bluesmiths sailing shirt
00:00
FT
PE1
Sporting Cristal
Ayacucho
2
1
00:00
FT
US1
New York City
Cincinnati
4
0
00:00
FT
USO
Pittsburgh Riverhounds
Hartford Athletic
0
1
00:00
BM1
Dandy Town Hornets
Devonshire Cougars
?
?
00:00
FT
CA1
Vorkuta
Hamilton City
1
1
00:00
Trafalgar Southstars
Village Superstars
?
?
00:00
FT
Deportivo Ocotal U20
Real Estelí U20
1
2
00:00
FT
CD Junior Managua U20
Managua U20
2
1
00:00
Scherpenheuvel
Inter Willemstad
?
?
00:05
FT
CO1
Envigado
Junior
1
0
00:30
FT
PY1
Libertad
Sportivo San Lorenzo
3
0
00:30
FT
PY1
Sol de América
Olimpia
2
4
00:30
FT
PY1
Cerro Porteño
River Plate
3
1
00:30
FT
USO
Birmingham Legion
North Carolina
1
2
00:30
USO
Charleston Battery
Loudoun United
?
?
00:30
FT
USO
Miami FC II
Tampa Bay Rowdies
0
1
01:00
FT
BR1
Atlético Mineiro
Grêmio
3
1
01:00
FT
CR2
Santa Ana
Carmelita
2
0
01:00
FT
MX1
Pumas UNAM
Necaxa
1
1
01:00
FT
USO
Saint Louis FC
Louisville City
0
1
01:00
FT
USO
Tulsa Roughnecks
San Antonio
1
0
01:00
FT
USO
Colorado Springs
Real Monarchs
1
1
01:00
FT
Union Omaha
Richmond Kickers
0
1
01:00
CAFESSA Jalisco
Cafetaleros Chiapas II
?
?
01:30
FT
EC1
Técnico Universitario
LDU Quito
0
5
01:30
FT
EC1
Independiente del Valle
Barcelona
1
1
02:00
FT
HN1
UPNFM
Motagua
2
3
02:00
FT
TZ1
Mtibwa Sugar
Young Africans
0
1
02:10
FT
CO1
Deportes Tolima
América de Cali
1
0
02:15
FT
AU2
Woden Weston
Monaro Panthers
1
2
02:15
VESTA
UNDEBA
?
?
02:30
FT
USO
Reno 1868
Sacramento Republic
1
1
02:30
FT
USO
New Mexico United
El Paso Locomotive
0
0
03:00
FT
CR1
Alajuelense
Herediano
2
0
03:00
FT
NI1
Deportivo Ocotal
Real Estelí
0
1
03:00
FT
NI1
Junior Managua
Managua
2
2
03:00
FT
Gepro
Ulaanbaatar City
0
10
03:00
Wairarapa United
Napier City Rovers
?
?
03:06
FT
MX1
Monterrey
Tigres UANL
0
2
03:30
FT
USO
Las Vegas Lights
LA Galaxy II
2
2
03:30
FT
USO
Phoenix Rising
Orange County
1
0
04:00
Albirex Niigata W
Ehime
?
?
04:00
FT
Kochi United
Suzuka Unlimited
2
2
04:00
FT
Marist Fire
FC Isabel United
1
1
05:00
FT
JP1
Vegalta Sendai
Cerezo Osaka
2
3
05:00
FT
JP3
YSCC
Cerezo Osaka U23
1
6
05:00
FT
JP3
Kamatamare Sanuki
Vanraure Hachinohe
4
2
05:00
FT
JP3
Sagamihara
Kataller Toyama
3
2
05:00
FT
JEF United W
INAC Kobe Leonessa W
2
1
05:00
FT
Maruyasu Okazaki
Biwako Shiga
1
3
05:00
FT
Iwaki
Osaka
3
2
05:00
FT
Reinmeer Aomori
Sony Sendai
0
2
05:00
FT
Matsue City
Honda Lock
1
3
05:00
FT
Veertien Mie
Verspah Oita
0
2
05:00
FT
Yamato Sylphid
Setagaya Sfida
1
1
05:30
FT
KR2
Ansan Greeners
Daejeon Citizen
1
2
05:30
FT
AU2
Wollongong Wolves
Western Sydney W. II
1
0
05:30
FT
AU2
Charlestown City Blues
Weston Bears
1
0
05:30
West NTC W
Murdoch Uni Melville W
?
?
06:00
FT
KZ2
Aktobe
Ekibastuz
4
1
06:00
FT
JP2
Montedio Yamagata
Júbilo Iwata
1
0
06:00
FT
JP2
V-Varen Nagasaki
Avispa Fukuoka
1
3
06:00
FT
JP3
Gifu
Azul Claro Numazu
3
1
06:00
FT
JP3
Gamba Osaka U23
Roasso Kumamoto
2
0
06:00
FT
KR1
Busan I'Park
Gangwon
0
2
06:00
FT
KR1
Seongnam
Incheon United
0
6
06:00
FT
AU2
Rockdale City Suns
APIA Leichhardt Tigers
3
2
06:00
FT
FC Jumonji Ventus
Nittaidai W
3
0
06:00
FT
Yokohama
Elfen Saitama
2
0
06:00
FT
UB Mazaalaynuud
Deren
0
5
06:00
FT
Anduud City
Erchim
2
14
06:00
KOSSA
Henderson Eels
?
?
07:00
FT
JP3
Imabari
Gainare Tottori
2
1
07:00
FT
JP3
Fujieda MYFC
Grulla Morioka
0
0
07:00
FT
AU2
Grange Thistle
Caboolture
5
0
07:00
FT
AU2
Queensland Lions
Brisbane Roar II
4
0
07:00
FT
AU2
SC Wanderers
Peninsula Power
1
4
07:00
FT
RU2
Chita
Leningradets
0
1
07:00
FT
RU2
Sakhalin
Znamya Noginsk
0
0
07:00
FT
Mitchelton W
SWQ Thunder W
4
0
07:30
FT
AU2
Gold Coast United
Eastern Suburbs Brisbane
1
1
08:00
FT
JP1
Sagan Tosu
Tokyo
3
0
08:00
FT
CN2
Zhenjiang Huasa
Xinjiang Tianshan
3
2
08:00
FT
JP2
Mito Hollyhock
ThespaKusatsu Gunma
3
1
08:00
FT
JP2
Tokyo Verdy
Giravanz Kitakyushu
1
0
08:00
FT
KR2
Gyeongnam
Asan Mugunghwa
3
1
08:00
Parceiro Nagano W
Kamogawa
?
?
08:00
FT
Fremantle City W
Balcatta W
3
1
08:00
FT
Subiaco W
Curtin University W
0
2
08:00
FT
Northern Redbacks W
Perth W
3
0
08:00
FT
Capalaba W
Gold Coast United W
1
2
08:30
FT
CN1
Shanghai Shenhua
Henan Jianye
2
0
08:30
FT
CN1
Shandong Luneng
Guangzhou R&F
0
0
08:30
FT
CN1
Shenzhen
Jiangsu Suning
0
1
08:30
FT
CN2
Shaanxi Chang'an
Meizhou Hakka
0
2
08:30
FT
KR1
Daegu
Ulsan
2
2
08:30
FT
KR1
Sangju Sangmu
Jeonbuk Motors
0
1
09:00
FT
JP1
Kashima Antlers
Oita Trinita
0
2
09:00
FT
CN2
Nei Mongol Zhongyou
Chengdu Qianbao
0
2
09:00
FT
TW1
Ming Chuan University
NTUPES
0
2
09:00
FT
TW1
Tatung
Taicheng
4
0
09:00
FT
TW1
Tainan City
Taipower
9
2
09:00
FT
TW1
Fu Jen University
Taichung Futuro
0
1
09:00
FT
AU2
Toowong
Brisbane Knights
2
0
09:00
FT
AU2
Acacia Ridge
Albany Creek Excelsior
0
3
09:00
FT
AU2
Olympic
Gold Coast Knights
1
1
09:00
FT
RU2
Zenit Irkutsk
Dinamo Moskva II
1
0
09:00
FT
Città di Pontedera W
Napoli
0
1
09:00
FT
SP Falcons
Athletic 220
1
1
09:00
FT
Ulaanbaatar
Khangarid
2
1
09:00
FT
Carmen București
Universitatea Galaţi
3
0
09:00
FT
Ol. Cluj W
Universitatea Alexandria
8
1
09:00
FT
Independenţa Baia Mare
Vasas Femina
1
4
09:00
Kuala Belait
Rimba Star
?
?
09:00
Setia Perdana
MS PDB
?
?
09:00
Jerudong
Wijaya
?
?
09:00
FT
Vientiane FT
Lao Toyota
0
2
09:00
FT
Lions W
Logan Lightning W
7
1
09:15
FT
CZ2
Blansko
Viktoria Žižkov
1
2
09:15
FT
CZ3
Slavia Praha II
Baník Sokolov
5
0
09:15
FT
CZ3
Admira Praha
Králův Dvůr
1
0
09:15
FT
CZ3
Sparta Praha II
Příbram II
3
0
09:15
FT
CZ3
Pardubice II
Sokol Brozany
0
1
09:15
FT
CZ3
Mlada Boleslav II
Bohemians 1905 II
1
0
09:15
FT
CZ3
Velké Meziříčí
Dolní Benešov
5
3
09:15
FT
CZ3
Uničov
Uherský Brod
6
1
09:15
CZ3
Sigma Olomouc II
Vyškov
?
?
