
2
0
09:15
FT
Rakovnik
Benesov
0
3
09:30
FT
Přepeře
Slovan Velvary
2
0
09:30
Povltava FA
Motorlet Praha
?
?
14:30
FT
Sokol Živanice
Chlumec nad Cidlinou
1
2
Czech Republic 3. Liga MSFL
>>>
09:15
FT
Odra Petrkovice
Zlín II
3
2
09:15
Frýdek-Místek
Slovan Rosice
?
?
09:15
FT
Viktoria Otrokovice
Vrchovina
4
1
17:00
FT
Hanácká
Slovácko II
1
1
Czech Republic 4. Liga Division A
>>>
09:15
FT
Prestice
Petřín Plzeň
3
1
09:30
FT
České Budějovice II
Tatran Sedlcany
4
0
09:30
FT
Marianske Lazne
Rokycany
3
2
14:30
FT
Otava Katovice
Hořovicko
2
0
14:30
Slavoj Mýto
Český lev - Union Beroun
?
?
Czech Republic 4. Liga Division B
>>>
09:15
FT
Štětí
Louny
4
0
09:15
FT
Neratovice-Byškovice
Ostrov
5
0
09:15
FT
FK Brandys nad Labem
Tatran Rakovnik
4
1
09:15
FT
Aritma Praha
Český Brod
0
0
14:30
FT
Dobris
Kladno
1
2
Czech Republic 4. Liga Division C
>>>
09:15
Sokol Libiš
Horky nad Jizerou
?
?
14:30
FT
Velke Hamry
Kosmonosy
4
2
14:30
FT
Trutnov
Vysoke Myto
0
2
14:30
FT_PEN
Letohrad
Poříčany
1
1
Czech Republic 4. Liga Division E
>>>
13:00
FC Vsetin
Bzenec
?
?
14:30
FT
Hranice
Strani
1
1
14:30
FT
Nove Sady
Kozlovice
1
1
14:30
FT
HFK Olomouc
Slavičín
0
1
Czech Republic 4. Liga Division D
>>>
09:30
FT
Břeclav
Sokol Lanžho
0
0
Czech Republic U19 League
>>>
10:00
Meteor Praha U19
Hradec Kralove U19
?
?
10:00
FT
Mlada Boleslav U19
Sigma Olomouc U19
2
3
10:00
FT
Plzen U19
Ceske Budejovice U19
2
1
10:15
FT
Slavia Prague U19
Opava U19
3
0
12:00
FT
Sparta Praha U19
Slovacko U19
2
0
12:00
FT
FK Pardubice U19
Ostrava U19
4
1
12:30
FT
Pribram U19
FC Fastav Zlin U19
0
2
Czech Republic First League Women
>>>
09:30
FT
Liberec W
Horní Heršpice
1
2
Denmark First Division
>>>
13:00
FT
Skive
Fremad Amager
0
2
Denmark 2. Division Group 1
>>>
12:00
FT
Sydvest
Jammerbugt
2
3
12:30
FT
VSK Århus
Holbæk B&I
0
1
13:00
FT
Dalum
Frem
0
0
13:00
FT
Middelfart
Næsby
5
0
14:00
FT
B 93
Brabrand
3
2
Denmark 2. Division Group 2
>>>
12:00
FT
Vanløse
Avarta
2
0
12:30
FT
FA 2000
Slagelse B&I
0
0
14:00
FT
Nykøbing
Brønshøj
6
3
14:00
FT
Skovshoved
AB Tårnby
3
0
Denmark Series Group 1
>>>
09:30
FT
BSF
Frederikssund
1
3
11:00
FT
Avedøre
BK Union
3
4
12:00
FT
Karlslunde
Fremad Valby
2
0
13:00
KFUM
Husum
?
?
13:00
Køge Nord
Ishøj
?
?
Denmark Series Group 2
>>>
12:00
FT
Otterup
Greve
3
2
12:00
FT
Allerod
GVI
1
1
12:00
Skjold Birkerod
Vordingborg
?
?
12:00
LSF
RB 1906
?
?
13:00
FT
Herlev
Taastrup
1
1
Denmark Series Group 3
>>>
12:00
FT
OKS
Horsens II
4
4
12:00
FT
B 1913
Tarup-Paarup
0
1
12:00
FT
Viby
Ringkøbing
1
6
13:00
FT
Odder
Varde IF Elite
4
3
Denmark Series Group 4
>>>
12:00
FT
VRI
Vejgaard B
2
2
12:15
FT
Lyseng
Kjellerup
1
3
14:00
FT
Djursland
Skjold Sæby
0
1
14:00
FT
Norresundby
Tjorring
2
0
Denmark Elitedivisionen Women
>>>
14:00
FT
Brondby W
FC Thy - ThistedQ
4
0
Denmark U19 League
>>>
11:00
FT
Esbjerg U19
Vejle U19
2
1
11:30
FT
Horsens U19
AaB U19
1
2
11:30
FT
Brøndby U19
Midtjylland U19
1
4
11:30
FT
Odense U19
Randers Freja U19
1
1
12:00
Lyngby U19
SønderjyskE U19
?
?
12:00
FT
Nordsjaelland U19
AGF U19
3
0
13:00
København U19
Silkeborg U19
?
?
Ecuador Liga Pro
>>>
20:45
FT
Mushuc Runa
Guayaquil City
2
1
23:00
FT
Olmedo
Aucas
3
2
Ecuador Primera B
>>>
21:00
FT
Santa Rita
9 de Octubre
1
1
21:00
FT
Fuerza Amarilla
Puerto Quito
0
0
21:00
FT
Gualaceo
América de Quito
1
0
23:00
Manta
Gualaceo
?
?
23:00
Santa Rita
Duros del Balón
?
?
23:00
Puerto Quito
Chacaritas
?
?
23:00
Independiente Juniors
América de Quito
?
?
23:00
9 de Octubre
Fuerza Amarilla
?
?
Egypt Premier League
>>>
19:00
FT
Tanta
Al Ahly
0
1
England Fa Trophy
>>>
15:00
FT
Hullbridge Sports
Ashford Town (Middlesex)
0
1
15:00
FT
Tadcaster Albion
Marine
1
3
15:00
FT_PEN
Cirencester Town
Paulton Rovers
1
1
15:00
FT
Waltham Abbey
Staines Town
3
2
15:00
FT
Melksham Town
North Leigh
3
3
15:00
FT
Witham Town
Hanwell Town
0
2
15:00
FT
South Park
Three Bridges
0
1
15:00
FT
AFC Dunstable
Tooting & Mitcham United
1
2
15:00
FT
Evesham United
Biggleswade
2
1
15:00
FT
Northwood
Basildon United
1
1
15:00
FT
Soham Town Rangers
Corby Town
0
3
15:00
FT
Felixstowe & Walton United
Great Wakering Rovers
2
1
15:00
FT
Cambridge City
Kidsgrove Athletic
2
3
15:00
FT
AFC Sudbury
Barking
1
2
15:00
FT
Market Drayton Town
Bury Town
0
1
15:00
FT
Hythe Town
Chalfont St Peter
3
0
15:00
FT
Ossett United
Ramsbottom United
0
2
England Premier League U18
>>>
10:30
FT
Chelsea U18
Southampton U18
1
1
11:00
FT
Liverpool U18
Manchester City U18
1
3
11:00
FT
West Ham U18
Fulham U18
1
2
11:00
FT
Everton U18
Stoke City U18
4
0
11:00
FT
Arsenal U18
Crystal Palace U18
3
2
11:00
FT
Middlesbrough U18
Sunderland U18
4
0
11:30
FT
Brighton U18
Tottenham U18
1
1
11:30
FT
Manchester United U18
Burnley U18
5
1
12:00
FT
Blackburn U18
Wolverhampton U18
2
3
12:00
FT
Norwich U18
Leicester U18
4
2
12:00
FT
Aston Villa U18
Reading U18
3
1
13:00
FT
Derby U18
Newcastle Utd U18
4
3
England Non League Premier: Isthmian
>>>
15:00
FT
Kingstonian
Worthing
0
4
15:00
FT
Horsham
Cheshunt
1
2
15:00
FT
Haringey Borough
Bognor Regis Town
2
1
15:00
FT
Folkestone Invicta
Wingate & Finchley
4
1
15:00
FT
East Thurrock United
Cray Wanderers
1
3
15:00
FT
Potters Bar Town
Corinthian-Casuals
1
2
15:00
FT
Bowers & Pitsea
Leatherhead
7
0
15:00
FT
Merstham
Enfield Town
0
1
15:00
FT
Bishop's Stortford
AFC Hornchurch
1
0
15:00
FT
Margate
Carshalton Athletic
2
2
15:00
FT
Lewes
Brightlingsea Regent
1
2
England Non League Div One: Isthmian North
>>>
15:00
FT
Romford
Aveley
0
1
15:00
FT
Tilbury
Dereham Town
2
0
15:00
FT
Maldon & Tiptree
Brentwood Town
1
1
15:00
FT
Grays Athletic
Canvey Island
0
4
15:00
FT
Coggeshall Town
Heybridge Swifts
2
0
England Non League Div One: Southern Central
>>>
15:00
FT
Wantage Town
Bedworth United
1
3
15:00
FT
Halesowen Town
Barton Rovers
1
1
15:00
FT
Didcot Town
Thame
2
1
15:00
FT
Yaxley FC
St Neots Town
2
2
England Non League Div One: Northern North
>>>
15:00
FT
Clitheroe
Prescot Cables
1
0
15:00
FT
Dunston
Colne
0
1
15:00
FT
Kendal Town
Workington
0
0
15:00
FT
Mossley
Pickering Town CFC
4
1
15:00
FT
Marske United
Brighouse Town
3
0
England Non League Div One: Isthmian South
>>>
15:00
FT
Uxbridge
Bracknell Town
2
2
15:00
FT
Chipstead
Westfield
1
4
15:00
FT
Bedfont Sports
Ware
2
3
England Non League Div One: Northern South
>>>
15:00
FT
Glossop North End
Cleethorpes Town
2
1
15:00
FT
Spalding United
Carlton Town
2
0
15:00
FT
Stocksbridge Park Steels
Loughborough Dynamo
0
2
15:00
FT
Belper Town
Chasetown
0
1
15:00
FT
Newcastle Town
Frickley Athletic
1
0
England Non League Div One: Southern S & W
>>>
15:00
FT
AFC Totton
Bideford
1
1
15:00
FT
Sholing
Slimbridge
0
3
15:00
FT
Bristol Manor Farm
Highworth Town
3
2
15:30
FT
Willand Rovers
Larkhall Athletic
2
0
England Non League Premier: Northern
>>>
15:00
FT
Buxton
Whitby Town
2
2
15:00
FT
Lancaster City
Basford United
1
2
15:00
Whitby Town
Buxton
?