09:15
FT
CZ4
Brumov
Valašské Meziříčí
0
3
09:15
FT
Favoritner AC
Donau
2
2
09:30
FT
AT2
Rapid Wien II
Floridsdorfer AC
2
3
09:30
FT
SK2
Slovan Bratislava II
Partizán Bardejov
1
2
09:30
FT
SK2
Petržalka akadémia
Šamorín
1
2
09:30
FT
CZ3
Viktoria Plzen II
Sokol Hostoun
2
0
09:30
FT
SK3
Rača
Lokomotíva DNV
2
0
09:30
FT
SK3
Slávia TU Košice
Snina
2
1
09:30
FT
SK3
Nitra II
OFK Malzenice
3
3
09:30
FT
KH1
Kirivong Sok Sen Chey
Soltilo Angkor
3
1
09:30
FT
Vorwärts Brigittenau
Post
6
0
09:30
FT
Maria Saal
Lendorf
1
1
09:30
FT
Wattens II
Telfs
3
0
09:30
FT
SVG Reichenau
Hall
5
1
09:30
FT
Imst
Wacker Innsbruck II
1
0
09:30
FT
Videm
Rogaška
0
2
09:45
FT
DE5
HEBC
Süderelbe
1
1
10:00
FT
JP1
Sanfrecce Hiroshima
Gamba Osaka
1
2
10:00
FT
JP2
Tochigi
Machida Zelvia
2
0
10:00
FT
JP3
Kagoshima United
Parceiro Nagano
0
3
10:00
FT
CZ3
Teplice II
Slovan Liberec II
3
3
10:00
FT
HU3
Puskás II
Tatabánya
1
2
10:00
HU3
Videoton II
Bicskei
?
?
10:00
RS3
Radnički Svilajnac
Morava Vladičin Han
?
?
10:00
RS3
SFS Borac
FK Toplicanin Prokuplje
?
?
10:00
DEY
Union Berlin U19
Hannover U19
?
?
10:00
FT
DEY
Viktoria Köln U19
Bochum U19
0
2
10:00
FT
DEY
Oberhausen U19
Duisburg U19
2
1
10:00
FT
DEY
Wuppertaler SV U19
Schalke 04 U19
1
2
10:00
DEY
Borussia Dortmund U19
Alemannia Aachen U19
?
?
10:00
FT
IT6
Roma U19
Genoa U19
3
2
10:00
FT
PLW
ROW Rybnik
Akademia Piłkarska LG
0
4
10:00
FT
RU2
Ural 2
Tyumen
1
2
10:00
DEWC
Fortuna Köln W
Babelsberg W
?
?
10:00
DEWC
Budberg W
Henstedt-Ulzburg W
?
?
10:00
FT
DEWC
RB Leipzig W
FFC 08 Niederkirchen W
2
0
10:00
FT
Metaloglobus
Universitatea Cluj
0
0
10:00
Göfis
Schruns
?
?
10:00
FT
FC Egg
Höchst
2
2
10:00
FT
Southern Myanmar
Shan United
1
2
10:00
FT
Yangon United
Ayeyawady United
4
2
10:00
FT
I.S.P.E
Rakhine United
3
1
10:00
FT
Fairplay Bucureşti
Piros Security
0
9
10:00
FT
Minsk Res.
Smolevichy-STI Res.
2
1
10:00
FT
Trnje
Udarnik Kurilovec
0
0
10:00
FT
Pogon Szczecin II
Mieszko Gniezno
3
0
10:00
FT
Legia Warszawa II
Swit
0
3
10:00
Cerklje W
Pomurje
?
?
10:00
FT
Újpest II
Rákosmenti KSK
2
0
10:00
Paksi SE II
Ivancsa
?
?
10:00
Ferencváros II
Honvéd II
?
?
10:15
FT
Pelikan Łowicz
Kutno
0
2
10:30
FT
JP2
Ryūkyū
JEF United
0
1
10:30
Scheiblingkirchen
St. Pölten II
?
?
11:00
FT
EE1
Legion
Tammeka
3
1
11:00
FT
KZ1
Okzhetpes
Kairat
3
3
11:00
FT
RU2
Yenisey
Krasnodar II
0
1
11:00
FT
ES1
Osasuna
Levante
1
3
11:00
FT
ES2
Lugo
Almería
0
2
11:00
FT
JP1
Shonan Bellmare
Kawasaki Frontale
0
1
11:00
FT
JP1
Kashiwa Reysol
Yokohama F. Marinos
1
3
11:00
FT
JP2
Renofa Yamaguchi
Fagiano Okayama
1
2
11:00
FT
KR1
Pohang Steelers
Gwangju
5
3
11:00
FT
DEY
Viktoria Berlin U19
Osnabruck U19
2
2
11:00
PLY
Lech Poznan U18
Korona Kielce U18
?
?
11:00
PLY
Gwarek Zabrze U18
Hutnik Kraków U18
?
?
11:00
PLY
Cracovia U18
Escola Warszawa U18
?
?
11:00
FT
RU2
Luki-Energiya
Kolomna
2
1
11:00
FT
SEW
Lidköping W
Morön W
1
2
11:00
FT
PT3
Cova da Piedade U23
Estoril U23
1
2
11:00
FT
Raplamaa
Tallinn Piraaja
2
3
11:00
FT
JK Poseidon
Flora U19
1
5
11:00
FT
Paide U21
Tabasalu
6
0
11:00
Rakvere Tarvas
Tallinna Kalev II
?
?
11:00
FT
MKS Korona Kielce II
Wólczanka W. Pełkińska
1
2
11:00
Banga W
Utenis Utena W
?
?
11:15
FT
NL1
Feyenoord
ADO Den Haag
4
2
11:15
FT
NL2
De Graafschap
NEC
2
0
11:15
FT
PT2
Mafra
Benfica II
2
1
11:30
FT
IT1
Spezia
Sassuolo
1
4
11:30
FT
KZ2
Maqtaaral
Baykonur
3
2
11:30
FT
KZ2
Altay
Kyran
0
2
11:30
FT
TR1
Rizespor
Alanyaspor
1
1
11:30
FT
Harima
Bunny's Kyoto
0
0
11:40
FT
PL2
ŁKS Łódź
Sandecja Nowy Sącz
4
1
12:00
FT
EPL
Sheffield United
Leeds United
0
1
12:00
FT
ENW2
Durham W
Millwall W
1
0
12:00
FT
DE3
Dynamo Dresden
Waldhof Mannheim
1
1
12:00
FT
DE4
Hamburger SV II
Heider SV
7
0
12:00
DE5
Schwachhausen
Hemelingen
?
?
12:00
FT
BY3
Molodechno-DYuSSh 4
Kronon
8
0
12:00
FT
FR1
Bordeaux
Nice
0
0
12:00
FT
LV1
Jelgava
FC Daugavpils / Progress
2
0
12:00
FT
LV2
JDFS Alberts
Saldus SS/Leevon
2
1
12:00
FT
RU1
Arsenal Tula
Rostov
2
3
12:00
FT
RU2
Spartak Moskva II
SKA Khabarovsk
1
0
12:00
FT
RU2
Irtysh
Fakel
1
0
12:00
FT
SC1
Motherwell
Rangers
1
5
12:00
FT
SE3
Brommapojkarna
Sollentuna
1
1
12:00
FT
SE3
Utsikten
Lindome
0
1
12:00
FT
TR2
Bandırmaspor
Samsunspor
2
2
12:00
FT
UA1
Lviv
Zorya
0
5
12:00
FT
TZ1
Ruvu Shooting
Biashara United
0
0
12:00
FT
CN2
Heilongjiang Lava Spring
Nantong Zhiyun
0
1
12:00
FT
TH1
Nakhon Ratchasima
Sukhothai
3
3
12:00
FT
TH1
Bangkok United
Bangkok Glass
0
2
12:00
FT
TH2
Udon Thani
Ranong United
0
2
12:00
FT
TH2
Phrae United
Nakhon Pathom
2
0
12:00
FT
DK3
Holstebro
Oure
4
1
12:00
FT
DK3
Thisted
Aarhus Fremad
1
0
12:00
FT
DK3
AB
HIK
0
0
12:00
FT
KH1
Visakha
Nagacorp
2
2
12:00
FT
UZ1
Kokand-1912
Bunyodkor
2
1
12:00
FT
DEY
Dusseldorf U19
Preussen Munster U19
2
1
12:00
FT
DEY
Darmstadt 98 U19
Hoffenheim U19
2
2
12:00
FT
DEY
Paderborn U19
Fortuna Koln U19
2
1
12:00
FT
IT6
Sampdoria U19
Lazio U19
1
1
12:00
FT
PLW
GKS Katowice W
Bydgoszcz
1
1
12:00
PLY
Jagiellonia U18
Legia U18
?
?
12:00
FT
RU2
Nosta
Volna Kovernino
3
3
12:00
FT
RU2
Kaluga
Sokol Saratov
1
2
12:00
FT
SEW
Sunnanå
Mallbacken W
1
2
12:00
DEWC
Riegelsberg W
Karlsruher SC W
?
?
12:00
DEWC
Opel Rüsselsheim W
Nürnberg W
?
?
12:00
FT
GE3
Saburtalo
Torpedo Kutaisi
2
0
12:00
FT_PEN
GE3
Gagra
Dila
0
0
12:00
Sporting Macau
Cheng Fung
?
?
12:00
FT
FJK Forssa
TKT
1
2
12:00
FT
AEK Athens U19
Lamia U19
2
2
12:00
FT
Dushanbe-83
Lokomotive Pamir
1
0
12:00
FT
Khatlon
Khujand
2
3
12:00
FT
CSKA Pomir
Istiqlol Dushanbe
1
0
12:00
FT
Neman W
ABFF U19 W
6
1
12:00
Kuressaare II
Paide III
?
?
12:00
Maardu II
Jogeva
?
?
12:00
Kauno Žalgiris W
Gintra W
?
?
12:30
FT
DE2
Nürnberg
Sandhausen
1
0
12:30
FT
DE2
St. Pauli
Heidenheim
4
2
12:30
FT
DE2
Karlsruher SC
Bochum
0
1
12:30
FT
DE4
Hertha BSC II
Chemnitzer FC
1
0
12:30
FT
DE4
Union Fürstenwalde
Altglienicke
1
3
12:30
FT
DE4
Lokomotive Leipzig
Energie Cottbus
1
1
12:30
FT
DE4
BFC Dynamo
FSV Optik Rathenow
2
2
12:30
FT
DE4
BAK '07
Bischofswerdaer FV
3
1
12:30
FT
BE1
Standard Liège
Zulte-Waregem
2
2
12:30
FT
DK2
HB Køge
Viborg
0
3
12:30
FT
KOS
Gjilani
KF Ballkani
0
0
12:30
FT
RU2
Tver
Zvezda Sint Petersburg
0
0
12:35
FT
CN2
Hangzhou
Shenyang Urban
1
0
12:35
FT
CN2
Suzhou Dongwu
Beijing BG
2
3
13:00
FT
EN2
Bristol City
Sheffield Wednesday
2
0
13:00
FT
DE3
Türkgücü-Ataspor
Kaiserslautern
3
0
13:00
FT
DE4
Havelse
Jeddeloh
3
0
13:00
FT
DE4
St. Pauli II
Drochtersen / Assel
2
1
13:00
FT
DE4
Borussia Dortmund II
Bonner SC
1
1
13:00
DE5
Rugenbergen
Hamburger SV III
?