?
15:00
FT
Hyde United
South Shields
0
0
15:00
FT
Warrington Town
Gainsborough Trinity
3
0
15:00
FT
Grantham Town
Atherton Collieries
1
2
15:00
Scarborough Athletic
United of Manchester
?
?
15:00
FT
Radcliffe Borough
Witton Albion
1
4
15:00
FT
Nantwich Town
Stalybridge Celtic
3
0
15:00
FT
Mickleover Sports
Morpeth Town
1
2
15:00
FT
United of Manchester
Scarborough Athletic
0
0
15:00
FT
Matlock Town
Stafford Rangers
2
0
England Non League Premier: Southern Central
>>>
15:00
FT
Lowestoft Town
Hednesford Town
0
0
15:00
FT
Kings Langley
Nuneaton Town
3
2
15:00
FT
Coalville Town
Leiston
4
1
15:00
FT
Biggleswade Town
Bromsgrove Sporting
0
1
15:00
FT
Banbury United
Redditch United
0
1
15:00
FT
Stourbridge
Hitchin Town
1
0
15:00
FT
Alvechurch
Royston Town
2
2
15:00
FT
Tamworth
St Ives Town
4
2
15:00
FT
AFC Rushden & Diamonds
Barwell
1
1
15:00
FT
Rushall Olympic
Peterborough Sports
1
1
15:00
FT
Needham Market
Stratford Town
4
2
England FA Cup Women
>>>
17:15
FT
Arsenal W
Tottenham W
4
0
England Premier League 2 Division One
>>>
13:00
FT
Arsenal U23
Tottenham U23
0
1
16:30
FT
Southampton U23
West Ham United U23
2
2
England Youth Alliance
>>>
10:30
FT
Morecambe U18
Preston North End U18
3
1
10:30
FT
Fleetwood Town U18
Accrington Stanley U18
5
0
10:30
FT
Stevenage U18
Milton Keynes Dons U18
1
4
10:30
Leyton Orient U18
Gillingham U18
?
?
11:00
FT
Bradford City U18
Notts County U18
3
0
11:00
FT
Plymouth Argyle U18
Exeter City U18
1
2
11:00
FT
Carlisle United U18
Blackpool U18
2
1
11:00
FT
Oxford United U18
Newport County U18
2
0
11:00
FT
Peterborough U18
Luton Town U18
1
1
11:00
Rotherham U18
Huddersfield Town U18
?
?
11:00
FT
Swindon Town U18
Cheltenham Town U18
0
0
11:00
FT
Burton Albion U18
Mansfield Town U18
2
0
11:00
FT
Salford City U18
Bolton Wanderers U18
1
0
11:00
FT
Portsmouth U18
Bristol Rovers U18
0
1
11:30
FT
Walsall U18
Oldham Athletic U18
2
0
England Non League Premier: Southern South
>>>
15:00
FT
Wimborne Town
Chesham United
0
1
15:00
FT
Gosport Borough
Farnborough
4
0
15:00
FT
Weston-super-Mare
Metropolitan Police FC
1
1
15:00
FT
Taunton Town
Walton Casuals
2
0
15:00
FT
Swindon Supermarine
Tiverton Town
1
2
15:00
FT
Poole Town
Hayes & Yeading United
2
1
15:00
FT
Hendon
Truro City
0
4
15:00
FT
Yate Town
Dorchester Town
4
1
15:00
FT
Harrow Borough
Salisbury
1
2
England Non League Div One: Isthmian South East
>>>
15:00
FT
Cray Valley (PM)
Sittingbourne
2
1
15:00
FT
Whitstable Town
VCD Athletic
1
4
15:00
FT
Burgess Hill Town
Haywards Heath Town
1
1
15:00
FT
Whyteleafe
Chichester City
1
0
15:00
FT
Whitehawk
Sevenoaks Town
1
1
15:00
FT
Ramsgate
Ashford United
1
2
15:00
FT
Phoenix Sports
Herne Bay
0
3
15:00
FT
Faversham Town
Hastings United
0
0
Estonia Meistriliiga
>>>
11:00
FT
Tulevik
Kuressaare
1
1
14:00
FT
Paide
Tallinna Kalev
4
1
Estonia Esiliiga
>>>
11:00
Vändra
K-Järve JK Järve
?
?
11:00
Elva
Flora II
?
?
17:00
FT
Vaprus
Maardu
1
0
17:00
FT
Levadia II
Nõmme United
1
0
17:00
FT
Tammeka II
Pärnu
1
5
Estonia II Liiga
>>>
12:00
FT
Ajax Lasnamäe
Trans II
1
1
Estonia Esiliiga B
>>>
11:00
FT
Laanemaa Haapsalu
Viimsi
2
0
11:00
FT
Nõmme Kalju II
Keila
1
3
14:00
FT
Võru FC Helios
Tartu Welco
0
2
Finland Ykkonen
>>>
13:00
FT
KPV
VPS
0
1
15:00
FT
MuSa
MP
1
1
16:30
FT
Gnistan
SJK Akatemia
2
1
Finland Kakkonen
>>>
13:00
FT
Kiisto
PS Kemi
1
2
13:00
FT
JäPS
EPS
3
1
13:00
FT
Vaajakoski
JIPPO
0
1
13:00
FT
PK-35
PKKU
2
0
13:00
FT
Viikingit
MiPK
1
1
13:00
FT
SalPa
PIF
1
1
13:00
FT
FC Espoo
KaaPo
3
3
13:00
FT
P-Iirot
GrIFK
0
3
13:00
FT
Atlantis
Jazz
5
1
14:00
FT
NJS
Kultsu
3
3
15:00
FT
PEPO
Kiffen
3
1
Finland Kansallinen Liiga Women
>>>
14:00
FT
TiPS W
PK-35 Vantaa W
6
1
14:00
FT
TPS W
HJK W
0
2
14:30
FT
KuPS W
Ilves W
3
1
15:00
FT
Åland United
PK-35
3
0
Finland Kolmonen
>>>
09:00
FT
HauPa
RoPo
4
0
10:00
FT
OTP
OuHu
9
0
10:00
FT
TiPS
Nastolan Nopsa
8
0
11:00
FT
KajHa
Roi United
1
1
11:00
TP-T
Tervakosken Pato
?
?
12:00
FT
BK-46
POHU
2
1
12:00
FT
Warkaus
JPS
4
0
12:00
FT
Wolves
TPK
0
0
12:00
FT
Barca
LehPa
2
0
12:00
FT
Futura
SAPA III
0
3
12:30
FT
EsPa
Finnkurd
2
3
13:00
FT
LaPa
IPS Edustus
4
1
13:00
FT
KaIK
Norrvalla
3
5
13:00
FT
EuPa
Inter Turku II
1
4
13:00
FT
Union Plaani
HaPK
2
1
13:00
FT
Liry
Ri-Pa
4
1
14:00
FT
NuPS
SexyPöxyt
0
1
14:00
FT
Korsnas
FC Sääripotku
3
0
14:00
FT
Åland
Peimari United
1
1
14:00
FT
TuPS
JoKi
2
3
15:00
FT
Riverball
FC Komeetat
0
0
15:30
FT
Oulu II
TP-47
0
1
17:00
FT
Tampere United
TPV II
4
1
Finland A-Junior League
>>>
12:00
FT
Ilves U20
Honka U20
5
1
12:30
FT
HJK U20
VJS U20
7
1
13:00
FT
KäPa U20
KuPS U20
0
2
14:00
FT
HJS U20
MP U20
3
3
France CFA Group A
>>>
15:00
Caen II
Chateaubriant Voltigeurs
?
?
17:00
FT
St-Pryvé St-Hilaire
Granville
1
0
17:00
FT
Saint-Malo
Versailles
2
1
17:00
FT
Poissy
Vannes
0
2
17:00
FT
C' Chartres
Rouen
0
0
17:00
FT
Fleury 91
Lorient II
0
0
17:30
FT
Stade Plabennec
Sainte Geneviève
0
1
18:00
FT
Guingamp II
Blois
2
2
France CFA Group B
>>>
15:00
FT
Auxerre II
Reims II
2
1
16:00
Gobelins
Gazélec Ajaccio
?
?
17:00
Olympique St Quentin
Haguenau
?
?
17:00
FT
St Maur Lusitanos
Entente SSG
3
0
17:00
FT
Sedan
Beauvais
1
1
17:00
FT
Bobigny
Belfort
1
0
17:00
Metz II
Lens II
?
?
France CFA Group C
>>>
17:00
Saint-Priest
Marignane Gignac
?
?
17:00
Olympique Lyonnais II
Aubagne
?
?
17:00
FT
Fréjus St-Raphaël
Louhans-Cuiseaux
2
0
17:00
FT
Chasselay MDA
Monaco II
6
1
France CFA Group D
>>>
17:00
Colomiers US
Le Puy F.43 Auvergne
?