?
13:00
FT
DE5
Niendorfer TSV
Victoria Hamburg
0
2
13:00
DE5
Lohbrugge
Dassendorf
?
?
13:00
FT
DE5
TVD Velbert
Union Nettetal
3
3
13:00
DE5
Victoria Seelow
Tasmania Berlin
?
?
13:00
FT
DE5
Hertha Zehlendorf
Rostocker FC
6
0
13:00
FT
DE5
Hansa Rostock II
Strausberg
2
1
13:00
DE5
CFC Hertha
Lok Stendal
?
?
13:00
FT
DE5
1. FC Merseburg
Plauen
3
0
13:00
DE5
Todesfelde
Eichede
?
?
13:00
AM2
West Armenia
Lernayin Artsakh
?
?
13:00
AM2
Ararat II
Pyunik II
?
?
13:00
FT
DK1
SønderjyskE
AaB
3
1
13:00
FT
DK1
AGF
OB
4
2
13:00
FT
DK2
Fredericia
Silkeborg
1
0
13:00
EE1
Levadia
Flora
?
?
13:00
FT
EE1
Nõmme Kalju
Trans
2
1
13:00
FT
LV1
Ventspils
Tukums
2
0
13:00
FT
LT1
Banga
Kauno Žalgiris
1
2
13:00
FT
RU2
Chertanovo
Torpedo Moskva
0
0
13:00
FT
ES1
SD Eibar
Athletic Club
1
2
13:00
FT
SEW
Goteborg FC W
Pitea W
3
0
13:00
FT
SEW
Rosengard W
Umea W
0
0
13:00
FT
SE3
Berga
Gefle
0
0
13:00
FT
SE3
Oskarshamns AIK
Eskilsminne
4
0
13:00
FT
SE3
Lund
Landskrona
1
2
13:00
FT
CN1
Guangzhou Evergrande
Dalian Professional
1
0
13:00
FT
TH1
Prachuap
Pattaya United
0
3
13:00
FT
TH1
Rayong
Chiangrai United
0
2
13:00
FT
TH2
Sisaket
Ayutthaya United
0
2
13:00
FT
TH2
Chiangmai
Chainat Hornbill
5
0
13:00
FT
NL4
JOS Watergraafsmeer
GVV Unitas
0
4
13:00
NL4
Dongen
USV Hercules
?
?
13:00
FT
NL4
DEM
UNA
1
6
13:00
FT
NL4
Gemert
Westlandia
1
2
13:00
NL4
Hollandia
ADO '20
?
?
13:00
NL4
Hoogland
HSC '21
?
?
13:00
FT
FI3
OLS
GBK
2
1
13:00
FT
FI3
RoPS II
VIFK
1
0
13:00
FT
NO3
Kvik Halden
Brattvåg
1
2
13:00
FT
UZ1
Mash'al
Surkhon
0
1
13:00
FT
CZW
Slovacko W
Slavia Prague W
1
5
13:00
CH3
Münsingen
Yverdon Sport
?
?
13:00
FT
FAW
Everton W
Chelsea W
2
1
13:00
FT
RU2
Salyut Belgorod
Khimki 2
6
0
13:00
FT
RU2
Lada SOK
Krylya Sovetov Samara II
1
1
13:00
FT
RU2
Metallurg Lipetsk
Khimik Novomoskovsk
1
1
13:00
FT
CHW
Lugano W
Basel W
0
3
13:00
FT
DK4
KoldingQ W
AaB W
5
0
13:00
FT
DK4
Fortuna Hjorring W
Farum BK W
5
1
13:00
DEWC
Jahn Delmenhorst W
Buntentor Women
?
?
13:00
DEWC
Bochum W
Viktoria Berlin W
?
?
13:00
DEWC
FFV Erfurt W
Phoenix Leipzig W
?
?
13:00
DEWC
Magdeburger FFC W
Cloppenburg W
?
?
13:00
DEWC
Rostocker FC W
Walddörfer SV W
?
?
13:00
DEWC
Wörrstadt W
Göttelborn W
?
?
13:00
FT
KPV Akatemia
VPV
1
1
13:00
Kraft
SIF
?
?
13:00
FT
I-Kissat
NoPS
2
0
13:00
FT
Wolfsburg W
Meppen W
2
0
13:00
FT
Eintracht Frankfurt W
Hoffenheim W
0
0
13:00
FT
Werder Bremen W
SGS Essen W
1
3
13:00
FT
Duisburg W
SC Sand W
0
1
13:00
FT
Turbine Potsdam W
Bayer Leverkusen W
2
0
13:00
FT
Atlantis U20
TPS U20
4
0
13:00
FT
SJK Akatemia U20
Inter Turku U20
1
2
13:15
FT
HU2
Gyirmót
Vasas
2
0
13:15
FT
KZ1
Astana
Zhetysu
3
0
13:15
FT
MY2
Sabah
Melaka United
3
2
13:30
FT
NL1
FC Utrecht
RKC Waalwijk
3
1
13:30
FT
AT1
Hartberg
Sturm Graz
1
1
13:30
FT
AT1
Austria Wien
Admira
2
2
13:30
FT
SE1
Helsingborg
Östersunds FK
0
1
13:30
FT
SE1
Malmö FF
Häcken
3
0
13:30
FT
SE1
Falkenberg
Hammarby
1
3
13:30
FT
SE2
GIF Sundsvall
Trelleborg
2
1
13:30
FT
NL4
Groene Ster
HV & CV Quick
1
1
13:30
NL4
Blauw Geel '38
EVV
?
?
13:30
FT
NL4
OSS '20
OFC Oostzaan
1
3
13:30
BE4
Grez-Doiceau
NSeth Berchem
?
?
13:30
BE4
Herk
Groen Star Beek
?
?
13:30
FT
IT6
Torino U19
Sassuolo U19
0
1
13:30
FT
RU2
Strogino
Kvant
1
1
14:00
FT
EPL
Tottenham Hotspur
Newcastle United
1
1
14:00
FT
ENW2
Sheffield Utd W
London Bees W
4
0
14:00
FT
ENW2
Liverpool W
Charlton W
4
0
14:00
FT
ENW2
Lewes W
Coventry United
1
0
14:00
FT
ENW2
Crystal Palace W
Blackburn Rovers
2
3
14:00
FT
DE4
Holstein Kiel II
Teutonia Hamburg
0
1
14:00
FT
DE4
LSK Hansa
Altona 93
1
0
14:00
DE5
Lörrach-Brombach
Göppinger SV
?
?
14:00
DE5
Rielasingen-Arlen
Backnang
?
?
14:00
FT
DE5
Union Bremen
Geestemünde
0
4
14:00
FT
DE5
Vatan Sport
Hastedt
2
1
14:00
DE5
Union Tornesch
Buchholz
?
?
14:00
DE5
SV Steinbach
Waldgirmes
?
?
14:00
FT
DE5
Rot-Weiß Walldorf
Baunatal
1
1
14:00
FT
DE5
Türk Gücü Friedberg
FV Bad Vilbel
2
0
14:00
FT
DE5
Fernwald
Neuhof
2
4
14:00
FT
DE5
SV Zeilsheim
Hanau 93
3
3
14:00
DE5
SV Breinig
Alfter
?
?
14:00
DE5
Eilendorf
Hürth
?
?
14:00
DE5
Borussia Freialdenhoven
Pesch
?
?
14:00
DE5
Viktoria Arnoldsweiler
Frechen
?
?
14:00
FT
DE5
BCV Glesch / Paffendorf
Deutz
4
2
14:00
FT
DE5
Schwarz-Weiß Essen
SF Baumberg
2
3
14:00
DE5
Kray
Teutonia St.Tönis
?
?
14:00
DE5
1. FC M'gladbach
SC Velbert
?
?
14:00
FT
DE5
Monheim
SF Niederwenigern
3
1
14:00
DE5
Jahn Dinslaken-Hiesfeld
Schonnebeck
?
?
14:00
DE5
Meerbusch
Germania Ratingen
?
?
14:00
FT
DE5
SVG Göttingen
Lupo-Martini
5
0
14:00
FT
DE5
Gifhorn
FT Braunschweig
2
1
14:00
DE5
Eintracht Celle
Spelle-Venhaus
?
?
14:00
DE5
Bersenbrück
Kickers Emden
?
?
14:00
DE5
Elversberg II
Pfeddersheim
?
?
14:00
FT
DE5
Speyer
Röchling Völklingen
3
5
14:00
FT
DE5
Gonsenheim
Salmrohr
4
0
14:00
DE5
Eckernforder SV
Bordesholm
?
?
14:00
FT
DE5
Holzwickeder SC
Victoria Clarholz
3
0
14:00
DE5
Sprockhövel
TuS Haltern
?
?
14:00
DE5
Ennepetal
Sportfreunde Siegen
?
?
14:00
DE5
Vreden
Hammer SpVg
?
?
14:00
DE5
Westfalia Rhynern
Schermbeck
?
?
14:00
DE5
Kaan-Marienborn
Paderborn 07 II
?
?
14:00
DE5
Gütersloh
ASC Dortmund
?
?
14:00
DE5
Preußen Münster II
Wattenscheid 09
?
?
14:00
FT
FR1
Angers SCO
Brest
3
2
14:00
FT
FR1
Dijon
Montpellier
2
2
14:00
FT
FR1
Monaco
Strasbourg
3
2
14:00
FT
FR1
Nîmes
Lens
1
1
14:00
FT
GR1
Aris
PAS Giannina
2
2
14:00
FT
IT1
Hellas Verona
Udinese
1
0
14:00
FT
IT2
Cremonese
Cittadella
0
2
14:00
FT
LV1
Spartaks Jūrmala
Riga
1
2
14:00
MK1
Akademija Pandev
Sileks
?
?