?
17:00
Bergerac
Bourges 18
?
?
17:00
FT
Bourges Foot
Yzeure
0
2
17:00
Angers SCO II
Béziers
?
?
17:00
Romorantin
Canet Roussillon
?
?
17:00
FT
Nantes II
Les Herbiers
1
1
18:00
Stade Montois
Trélissac
?
?
France National 3: Auvergne-Rhône-Alpes
>>>
15:00
Velay
Clermont II
?
?
17:00
Ain Sud
Hauts Lyonnais
?
?
17:00
Lyon Duchere II
Saint-Étienne II
?
?
17:00
Chambery
Montlucon
?
?
17:00
Limonest
Vaulx
?
?
17:00
Bourgoin-Jallieu
Moulins Football
?
?
France National 3: Bourgogne-Franche-Comté
>>>
15:00
Sochaux II
Saint-Apollinaire
?
?
15:30
Selongey
Besancon FC
?
?
17:00
Dijon II
Valdahon Vercel
?
?
17:00
Racing Besançon
Gueugnon
?
?
17:00
Montceau
Grandvillars
?
?
17:00
Jura Dolois
Morteau Montlebon
?
?
17:00
Pontarlier
Paron
?
?
France National 3: Bretagne
>>>
16:00
Saint-Pierre Milizac
TA Rennes
?
?
17:00
Lannion
Drapeau Fougères
?
?
17:00
Pontivy GSI
Brest II
?
?
17:00
Vitré
Plouzane
?
?
17:00
Rennes II
Guipry-Messac
?
?
17:00
Dinan Léhon
Stade Pontivy
?
?
France National 3: Centre-Val de Loire
>>>
15:00
Chateauroux II
Montlouis
?
?
17:00
Montargis
J3 Amilly
?
?
17:00
Tourangeau
Tours
?
?
17:30
Vierzon
Avoine OCC
?
?
18:00
Déols
Chateauneuf-sur-Loire
?
?
France National 3: Grand-Est
>>>
15:00
Biesheim
Mulhouse
?
?
15:00
Troyes II
Raon l'Etape
?
?
16:00
Thaon
Saint-Louis Neuweg
?
?
16:00
Colmar
Strasbourg II
?
?
16:00
RC Epernay
Amneville
?
?
17:00
Illkirch Graffenstaden
Sarre Union
?
?
National 3: Hauts-de-France
>>>
14:00
Vimy
Feignies-Aulnoye
?
?
15:00
Valenciennes II
Croix Football IC
?
?
16:00
Boulogne II
Amiens SC II
?
?
17:00
Maubeuge
Le Touquet
?
?
18:00
Saint-Omer
Wasquehal
?
?
19:00
Olympique Marcquois
Lille II
?
?
France National 3: Normandie
>>>
14:00
Le Havre II
Dives-Cabourg
?
?
17:00
Quevilly II
AG Caennaise
?
?
17:00
Saint-Lo Manche
Romilly-Pt St Pierre
?
?
17:00
Oissel CMS
Dieppe
?
?
17:00
Vire
Cherbourg
?
?
17:00
FT
Alencon
Évreux 27
2
0
17:00
Avranches II
Bayeux
?
?
France Division 1 Women
>>>
13:30
FT
Issy W
Fleury 91 W
0
1
13:30
FT
Guingamp W
Dijon W
1
2
13:30
FT
Soyaux W
Montpellier W
1
4
13:30
FT
Paris W
Le Havre W
1
1
France National 3: Nouvelle-Aquitaine
>>>
17:00
Neuville
Poitiers
?
?
17:00
Aviron Bayonnais
Chauvigny
?
?
18:00
Libourne
Bressuire
?
?
18:00
Stade Bordelais
Bordeaux II
?
?
18:00
Lège-Cap-Ferret
Cognac
?
?
18:00
Chatellerault
Anglet Genets
?
?
France National 3: Occitanie
>>>
15:30
Fabrègues
Nîmes II
?
?
17:00
Narbonne
Muret
?
?
17:00
Agde
Balma
?
?
17:00
Blagnac
Olympique d'Alès
?
?
17:30
Castanet
Montpellier II
?
?
18:00
Alberes Argelès
Rodez II
?
?
18:00
Stade Beaucairois
Toulouse II
?
?
National 3: Paris Île-de-France
>>>
14:00
Les Ulis
Les Mureaux
?
?
14:00
Racing Colombes 92
Aubervilliers
?
?
16:00
Mantes 78
Blanc Mesnil
?
?
17:00
PSG II
Linas-Montlhery
?
?
17:00
Ivry US
Paris II
?
?
17:00
Drancy JA
Meaux Academy Football
?
?
17:00
Créteil II
Bretigny Foot
?
?
France National 3: Corse-Méditerranée
>>>
12:00
Lucciana
Cannet Rocheville
?
?
14:00
Côte Bleue
Mandelieu LN
?
?
17:00
Marseille Endoume Catalans
Istres
?
?
Georgia David Kipiani Cup
>>>
12:00
FT
Tbilisi City
Chikhura
2
5
12:00
FT
Samgurali
Telavi
2
0
Germany 3. Liga
>>>
13:00
FT
Hallescher FC
Ingolstadt
0
2
13:00
FT
Verl
Bayern München II
3
0
13:00
FT
1860 München
Magdeburg
1
1
13:00
FT
Saarbrücken
Hansa Rostock
2
0
13:00
FT
Viktoria Köln
Wehen Wiesbaden
0
2
13:00
FT
MSV Duisburg
Zwickau
1
1
Germany Regionalliga: Nord
>>>
12:00
FT
Wolfsburg II
VfB Oldenburg
1
0
12:00
FT
Hannover 96 II
Oberneuland
3
2
12:00
FT
Phönix Lübeck
Weiche Flensburg
0
1
13:00
FT
Werder Bremen II
Borussia Hildesheim
2
0
15:00
FT
Atlas Delmenhorst
Schwarz-Weiß Rehden
1
1
Germany Regionalliga: Nordost
>>>
12:30
FT
Germania Halberstadt
Lichtenberg
0
0
12:30
FT
Babelsberg
Tennis Borussia
2
1
12:30
FT
Carl Zeiss Jena
Luckenwalde
2
0
12:30
FT
Viktoria Berlin
Chemie Leipzig
3
2
12:30
FT
Auerbach
ZFC Meuselwitz
3
2
Germany Regionalliga: Südwest
>>>
13:00
FT
Eintracht Stadtallendorf
Elversberg
1
2
13:00
FT
Hessen Kassel
Homburg
0
1
13:00
FT
Bayern Alzenau
Mainz 05 II
3
1
13:00
FT
Stuttgart II
FSV Frankfurt
1
1
Germany Regionalliga: West
>>>
13:00
FT
Rot-Weiß Oberhausen
Homberg
0
1
13:00
FT
Schalke 04 II
SV 1919 Straelen
1
2
13:00
FT
Rot Weiss Ahlen
Wiedenbrück
2
4
13:00
FT
Rödinghausen
Bergisch Gladbach
1
0
13:00
FT
Lippstadt 08
Rot-Weiss Essen
0
3
13:00
FT
Fortuna Düsseldorf II
Sportfreunde Lotte
6
0
13:00
FT
Fortuna Köln
Köln II
1
1
13:00
FT
Borussia M'gladbach II
Wuppertaler SV
5
1
Germany Oberliga: Baden-Wurttemberg
>>>
13:00
FT
Ilshofen
Bruchsal
2
2
13:00
FT
SGV Freiberg
Linx
7
0
13:00
FT
Stuttgarter Kickers
Neckarsulmer SU
2
0
13:00
FT
Spfr. Dorfmerkingen
Villingen
0
0
13:00
FT
Ravensburg
CfR Pforzheim
0
0
13:00
FT
Sandhausen II
Nöttingen
1
4
13:00
FT
Freiburger FC
Astoria Walldorf II
0
6
14:30
FT
Oberachern
Bissingen
1
2
Germany Oberliga: Bremen
>>>
12:00
FT
Werder Bremen III
Leher TS
1
1
12:15
FT
Blumenthaler SV
Borgfeld
2
2
13:00
FT
Brinkumer SV
Habenhauser FV
3
0
13:00
FT
Aumund-Vegesack
BTS Neustadt
0
2
14:00
FT
OSC Bremerhaven
Bremer SV
0
3
Germany Oberliga: Hamburg
>>>
13:00
FT
Meiendorfer SV
Osdorf
2
1
14:30
FT
Curslack-Neuengamme
Hamm United
2
2
Germany Oberliga: Hessen
>>>
14:00
FT
Lehnerz
Ginsheim
1
0
14:00
FT
Hessen Dreieich
Eddersheim
3
3
14:00
FT
Rot-Weiß Hadamar
Hunfelder SV
0
2
14:00
FT
Viktoria Griesheim
FC 1906 Erlensee
0
1
16:00
FT
Buchonia Flieden
Dietkirchen
2
1
Germany Oberliga: Niedersachsen
>>>
14:00
FT
Ramlingen/Ehlershausen
Germania Egestorf
1
2
15:00
FT
HSC BW Schwalbe Tündern
Arminia Hannover
3
3
15:00
FT
Hagen / ​Uthlede
Rotenburger SV
0
0
16:00
FT
Wolfenbüttel
Eintracht Northeim
0
0
Germany Oberliga: Nordost-Nord
>>>
12:00
FT
SV Blau-WeiY 90 Berlin
RSV Eintracht
2
1
13:00
FT
Staaken
Torgelower SV Greif
3
0
Germany Oberliga: Nordost-Süd
>>>
11:00
FT
Eilenburg
Martinroda
4
1
12:00
FT
Blau-Weiß Zorbau
International Leipzig
2
4
13:00
FT
FC Grimma
Union Sandersdorf
5
1
13:00
FT
Ludwigsfelder FC
Einheit Rudolstadt
0
3
13:00
FT
Krieschow
Oberlausitz Neugersdorf
2
0
Germany Oberliga: Rheinland-Pfalz/Saar
>>>
13:00
FT
Eintracht Trier
Hassia Bingen
5
0
14:30
FT
Jagersburg
Mechtersheim
0
0
14:30
FT
Alemannia Waldalgesheim
Koblenz
1
2
14:30
FT
Wormatia Worms
Diefflen
2
1
14:30
FT
Hertha Wiesbach
Arminia Ludwigshafen
1
2
15:30
FT
Dudenhofen
Eppelborn
2
1
16:30
FT
Emmelshausen
FV Engers 07
1
4
Germany Oberliga: Schleswig-Holstein
>>>
12:30
FT
Weiche Flensburg II
Kronshagen
0
2
13:00
Kronshagen
Weiche Flensburg II
?