14:00
FT
MK1
Struga
Shkupi
2
0
14:00
FT
MK1
Renova
Makedonija
1
3
14:00
FT
MK1
Pelister
Skendija 79
1
3
14:00
FT
MK1
Vardar
Belasica
3
1
14:00
FT
MD1
Sfîntul Gheorghe
Zimbru
2
0
14:00
FT
RU2
Orenburg
Baltika
2
2
14:00
FT
RU2
Olimpiyets
Akron
3
0
14:00
FT
SEW
Uppsala W
Linkoping W
0
1
14:00
FT
SEW
Vittsjo
Djurgarden W
1
1
14:00
FT
SE3
Haninge
IFK Luleå
1
0
14:00
FT
SE3
Sylvia
Tegs SK
2
0
14:00
FT
SE3
Nyköping
Frej
1
2
14:00
FT
SE3
Skövde AIK
Linköping City
4
3
14:00
FT
SE3
Assyriska Turabdin
Tvååker
0
0
14:00
FT
TR1
Sivasspor
Ankaragücü
0
0
14:00
FT
TR1
Konyaspor
Beşiktaş
4
1
14:00
FT
UA3
Podillya Khmelnytskyi
Dinaz Vyshhorod
3
3
14:00
FT
UA3
Karpaty Halych
Karpaty
3
1
14:00
FT
UA3
Chayka
Uzhhorod
1
2
14:00
FT
UA3
Hirnyk
Mykolaiv II
1
1
14:00
FT
UA3
MSK Dnipro Cherkasy
Real Pharm
0
1
14:00
FT
TZ1
Mwadui
Ihefu
2
0
14:00
FT
MY1
Kelantan United
PBDKT T-Team
2
3
14:00
BE3
US Givry
Verlaine
?
?
14:00
BE3
Hamoir
Couvin-Mariembourg
?
?
14:00
BE3
Ganshoren
Stockay-Warfusée
?
?
14:00
BE3
Sparta Petegem
Voorwaarts Zwevezele
?
?
14:00
BE3
Merelbeke
Olsa Brakel
?
?
14:00
BE3
Zelzate
Lokeren-Temse
?
?
14:00
BE3
Cappellen
Sporting Hasselt
?
?
14:00
BE3
Bocholt
Pepingen-Halle
?
?
14:00
BE3
Berchem Sport
Londerzeel
?
?
14:00
BE3
Diegem Sport
Houtvenne
?
?
14:00
BE3
Eendracht Aalst
KSC City Pirates
?
?
14:00
BE5
Rhodienne-De Hoek
Wolvertem Merchtem
?
?
14:00
BE5
Eppegem
Lochristi
?
?
14:00
BE5
Anzegem
FC Lebbeke
?
?
14:00
BE5
Jong Lede
Sint-Niklaas
?
?
14:00
BE5
Eendracht Termien
Beringen
?
?
14:00
BE5
Stade Brainois
Jeunesse Tamines
?
?
14:00
BE5
Stockel
Albert Quévy-Mons
?
?
14:00
BE5
Entité Manageoise
Binche
?
?
14:00
BE5
Schaerbeek-Evere
Gosselies Sports
?
?
14:00
BE5
Stade Disonais
Gouvy
?
?
14:00
BE5
Richelle United
Huy
?
?
14:00
BE5
Raeren-Eynatten
Aywaille
?
?
14:00
BE4
Retie
Vorselaar
?
?
14:00
BE4
Ranst
Oppuurs
?
?
14:00
BE4
Kalmthout
Wezel
?
?
14:00
BE4
Berg en Dal
Antonia
?
?
14:00
BE4
Rapid Leest
Geel
?
?
14:00
BE4
Bevel FC
Ternesse
?
?
14:00
BE4
Vosselaar
Eendracht Zoersel
?
?
14:00
BE4
Hoegaarden-Outgaarden
Wambeek
?
?
14:00
BE4
Stade Everois
Ixelles
?
?
14:00
BE4
Genappe
Walhain
?
?
14:00
BE4
Veltem
Sporting Kampenhout
?
?
14:00
BE4
Sportive Brainoise
BX Brussels
?
?
14:00
BE4
Liedekerke
Borght-Humbeek
?
?
14:00
BE4
Grimbergen
Houtem-Oplinter
?
?
14:00
BE4
Bodegem Kapelle United
Melsbroek
?
?
14:00
BE4
SC Aarschot
Bertem-Leefdaal
?
?
14:00
BE4
Sporting Bruxelles
Kosova Schaerbeek
?
?
14:00
BE4
Saint-Josse
Etterbeek
?
?
14:00
BE4
Le Roeulx
Ransart
?
?
14:00
BE4
Montignies
Soignies Sports
?
?
14:00
BE4
Gilly
RAS Monceau
?
?
14:00
BE4
Morlanwelz
Solre-sur-Sambre
?
?
14:00
BE4
Hornu
Molenbaix
?
?
14:00
BE4
Beaufays
Pontisse Cite
?
?
14:00
BE4
Sprimont-Comblain II
Malmundaria
?
?
14:00
BE4
Elsautoise
Aubel
?
?
14:00
BE4
Ster-Francorchamps
Etoile de Faimes
?
?
14:00
BE4
UCE Liège
Mélen-Micheroux
?
?
14:00
BE4
FC Du Geer
Weywertz
?
?
14:00
BE4
Herderen-Millen
KFC Eksel
?
?
14:00
BE4
Helson Helchteren
Bilzerse Waltwilder
?
?
14:00
BE4
Ethe Belmont
Jeunesse Freylangeoise
?
?
14:00
BE4
Lorraine Arlon
La Roche
?
?
14:00
BE4
Vaux-Noville
Bastogne
?
?
14:00
BE4
US Dinantaise
Andennais
?
?
14:00
BE4
Meux II
Flavion-Morialmé
?
?
14:00
BE4
ES de la Molignée
Malonne
?
?
14:00
BE4
Loyers
Fernelmont-Hemptinne
?
?
14:00
BE4
Condruzien
Nismes
?
?
14:00
BE4
Eendracht Zele
Latem
?
?
14:00
BE4
Munkzwalm
Jong Zulte
?
?
14:00
BE4
Ardennen
SK Denderhoutem
?
?
14:00
BE4
HO Kalken
St-Joris Sleidinge
?
?
14:00
BE4
Drongen
Berlare
?
?
14:00
BE4
Dendermonde
Eendracht Aalter
?
?
14:00
BE4
Lokeren Doorslaar
Grembergen
?
?
14:00
BE4
SC Zonnebeke
Sassport Boezinge
?
?
14:00
BE4
Racing Waregem
Oostduinkerke
?
?
14:00
BE4
Sparta Heestert
Blankenberge
?
?
14:00
BG3
Inter Dobrich
Ludogorets III
?
?
14:00
BG3
Ustrem Donchevo
Benkovski Byala
?
?
14:00
FT
CZ4
Čáslav
Náchod
1
4
14:00
FR4
Thonon Évian
Aurillac Arpajon
?
?
14:00
FR4
C' Chartres II
Orleans II
?
?
14:00
FR4
Saint-Jean-le-Blanc
Saran Municipal
?
?
14:00
FR4
Prix-lès-Mézières
Nancy II
?
?
14:00
FR4
US Chantilly
Amiens AC
?
?
14:00
FT
IT3
Pistoiese
Alessandria
1
1
14:00
FT
IT3
Olbia
Pontedera
0
1
14:00
FT
IT3
Piacenza
Grosseto
0
2
14:00
FT
IT3
Carrarese
Pro Patria
0
0
14:00
FT
IT3
AlbinoLeffe
Livorno
0
0
14:00
FT
IT3
Triestina
Matelica Calcio
0
1
14:00
FT
IT3
Calcio Padova
Imolese
0
1
14:00
FT
IT3
Gubbio
Modena
0
2
14:00
FT
IT3
FeralpiSalò
Arezzo
2
1
14:00
FT
IT3
Carpi
Sambenedettese
2
0
14:00
IT3
Trapani
Casertana
?
?
14:00
FT
IT3
Teramo
Palermo
2
0
14:00
FT
IT3
Catania
Paganese
1
1
14:00
IT4
Sanremo
Lavagnese
?
?
14:00
FT
IT4
PDHAE
Chieri
3
1
14:00
FT
IT4
Legnano
Arconatese
1
1
14:00
FT
IT4
Pro Imperia
Bra
1
2
14:00
FT
IT4
Fossano
Saluzzo
1
0
14:00
FT
IT4
Folgore Caratese
Borgosesia
2
2
14:00
FT
IT4
Vado
Castellanzese
1
1
14:00
IT4
Casale
Gozzano
?
?
14:00
FT
IT4
Sestri Levante
Città di Varese
1
0
14:00
FT
IT4
Caronnese
Derthona
4
0
14:00
FT
IT4
Caravaggio
Pontisola
2
1
14:00
FT
IT4
Desenzano Calvina
Casatese
0
0
14:00
FT
IT4
Breno
Sona
1
1
14:00
IT4
Brusaporto
Adrense
?
?
14:00
IT4
Seregno
Scanzorosciate
?
?
14:00
IT4
Villa d'Almè
Virtus Ciserano Bergamo
?
?
14:00
FT
IT4
Tritium
Vis Nova Giussano
0
1
14:00
FT
IT4
Crema
Nibionnoggiono
3
1
14:00
FT
IT4
Caldiero Terme
Union ArzignanoChiampo
1
0
14:00
FT
IT4
Ambrosiana
Trento Calcio 1921
0
2
14:00
FT
IT4
Este
Belluno
3
1
14:00
FT
IT4
Adriese
Manzanese
1
2
14:00
46'
IT4
Delta Calcio Rovigo
Union Feltre
0
0
14:00
FT
IT4
Cjarlins Muzane
Clodiense
1
3
14:00
FT
IT4
Chions
Union S. Giorgio-Sedico
1
1
14:00
FT
IT4
Cartigliano
Montebelluna
1
1
14:00
FT
IT4
Campodarsego
Mestre
0
0
14:00
FT
IT4
Mezzolara
Progresso
2
1
14:00
47'
IT4
Marignanese
Aglianese
0
0
14:00
FT
IT4
Lentigione
Ghivizzano Borgo Mozzano
3
1
14:00
IT4
Forlì
Seravezza
?
?
14:00
FT
IT4
Sasso Marconi Zola
Correggese
2
2
14:00
IT4
Bagnolese
Corticella
?
?
14:00
IT4
Real Forte Querceta
Rimini
?
?
14:00
FT
IT4
Pro Livorno
Sammaurese
3
0
14:00
FT
IT4
Prato
Fiorenzuola
1
0
14:00
FT
IT4
ACN Siena
Ostia Mare Lidocalcio
2
1
14:00
FT
IT4
San Donato Tavarnelle
Lornano Badesse
1
0
14:00
FT
IT4
Pianese
Tiferno Lerchi
3
0
14:00
FT
IT4
Foligno
Sangiovannese
2
1
14:00
FT
IT4
Gavorrano
Scandicci
3
0
14:00
FT
IT4
Montevarchi Calcio
Cannara
3
1
14:00
FT
IT4
Trastevere
Grassina
2
1
14:00
FT
IT4
Sporting Trestina
Montespaccato
1
0
14:00
FT
IT4
Sinalunghese
Flaminia
2
3
14:00
FT
IT4
Olympia Agnonese
Matese
0
4
14:00
FT
IT4
Montegiorgio
Castelfidardo Calcio
2
0
14:00
FT
IT4
Atletico
Castelnuovo Vomano
0
1
14:00
FT
IT4
Porto Sant'Elpidio
Tolentino
0
2
14:00
FT
IT4
FC Rieti
Vastese
0
0
14:00
FT
IT4
Aprilia
Campobasso
0
3
14:00
FT
IT4
Recanatese
CynthiAlbalonga
1
0
14:00
FT
IT4
Giulianova
Vastogirardi
0
2
14:00
FT
IT4
Pineto
San Nicolò
1
2
14:00
FT
IT4
Latina
Gladiator
2
1
14:00
FT
IT4
Carbonia
Sassari Torres
2
0
14:00
FT
IT4
Arzachena
Latte Dolce
2
2
14:00
IT4
Afragolese
Team Nuova Florida
?
?
14:00
FT
IT4
Vis Artena
Nola 1925
2
0
14:00
FT
IT4
Insieme Formia
Cassino
1
0
14:00
FT
IT4
Muravera
Lanusei
3
2
14:00
0'
IT4
Nocerina
SSC Giugliano
0
0
14:00
FT
IT4
Nuova Monterosi
Savoia
2
1
14:00
FT
IT4
Francavilla
Portici
3
2
14:00
FT
IT4
Casarano
Aversa Normanna
2
0
14:00
FT
IT4
Brindisi
Gravina
3
2
14:00
FT
IT4
US Bitonto
Fidelis Andria
0
1
14:00
FT
IT4
Picerno
Taranto
0
0
14:00
FT
IT4
Sorrento
Nardò
2
1
14:00
FT
IT4
Audace Cerignola
Team Altamura
2
2
14:00
FT
IT4
Puteolana Internapoli
Città di Fasano
2
1
14:00
IT4
Lavello
Molfetta Calcio
?
?
14:00
FT
IT4
Acireale
Rende
3
1
14:00
FT
IT4
Castrovillari
Dattilo
1
1
14:00
FT
IT4
Cittanovese
ACR Messina
2
2
14:00
FT
IT4
Biancavilla
Città Di Sant’Agata
4
3
14:00
FT
IT4
Rotonda
Troina
3
0
14:00
FT
IT4
Roccella
Paternò
0
2
14:00
FT
IT4
Marina di Ragusa
Licata
1
0
14:00
FT
IT4
Gelbison
Santa Maria Cilento
3
2
14:00
FT
IT4
FC Messina
San Luca
2
1
14:00
SK3
Liptovská Štiavnica
Liptovský Hrádok
?
?
14:00
FT
SK3
Tatran Krásno
Kovacova
1
0
14:00
FT
SK3
Žarnovica
Lokomotíva Zvolen
5
1
14:00
SK3
Fiľakovo
Oravske Vesele
?
?
14:00
SK3
Banik Kalinovo
Jednota Banova
?
?
14:00
SK3
Novohrad Lučenec
Čadca
?
?
14:00
FT
SK3
Mladost Kalsa
Sobrance
5
1
14:00
FT
SK3
Spisske Podhradie
Milenium
3
1
14:00
SK3
Imeľ
Povazska Bystrica
?
?
14:00
FT
SK3
Zlaté Moravce-Vrablé II
Nové Zámky
2
0
14:00
FT
SK3
Lednické Rovne
Marcelová
1
2
14:00
SK3
Veľké Ludince
Galanta
?
?
14:00
SK3
Beluša
Castkovce
?
?
14:00
FT
SE4
IF Karlstad II
Vänersborgs FK
3
5
14:00
FT
BRO
Artsul
São Gonçalo EC RJ
3
1
14:00
BE4
Rupel Boom
Liège
?
?
14:00
BE4
Francs Borains
Tienen
?
?
14:00
BE4
Olympic Charleroi
Knokke
?
?
14:00
CH4
Biel-Bienne
Bassecourt
?
?
14:00
CH4
Kosova
Winterthur II
?
?
14:00
CH4
Langenthal
Luzern II
?
?
14:00
FAW
Brighton W
Birmingham W
?
?
14:00
FAW
Leicester W
Manchester City W
?
?
14:00
FT
AT3
Wolfsberger AC II
Deutschlandsberger SC
1
1
14:00
FT
RU2
Smolensk
Znamya Truda
1
1
14:00
FT
RU2
Mashuk-KMV
SKA Rostov
3
1
14:00
FT
RU2
Dolgie Prudy
Zenit II
2
1
14:00
FT
RU2
Torpedo Vladimir
Kazanka
2
1
14:00
FT
FI3
JyPK W
Honka W
3
4
14:00
FT
CHW
St. Gallen
Young Boys W
1
1
14:00
Brescia W
Lazio W
?
?
14:00
Roma CF
Tavagnacco W
?
?
14:00
Castelvecchio
Orobica W
?
?
14:00
Fortitudo Mozzecane W
Zaccarria W
?
?
14:00
Riozzese
San Marino Academy
?
?
14:00
FT
Bangu U20
Portuguesa RJ U20
2
1
14:00
FT
Botafogo U20
Madureira U20
3
0
14:00
América RJ U20
Vasco U20
?
?
14:00
Niort II
Tartas-St Yaguen
?
?
14:00
Corte
Consolat Marseille
?
?
14:00
Lun Lok
CPK
?
?
14:00
FT
Lyn W
Avaldsnes W
1
1
14:00
FT
Vålerenga W
Klepp W
7
0
14:00
Olympic Star
Bumamuru
?
?
14:00
FT
Les Eléphants
Musongati
1
1
14:00
FT
Vital'O
Flambeau du Centre
2
0
14:00
St. Michael Bleiburg
Klagenfurter AC 1909
?
?
14:00
Fylkir U19 W
Selfoss/Hamar/Ægir U19 W
?
?
14:00
FH U19 W
Valur/Throttur R. U19 W
?
?
14:00
FT
Wisla Sandomierz
Cracovia Kraków II
1
1
14:00
FT
Gwarek Tarnowskie Góry
Miedź Legnica II
1
0
14:00
FT
Rks Radomsko
Jagiellonia II
3
0
14:00
FT
Łagów
Wisła Puławy
1
3
14:00
FT
Wiązownica
Orleta Radzyn Podlaski
1
3
14:00
FT
Rigas W
Olaine W
8
0
14:15
FT
DE5
Siegburger SV
Hennef 05
2
3
14:15
DE5
Westfalia Herne
Erndtebrück
?
?
14:30
FT
DE1
Hoffenheim
Bayern München
4
1
14:30
FT
DE5
SFL Bremerhaven
Komet Arsten
1
0
14:30
FT
DE5
Fortuna Köln II
Düren Merzenich
0
2
14:30
FT
DE5
Dusseldorf-West
Cronenberger SC
1
1
14:30
FT
DE5
FC Bocholt
Kleve
5
1
14:30
DE5
Finnentrop / Bamenohl
Eintracht Rheine
?
?
14:30
BA2
GOSK Gabela
Posusje
?
?
14:30
FT
BA2
Vis Kosova
Igman Konjic
2
0
14:30
FT
BG2
Lovech
FK Minyor Pernik
5
1
14:30
FT
CZ1
Pardubice
Slovan Liberec
3
0
14:30
FT
CZ1
Viktoria Plzeň
Zbrojovka Brno
4
1
14:30
FT
CZ1
Jablonec
Opava
4
1
14:30
FT
RU1
Akhmat Grozny
Ural
2
0
14:30
FT
TR2
Osmanlıspor
Adana Demirspor
1
3
14:30
FT
WA1
Haverfordwest County
Connah's Quay
1
4
14:30
FT
WA1
Caernarfon Town
The New Saints
0
4
14:30
CY3
Omonia 29is Maiou
Olympiada Lympion
?
?
14:30
CY3
Ethnikos Assias
Elia Lythrodonta
?
?
14:30
FT
CZ3
Sokol Zápy
Hradec Kralove II
3
0
14:30
FT
CZ4
Jindrichuv Hradec
Doubravka
4
2
14:30
FT
CZ4
Sokol Lom
Hvězda Cheb
7
1
14:30
FT
CZ4
Klatovy
Spartak Sobeslav
2
1
14:30
FT
CZ4
Kolín
Polaban Nymburk
9
0
14:30
FT_PEN
CZ4
Hlinsko
Dvůr Králové
1
1
14:30
FT
CZ4
Benatky nad Jizerou
Sparta Kutná Hora
6
3
14:30
FT
CZ4
Šumperk
Viktorie Přerov
5
2
14:30
FT
CZ4
Tatran Všechovice
Skaštice
3
1
14:30
FT
CZ4
Ždírec nad Doubravou
Start Brno
0
1
14:30
FT
CZ4
Sokol Tasovice
Žďár nad Sázavou
6
1
14:30
FT
CZ4
Slavoj Polná
Zbrojovka Brno II
2
3
14:30
FT
CZ4
Humpolec
Hodonín-Šardice
0
2
14:30
FR4
Stade Briochin II
Saint-Colomban Locmine
?
?
14:30
RS3
Zvezdara
Mladenovac
?
?
14:30
RS3
Crvena Zvezda MML
Sremčica
?