?
14:00
FT
Dornbreite Lubeck
Union Neumünster
1
2
15:30
FT
Oldenburger SV
Lubeck II
2
2
Germany Junioren Bundesliga
>>>
10:00
FT
Kickers Offenbach U19
Heidenheim U19
2
3
10:00
FT
Nurnberg U19
Freiburg U19
4
1
10:00
FT
Kaiserslautern U19
Ingolstadt U19
1
1
10:00
FT
Eintracht Frankfurt U19
Mainz U19
0
2
10:00
FT
Magdeburg U19
Holstein Kiel U19
1
0
10:30
FT
Eimsbütteler TV U19
St. Pauli U19
1
2
12:00
FT
Bremen U19
Hamburger SV U19
1
1
12:00
FT
RB Leipzig U19
Wolfsburg U19
3
2
12:00
FT
Chemnitzer FC U19
Hertha U19
2
2
12:00
FT
Bayern U19
Augsburg U19
1
0
13:00
FT
Greuther Fürth U19
Ulm U19
4
2
14:00
FT
Arminia Bielefeld U19
Bayer Leverkusen U19
0
1
14:00
FT
Dresden U19
Hallescher FC U19
2
0
15:30
FT
Saarbrucken U19
Stuttgart U19
1
3
Germany Dfb Pokal Women
>>>
12:30
Weinberg W
Holzbach W
?
?
13:00
FT
Ingolstadt W
Würzburger Kickers W
3
2
13:00
FT
Holstein Kiel W
Berghofen W
1
2
14:00
FT
Gottenheim W
Saarbrücken W
3
6
15:00
FT
Alberweiler W
Andernach W
0
2
17:00
FT
Rhade
Borussia Bocholt W
0
1
17:00
FT
Gütersloh W
Arminia Bielefeld W
5
1
Germany Bundesliga Women
>>>
17:00
FT
Bayern Munich W
Freiburg W
1
0
Greece Super League K19
>>>
09:00
FT
OFI U19
Atromitos U19
0
0
10:00
FT
Larissa U19
Panathinaikos U19
0
0
14:00
FT
Volos NFC U19
PAOK U19
1
2
15:00
FT
Asteras Tripolis U19
Apollon Smirnis U19
3
0
15:00
Olympiakos Piraeus U19
Panaitolikos U19
?
?
Guatemala Liga Nacional
>>>
18:00
FT
Malacateco
Comunicaciones
1
0
20:00
FT
Cotzumalguapa
Iztapa
2
0
Haiti Ligue Haïtienne
>>>
23:00
Real du Cap
Racing des Gônaïves
?
?
Hungary OTP Bank Liga
>>>
13:45
FT
Paksi SE
MTK
4
0
16:00
Budafoki MTE
Ferencváros
?
?
18:30
FT
Zalaegerszegi TE
Diósgyőr
3
1
Iceland Inkasso-Deildin
>>>
15:00
FT
Thór
Fram
0
2
15:00
FT
Leiknir Fáskrúdsfj.
Víkingur Ólafsvík
2
4
15:00
FT
Thróttur Reykjavík
ÍBV
0
3
15:00
FT
Leiknir Reykjavík
Afturelding
3
0
16:00
FT
Grindavík
Magni
3
1
Iceland 4. Deild
>>>
15:00
Kormákur / Hvöt
ÍH
?
?
15:00
KFS
Hamar
?
?
Iceland 3. Deild
>>>
14:15
FT
Vængir Jupiters
Höttur / Huginn
0
1
15:00
FT
KFG
Reynir
1
4
15:00
FT
Álftanes
Einherji
4
3
16:30
FT
Sindri
Augnablik
2
1
Iceland Premier League Women
>>>
15:00
FT
Selfoss W
Thróttur Reykjavík
1
3
16:00
FT
FH W
Thor Akureyri W
1
2
18:00
FT
Fylkir W
Valur W
0
7
Iceland 1. Deild Women
>>>
17:00
FT
Grótta W
Volsungur Husavik W
4
4
Iceland U19 League
>>>
13:30
KA/Dalvík/Reynir/Mag U19
FH U19
?
?
Italy Serie C: Girone A
>>>
19:45
FT
Lecco
Giana Erminio
1
0
Italy Serie C: Girone B
>>>
19:45
FT
Vis Pesaro
Legnago Salus
2
2
Italy Serie C: Girone C
>>>
19:45
FT
Cavese
Vibonese
0
1
Italy Serie D: Girone C
>>>
14:00
Virtus Bolzano
Luparense
?
?
Italy PrimaVera 1
>>>
09:00
FT
Bologna U19
Cagliari U19
2
2
10:00
FT
Milan U19
Atalanta U19
0
1
12:00
FT
Spal U19
Inter U19
2
1
16:00
FT
Ascoli U19
Fiorentina U19
1
2
Italy Primavera Cup
>>>
14:00
FT_PEN
Udinese U19
Vicenza Virtus U19
2
2
Italy Coppa Italia Women
>>>
14:00
FT
Pomigliano
Bari W
1
1
15:00
FT
Lady Granata Cittadella
Verona W
0
2
Japan J-League
>>>
06:00
FT
Nagoya Grampus
Shimizu S-Pulse
3
1
10:00
FT
Urawa Reds
Yokohama
0
2
11:00
FT
Vissel Kobe
Consadole Sapporo
4
0
Japan J2-League
>>>
06:00
FT
Albirex Niigata
Ventforet Kofu
1
1
10:30
FT
Kyoto Sanga
Omiya Ardija
2
4
11:00
FT
Tokushima Vortis
Matsumoto Yamaga
1
1
11:00
FT
Ehime
Zweigen Kanazawa
0
0
Japan J3-League
>>>
06:00
FT
Fukushima United
Blaublitz Akita
0
2
Japan Nadeshiko League 1
>>>
05:00
FT
Vegalta Sendai W
Nojima Stella W
1
0
05:00
FT
Cerezo Osaka
Urawa Reds W
0
0
07:00
FT
NTV Beleza W
Iga Kunoichi W
3
0
Japan Football League
>>>
05:00
FT
Tegevajaro Miyazaki
Nara Club
1
2
10:00
FT
Honda
Tokyo Musashino City
1
1
Kazakhstan Premier League
>>>
11:00
FT
Taraz
Tobol
0
0
15:00
Taraz
Irtysh
?
?
Korea Republic K-League 1
>>>
06:00
FT
Suwon Bluewings
Seoul
3
1
Korea Republic National League
>>>
06:00
FT
Jeonju
Cheongju
2
2
06:00
FT
Yangju Citizen
Pyeongtaek Citizen
0
1
07:00
FT
Changwon City
Gyeongju Citizen
4
0
07:00
FT
Cheonan City
Chuncheon
0
0
07:00
FT
Busan Transportation
Daejeon Korail
0
1
07:00
FT
Mokpo City
Hwaseong
1
2
11:00
FT
Gangneung City
Gimpo
2
0
11:00
FT
Gimhae City
Gyeongju HNP
1
0
Korea Republic K3 League Advanced
>>>
06:00
FT
Pocheon
Jungnang Chorus Mustang
1
1
06:00
FT
Goyang Citizen
Jinju Citizen
1
3
07:00
FT
Paju Citizen
Pukyeong National Uni.
1
1
07:00
FT
Yangpyeong
Ulsan Citize
0
1
07:00
FT
Icheon Citizen
Chungju Citizen
1
0
07:00
FT
Namdong
Yeoju Sejong
1
0
Korea Republic K League 2
>>>
08:00
FT
Anyang
Bucheon 1995
0
0
10:30
FT
Suwon
Seoul E.
1
0
Kosovo Superliga
>>>
15:00
FT
KF Feronikeli
Drenica
2
2
15:00
FT
Trepça'89
KF Llapi
1
0
Laos Premier League
>>>
09:00
FT
Young Elephant
Lao Police Club
0
0
09:00
FT
Ezra
Master 7
3
2
Latvia First Liga
>>>
13:00
FT
Dinamo Riga
Rēzekne / BJSS
6
0
14:00
FT
Super Nova
Auda
0
2
14:00
FT
Lokomotiv Daugavpils
Smiltene
6
2
Lithuania 1. Lyga
>>>
11:00
FT
Hegelmann Litauen
Džiugas Telšiai
2
0
13:00
FT
Panevėžys II
Dainava
1
2
14:00
FT
Vilniaus Vytis
Nevėžis
1
4
15:00
FT
Jonava
FA Šiauliai
1
2
15:00
BFA
Žalgiris II
?
?
Macao Primeira Division
>>>
12:00
Tak Chun Ka I
Casa de Portugal
?
?
14:00
Polícia
Benfica
?
?