?
14:30
RS3
BASK
Stepojevac Vaga
?
?
14:30
RS3
Jedinstvo Stara Pazova
Radnicki Sombor
?
?
14:30
RS3
Tisa Adorjan
OFK Vršac
?
?
14:30
RS3
Borac Sakule
Hajduk 1912 Kula
?
?
14:30
RS3
Kablovi Zaječar
Timočanin
?
?
14:30
RS3
Buducnost Popovac
Vlasina
?
?
14:30
RS3
Dunav Prahovo
Moravac Mrštane
?
?
14:30
RS3
Sušica
Sloga Požega
?
?
14:30
RS3
Bane Raska
Semendrija 1924
?
?
14:30
FT
SK3
Spišská Nová Ves
MSK Tesla Stropkov
1
2
14:30
Pohja Sakala
Kose
?
?
14:40
FT
ACL
Persepolis
Al Sadd
1
0
14:45
FT
SI1
Celje
Bravo
2
0
15:00
FT
EN3
Lincoln City
Charlton Athletic
2
0
15:00
FT
DE5
Velbert
FSV Duisburg
3
1
15:00
FT
BY1
Dinamo Minsk
Vitebsk
1
0
15:00
FT
BE1
Anderlecht
AS Eupen
1
1
15:00
FT
BE2
Lommel United
Deinze
1
2
15:00
FT
HR2
Bijelo Brdo
Cibalia
3
1
15:00
FT
HR2
Dinamo Zagreb II
Dubrava Zagreb
1
0
15:00
FT
DK1
Brøndby
Horsens
2
1
15:00
FT
FO2
NSÍ
Skála
4
1
15:00
FT
FO2
TB
Víkingur
0
2
15:00
FO2
AB Argir
?
?
15:00
FT
HU2
Szentlőrinc SE
Nyíregyháza Spartacus
1
2
15:00
FT
HU2
Budaörs
Soroksár SC
1
0
15:00
FT
IE1
FH
Fjölnir
1
0
15:00
FT
IE1
KR
Fylkir
1
2
15:00
FT
IE1
ÍA
Víkingur Reykjavík
2
2
15:00
FT
IE3
Völsungur
ÍR
1
0
15:00
FT
IE3
Thróttur Vogar
Kórdrengir
1
0
15:00
FT
IE3
Haukar
Vídir
6
1
15:00
FT
IE3
Njardvík
Dalvík / Reynir
1
1
15:00
FT
LV1
Valmiera / BSS
Rīgas FS
2
2
15:00
FT
LT1
Žalgiris
Panevėžys
3
2
15:00
FT
ME2
Grbalj
Igalo
0
2
15:00
FT
ME2
Berane
Ibar
1
0
15:00
FT
ME2
Bokelj
Drezga
3
1
15:00
FT
ME2
Mornar
Jedinstvo
2
1
15:00
FT
PL2
Puszcza Niepołomice
Chrobry Głogów
2
0
15:00
FT
PTC
Sertanense
Benfica Castelo Branco
1
0
15:00
PTC
Cacadores das Taipas
Fafe
?
?
15:00
PTC
Fabril Barreiro
Rabo Peixe
?
?
15:00
PTC
Fátima
Oleiros
?
?
15:00
PTC
Ançã
Tocha
?
?
15:00
PTC
São João Ver
Lusitania FC Lourosa
?
?
15:00
PTC
Maria da Fonte
Montalegre
?
?
15:00
PTC
FC Barreirense
Madalena
?
?
15:00
PTC
Felgueiras 1932
Desportivo Aves
?
?
15:00
PTC
Lusitano FCV
Águias do Moradal
?
?
15:00
PTC
Crato
União de Leiria
?
?
15:00
AET
PTC
Anadia
Condeixa
2
0
15:00
PTC
Câmara de Lobos
Leca
?
?
15:00
PTC
Real
Lusitânia
?
?
15:00
AET
PTC
AR São Martinho
Pevidem
2
0
15:00
PTC
Moura
Culatrense
?
?
15:00
PTC
Aguia FC Vimioso
Mirandela
?
?
15:00
FT
PTC
Uniao de Tomar
AD Portomosense
2
3
15:00
FT
PTC
Calvão
Carapinheirense
0
1
15:00
PTC
Pinhalnovense
Atlético CP
?
?
15:00
FT_PEN
PTC
Trofense
Vila Mea
0
0
15:00
PTC
Vasco da Gama Vidigueira
Juventude Evora
?
?
15:00
PTC
GRAP
Alqueidão da Serra
?
?
15:00
PTC
Santa Marta Penaguião
Cinfães
?
?
15:00
PTC
União Madeira
Tirsense
?
?
15:00
PTC
Ferreiras
Louletano
?
?
15:00
FT_PEN
PTC
Alcains
Vitória de Sernache
2
2
15:00
FT
PTC
Paredes
Castro Daire
1
0
15:00
PTC
Lourinhanense
União Santarém
?
?
15:00
PTC
Vila Real
Mondinense
?
?
15:00
PTC
Aljustrelense
Praia Milfontes
?
?
15:00
PTC
Alverca
Guadalupe
?
?
15:00
FT
PTC
Coimbrões
Valadares Gaia
1
2
15:00
FT
PTC
Sacavenense
Sintrense
2
0
15:00
PTC
Portalegrense
Marinhense
?
?
15:00
PTC
Olhanense
Lusitano GC Evora
?
?
15:00
PTC
Pedras Rubras
Amarante
?
?
15:00
PTC
Lusitano Évora 1911
Moncarapachense
?
?
15:00
FT
PTC
Gondomar
Sporting Meda
7
0
15:00
PTC
União Ericeirense
Loures
?
?
15:00
PTC
Aguiar da Beira
Vila Cortez
?
?
15:00
PTC
Fazendense
1º Dezembro
?
?
15:00
PTC
Cerveira
Brito
?
?
15:00
PTC
Oriental Dragon
Fayal
?
?
15:00
FT
PTC
Canelas 2010
Foz
2
0
15:00
AET
PTC
Pêro Pinheiro
Praiense
1
0
15:00
PTC
Ferreira de Aves
Sanjoanense
?
?
15:00
FT
RU2
Dinamo Bryansk
Volgar Astrakhan
0
1
15:00
FT
RU2
Spartak Vladikavkaz
Tekstilshchik
3
1
15:00
FT
SC1
Celtic
Hibernian
3
0
15:00
FT
SC1
Ross County
Aberdeen
0
3
15:00
FT
RS1
Napredak
Metalac GM
1
2
15:00
FT
RS1
Proleter Novi Sad
Novi Pazar
1
0
15:00
FT
RS2
IMT Novi Beograd
Borac Čačak
0
1
15:00
FT
RS2
Grafičar
Zemun
1
0
15:00
FT
RS2
Radnički Pirot
Žarkovo
2
1
15:00
FT
RS2
Radnički Sr. Mitrovica
Loznica
0
1
15:00
FT
RS2
Sloga Kraljevo
Kolubara
3
1
15:00
FT
RS2
Dinamo Vranje
Jagodina
0
1
15:00
FT
RS2
Železničar Pančevo
Budućnost Dobanovci
2
1
15:00
FT
RS2
Kabel Novi Sad
Radnički Kragujevac
1
1
15:00
FT
SI2
Smartno
Fužinar
0
3
15:00
FT
ES1
Atlético Madrid
Granada
6
1
15:00
FT
ES2
Mallorca
Sabadell
1
0
15:00
FT
SE3
Karlslund
Sandviken
1
3
15:00
FT
SE3
Täby
IF Karlstad
2
0
15:00
FT
CH1
Vaduz
St. Gallen
0
1
15:00
FT
CH1
Servette
Basel
1
0
15:00
FT
CH1
Luzern
Lausanne Sport
2
2
15:00
FT
CH2
Chiasso
Grasshopper
0
2
15:00
FT
UA1
Shakhtar Donetsk
Olimpik Donetsk
2
0
15:00
FT
BR1
Vasco da Gama
Bragantino
1
1
15:00
FT
CL2
Puerto Montt
Cobreloa
1
0
15:00
BE4
Zepperen-Brustem
Herkol
?
?
15:00
BE4
Florenville
Aubange
?
?
15:00
BG3
Spartak Pleven
Peshtera Galata
?
?
15:00
BG3
Tryavna
Drenovets
?
?
15:00
BG3
OFK Levski
Botev Vratsa II
?
?
15:00
BG3
Parva atomna
Partizan
?
?
15:00
BG3
Akademik Svishtov
Pavlikeni
?
?
15:00
BG3
Lokomotiv Dryanovo
Vihar Slavyanovo
?
?
15:00
BG3
Bdin
Levski Lom
?
?
15:00
BG3
Etar VT II
Yantra Polski Trambesh
?
?
15:00
BG3
Sevlievo
Lokomotiv Mezdra
?
?
15:00
BG3
Rodopa Smolyan
Nesebar
?
?
15:00
BG3
Levski Karlovo
Atletik Kuklen
?
?
15:00
FT
HR3
Urania Baška Voda
Neretva Metković
2
1
15:00
FT
HR3
Sloga Mravince
Jadran LP
0
0
15:00
FT
FI3
Klubi-04
HJS Akatemia
7
0
15:00
FT
FI3
JBK
JS Hercules
0
2
15:00
HU3
Gardony
Nagykanizsai ULE
?
?
15:00
HU3
Zalaegerszegi TE II
Papa
?
?
15:00
FT
HU3
MTE 1904
Menfocsanak
2
0
15:00
HU3
Komárom
Szabadkikoto
?
?
15:00
HU3
Veszprém
Nagyatadi FC
?
?
15:00
HU3
Érdi VSE
Lipot SK
?
?
15:00
FT
HU3
BKV Előre
SC Sopron
0
1
15:00
HU3
Balatonfuredi
III. Kerületi TUE
?
?
15:00
FT
NO3
Skeid
Senja
2
0
15:00
RS3
Brodarac
Lokomotiva Beograd
?
?
15:00
SK3
Sl. Ivanka pri Dunaji
Kalinkovo
?
?
15:00
SK3
Dunajská Lužná
Rovinka
?
?
15:00
SK3
Slovan Most
Rohožník
?
?
15:00
SK3
Tomášov
Báhoň
?
?
15:00
SK3
Malacky
Bernolákovo
?
?
15:00
SE4
Kristianstad
Asarum
?
?
15:00
SE4
Assyriska
IFK Eskilstuna
?
?
15:00
FT
BRO
Maringá
Araucária
0
0
15:00
FT
BRO
Atletico-MG U20
Corinthians U20
1
1
15:00
CH4
Delémont
Schötz
?
?
15:00
FT
LU1
Differdange 03
Rodange
1
0
15:00
FT
LU1
Racing
Etzella Ettelbrück
3
1
15:00
FT
LU1
Jeunesse d'Esch
Hostert
1
0
15:00
FT
LU1
UNA Strassen
Mondorf-les-Bains
3
0
15:00
FT
LU1
F91 Dudelange
Victoria Rosport
2
0
15:00
FT
LU1
Wiltz
Progrès Niedercorn
3
0
15:00
FT
LU1
RM Hamm Benfica
Swift Hesperange
1
1
15:00
FT
RU2
Forte Taganrog
Druzhba
1
2
15:00
FT
RU2
Fakel II
Metallurg Vidnoye
2
1
15:00
FT
RU2
Inter Cherkessk
Krasnodar 3
1
1
15:00
FT
RU2
Saturn Ramenskoye
Avangard Kursk
5
0
15:00
FT
RU2
Dinamo Stavropol'
Biolog
3
1
15:00
FT
DK4
Køge
AGF W
3
0
15:00
FT
PT3
Famalicão U23
Académica U23
2
0
15:00
FT
Breidablik W
ÍBV W
8
0
15:00
FT
Sandviken W
Arna-Bjørnar W
2
0
15:00
St. Johann in Tirol
Mils
?
?
15:00
Helios
Noorus 96
?
?
15:00
ÍBV / KFS / Sindri U19
Grotta / Kria U19
?
?
15:00
FT
Vojvodina W
Kolubara W
2
1
15:00
Kanjiža W
Požarevac W
?
?
15:00
FT
Wolfurt
Austria Lustenau II
4
2
15:00
FT
Rot-Weiß Rankweil
Röthis
2
1
15:00
Cruz Azul U20
América U20
?
?
15:00
FT
Ruch Wysokie Mazowieckie
Lechia T. Mazowiecki
1
4
15:00
Brinje Grosuplje U19
NŠ Drava U19
?
?
15:00
FT
Mura U19
Maribor U19
2
1
15:00
Radomlje W
Ajdovščina W
?
?
15:00
O. Ljubljana W
Krim W
?
?
15:00
FT
Vipava
Ilirija
1
2
15:00
FT
Šampion Celje
Cirkulane
1
2
15:00
Postojna
Ziri
?
?
15:00
Putnok VSE
Gyongyos
?
?
15:00
Tállya
Füzesgyarmati
?
?
15:00
Balassagyarmat VSE
Kisvárda II
?
?
15:00
Tiszafuredi VSE
Sajobabony Vegyesz
?
?
15:00
Salgotarjani BTC
Tiszaújváros
?
?
15:00
Eger
FC Hatvan
?
?
15:00
FT
Mezőkövesd II
Debrecen II
1
1
15:00
BVSC
Diósgyőr II
?
?
15:00
Senyo Carnifex
Jászberényi Vasas
?
?
15:00
Körösladány
Szekszárd
?
?
15:00
Taksony
Hódmezővásárhely
?
?
15:00
Majosi
Szegedi VSE
?
?
15:00
Monori SE
Dunaújváros-Pálhalma
?
?
15:00
Dabas-Gyón
ESMTK
?
?
15:30
FT
CZ2
Varnsdorf
Dukla Praha
2
2
15:30
FT
PT1
Farense
Nacional
0
1
15:30
FT
PT2
Arouca
Academico Viseu
1
1
15:30
FT
PT2
Casa Pia
Vizela
1
1
15:30
FT
HR3
Čepin
NAŠK Našice
1
0
15:30
HR3
Kutjevo
Sloga Nova Gradiska
?
?
15:30
FT
HR3
Bedem Ivankovo
Vuteks-Sloga
4
1
15:30
FT
CZW
Dukla Prague W
Plzen W
1
4
15:30
FT
MXW
Tigres UANL W
Pumas UNAM W
4
0
15:30
FT
SavU
PeKa
1
4
15:45
FT
NL1
FC Emmen
Willem II
1
1
15:45
FT
NL1
Heracles
PSV
1
1
16:00
FT
EN2
AFC Bournemouth
Norwich City
1
0
16:00
FT
DE5
FC BW Friesdorf
VfL Vichttal
4
1
16:00
FT
AT1
LASK Linz
Wolfsberger AC
3
1
16:00
FT
AZ1
Neftçi
Qabala
1
1
16:00
FT
HR2
Opatija
Orijent 1919
1
1
16:00
FT
FO2
ÍF
EB / Streymur
1
1
16:00
FT
FR1
Lorient
Olympique Lyonnais
1
1
16:00
FT
GR1
OFI
Atromitos
2
2
16:00
FT
HU2
Csákvári TK
Győri ETO
1
3
16:00
FT
HU2
Szeged 2011
DEAC
2
1
16:00
FT
HU2
Szolnoki MÁV
Ajka
1
0
16:00
HU2
Békéscsaba
Kazincbarcika
?
?
16:00
FT
HU2
Siófok
Kaposvári Rákóczi
1
2
16:00
FT
HU2
Szombathelyi Haladás
Dorogi
1
2
16:00
FT
IE3
Selfoss
KF
3
2
16:00
FT
MT1
Santa Lucia
Hamrun Spartans
1
4
16:00
MT2
Qormi
Naxxar Lions
?
?
16:00
MT2
Pembroke Athleta
Pietà Hotspurs
?
?
16:00
FT
ME1
Rudar
Budućnost
1
2
16:00
FT
PT1
Gil Vicente
Portimonense
1
0
16:00
FT
PTC
Ideal
Vale Formoso
4
0
16:00
PTC
Torreense
União Almeirim
?
?
16:00
PTC
São Roque (Açores)
Estrela Amadora
?
?
16:00
FT
RU2
Chayka
Veles
0
2
16:00
FT
RU2
Neftekhimik
Krylya Sovetov
1
1
16:00
FT
SE3
Värnamo
Trollhättan
2
0
16:00
FT
CL2
Deportes Valdivia
Magallanes
1
0
16:00
FT
RU2
Urozhay
Kuban Kholding
0
2
16:00
Zams
Kundl
?
?
16:00
FT
Harju Jalgpallikool
Vaprus II
3
2
16:00
Thór U19
HK / Ýmir U19
?
?
16:00
Atlético San Luis U20
León U20
?
?
16:00
FT
Tiszakecske
Ceglédi
1
0
16:30
FT
EPL
Manchester City
Leicester City
2
5
16:30
FT
FI1
Mariehamn
KuPS
0
2
16:30
FT
FI1
Honka
Haka
1
2
16:30
FT
FI1
Ilves
TPS
4
0
16:30
FT
SE1
Djurgården
Norrköping
1
2
16:30
FT
SE1
Elfsborg
IFK Göteborg
0
0
16:30
FT
SE2
Umeå
AFC Eskilstuna
0
3
16:30
BF1
Royal
Ouagadougou
?
?
16:30
BF1
ASFA-Yennenga
Douanes
?
?
16:30
FT
IT3
Renate
Como
2
3
16:30
FT
IT3
Pro Vercelli
Novara
1
0
16:30
FT
IT3
Lucchese
Pergolettese
3
3
16:30
FT
IT3
Ravenna
Südtirol
1
2
16:30
FT
IT3
Perugia
Fano
2
2
16:30
FT
IT3
Fermana
Mantova
0
1
16:30
FT
IT3
Virtus Verona
Cesena
1
1
16:30
FT
IT3
Ternana
Viterbese Castrense
0
0
16:30
FT
IT3
Potenza Calcio
Catanzaro
2
1
16:30
FT
IT3
Juve Stabia
Monopoli
1
2
16:30
0'
IT3
Avellino
Turris
0
0
16:30
FT
IT3
Virtus Francavilla
Bari 1908
2
3
16:30
Loiske
PS-44
?
?
16:30
FT
Isa Town
Bahrain SC
2
1
16:30
FT
Sitra
Budaiya
0
1
16:45
FT
BG1
Cherno More
Arda
2
0
17:00
FT
DE1
Freiburg
Wolfsburg
1
1
17:00
FT
BY1
Ruh Brest
Slutsk
5
0
17:00
FT
BA1
Sloga
Sloboda Tuzla
2
1
17:00
FT
CZ1
Příbram
Sparta Praha
1
3
17:00
FT
DK1
Vejle
København
2
2
17:00
FT
HU1
Honvéd
Újpest
1
2
17:00
FT
IE1
Finn Harps
Cork City
1
1
17:00
FT
IT1
Napoli
Genoa
6
0
17:00
FT
IT1
Crotone
Milan
0
2
17:00
FT
LT1
Sūduva
Trakai
7
1
17:00
ME1
Dečić
Sutjeska
?
?
17:00
FT
ME1
Iskra
Petrovac
1
0
17:00
FT
ME2
Kom
Arsenal Tivat
2
2
17:00
FT
NO1
Mjøndalen
Viking
1
2
17:00
FT
NO1
Haugesund
Odd
4
4
17:00
FT
NO1
Stabæk
Start
2
0
17:00
FT
NO1
Aalesund
Rosenborg
1
2
17:00
FT
NO1
Kristiansund
Brann
1
1
17:00
FT
PT2
Porto II
Penafiel
1
2
17:00
FT
RO1
CFR Cluj
Chindia Târgovişte
0
0
17:00
FT
RU1
Rotor Volgograd
Rubin Kazan'
1
3
17:00
FT
RU1
CSKA Moskva
Lokomotiv Moskva
0
1
17:00
FT
SK1
DAC
Trenčín
3
1
17:00
FT
SI1
Koper
Mura
1
3
17:00
FT
TR1
Galatasaray
Fenerbahçe
0
0
17:00
FT
TR2
Altay
Eskişehirspor
6
0
17:00
FT
MA1
CR Khemis Zemamra
Mouloudia Oujda
1
0
17:00
BE3
Hades
Heur Tongeren
?