Macedonia FYR First League
>>>
14:00
FT
Borec
Rabotnicki
0
0
Macedonia FYR Second League
>>>
14:30
FT
Kamenica-Sasa
Pehchevo
2
3
14:30
FT
Tikves
Bregalnica Stip
1
1
14:30
FT
Osogovo
FK Sloga Vinica 1934
1
1
14:30
FT
Veleshta
Korab Debar
1
1
14:30
FT
FK Kozuv Gevgelija
Pobeda
2
1
14:30
FT
Vardari Forino
Kadino
0
4
14:30
FT
Plackovica
Rosoman
3
0
14:30
FT
Velazerimi 77
Ohrid
0
0
14:30
FT
Skopje
Labunishta
1
0
14:30
FT
Drita
Gostivar
1
3
Malaysia Premier League
>>>
09:45
FT
UKM
Pulau Pinang
1
2
14:00
FT
Johor Darul Ta'zim II
PKNP
1
1
Malaysia Super League
>>>
14:00
FT
Selangor
UiTM
3
3
14:00
FT
Pahang
Kedah
2
1
Malta Premier League
>>>
16:00
FT
Gudja United
Lija Athletic
2
0
16:00
FT
Birkirkara
Mosta
0
3
20:15
FT
Gzira United
Tarxien Rainbows
1
1
20:15
FT
Balzan
Valletta
0
1
Malta First Division
>>>
16:00
FT
Zebbug Rangers
Mqabba
1
2
20:15
Swieqi
St. George's
?
?
Mauritania Super D1
>>>
18:00
FT
Tevragh-Zeïne
JAHE
2
0
20:55
FT
Nouakchott King's
Concorde
2
1
Mexico Liga MX
>>>
01:30
FT
Puebla
Querétaro
3
3
03:30
FT
Juárez
Atlas
0
1
23:00
FT
Guadalajara
Mazatlán
2
1
Mexico Liga de Expansión MX
>>>
18:00
FT
Tlaxcala
Atlante
0
3
Mexico Liga Mx Women
>>>
18:00
FT
América W
Mazatlán W
8
0
Mexico Liga Premier Serie A
>>>
18:00
Atlético San Luis II
Cimarrones de Sonora II
?
?
21:00
Cañoneros Marina
Inter Playa del Carmen
?
?
23:00
Mineros de Fresnillo
Leones Negros
?
?
Mexico U20 League
>>>
15:00
Monterrey U20
Tigres UANL U20
?
?
15:00
FT
Guadalajara U20
Mazatlán U20
3
1
Moldova National Division
>>>
14:00
FT
Dacia-Buiucani
Dinamo-Auto
4
0
17:00
FT
Speranţa Nisporeni
Milsami
0
1
Moldova Division A
>>>
14:00
Victoria Bardar
Grănicerul
?
?
14:00
Sireți
Sucleia
?
?
14:00
Tighina
Cahul
?
?
14:00
Făleşti
CSF Bălți
?
?
Montenegro First League
>>>
14:30
FT
Jezero
Mladost
1
0
Morocco Botola Pro
>>>
19:15
FT
Hassania Agadir
FUS Rabat
2
1
Myanmar National League
>>>
10:00
FT
Sagaing United
Yadanarbon
1
1
10:00
FT
Hantharwady United
Magwe
2
4
Netherlands Eerste Divisie
>>>
15:30
FT
NAC Breda
Jong PSV
2
1
Netherlands Tweede Divisie
>>>
13:00
FT
GVVV
Spakenburg
0
3
13:30
FT
HHC
AFC
0
2
14:00
FT
Rijnsburgse Boys
Scheveningen
1
1
14:00
FT
IJsselmeervogels
Volendam II
4
3
14:00
FT
ASWH
De Treffers
2
0
14:30
FT
Jong Sparta
Quick Boys
0
1
14:30
FT
TEC
Excelsior Maassluis
3
1
14:30
FT
Katwijk
Kozakken Boys
2
2
Netherlands Derde Divisie: Zaterdag
>>>
13:30
FT
Staphorst
Barendrecht
2
3
13:30
FT
ACV
HSV Hoek
1
4
13:30
FT
DVS '33
VVSB
2
2
14:00
FT
Ter Leede
SteDoCo
1
3
16:00
FT
Sportlust '46
DOVO
2
0
17:00
FT
Lisse
Sparta Nijkerk
4
1
New Zealand Regional Leagues
>>>
03:30
FT
Waterside Karori
North Wellington
1
5
03:30
Stop Out
Miramar
?
?
03:45
Coastal Spirit
Christchurch United
?
?
03:45
Western
Cashmere Technical
?
?
03:45
Ferrymead Bays
Nomads United
?
?
04:45
FT
Wellington Olympic
Petone
5
0
Norway 2. Division
>>>
15:00
FT
Eidsvold
Alta
2
0
15:00
FT
Florø
Kjelsås
2
1
15:00
FT
Flekkerøy
Egersund
0
1
15:00
FT
Asker
Fram
5
3
15:00
FT
Notodden
Nardo
2
1
15:00
FT
Bærum
Bryne
1
1
15:00
FT
Fløya
Hødd
0
1
Norway 3. Division
>>>
15:00
Kolstad
Tiller
?
?
15:00
Rana
Stabæk II
?
?
15:00
Brann II
Fana
?
?
15:00
Sarpsborg 08 II
Halsen
?
?
15:00
Ranheim II
Spjelkavik
?
?
15:00
Rommen
Grorud II
?
?
15:00
Oppsal
Kråkerøy
?
?
15:00
Viking II
Hinna
?
?
15:00
Fredrikstad II
Follo
?
?
15:00
Raufoss II
Brumunddal
?
?
15:00
Ørn Horten
Pors Grenland
?
?
15:00
Molde II
Aalesund II
?
?
15:00
Sola
Mandalskameratene
?
?
15:00
Årdal
Sandviken
?
?
15:00
Hønefoss
Mjøndalen II
?
?
15:00
Træff
Tynset
?
?
15:00
Madla
Brodd
?
?
15:00
Lysekloster
IF Ready
?
?
15:00
Eik-Tønsberg
Strømsgodset II
?
?
15:00
Ullensaker / Kisa II
Toten
?
?
15:00
Melbo IL
Tromsø II
?
?
15:00
Vidar
Start II
?
?
15:00
Finnsnes
Lokomotiv Oslo
?
?
15:00
Volda
NTNUI
?
?
15:00
Funnefoss / Vormsund
Nybergsund
?
?
15:00
Nordstrand
Skånland
?
?
15:00
Frigg
Stord
?
?
15:00
Junkeren
Ullern
?
?
15:00
Elverum
Gjøvik-Lyn
?
?
15:00
Mjølner
Skeid II
?
?
15:00
Donn
Express
?
?
15:00
Orkla
Strindheim
?
?
15:00
Lillestrøm II
Lørenskog
?
?
15:00
Flint
Assiden IF
?
?
15:00
Skjervøy
Bodø / Glimt II
?
?
Norway Toppserien
>>>
14:00
FT
LSK Kvinner W
Røa W
2
0
14:00
FT
Kolbotn W
Trondheims-Ørn W
2
2
Peru Primera Division
>>>
00:00
FT
Sport Boys
Deportivo Municipal
1
1
19:00
FT
UTC Cajamarca
Cienciano
3
0
21:00
FT
Carlos Stein
Alianza Lima
0
2
21:30
FT
Deportivo Binacional
Carlos Manucci
0
1
Poland Ekstraklasa
>>>
14:00
FT
Cracovia Kraków
Raków Częstochowa
2
2
16:30
FT
Lechia Gdańsk
Podbeskidzie
4
0
19:00
FT
Jagiellonia Białystok
Zagłębie Lubin
0
1
Poland 1. Liga
>>>
11:40
FT
Miedź Legnica
Korona Kielce
1
1
15:00
FT
Górnik Łęczna
Radomiak Radom
2
1
Poland 2. Liga East
>>>
12:00
FT
Lech Poznań II
Polkowice
1
3
16:00
FT
Chojniczanka Chojnice
Stargard Szczeciński
2
0
17:00
FT
Katowice
Pogoń Siedlce
2
2
17:00
FT
Sokół Ostróda
Znicz Pruszków
2
0
17:00
FT
Bytovia Bytów
SKRA Częstochowa
0
1
Poland Ekstraliga Women
>>>
10:00
FT
Medyk Konin W
Leczna W
2
2
11:00
FT
UJ Krakow W
Rolnik Biedrzychowice
6
0
14:00
FT
UKS SMS Lodz W
Czarni Sosnowiec W
0
2
Poland Central Youth League
>>>
10:15
FT
SMS Łódź U18
Gornik Z. U18
0
3
11:00
FT
Slask U18
Wisla U18
2
3
11:00
FT
Arka Gdynia U18
Zaglebie U18
1
5
Poland 3. Liga
>>>
11:00
FT
Hetman Zamosc
KSZO
1
4
12:00
FT
Zagłębie Lubin II
Piast Żmigród
3
3
13:00
FT
Huragan Morąg
Pogon Grodzisk Mazowiecki
1
2
14:00
FT
Olimpia Zambrów
Wikielec
4
1
14:00
FT
Wasilków
Ursus Warszawa
0
2
14:00
FT
Unia Janikowo
Jarota Jarocin
3
1
14:00
FT
FKS Stal Kraśnik
Sokół Sieniawa
0
0
14:00
FT
Nielba Wagrowiec
Unia Swarzedz
4
3
14:00
FT
Polonia Bytom
Kluczbork
1
1
14:00
FT
Brzeg
Goczałkowice Zdrój
2
3
15:00
FT
ROW Rybnik
Górnik Zabrze II
2
0
15:00
FT
Sokół Kleczew
Elana Toruń
1
1
15:00
FT
Polonia Nysa
Polonia-Stal Świdnica
4
2
15:00
FT
Pomorzanin Toruń
Radunia Stężyca
2
1
15:00
FT
Znicz Biała Piska
Concordia Elbląg
1
1
15:00
FT
Flota Swinoujscie
Przodkowo
1
1
15:00
FT
Wisłoka Dębica
Avia Swidnik
0
0
15:00
FT
Siarka Tarnobrzeg
Stal Stalowa Wola
1
4
15:00
FT
Sokół Aleksandrów
Legionovia Legionowo
0
0
15:00
FT
Falubaz Zielona Góra
Warta Gorzow
4
1
15:00
FT
Starogard Gdański
Świt Skolwin
2
4
15:00
FT
Chełmianka Chełm
Podlasie Biała Podlaska
3
1
15:00
FT
Gryf Wejherowo
Baltyk Koszalin
2
3
15:00
FT
NKP Podhale
Jutrzenka Giebułtów
2
0
15:00
FT
Gać Oława
Ślęza Wrocław
2
2
15:00
FT
Kotwica Kołobrzeg
Gwardia Koszalin
1
1
15:00
FT
Unia Skierniewice
Błonianka Błonie
1
0
17:00
FT
Rekord Bielsko-Biała
Ruch Chorzów
1
2
17:00
FT
Polonia Warszawa
Broń Radom
4
1
18:30
FT
Bałtyk Gdynia
Gornik Konin
6
0
Portugal Segunda Liga
>>>
11:00
FT
Sporting Covilhã
Varzim
2
1
Taça De Portugal
>>>
15:00
FT
Porto Cruz
Camacha
1
4
15:00
FT
Amares
Vianense
0
1
16:00
FT
Berço
Vilaverdense
1
2
19:00
FT
Bragança
Os Limianos
0
1
19:00
FT
Beira-Mar
Oliveira Hospital
1
0
Qatar QSL Cup
>>>
16:00
FT
Al Sailiya
Al Khor
1
5
18:15
FT
Al Wakrah
Qatar SC
1
1
Republic of Ireland Premier Division
>>>
17:00
FT
Waterford United
Sligo Rovers
1
0
19:30
FT
St Patrick's
Shelbourne
2
0
Republic of Ireland First Division
>>>
15:00
FT
Shamrock Rovers II
UCD
2
5
Republic of Ireland Women's National League
>>>
14:00
FT
Shelbourne W
Peamount United W
1
5
18:00
FT
Galway WFC W
Treaty United W
1
0
18:30
FT
Wexford Youths
Cork City W
1
2
19:00
FT
Athlone Town WFC W
DLR Waves W
1
4
Romania Liga 1
>>>
12:45
FT
Academica Clinceni
Gaz Metan Mediaş
2
0
19:30
FT
Viitorul
Astra
4
1
Romania 3. Liga: Series 1
>>>
15:00
FT
Ştiinţa Miroslava
Ceahlaul Piatra Neamt
4
0
15:00
Paşcani
Şomuz Fălticeni
?
?
15:00
SJ Vaslui
Hușana Huși
?
?
15:00
FT
Bradu Borca
Dante Botoşani
3
1
Romania 3. Liga: Series 2
>>>
12:00
Avantul Valea Marului
Sportul Chiscani
?
?
15:00
Făurei
CSM Bacău
?
?
15:00
FT
Focsani
Dacia Unirea Brăila
2
4
15:00
Viitorul Ianca
Otelul
?
?
15:00
Olimpia Râmnicu Sărat
Sporting Lieşti
?
?
Romania 3. Liga: Series 3
>>>
15:00
FT
Popești-Leordeni
Olteniţa
2
2
15:00
Înainte Modelu
Recolta Gheorghe Doja
?
?
15:00
FT
Axiopolis
Agricola Borcea
6
2
15:00
FT
Mostiştea Ulmu
Afumaţi
0
1
15:00
Gloria Albeşti
Viitorul Constanţa II
?
?
Romania 3. Liga: Series 4
>>>
15:00
CSA Steaua Bucureşti
Progresul Spartac
?
?
Romania 3. Liga: Series 5
>>>
15:00
Plopeni
SR Municipal Braşov
?
?
15:00
FT
Olimpic Cetate
Targu Secuiesc
0
0
Romania Liga 2
>>>
09:00
FT
Sporting Turnu
Concordia Chiajna
3
2
09:00
FT
Pandurii Târgu Jiu
Mioveni
1
2
09:00
FT
SCM Gloria Buzau
Şcolar Reşiţa
0
1
09:00
FT
ASU Poli Timişoara
Ripensia Timişoara
2
0
09:00
FT
Aerostar Bacău
Csikszereda
3
2
10:30
FT
Comuna Recea
Rapid Bucuresti
2
1
16:45
FT
Petrolul 52
Dunărea Călăraşi
0
1
Romania Liga 1 Women
>>>
09:00
FT
Selena Constanţa
Fortuna Becicherecu Mic
1
7
09:00
FT
Banat Girls
Heniu Prundu Bârgăului
1
4
Romania 3. Liga: Series 7
>>>
15:00
Viitorul Dăești
Viitorul Şelimbăr
?
?
15:00
Minerul Costeşti
Gilortul
?
?
Romania 3. Liga: Series 8
>>>
15:00
FT
Crişul Chişineu Criş
Fortuna Becicherecu Mic
8
2
15:00
Progresul Pecica
Avântul Periam
?
?
15:00
Ghiroda
Progresul Ezeriș
?
?
Romania 3. Liga: Series 9
>>>
15:00
Industria Galda de Jos
Ariesul Turda
?
?
15:00
Ocna Mureș
Metalurgistul Cugir
?
?
Romania 3. Liga: Series 10
>>>
15:00
Luceafărul Oradea
SCM Zalău
?
?
15:00
FT
Someşul Dej
FCM Baia Mare
0
2
15:00
1910 Oradea
Gloria Bistrita
?
?
15:00
FT
Progresul Şomcuţa Mare
Sportul Simleu
4
1
15:00
CSM Satu Mare
Sânmartin
?
?
Russia Pfl
>>>
11:00
FT
Orenburg II
Volga Ulyanovsk
1
2
15:00
FT
Krasnyy-SGAFKST
Ryazan
1
0
16:00
FT
Murom
Rodina Moskva
1
1
San Marino Campionato
>>>
14:00
FT
La Fiorita
Cailungo
7
2
14:00
FT
Juvenes / Dogana
Virtus
0
2
14:00
FT
Pennarossa
Tre Penne
1
3
14:00
FT
Faetano
Cosmos
1
2
Saudi Arabia Youth League
>>>
13:40
Al Shabab U19
Al Wahda U19
?
?
13:40
Al Hilal U19
Al Fateh U19
?
?
13:40
Al Nassr U19
Abha U19
?
?
13:45
Al Faisaly U19
Al Ittifaq U19
?
?
13:50
Al Taawon U19
Al Ta'ee U19
?
?
14:10
Ohod U19
Al-Feiha U19
?
?
14:10
FT
Al Ittihad U19
Al Quadisiya U19
0
2
14:10
Al Ahli U19
Hajer U19
?
?
Serbia Super Liga
>>>
15:00
FT
Bačka Topola
Spartak Subotica
3
0
15:00
FT
Čukarički
Mačva Šabac
4
0
15:00
FT
Javor Ivanjica
Zlatibor Čajetina
1
1
15:00
FT
Radnik Surdulica
Rad Beograd
4
2
17:00
FT
Mladost Lučani
Crvena Zvezda
0
4
Serbia Srpska Liga - Belgrade
>>>
10:00
FT
Polet Dorćol
Sinđelić Beograd
0
1
10:00
Teleoptik
Radnički Novi Beograd
?
?
14:30
BSK Borča
Studentski Grad
?
?
14:30
OFK Beograd
Leštane
?
?
14:30
Radnički Obrenovac
Batajnica
?
?
Serbia Srpska Liga - Vojvodina
>>>
14:30
Becej
Kozara
?
?
14:30
Radnički Zrenjanin
Vojvodina 1928
?
?
14:30
Bratstvo Serbia
Stari Grad
?
?
14:30
Mladost Novi Sad
Omladinac NB
?
?
14:30
Dinamo Pancevo
Bačka 1901
?
?
14:30
Sloboda Novi Kozarci
Dunav Stari Banovci
?
?
14:30
Sloga Čonoplja
1. Maj Ruma
?
?
Serbia Srpska Liga - East
>>>
14:30
Pčinja Trgovište
Rembas
?
?
14:30
Timok
Župa
?
?
14:30
Sinđelić Niš
Car Konstantin
?
?
14:30
Jedinstvo Paraćin
Mladost Medoševac
?
?
14:30
Trstenik PPT
Radan
?
?
Serbia Srpska Liga - West
>>>
14:30
Tutin
Sumadija Arandelovac
?
?
14:30
Takovo
Železničar Lajkovac
?
?
14:30
Budučnost Krušik
Budućnost Arilje
?
?
14:30
Sloga Petrovac na Mlavi
Mačva 1929
?
?
14:30
Mladi Radnik
Jošanica
?
?
14:30
Jedinstvo Ub
Trepča
?
?
Serbia Super Liga Žene
>>>
14:00
FT
Zemun W
Mašinac Niš W
0
2
18:30
FT
LASK Crvena Zvezda W
Radnički 1923 W
5
0
Slovakia Fortuna Liga
>>>
17:00
FT
Senica
Spartak Trnava
0
2
18:00
FT
Zemplín Michalovce
Pohronie
2
0
18:00
FT
Zlaté Moravce
Žilina
4
0
18:00
FT
Slovan Bratislava
Ružomberok
5
0
18:00
FT
Nitra
Sereď
3
0
Slovakia 2. Liga
>>>
14:30
FT
Slavoj Trebišov
Komárno
2
0
14:30
FT
Dubnica
FK Košice
1
0
17:00
FT
Podbrezová
Liptovský Mikuláš
1
2
18:00
FT
Skalica
Púchov
1
1
Slovakia 3. Liga - Bratislava
>>>
15:00
FT
Pezinok
Rusovce
4
1
Slovakia 3. Liga - Center
>>>
14:00
FT
Fomat Martin
Rimavská Sobota
4
0
14:00
Námestovo
Rakytovce
?