?
17:00
FT
HU3
Papai Perutz
Zalaegerszegi TE II
0
1
17:00
FT
PT3
Leixões U23
Sporting Braga U23
1
3
17:00
Tindastóll W
Haukar W
?
?
17:00
Cruz Azul Hidalgo
Ciervos
?
?
17:00
FT
Tammeka III
Sillamäe Kalev
1
4
17:00
Santos Laguna U20
Tijuana U20
?
?
17:00
Kecskemeti TE
Dabas
?
?
17:00
ŠSG-FA Šiauliai W
Žalgiris W
?
?
17:15
FT
BE1
Club Brugge
Cercle Brugge
2
1
17:15
FT
IE1
Grótta
KA
2
4
17:15
FT
ES2
Real Oviedo
Espanyol
0
2
17:15
FT
ES2
Ponferradina
Rayo Vallecano
3
0
17:15
FT
ES2
Tenerife
Mirandés
1
2
17:30
FT
ES1
Real Valladolid
Celta de Vigo
1
1
17:30
FT
ES1
Cádiz
Sevilla
1
3
17:30
FT
UA1
Kolos Kovalivka
Inhulets
0
0
17:30
FT
UA1
Desna
Rukh Vynnyky
3
1
17:30
FT
CL2
Melipilla
Ñublense
1
0
17:30
FT
CL2
Unión San Felipe
San Luis
1
2
17:30
FT
CL2
Rangers
San Marcos
1
2
17:30
FT
Pohja-Tallinna JK Volta
FC Tallinn
1
1
18:00
FT
ME1
Zeta
Mladost Ljeskopolje
1
1
18:00
FT
PT2
Chaves
Cova Piedade
1
0
18:00
FT
PT2
Vilafranquense
UD Oliveirense
0
0
18:00
FT
CR1
Cartaginés
Deportivo Saprissa
2
1
18:00
FT
CR2
Ramonense PO
Juventud Escazuceña
1
0
18:00
FT
GT1
Antigua GFC
Xelajú
2
1
18:00
FT
GT1
Municipal
Sacachispas
3
0
18:00
FT
MX2
Universidad Guadalajara
Pumas Tabasco
2
2
18:00
RS3
Sloboda Užice
Gruža
?
?
18:00
FT
TNC
Monastir
ES Tunis
2
0
18:00
FT
MR1
Médine
Tidjikja
1
1
18:00
MR1
Kedia
SNIM
?
?
18:00
FT
MXW
Puebla W
Santos Laguna W
0
0
18:00
FT
Santos
Ponte Preta
6
0
18:05
FT
HR1
Hajduk Split
Varaždin
2
0
18:30
FT
GR1
AEK Athens
Lamia
3
0
18:30
FT
PT1
Paços de Ferreira
Sporting CP
0
2
19:00
FT
EPL
West Ham United
Wolverhampton Wanderers
4
0
19:00
FT
NL2
FC Volendam
Go Ahead Eagles
0
0
19:00
FT
BE2
Lierse Kempenzonen
RFC Seraing
2
5
19:00
FT
BA1
Siroki Brijeg
Mladost Doboj Kakanj
2
1
19:00
FT
BG1
Lokomotiv Plovdiv
CSKA Sofia
2
1
19:00
FT
BR3
Volta Redonda
Brusque
2
2
19:00
FT
BR4
Caxias
Atlético Tubarão
2
1
19:00
CR2
Aserrí
Turrialba
?
?
19:00
FT
EG1
Zamalek
El Gounah
4
3
19:00
BM1
X-Roads Warriors
Southampton Rangers
?
?
19:00
BM1
PHC Zebras
Robin Hood
?
?
19:00
BM1
Devonshire Colts
Somerset Trojans
?
?
19:00
BM1
North Village Rams
St. George's Colts
?
?
19:00
FT
BRO
Goytacaz
Angra dos Reis
1
3
19:00
FT
BRO
Audax Rio
Nova Cidade
2
0
19:00
FT
BRO
Flamengo RJ U20
América Mineiro U20
1
3
19:00
FT
BRO
Chapecoense-SC U20
Internacional U20
2
3
19:00
BRO
Ceará U20
Goias U20
?
?
19:00
FT
BRO
Bahia U20
Sao Paulo U20
1
3
19:00
FT
BRO
Atletico-PR U20
Fluminense U20
2
0
19:00
FT
Macaé U20
Volta Redonda U20
3
2
19:00
FT
Cabofriense U20
Friburguense U20
2
0
19:00
FT
Internacional RS
Cruzeiro
4
1
19:00
FT
Audax
Palmeiras W
0
4
19:00
FT
Kindermann-Avaí
Minas ICESP
6
1
19:00
FT
Subotica W
Sloga Radnički W
2
0
19:15
FT
SI1
Olimpija
Domžale
3
2
19:15
89'
BR4
Central
Itabaiana
2
2
19:15
FT
MA1
Raja Beni Mellal
RSB Berkane
0
1
19:15
FT
MA1
Raja Casablanca
Rapide Oued Zem
1
0
19:15
FT
Chinandega U20
Diriangén U20
2
4
19:30
FT
IE1
Dundalk
Shamrock Rovers
0
4
19:30
FT
NO1
Bodø / Glimt
Vålerenga
2
0
19:30
FT
ES2
Leganés
FC Cartagena
3
1
19:30
FT
BR3
Ypiranga Erechim
Ituano
2
1
19:30
BRO
AA Batel
Rolândia
?
?
19:30
BRO
Prudentópolis
Azuriz
?
?
19:30
FT
BRO
Apucarana
Andraus Brasil
2
2
19:30
FT
São José
São Paulo W
0
2
19:45
84'
BE1
Royal Excel Mouscron
Sporting Charleroi
1
1
19:45
82'
IT1
Roma
Juventus
2
2
19:45
88'
RO1
CSM Iaşi
FCSB
5
2
20:00
74'
FR1
Reims
Paris Saint Germain
0
2
20:00
72'
IT2
Reggiana
Pisa
2
2
20:00
73'
ES1
Barcelona
Villarreal
4
0
20:00
48'
BR1
Palmeiras
Flamengo
0
0
20:00
71'
BR3
Tombense
Londrina
0
1
20:00
71'
BR4
Toledo Brazil
Nacional PR
1
3
20:00
71'
BR4
ABC
Jacyobá
4
0
20:00
70'
BR4
Frei Paulistano
Vitória da Conquista
0
1
20:00
BR4
Independente PA
Galvez
?
?
20:00
69'
CL1
Unión Española
Universidad Chile
2
1
20:00
70'
CO1
Boyacá Chicó
Cúcuta Deportivo
0
1
20:00
69'
CO2
Tigres
Atlético
0
2
20:00
70'
GT1
Deportivo Sanarate
Achuapa
2
1
20:00
66'
FRW
Lyon W
Bordeaux W
2
0
20:15
60'
IE1
HK
Stjarnan
1
2
20:15
58'
IE1
Valur
Breidablik
0
0
20:15
56'
IE3
Kári
Fjardabyggd
2
2
20:15
56'
MT1
Hibernians
Floriana
2
0
20:15
MT2
Marsa
Vittoriosa Stars
?
?
20:15
MT2
San Gwann
Qrendi
?
?
20:55
34'
MR1
Sahel
Kaedi
0
0
21:00
29'
PT1
Rio Ave
Vitória SC
0
0
21:00
29'
BR4
São Raimundo RR
Juventude MA
1
1
21:00
30'
CR1
ADR Jicaral
Sporting San José
0
0
21:00
VE1
Deportivo Táchira
Yaracuyanos
?
?
21:00
VE1
Aragua
Atlético Venezuela
?
?
21:00
VE1
Academia Puerto Cabello
Gran Valencia
?
?
21:00
VE1
Trujillanos
Mineros de Guayana
?
?
21:00
VE1
Zulia
Monagas
?
?
21:00
VE1
Deportivo La Guaira
Estudiantes Mérida
?
?
21:00
VE1
Metropolitanos
Caracas
?
?
21:00
VE1
Deportivo Lara
Portuguesa
?
?
21:00
VE1
Zamora Fútbol Club
Carabobo
?
?
21:00
HT1
Arcahaie
Juventus Hai
?
?
21:00
HT1
Ouanaminthe
FICA
?
?
21:00
HT1
Triomphe Liancourt
Tempête
?
?
21:00
HT1
América des Cayes
Mirebalais
?
?
21:00
30'
Ferroviária
Iranduba
0
0
21:00
Old Road Jets United
Conaree United
?
?
21:30
5'
CO2
Valledupar
Atlético Huila
0
0
21:30
USO
Tacoma Defiance
Portland Timbers II
?
?
21:30
MA1
Moghreb Tétouan
Wydad Casablanca
?
?
22:00
BR3
Remo
Manaus
Read
Preview
22:00
CO1
Deportivo Cali
Alianza Petrolera
Read Tip
& Preview
22:00
CR2
UCR
Municipal Liberia
Read
Preview
22:00
GT1
Guastatoya
Cobán Imperial
Read
Preview
22:00
PY1
Sportivo Luqueño
Nacional Asunción
Read
Preview
22:00
HT1
Violette AC
Cosmopolites
Read
Preview
22:00
Reboceros La Piedad
Durango
Read
Preview
22:00
Oakland Roots
Michigan Stars
Read
Preview
22:00
Real Madriz U20
Walter Ferretti U20
Read
Preview
22:00
St-Hubert
Ottawa South United
Read
Preview
22:00
St-Hubert
Celtix du Haut-Richelieu
Read
Preview
22:15
BR1
Ceará
Goiás
Read Tip
& Preview
22:15
BR1
Atlético GO
Botafogo
Read Tip
& Preview
22:15
NI1
Chinandega
Diriangén
Read
Preview
23:00
MX1
Atlético San Luis
León
Read Tip
& Preview
23:00
USO
OKC Energy
Austin Bold
Read
Preview
23:00
HT1
Don Bosco
Racing Club Haitien
Read
Preview
23:00
HT1
Baltimore
Rivartibonitienne
Read
Preview
23:00
HT1
Capoise
Cavaly
Read
Preview
23:00
Saddlers United
Newtown United
Read
Preview
23:00
Juventus Managua U20
Municipal Jalapa U20
Read
Preview