?
Slovakia 3. Liga - East
>>>
14:00
FT
Lipany
Svidník
7
1
14:00
FT
Futura Humenne
Družstevník Plavnica
5
0
14:00
FT
Vranov nad Topľou
Slovan Giraltovce
3
0
14:00
FT
Tatran Prešov
Pokrok Krompachy
6
0
Slovakia 3. Liga - West
>>>
14:00
FT
Nové Mesto nad Váhom
Slovan Duslo Šaľa
4
2
17:00
FT
Spartak Myjava
Kalna n. Hronom
1
0
Slovakia Youth League
>>>
10:00
Dukla U19
Zemplín Michalovce U19
?
?
10:00
FT
Podbrezová U19
Nitra U19
1
3
10:00
FT
Slovan Bratislava U19
Ružomberok U19
4
1
10:00
FT
DAC U19
Spartak Trnava U19
4
0
Slovenia 1. SNL
>>>
14:30
FT
Tabor Sežana
Maribor
3
1
16:30
FT
Gorica
Aluminij
2
0
Slovenia 2. SNL
>>>
15:00
FT
Dekani
NŠ Drava
0
1
15:00
FT
Dob
Nafta
4
4
15:00
FT
Bilje
Beltinci
5
2
15:00
FT
Radomlje
Brda Dobrovo
2
1
17:00
FT
Krka
Krško
4
1
18:00
FT
Brežice
Primorje
1
0
19:30
FT
Rudar Velenje
Triglav
1
1
Slovenia 1. Junior League
>>>
12:00
Domzale U19
Radomlje U19
?
?
14:00
FT
Bravo U19
Gorica U19
4
0
15:00
Aluminij U19
Ilirija Ljubljana U19
?
?
15:00
FT
Celje U19
Triglav Kranj U19
4
2
17:00
Koper U19
Olimpija U19
?
?
Slovenia 3. SNL
>>>
15:00
FT
Sava Kranj
MNK Izola
1
2
15:00
FT
Svoboda
Škofja Loka
4
2
15:00
FT
Šobec Lesce
Zagorje
5
0
15:00
FT
Grosuplje
Adria
1
1
15:00
FT
Tolmin
Šencur
0
1
15:00
FT
Dravograd
Dobrovce
4
3
15:00
FT
Šmarje pri Jelšah
Bistrica
0
5
15:00
FT
Dravinja
Podvinci
1
1
17:00
FT
Prevalje
Zreče
0
1
Solomon Islands S-League
>>>
04:00
FT
Honiara City
Central Coast
0
0
06:00
FT
Solomon Warriors
Laugu United
0
2
Spain La Liga 2
>>>
15:00
FT
Real Zaragoza
Las Palmas
2
2
17:15
FT
UD Logroñés
Castellón
1
1
17:15
FT
Sporting Gijón
Girona
2
0
17:15
FT
Málaga
Alcorcón
1
0
19:30
FT
Fuenlabrada
Albacete
1
0
St. Kitts and Nevis Premier League
>>>
22:00
Security Forces United
St. Pauls United
?
?
Sweden Allsvenskan Women
>>>
13:00
FT
Växjö W
Kristianstads W
2
1
Sweden Superettan
>>>
12:00
FT
Norrby
Degerfors
0
2
14:00
FT
Dalkurd
Akropolis
1
1
16:30
FT
Brage
Öster
1
2
16:30
FT
Halmstad
Ljungskile
2
0
16:30
FT
Västerås SK
Jönköpings Södra
2
2
Sweden Division 1: North
>>>
12:00
FT
Örebro Syrianska
Vasalund
1
2
Sweden Ettan: South
>>>
14:00
FT
Karlskrona
Qviding FIF
3
0
Sweden Division 1: South
>>>
14:00
FT
Torns
Motala
1
0
Sweden Division 2: Norra Gotaland
>>>
12:00
FT
Ahlafors
IFK Åmål
5
0
12:30
FT
Sävedalen
Stenungsund
1
3
13:00
FT
Vårgårda
Lidköping
0
2
13:00
FT
IFK Tidaholm
Gauthiod
1
1
13:00
FT
Grebbestad
Oddevold
2
3
14:00
FT
Vänersborgs IF
Nordvärmland
1
1
Sweden Division 2: Norra Svealand
>>>
13:00
FT
Kungsängen
Lidingö
1
3
13:00
FT
Enskede
Fanna BK
5
2
13:00
FT
Karlberg
Stockholm Internazionale
1
1
14:00
FT
Skiljebo
Hudiksvall
1
3
14:00
FT
Kvarnsveden
Gamla Upsala
0
1
15:00
FT
Fagersta Södra IK
Stocksund
1
3
16:00
FT
Enkoping
IFK Österåker
3
1
Sweden Division 2: Norrland
>>>
13:00
FT
Skellefteå
IFK Östersund
2
0
13:00
FT
Friska Viljor
Sandviks
6
1
14:00
FT
Notvikens IK
Gottne IF
1
0
14:00
FT
Stöde
Morön
4
1
15:00
FT
Täfteå
Ytterhogdal
3
2
Sweden Division 2: Ostra Gotaland
>>>
13:00
FT
Nosaby
Tord
1
1
13:00
FT
Almeboda Linneryd
Husqvarna
0
3
13:00
FT
Karlshamn
Dalstorps
1
0
14:00
FT
Österlen
Räppe
1
1
16:00
FT
Syrianska
Bromolla
1
0
Sweden Division 2: Sodra Svealand
>>>
13:00
FT
Newroz
Huddinge
2
3
13:00
FT
Kumla
Trosa-Vagnhärad SK
4
1
13:00
FT
Forward
Assyriska IF
5
0
14:00
FT
Åtvidaberg
Rynninge
3
1
15:00
FT
Värmbols
Tyreso
1
0
16:00
FT
Gute
Arameiska / Syrianska
1
1
Sweden Division 2: Vastra Gotaland
>>>
12:00
FT
Vinberg
Halmia
1
1
12:00
FT
Rosengård
Prespa Birlik
3
1
13:00
FT
IFK Malmö
Assyriska BK
7
0
13:00
FT
Olympic
Ängelholm
0
1
13:00
FT
Eslov
Vastra Frolunda
1
2
13:00
FT
Ullared
Limhamn Bunkeflo
2
1
Sweden Elitettan Women
>>>
12:00
FT
AIK W
Hammarby W
1
2
14:00
FT
Sandviken W
Jitex W
0
1
14:00
FT
Bollstanäs W
IFK Kalmar W
3
2
15:00
FT
Alingsås W
Kvarnsvedens W
3
2
Switzerland Challenge League
>>>
16:30
FT
Wil
Thun
3
1
17:00
FT
Stade Lausanne-Ouchy
Kriens
2
1
Switzerland Swiss Cup
>>>
16:00
FT
Balerna
Monthey
1
2
Switzerland 1.Liga Classic
>>>
15:00
FT
Höngg
Thalwil
5
0
15:00
FT
Gossau
Red Star Zürich
4
0
15:00
FT
Grasshopper II
Baden
4
2
15:00
FT
Wohlen
Solothurn
1
0
15:00
FT
Zug
Goldau
3
1
15:00
FT
Eschen / Mauren
Tuggen
1
1
15:00
FT
Linth
Balzers
2
3
16:00
FT
St. Gallen II
Wettswil-Bonstetten
1
4
16:00
FT
Meyrin
Martigny Sports
3
1
16:00
FT
Paradiso
Dietikon
2
1
16:00
FT
Muttenz
Buochs
2
2
16:00
FT
Naters
Vevey Sports
5
1
16:00
FT
Azzurri 90
Lausanne II
0
3
16:00
FT
Terre Sainte
La Chaux-de-Fonds
0
4
17:00
FT
Young Boys II
Olympique de Genève
7
0
18:00
FT
Chênois
Lancy
1
0
Switzerland 1.Liga Promotion
>>>
14:00
FT
Black Stars
Cham
2
3
15:00
FT
Köniz
Rapperswil-Jona
1
6
15:00
FT
Brühl
Sion II
1
0
15:00
FT
YF Juventus
Basel II
2
1
15:00
FT
Zürich II
Bavois
0
1
17:00
FT
Stade Nyonnais
Bellinzona
1
1
17:00
FT
Étoile Carouge
Breitenrain
1
0
Switzerland Nationalliga A Women
>>>
15:00
FT
Luzern W
Zurich W
2
8
17:00
FT
Servette Chênois W
Grasshopper W
6
1
Switzerland Nationalliga B Women
>>>
17:00
FT
Rapperswil Jona W
Walperswil W
5
0
17:00
FT
Luzern II W
Zürich II W
0
3
17:00
FT
Schlieren W
Aarau W
0
3
17:00
FT
Derendingen W
Yverdon W
1
5
18:00
FT
Femina Kickers Worb W
Thun W
1
3
Tajikistan Vysshaya Liga
>>>
12:00
FT
Kuktosh
Istaravshan
2
2
12:00
FT
Regar-TadAZ
Fayzkand
1
0
Tanzania Ligi kuu Bara
>>>
12:00
FT
Polisi Tanzania
Dodoma Jiji
3
0
14:00
FT
Tanzania Prisons
Azam
0
1
17:00
FT
Simba
Gwambina
3
0
Thailand Thai Premier League
>>>
11:45
FT
Muang Thong United
Ratchaburi
2
1
12:00
FT
BEC Tero Sasana
Chonburi
1
2
13:00
FT
Trat
Port
2
3
14:00
FT
Buriram United
Suphanburi
1
0
Thailand Thai League Two
>>>
11:45
FT
Lampang
Khonkaen
0
0
12:00
FT
Samut Sakhon
Nong Bua Pitchaya
0
3
13:00
FT
Khon Kaen United
Customs United
3
1
13:00
FT
Uthai Thani
Chiangmai United
0
4
14:00
FT
Kasetsart
Navy
2
0
Turkey 1. Lig
>>>
12:00
FT
Ümraniyespor
İstanbulspor
1
3
17:00
FT
Bursaspor
Giresunspor
1
2
17:00
FT
Akhisar Belediyespor
Balıkesirspor
2
0
Turkey 2. Lig: Beyaz
>>>
13:00
FT
Şanlıurfaspor
Sancaktepe Belediye
0
8
13:00
FT
Gümüşhanespor
İnegölspor
1
0
13:00
FT
24 Erzincanspor
Kahramanmaraşspor
2
1
13:30
FT
Hacettepe
Ergene Velimeşespor
2
1
13:30
FT
Zonguldak Kömürspor
Niğde Belediyespor
2
1
14:00
FT
Utaş Uşakspor
Ankara Demirspor
3
1
14:00
FT
Sarıyer
Afjet Afyonspor
1
1
14:00
FT
Manisa BBSK
Kocaelispor
6
1
Turkey 2. Lig: Kirmizi
>>>
13:00
FT
Pazarspor
Tarsus İdman Yurdu
1
3
13:00
FT
Van BB
Kırklarelispor
0
0
13:00
FT
Elazığspor
Serik Belediyespor
1
1
13:30
FT
Bugsaşspor
Turgutluspor
0
1
14:00
FT
Sakaryaspor
Eyüpspor
1
1
14:00
FT
Karacabey Birlikspor
1922 Konyaspor Kulübü
1
0
14:00
FT
Bodrumspor
Kastamonuspor
4
1
14:00
FT
Pendikspor
Karabükspor
4
0
Turkey 3. Lig: Group 1
>>>
11:30
FT
Fatsa Belediyespor
Kızılcabölükspor
2
0
13:00
FT
Ofspor
1877 Alemdağspor
1
1
13:30
FT
Payasspor
Arnavutköy Belediyespor
0
1
13:30
FT
Kemerspor 2003
Artvin Hopaspor
1
2
14:00
FT
Derincespor
Manisaspor
1
0
14:00
FT
Edirnespor
Nevşehirspor
2
1
17:00
FT
Yeni Diyarbekirspor
Tire 1922
1
2
Turkey 3. Lig: Group 2
>>>
13:00
FT
Tokatspor
Erzin Belediyespor
1
1
13:30
FT
Yozgatspor
Yomraspor
1
2
14:00
FT
Cengelkoyspor
Kahta 02 Spor
2
1
14:00
FT
Tekirdağspor
Tepecikspor
2
0
14:00
FT
Nazilli Belediyespor
Ceyhanspor
6
0
14:00
FT
Halide Edip Adıvar
Kütahyaspor
2
1
14:00
FT
Darıca Gençlerbırlığı
Fethiyespor
2
1
Turkey 3. Lig: Group 3
>>>
13:00
FT
Çarşambaspor
Elaziz Belediyespor
1
1
13:00
FT
Arhavispor
Yalovaspor
2
2
13:00
FT
Batman Petrolspor
Isparta Davrazspor
3
1
14:00
FT
Somaspor
Gölcükspor
1
0
14:00
FT
Şile Yıldızspor
Osmaniyespor
2
1
17:00
FT
İçelspor
Erbaaspor
3
0
Turkey 3. Lig: Group 4
>>>
13:00
FT
Adıyaman 1954
Kestelspor
1
1
13:30
FT
Türk Metal Kırıkkale
Sultanbeyli Belediye
2
0
13:30
FT
Kozan Belediyespor
Düzcespor
0
1
14:00
FT
Modafenspor
1954 Kelkit Belediyespor
1
0
14:00
FT
Silivrispor
Yıldırım Belediyesispor
0
2
14:00
FT
Bergama Belediyespor
68 Aksaray Belediyespor
0
0
14:00
FT
Muğlaspor
Yeni Orduspor
0
1
USA USL Championship
>>>
22:00
FT
New York RB II
Bethlehem Steel
5
4
USA USL League One
>>>
00:00
FT
Greenville Triumph
North Texas
1
0
16:00
FT
Orlando City II
New England II
0
1
19:00
FT
Forward Madison
Chattanooga Red Wolves
1
0
USA NISA
>>>
01:00
FT
California Utd Strikers
LA Force
2
3
Ukraine Premier League
>>>
12:00
FT
Minai
Dynamo Kyiv
0
4
15:00
FT
Vorskla
Mariupol
0
0
17:30
FT
Oleksandria
Dnipro-1
4
1
Ukraine Persha Liga
>>>
13:00
FT
Polessya
Prykarpattia
1
1
13:00
FT
Krystal
Metalist 1925 Kharkiv
1
2
14:00
FT
VPK-Ahro Shevchenkivka
Hirnyk-Sport
0
3
14:00
FT
Ahrobiznes Volochysk
Alians Lypova Dolyna
2
1
15:00
FT
Nyva Ternopil'
Avanhard
1
1
15:00
FT
Kremin'
Obolon'-Brovar
1
0
15:00
FT
Chornomorets
Veres
1
0
Ukraine Second League: Group A
>>>
14:00
FT
Nyva Vinnytsya
Bukovyna
1
2
15:00
FT
Chernihiv
Volyn Lutsk II
1
0
15:00
FT
Rubikon
Epitsentr Dunayivtsi
1
1
Ukraine Second League: Group B
>>>
13:00
FT
Cherkashchyna-Akademiya
Nikopol
2
0
14:00
FT
Balkany Zorya
Yarud Mariupol'
3
1
15:00
FT
Metalurh Zaporizhya
Tavriya
1
4
Ukraine Youth League
>>>
09:00
FT
Lviv U21
Zorya U21
1
1
09:00
FT
Desna U21
Rukh Vynnyky U21
1
1
10:00
FT
Shakhtar Donetsk U21
Olimpik Donetsk U21
8
0
11:00
FT
Kolos Kovalivka U21
Inhulets' U21
6
0
Uzbekistan Professional Football League
>>>
14:00
FT
Navbahor
Nasaf
0
0
14:00
FT
AMGK
Qizilqum
2
1
Vietnam V-League
>>>
11:00
FT
Quang Nam
Ha Noi
2
2
11:00
FT
Viettel
Sai Gon
1
0
11:00
FT
Song Lam Nghe An
Hoang Anh Gia Lai
2
0
11:00
FT
FLC Thanh Hoa
Hong Linh Ha Tinh
1
2
11:00
FT
Da Nang
Hai Phong
1
0
11:00
FT
Than Quang Ninh
Binh Duong
2
2
11:00
FT
Ho Chi Minh City
Nam Dinh
5
1
Wales Premier League
>>>
14:30
FT
Penybont
Bala Town
1
5
14:30
FT
Cefn Druids
Cardiff MU
1
1
17:45
FT
Flint Town United
Barry Town United
0
1
World Club Friendlies
>>>
09:30
UD Ibiza
UCAM Murcia
?
?
11:00
FT
Algeciras
Melilla
0
0
11:00
FT
Gimnástica Segoviana
Las Rozas
1
0
11:00
FT
Burladés
Peña Sport
1
4
11:00
FT
Cornellà
Sant Andreu
1
0
12:00
Gateshead
Hartlepool United
?
?
12:00
FT
Chesterfield
Guiseley
0
1
13:00
Bayreuth
Eichstätt
?
?
13:00
Schweinfurt
Nürnberg II
?
?
13:00
Dungannon Swifts
Banbridge Town
?
?
13:30
FT
Stockport County
Kidderminster Harriers
2
1
14:00
FT
Montrose
Brechin City
1
1
14:00
FT
Portadown
Dundela
2
2
14:00
FT
Knockbreda
Larne
0
3
14:00
FT
Airdrieonians
Queen of the South
1
0
14:00
FT
Coleraine
Annagh United
2
3
14:00
FT
Arbroath
Forfar Athletic
3
0
14:00
FT
St Albans City
King's Lynn Town
2
2
15:00
FT
Dartford
Barnet
1
0
15:00
FT
Tonbridge Angels
Aldershot Town
2
3
15:00
FT
Crusaders
Ballinamallard United
2
0
15:00
FT
Weymouth
Ebbsfleet United
0
1
15:00
FT
Dagenham & Redbridge
Chelmsford City
1
0
15:00
FT
Hearts
Partick Thistle
2
0
15:00
FT
Solihull Moors
Leamington
3
1
15:00
Wealdstone
Slough Town
?
?
15:00
Ballymena United
Queen's University
?
?
15:00
FT
Maidstone United
Dover Athletic
3
0
15:00
FT
Notts County
York City
0
3
15:00
FT
Curzon Ashton
Halifax Town
0
0
15:00
FT
Yeovil Town
Bournemouth U23
2
3
15:00
FT
Eastleigh
Hemel Hempstead Town
2
1
15:00
AFC Telford United
Macclesfield Town
?
?
15:00
FT
Dorking Wanderers
Sutton United
1
1
15:00
FT
Cliftonville
Newry City AFC
4
1
15:00
FT
Altrincham
Fylde
2
2
15:30
FT
Apollon Smirnis
Ionikos
1
1
16:00
FT
Leioa
Arenas de Getxo
2
1
17:00
FT
Arenteiro
Compostela
2
1
18:00
FT
Guijuelo
Peñaranda
2
0
18:00
FT
Extremadura UD
Don Benito
1
1
18:30
FT
Horta
San Cristobal
1
1